Norsk Orientering

Startliste for Nordic tour 1 (Worldcup 4) Norge

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nordic tour 1 (Worldcup 4) Norge
Arrangørorganisasjoner: IOF / Lillomarka OL
Dato: lørdag 1 juni 2013

M 21

3 240 m, 74 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Roman EfimovRUS14.01
102Vasily StreltsovBLR14.02
104Sergei RjabyshkinEST14.04
105Kyongsa RiPRK14.05
106Célestin CrespinFRA14.06
107Oskar SjöbergSWE14.07
108Thibaut PoupardFRA14.08
109Jan PetrzelaCZE14.09
110Shigeyuki KoizumiJPN14.10
111Andrey SalinBLR14.11
112Richard RobinsonGBR14.12
113Erik Nilsson-SimkovicsAUT14.13
114Ralph StreetGBR14.14
115Christopher SmithardGBR14.15
116Christian BobachDEN14.16
117Benjamin LepoutreFRA14.17
118Markus LangAUT14.18
119Andreas Hougaard BoesenDEN14.19
120Matthew SpeakeGBR14.20
121Antti AnttonenFIN14.21
122Juha SorvistoFIN14.22
123Peeter PihlEST14.23
124Jo Forseth IndgaardNOR14.24
125Ross MorrisonNZL14.25
126Petteri MuukkonenFIN14.26
127Aleksei AlekseyonokBLR14.27
128Rasmus DjurhuusDEN14.28
129Yannick MichielsBEL14.29
130Jere PajunenFIN14.30
131Murray StrainGBR14.31
132Rune OlsenDEN14.32
133Florian HowaldSUI14.33
134Filip DahlgrenSWE14.34
135Jussi SunaFIN14.35
136Stepan KodedaCZE14.36
137Marius Thrane ØdumDEN14.37
138Raffael HuberSUI14.38
139Vincent CoupatFRA14.39
140Robert MerlAUT14.40
141Hans Gunnar OmdalNOR14.41
142Milos NykodymCZE14.42
143Erik RostSWE14.43
145Rasmus Thrane HansenDEN14.45
146Anders NordbergNOR14.46
147Mårten BoströmFIN14.47
148Lucas BassetFRA14.48
149Tuomo MäkeläFIN14.49
150Tomás DlabajaCZE14.50
151Jan ProcházkaCZE14.51
152Vojtech KralCZE14.52
153Tuomas TervoFIN14.53
154Andrey KhramovRUS14.54
155Ulf Forseth IndgaardNOR14.55
156Martin HubmannSUI14.56
157Andreas KyburzSUI14.57
158Jan SedivýCZE14.58
159Kiril NikolovBUL14.59
160Gernot KerschbaumerAUT15.00
161Øystein Kvaal ØsterbøNOR15.01
162Bjørn EkebergNOR15.02
163Daniel HubmannSUI15.03
164Tue LassenDEN15.04
165Magne DæhliNOR15.05
166Jonas LeanderssonSWE15.06
167Gustav BergmanSWE15.07
168Carl Godager KaasNOR15.08
169William LindSWE15.09
170Johan RunessonSWE15.10
171Frédéric TranchandFRA15.11
172Matthias MuellerSUI15.12
174Jerker LysellSWE15.14
175Fabian HertnerSUI15.15
176Matthias MerzSUI15.16
178Matthias KyburzSUI15.18

W 21

3 240 m, 55 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Anna PerssonSWE14.01
2Galina VinogradovaRUS14.02
3Veranika ChernikBLR14.03
4Inna SomovaRUS14.04
5Audhild Bakken RognstadNOR14.05
6Karolin OhlssonSWE14.06
7Emma JohannssonNOR14.07
8Natalia EfimovaRUS14.08
9Anna NärhiFIN14.09
10Kerstin BurnettCAN14.10
11Maria AlekseyonokBLR14.11
12Alva OlssonSWE14.12
13Ulrika UotilaFIN14.13
14Felicity BrownAUS14.14
15Mette HjerrildDEN14.15
16Tereza NovotnaCZE14.16
17Ekaterina NikitinaRUS14.17
18Emily KempCAN14.18
19Marte NarumNOR14.19
20Jana KnapovaCZE14.20
21Vanessa RoundAUS14.21
22Michaela OmovaCZE14.22
23Sarah RollinsGBR14.23
24Léa VercellottiFRA14.24
25Emma JohanssonSWE14.25
26Riina KuuseloFIN14.26
27Tessa HillGBR14.27
28Lillian ForsgrenSWE14.28
29Saila KinniFIN14.29
30Iveta DuchovaCZE14.30
31Marika TeiniFIN14.31
32Julia GrossSUI14.32
33Sofia HaajanenFIN14.33
34Sarina JenzerSUI14.34
35Anastasia TikhonovaRUS14.35
36Heidi BagstevoldNOR14.36
37Catherine TaylorGBR14.37
38Mari FastingNOR14.38
39Emma KlingenbergDEN14.39
40Rahel FriederichSUI14.40
41Sabine HauswirthSUI14.41
42Tone WigemyrNOR14.42
43Sara LuescherSUI14.43
44Ines BrodmannSUI14.44
45Lina StrandSWE14.45
46Silje Ekroll JahrenNOR14.46
47Venla NiemiFIN14.47
48Judith WyderSUI14.48
49Maja AlmDEN14.49
50Annika BillstamSWE14.50
51Ida BobachDEN14.51
52Tatyana RiabkinaRUS14.52
53Anne-Margrethe Hausken NordbergNOR14.53
54Tove AlexanderssonSWE14.54
56Simone NiggliSUI14.56

Annonser

IOF Eventor