Norsk Orientering

Startliste for Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkjul lagoppstillingerSkriv ut

Arrangementets navn: Night Hawk - formerly known as Krokskogstafetten
Arrangørorganisasjon: Tyrving IL
Dato: fredag 9 august 2013 - lørdag 10 august 2013

Night Hawk Herrer 15+

68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
1Raumar Orientering 122.30
11. Eirik Rustad
12. Torben Christian Wendler
13. Håvard Haga
14. Anders Vister
15. Eirik Rustad
16. Amund Hoel
17. Håvard Haga
18. Anders Vister
2Søgne og Songdalen OK 122.30
21. Jarl Magnus Berge
22. Leiv-Terje Arnevik
23. Jauni Veedqvist
24. Kjell Erik Røisland
25. Kjell Erik Røisland
26. Jarl Magnus Berge
27. Jauni Veedqvist
28. Leiv-Terje Arnevik
3NTNUI 122.30
31. Vegard Brun Saga
32. Simen Aamodt
33. Hans Petter Mathisen
34. Espen Jakobsen
35. Jon Aukrust Osmoen
36. Hans Petter Mathisen
37. Vegard Brun Saga
38. Simen Aamodt
4Oppsal Orientering 122.30
41. Ola Marius Pedersen
42. Bent Erik Skaug
43. Per-Ivar Nikolaisen
44. Sigve Vågsnes
45. Sigve Vågsnes
46. Bent-Erik Skaug
47. Espen Wigaard
48. Gard-Martin Undesseter Johnson
5Østmarka OK 122.30
51. Jon Hovland
52. Trond Lund
53. Thor Mella
54. Trond Kortner
55. Øystein Kildahl
56. Rune Teigland
57. Leif Thingsrud
58. Paul Torvund
6Oppsal Orientering 222.30
61. Anders Emilsson
62. Eirik Brynildsen
63. Eirik Moe
64. Erik Persson
65. Endre Wigaad
66. Eirik Moe
67. Anders Emilsson
68. Erik Persson
7Raumar Orientering 222.30
71. Øystein Rapp
72. Sondre Ruud Bråten
73. Anders Haga
74. Trygve Tømta
75. Øyvind Lund
76. Øystein Rapp
77. Anders Haga
78. Trygve Tømta
8Kristiansand OK 122.30
81. Rasmus Djuurhus
82. Christian Bøen
83. Eirik Martens Svensen
84. Vegard Danielsen
85. Hans Gunnar Omdal
86. Eirik Martens Svensen
87. Christian Bøen
88. Vegard Danielsen
9Halden SK 122.30
91. Magne Dæhli
92. Marcus Millegård
93. Mattias Karlsson
94. Emil Wingstedt
95. Mats Haldin
96. Marcus Millegård
97. Emil Wingstedt
98. Magne Dæhli
10Göteborg-Majorna OK 122.30
101. Andreas Høye
102. Mikael Eliasson
103. Johan Runesson
104. Ola Martner
105. Ola Martner
106. Joakim Eliasson
107. Mikael Eliasson
108. Johan Runesson
11Vaajakosken Terä 122.30
111. Anders Nordberg
112. Jani Lakanen
113. Timo Joensuu
114. Håvard Lucasen
115. Ville Keskisaari
116. Jani Lakanen
117. Håvard Lucasen
118. Anders Nordberg
12OK Tisaren 122.30
121. Niklas Gustafsson
122. Leif Svensson
123. Jonatan Aronsson
124. Oskar Andrén
125. Conor Short
126. Leif Svensson
127. Niklas Gustafsson
128. Oskar Andrén
13Järla Orientering 122.30
131. Håkon Jarvis Westergård
132. Morten Jarvis Westergård
133. Mats Nordbrøden
134. Martin Vister
135. Håkon Jarvis Westergård
136. Mattias Millinger
137. David Bejbom
138. Martin Vister
14IFK Mora OK 122.30
141. Simon Hodler
142. Björn Wrahme
143. Roman Ryapolov
144. Artem Panchenko
145. Roman Ryapolov
146. Artem Panchenko
147. Kristian Dahlström
148. Simon Hodler
15Södertälje-Nykvarn Orientering 122.30
151. Rickard Ohlsson
152. Ralph Street
153. Erik Liljequist
154. Kent Ohlsson
155. Eric Börjeskog
156. Erik Liljequist
157. Ralph Street
158. Ivar Lundanes
16Malungs OK 122.30
161. Martin Hammarberg
162. Jakob Lööt
163. William Lind
164. Anton Östlin
165. William Lind
166. Martin Hammarberg
167. Jakob Lööf
168. Erik Thorsson
17IFK Lidingö SOK 122.30
171. Mattias Johansson
172. Anders Hedman
173. Martin Johnsson
174. Anders Carlsson
175. Filip Dahlgren
176. Martin Johnsson
177. Anders Hedman
178. Anders Carlsson
18OK Linné 122.30
181.
182.
183.
184.
185.
186.
187.
188.
19Angelniemen Ankkuri 122.30
191. Tuomas Kari
192. Heikki Toivio
193. Vesa Mäkinen
194. Mikko Sirén
195. Miika Kirmula
196. Ilari Nummi
197. Heikki Toivio
198. Tuomas Kari
20Lillomarka OL 122.30
201. Matthew Speake
202. Nicholas Oskarsson
203. Gaute Hallan Steiwer
204. Jonas Sommerstad Juveli
205. Jan Andreas Edstrøm
206. Nicholas Oskarsson
207. Jonas Sommerstad Juveli
208. Gaute Hallan Steiwer
21Turun Metsänkävijät 122.30
211. Jussi Suna (Turun Metsänkävijät)
212. Martins Sirmais (Turun Metsänkävijät)
213. Doug Tullie (Turun Metsänkävijät)
214. Esa Huttunen (Turun Metsänkävijät)
215. Gleb Tikhonov (Turun Metsänkävijät)
216. Sami Hämälistö (Turun Metsänkävijät)
217. Doug Tullie (Turun Metsänkävijät)
218. Jussi Suna (Turun Metsänkävijät)
22Kangasala SK 122.30
221. Panu Teittinen
222. Tuomas Fjällström
223. Oskari Heiskanen
224. Petteri Laitinen
225. Mikko Saarinen
226. Panu Teittinen
227. Oskari Heiskanen
228. Petteri Laitinen
23Helsingin Suunistajat 122.30
231. Luukas Valtonen
232. Tapio Haarlaa
233. Veli Kangas
234. Einari Heinaro
235. Velimir Nazarychev
236. Luukas Valtonen
237. Veli Kangas
238. Einari Heinaro
24Paimion Rasti 122.30
241. Daniel Stenlund
242. Juuso Lindeqvist
243. Janne Virtanen
244. Markus Lindeqvist
245. Kim Fagerudd
246. Janne Nieminen
247. Sami Valkama
248. Daniel Stenlund
25Pellon Ponsi 122.30
251. Olli-Markus Taivainen
252. Markku Isokoski
253. Sami-Petteri Juopperi
254. Tommi Uusimäki
255. Juho-Matti Taivainen
256. Markku Isokoski
257. Sami-Petteri Juopperi
258. Jyri Uusitalo
26Halden SK 222.30
261. Jonas Nordström
262. Anders Felde Olaussen
263. Erik Axelsson
264. Espen Fiskum
265. Jon Pedersen
266. Erik Axelsson
267. Anders Felde Olaussen
268. Espen Fiskum
27Frol IL 122.30
271. Jørgen Fiskum
272. Sindre Rønning
273. Yngve Skogstad
274. Jo Forseth Indgaard
275. Sindre Rønning
276. Johan Asphjell Bjørnaas
277. Jørgen Fiskum
278. Jo Forseth Indgaard
28Fredrikstad SK 122.30
281. Henrik Ottesen
282. Christian Riddervold Kahrs
283. Espen Danevad
284. Sindre Østhagen
285. Bent Olav Aamodt
286. Per Olaussen
287. Kjell Arild Karlsen
288. Audun Bjerkreim Nilsen
29Kristiansand OK 222.30
291. Dag Blandkjenn
292. Magnus Johansson
293. Vyacheslav Mukhidinov
294. Luis Nogueira de la Muela
295. Dag Blandkjenn
296. Ivar Haugen
297. Magnus Johansson
298. Luis Nogueira de la Muela
30Göteborg-Majorna OK 222.30
301. Daniel Martinsson
302. Robbie Anderson
303. Viktor Stensson
304. Martin Ivarsson
305. Robbie Anderson
306. Viktor Stensson
307. Martin Ivarsson
308. Emma Bergman
31NTNUI 222.30
311. Martin Hoset
312. Mathias Stensland Lillevold
313. Morten Severin Saue
314. Asgeir Bakken Rognstad
315. Erik Sagvolden
316. Morten Severin Saue
317. Øyvind Enger
318. Martin Hoset
32IFK Mora OK 222.30
321. Sara Rapp
322. Frida Lövgren
323. Adrian Dahlström
324. Per Holm
325. Lars Ambrosiusson
326. Adrian Dahlström
327. Johanka Šimková
328. Per Holm
33Nydalens SK 122.30
331. Ragnar Tonjer
332. Jonas Madslien Bakken
333. Hans Trøan
334. Øystein Pettersen
335. Halvor Saunes
336. Anders Bjergaard
337. Øystein Pettersen
338. Lars Eid Nielsen
34Fossum IF 122.30
341. Olai Stensland Lillevold
342. Elias T. Mølnvik
343. Emil Ahlbäck
344. Borger Melsom
345. Oskar Størmer
346. Sigurd Melsom
347. Stian Alexander Grann
348. Emil Ahlbäck
35Nydalens SK 222.30
351. Nikolai Korvald Skaare
352. Elias Wiklund
353. Simen Eid Nielsen
354. Petter Kaarby
355. Simen A Bjøringsøy
356. Inge Lindseth
357. Anders B. Øksenholt
358. Simen Kjær Haugberg
36Bækkelagets SK 122.30
361. Runar Bjørhovde
362. Thomas Schive
363. Neeme Loorits
364. Eirik Watterdal
365. Thomas Schive
366. Runar Bjørhovde
367. Blair Trewin
368. Kyongsa Ri
37Ikaalisten Nouseva-Voima 122.30
371. Henri Taanila
372. Petri Ikävalko
373. Tero Linnainmaa
374. Vesa Taanila
375. Vesa Taanila
376. Petri Ikävalko
377. Tero Linnainmaa
378. Henri Taanila
38Kongsberg OL 122.30
381. Mathias Drage
382. Sigur Heggedal
383. Håvard Myhre
384. Sindre Sandven
385. Karl Fremstad
386. Mathias Drage
387. Håvard Myhre
388. Sigur Heggedal
39Varegg Fleridrett 122.30
391. Sindre Østgulen Deisz
392. Vegard Jarvis Westergård
393. Niklas Profors
394. Per Harald Havnen Johansen
395. Sindre Østgulen Deisz
396. Vegard Jarvis Westergård
397. Niklas Profors
398. Per Harald Havnen Johansen
40Frol IL 222.30
401.
402.
403.
404.
405.
406.
407.
408.
41NTNUI 322.30
411. Vegard Blomseth Johnsen
412. Ståle Gjelsten
413. Anders Opsahl Bredesen
414. Kristian Stenerud
415. Vegard Blomseth Johnsen
416. Ståle Gjelsten
417. Stian Bergersen
418. Kristian Stenerud
42Nydalens SK 322.30
421. Jo Wiklund
422. Erlend Slokvik
423. Torstein Hole
424. Esten Koren
425. Eirik Næss-Ulseth
426. Carl Joakim Svenn
427. Per Ola Ulseth
428. Jon Iver Bakken
43NTNUI 422.30
431. Håkon Heggedal
432. Einar Hjortås
433. Bjørn Tore Mathisen
434. Hallvard Nordbrøden
435. Sverre Turter Sandvold
436. Bjørn Tore Mathisen
437. Håkon Heggedal
438. Einar Hjortås
44Asker Skiklubb 122.30
441. Harald Kalager
442. Svein Granerud
443. Trond Rønneberg
444. Jan Richard Eriksen
445. Jostein F. Tellnes
446. Anders Hauge
447. Tommy Jauhojärvi
448. Harald Kalager
45Nord-Østerdal OK 122.30
451. Peder Aukrust Osmoen
452. Hans Peder Langbekkhei
453. Arild Bjarkø
454. Jon Arve U Engebakken
455. Hans Peder Langbekkhei
456. Arild Bjarkø
457. Idun Bækken
458. Øyvind Berg
46Pälkäneen Luja-Lukko 122.30
461. Seppo Hakala
462. Pentti Järvinen
463. Antero Kortetjärvi
464. Hannu Kortetjärvi
465. Antero Kortetjärvi
466. Seppo Hakala
467. Pentti Järvinen
468. Hannu Kortetjärvi
47Modum OL 122.30
471. Eirik Stærkeby Jelstad
472. Erik Trøen
473. Lars Enerhaugen
474. David Løver
475. Sigurd Rønning
476. Roar Bye
477. Leif Eriksson
478. Eirik Stærkeby Jelstad
48Baktash Lärljungar 122.30
481. 'Jefta Langerak
482. Rasmus Palmqvist Aslaksen
483. Joakim Berg
484. Axel Wrådhe
485. Jefta Langerak
486. Axel Wrådhe
487. Toon ''the man'' Melis
488. Rasmus' Palmqvist Aslaksen
49Fana IL 122.30
491. Mads Bratland Claussen
492. Jakob Eikner
493. Olav Ekrheim
494. Anders Daltveit
495. Håkon Sandven
496. Sigurd Eikner
497. Jakob Eikner
498. Olav Ekrheim
50Fossekallen IL 122.30
501.
502.
503.
504.
505.
506.
507.
508.
51Freidig 122.30
511. Jostein Mårdalen
512. Rein Helle Mårdalen
513. Eirik Holth Johannessen
514. Knut Sveinung Rekaa
515. Knut Sveinung Rekaa
516. Harald Kvisli
517. Hege Holth Johannessen
518. Rein Helle Mårdalen
52Hamar OK 122.30
521. Johannes Narum
522. Vegard Rønning Huber
523. Simen Jevne Arnesen
524. Dag Lofthus
525. Simen Jevne Arnesen
526. Vegard Rønning Huber
527. Johannes Narum
528. Dag Lofthus
53IF Sturla 122.30
531. Ingunn Egeberg Vári
532. Nils Inge Brurberg
533. Yngvar Høimyr Solberg
534. Lars Henrik Thon
535. Yngvar Høimyr Solberg
536. Sturla Frydenlund
537. Tibor Vári
538. Lars Henrik Thon
54Krabbelaget 122.30
541. John Olav Alvsvåg
542. Leif Gunnar Hovden
543. Kjell Arne Askeland
544. Torgeir Strand
545. Kjell Arne Askeland
546. Torgeir Strand
547. Leif Gunnar Hovden
548. John Olav Alvsvåg
55Kustein 122.30
551. Eskil Dahlen
552. Erik Paulsrud
553. Nils Fremming
554. Bo Engdahl
555. Arne Torgersen
556. Paul Hinsch
557. Terje Næss de
558. Knut A Løken
56Kvillebyns SK 122.30
561. Joel Karlsson
562. Benjamin Grahn Danielson
563. Christian Faruga Karlden
564. Oscar Gustafsson
565. Simon Grahn Danielson
566. Emil Karlsson
567. Aron Hugoson
568. Christian Faruga Karlden
57LORCA-O 122.30
571. Eusebio Andrés Garnacho González
572. Miguel Girona Belmonte
573. Laura Lopez García
574. Juan Carlos Peñarrubia Blanch
575. Eusebio Andrés Garnacho González
576. Miguel Girona Belmonte
577. Laura Lopez García
578. Juan Carlos Peñarrubia Blanch
58OK Moss 122.30
581. Kjetil Karlsen
582. Tore Bjørnerød
583. Jan Bjerketvedt
584. Hallvard Koren
585. Tore Bjørnerød
586. Christopher Schive
587. Karl Aasmund Erøy
588. Henning Bratland Carlsen
59OK Telsiai 122.30
591. Donatas Kontautas
592. Rimvydas Stupelis
593. Agnius Ciapas
594. Vitalijus Petrulis
595. Agnius Ciapas
596. Vitalijus Petrulis
597. Rimvydas Stupelis
598. Donatas Kontautas
60Ringerike OL 122.30
601. Håvard Hågård
601. Juha Viena
602. Lars Berglund
602. Morten Dåsnes
603. Geir Strande Syrrist
603. Håvard Bakke
604. Anders Beyer Brattli
604. Lars-Inge Arnevik
605. Knut Edvard Helland
605. Juha Viena
606. Knut Aas
606. Morten Dåsnes
607. Lars Berglund
607. Leif Roger Hultgreen
608. Anders Beyer Brattli
608. Lars-Inge Arnevik
61Ås-UMB Orientering 122.30
611. Henrik Eijsink
612. Kristoffer Fiane Pedersen
613. Magnus Ombustvedt
614. Jo Inge Fjellstad
615. David Gottfridsson
616. Magnus Ombustvedt
617. Henrik Eijsink
618. Kristoffer Fiane Pedersen
62Fredrikstad SK 222.30
621. Kristian Dalby
622. Lasse Simonsen
623. Herman Ryen Martinsen
624. Asgeir Ristesund
625. Asgeir Ristesund
626. Sven Simonsen
627. Lasse Simonsen
628. Pål Angvoll
63Lillomarka OL 222.30
631. Dag Aalvik
632. Steinar Kollerud
633. Mathias Benjaminsen
634. Simon Arbter
635. Steinar Kollerud
636. Brynjar Fredheim
637. Mathias Benjaminsen
638. Simon Arbter
66Lillomarka OL 322.30
661. Svein Nygård
662. Martin Granly
663. Hallvard Fjær
664. Vidar Benjaminsen
665. Svein Nygård
666. Eivind Tonna
667. Jens Olav Kløvrud
668. Terje Blindheim
67Oppsal Orientering 322.30
671. Gudmund Høglund
672. Vegard Fjogstad
673. Anders Fjogstad
674. Sindre Fjogstad
675. Sindre Fjogstad
676. Vegard Fjogstad
677. Anders Fjogstad
678. Håkon Gaute Kvamme
68Halden SK 322.30
681. Håkon Raadal Bjørlo
681. Olav Schmitt Gran
682. Peter Nordbrøden
682. Eirik Nordbrøden
683. Kjetil Bjørlo
683. Jørn Nordbrøden
684. Øyvind Helgerud
684. Bjørn Axel Gran
685. Fredrik Eliasson
685. Kenneth Buch
686. Lacho Iliev
686. Eirik Nordbrøden
687. Øyvind Helgerud
687. Bjørn Axel Gran
688. Aapo Summanen
688. Jørn Nordbrøden
69Fossum IF 222.30
691. Martin Borge Heir
692. Øystein Holo
693. Erling Katla
694. Harald Bakke
695. Fredrik Ramstad Hoff
696. Tarjei Holo
697. Erling Katla
698. Leif Størmer
70Notodden OL 122.30
701. Jørgen Wingerei
702. Paul Martin Remme
703. Knut Wiig Mathisen
704. Magnus Sandven
705. Jørgen Wingerei
706. Paul Martin Remme
707. Knut Wiig Mathisen
708. Magnus Sandven

Night Hawk Damer 15+

32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
101Halden SK 122.25
1011. Jennie Andersson
1012. Hanna Haugen Nordbrøden
1013. Bodil Holmström
1014. Vendula Haldin
1015. Hanna Haugen Nordbrøden
1016. Anne M Hausken Nordberg
102OK Linné 122.25
1021. Malin Eijsink
1022. Sofie Johansson
1023. Cat Taylor
1024. Malin Eijsink
1025. Sofie Johansson
1026. Cat Taylor
103Paimion Rasti 122.25
1031. Katri Lindeqvist
1032. Emma Silvennoinen
1033. Inga Dambe
1034. Eveliina Hirvonen
1035. Salla Fagerudd
1036. Inga Dambe
104Halden SK 222.25
1041.
1042.
1043.
1044.
1045.
1046.
105Koovee 122.25
1051. Mia Taini
1052. Erika Uotila
1053. Ulrika Uotila
1054. Marjo Niittynen
1055. Tuuli Paunonen
1056. Ulrika Uotila
106IFK Mora OK 122.25
1061. Evgeniya Ryapolova
1062. Indre Valaite
1063. Olga Rieznychenko
1064. Helene Söderlund
1065. Indre Valaite
1066. Olga Rieznychenko
107Kangasala SK 122.25
1071.
1072.
1073.
1074.
1075.
1076.
108SK Pohjantähti 122.25
1081. Marttiina Joensuu
1082. Marika Teini
1083. Heini Wennman
1084. Marttiina Joensuu
1085. Marika Teini
1086. Heini Wennman
109Paimion Rasti 222.25
1091.
1092.
1093.
1094.
1095.
1096.
110Bækkelagets SK 122.25
1101. Kine Gulliksen
1102. Katja Ekroll Jahren
1103. Lene Godager Kaas
1104. Aasne Fenne Hoksrud
1105. Ingvild Gjessing
1106. Kine Gulliksen
111Fredrikstad SK 122.25
1111. Kamilla Olaussen
1112. Birgitte Husebye
1113. Heidi Østlid Bagstevold
1114. Marianne Riddervold Kahrs
1115. Sigrid Alexandersen
1116. Heidi Østlid Bagstevold
112NTNUI 122.25
1121. Maren Jansson Haverstad
1122. Emma Johansson
1123. Mathilde Korvald Skaare
1124. Marie Styrvold
1125. Emma Johansson
1126. Maren Jansson Haverstad
113Varegg Fleridrett 122.25
1131.
1132.
1133.
1134.
1135.
1136.
114Angelniemen Ankkuri 122.25
1141. Pinja Kurppa
1142. Milla Saarimäki
1143. Emma Laakkio
1144. Fanny Kurppa
1145. Milla Saarimäki
1146. Pinja Kurppa
115Lillomarka OL 122.25
1151. Linn Hokholt
1152. Lucy Butt
1153. Kine Hallan Steiwer
1154. Siri Kollerud
1155. Lucy Butt
1156. Linn Hokholt
116NTNUI 222.25
1161. Ida Arnesen Tiltnes
1162. Martine Åstebøl
1163. Ingrid Berge
1164. Solveig Blandkjenn
1165. Martine Åstebøl
1166. Maren Mohagen Hansen
117Frol IL 122.25
1171. Gøril Rønning Sund
1172. Sara Profors
1173. Mathilde Rundhaug
1174. Sara Profors
1175. Gøril Rønning Sund
1176. Mathilde Rundhaug
118Konnerud IL 122.25
1181. Ida Mari Borge Hovi
1182. Anette Baklid
1183. Marte Narum
1184. Marie Nordbye Nybø
1185. Marte Narum
1186. Ida Mari Borge Hovi
119Oppsal Orientering 122.25
1191. Betty Ann Bjerkreim Nilsen
1192. Gitte Bromander
1193. Karen Dalby
1194. Åshild Fandango Kapperud
1195. Mila Zaharinova
1196. Karen Dalby
120Asker Skiklubb 122.25
1201. Hilda Øfsthus
1202. Selma Øfsthus Gravir
1203. Ingrid Gulbrandsen
1204. Eva Lill Kvisle
1205. Silje Arntzen
1206. Ragnhild Løvli
121Fossum IF 122.25
1211. Eldbjørg Narum
1212. Ragnhild Hjermstad
1213. Gunvor Hov Høydal
1214. Marianne Opsahl Bredesen
1215. Guro Vassend
1216. Gunvor Hov Høydal
122Lillomarka OL 222.25
1221. Elin Krogstad
1222. Ingvild Brekke
1223. Ingvild Wang
1224. Tone Aamli Sundtjønn
1225. Ingvild Bjørhei
1226. Hanne Kobernus
123NTNUI 322.25
1231. Marianne Dæhli
1232. Anne Line Teigen Søgård
1233. Toril Nes
1234. Ragnhild Lund-Johansen
1235. Marianne Dæhli
1236. Marit Wenseth Kure
124Larvik OK 122.25
1241. Lene Therese Myrland
1242. Tonje Vassend
1243. Julie Hjortland
1244. Eirin Mari Fossøy
1245. Ingrid Holte
1246. Tonje Vassend
125Nydalens SK 122.25
1251. Karen Bjergaard
1252. Berit Sofie Wiklund
1253. Sofie Aarnes
1254. Emma Lähdekorpi
1255. Elisabeth Ingvaldsen
1256. Nicole Ragvin
126Haugesund IL Orientering 122.25
1261. Solfrid H. Thuestad
1262. Anita Sælevik
1263. Randi Engløkk
1264. Solfrid H. Thuestad
1265. Anita Sælevik
1266. Randi Engløkk
127Løten o-lag 122.25
1271. Evine Westli Andersen
1272. Nina Smestad
1273. Marte Fallbakken Berge
1274. Emilie Westli Andersen
1275. Nina Smestad
1276. Evine Westli Andersen
128Raumar Orientering 122.25
1281. Marie Hammer Håversen
1282. Anne Kamstrup Hovind
1283. Tiril Ruud Bråten
1284. Karoline Sønsterudbråten
1285. Ida Brænden
1286. Synne Eide Rapp
129Ringerike OL 122.25
1291. Sissel Skovly
1292. Monica Berglund
1293. Kjersti Stræte
1294. Kristine Grønlund
1295. Ellen Grønlund
1296. Line Skjevik Arnevik
130SHIB 122.25
1301. Benedicte Hald Bjørgum
1302. Pia Skyttersæter Iversen
1303. Anneke Hald Bjørgum
1304. Anneke Hald Bjørgum
1305. Benedicte Hald Bjørgum
1306. Kristine Berglia
131Ås-UMB Orientering 122.25
1311. Ine Hovi
1312. Line Nybakken
1313. Kaja Winsnes Nordhagen
1314. Kaja Winsnes Nordhagen
1315. Ine Hovi
1316. Ingunn Berget
132Nydalens SK 222.25
1321. Dorothea Schulze
1322. Anne Berit Eid
1323. Synnøve Lyssand Sandberg
1324. Birgit Korvald
1325. Alix Young Vik
1326. Elena Grand

Day Hawk D-16

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
302Fossum IF 111.00
3021. Ingrid G. Kvålsgard
3022. Åsne Holo
3023. Victoria Hæstad Bjørnstad
303Fossum IF 211.00
3031. Pernille Katla
3032. Tilde Eine
3033. Julie Bakke
304Fossum IF 311.00
3041. Ingrid Hasaas
3042. Dorthe Martinussen
3043. Ragne Norrud
305Fredrikstad SK 111.00
3051. Hanna Torjusen
3052. Kristin Ottesen
3053. Marie Olaussen
306Halden SK 111.00
3061. Idun Kristine Felde Olaussen
3062. Hedda Raadal Bjørlo
3063. Gina Granstedt
307Heming Orientering 111.00
3071. Martine Engebretsen
3072. Maya Jones Arnesen
3073. Sofie Skyttersæter Iversen
308IL Tyrving 111.00
3081. Astrid Fiskum
3082. Siri Grandal
3083. Kristin Helland-Hansen
310Kongsberg OL 111.00
3101. Siri Moholth
3102. Aurora Moholth
3103. Kristin Smeby
311Kongsberg OL 211.00
3111. Anne Willkommen Eiken
3112. Helene Eger
3113. Rikke Hjelseth Larsen
312Konnerud IL 111.00
3121. Nora Skyttersæter Saugerud
3122. Jenny Baklid
3123. Amanda Skyttersæter Saugerud
313Lillomarka OL 111.00
3131.
3132.
3133.
314Nydalens SK 111.00
3141. Ragne Wiklund
3142. Stine Madslien Bakken
3143. Maiken Sandberg
315Nydalens SK 211.00
3151.
3152.
3153.
316OK Moss 111.00
3161. Aurora Gjølsjø
3162. Karoline Bjørnerød
3163. Tuva Bjerketvedt
317Asker Skiklubb 111.00
3171. Synne Strand
3171. Ane Dyrkorn
3172. Nora Synnøve Woxholth
3172. Ingrid Tandberg Ryan
3173. Tilla Farnes Hennum
3173. Thea Dyrkorn
318Kongsberg OL 311.00
3181. Ingvild Tronstad Andersen
3182. Kjersti Tønnessen Bergstøl
3183. Idunn Haavengen
319Fredrikstad SK 211.00
3191. Dina Antonsen
3192. Sigrid Maria Ståhl Vik
3193. Mia Mathisen Bekkhus

Day Hawk H-16

22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnStarttid
201Asker Skiklubb 111.00
2011. Bjørnar Løvli
2012. Sander Arntzen
2013. Vegard Gulbrandsen
202Fossum IF 111.00
2021. Erling Hjermstad
2022. Øyvind Hjermstad
2023. Einar Melsom
203Fossum IF 211.00
2031. Erik Hæstad Bjørnstad
2032. Oscar Hæstad Bjørnstad
2033. Emil Størmer
204Fossum IF 311.00
2041. Ota Skvor
2042. Peter Gisholt
2043.
205Fossum IF 411.00
2051.
2052.
2053.
206Halden SK 111.00
2061. Peter Nordbrøden
2062. Olav Schmitt Gran
2063. Håkon Raadal Bjørlo
207Haugesund IL Orientering 111.00
2071. Lars Harald Thuestad
2072. Magnus Thuestad
2073. Jens Andreas Thuestad
208Heming Orientering 111.00
2081. Bjørn Anders Flågen
2082. Kasper Fosser
2083. Ulrik Astrup Arnesen
209Heming Orientering 211.00
2091. Petter Astrup Arnesen
2092. Nikolai Jones Arnesen
2093. Alf Gabriel Krohn Gjessing
210IL Tyrving 111.00
2101. Skjalg Hundseid Kamsvåg
2102. Magnus Wølneberg
2103. Styrk Hundseid Kamsvåg
211Konnerud IL 111.00
2111. Jørgen Baklid
2112. Håvard Landro Svingheim
2113. Audun Heimdal
212Konnerud IL 211.00
2121. Truls Sildnes Baklid
2122. Vegard Eek
2123. Nicolai Harrik
213Lillomarka OL 111.00
2131. Jens Johan Brekke
2132. Kristian Markhus Brekke
2133. Joar Oldernes
214Nydalens SK 111.00
2141. Espen Hegstad Krüger
2142. Jørgen Wulfsberg
2143. Eirik Langedal Breivik
215Nydalens SK 211.00
2151. Audun Uglenes Bergan
2152. Håkon Sturød
2153. Åse Bergan
216Nydalens SK 311.00
2161.
2162.
2163.
217Nydalens SK 411.00
2171.
2172.
2173.
218Oppsal Orientering 111.00
2181. Are Wigaard
2182. Ludvig Andreas Baugstø Rødnes
2183. Knut Aasheim
219Ringerike OL 111.00
2191. Rikard Kammerud
2192. Sander Arnevik
2193. Håvard Bakke
220Ringerike OL 211.00
2201. Oskar Arnevik
2202. Kristian Kammerud
2203. Carl August Klevjer
221Ås-UMB Orientering 111.00
2211. Anders Stiansen Nygaard
2212. Linus Olhans
2213. Rannveig Winsnes Nordhagen
222Asker Skiklubb 211.00
2221. Ola Tandberg Ryan
2222. Sjur Kvisle
2223. Are Helle Mårdalen

Annonser

IOF Eventor