Norsk Orientering

Startliste for Folloløpet på Nesodden Trimtexcup og uttak Unionsmatch

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Folloløpet på Nesodden Trimtexcup og uttak Unionsmatch
Arrangørorganisasjon: Måren OK
Dato: søndag 26 mai 2013

N-åpen

1 850 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
743Sander FrantzenKolbotn og Skimt OL10.00.00
764Sanne de Vries OlsbyMåren OK10.00.00
765Kristoffer KatlaFossum IF10.00.00
766Sofie Kjær JørgensenMåren OK10.00.00
767Malene BerstadHeming Orientering10.00.00
769Maja Sofie Weedon-FekjærMåren OK10.00.00
770Sondre LundqvistÅs-UMB Orientering10.00.00
771Sigrid Schmitt GranHalden SK10.00.00
773Selma Dæhlen BøhnKolbotn og Skimt OL10.00.00
775Erlend BakkeFossum IF10.00.00
776Sofie Holm NedrebøOK Moss10.00.00
777Sigve FeylingKolbotn og Skimt OL10.00.00
778Anette Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb10.00.00
779Kristoffer ØhlckersIL Tyrving10.00.00
780Adine IngesenSarpsborg OL10.00.00
781Christine KureÅs-UMB Orientering10.00.00
782Julie BrenåsVarteig OL10.00.00
784Eirik N. NergårdNittedal OL10.00.00
786Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb10.00.00
787Lukas Jones ArnesenHeming Orientering10.00.00
788Magnus Erik Weedon-FekjærMåren OK10.00.00
789Håvard Rekve LianLillomarka OL10.00.00
790Ella BerstadHeming Orientering10.00.00
792Vida Helland-HansenIL Tyrving10.00.00
794Silje Gåsvik NarvestadHalden SK10.00.00
797Leon KnudsenOppsal Orientering10.00.00
816Morten BerganeSiggerud IL10.00.00
818Selma FærdenKolbotn og Skimt OL10.00.00
819Håvard FærdenKolbotn og Skimt OL10.00.00
820Lasse Løkken GerheimKolbotn og Skimt OL10.00.00
821Joakim E. KildalHeming Orientering10.00.00
822Kamilla KildalHeming Orientering10.00.00
823Nils NiklassonKolbotn og Skimt OL10.00.00
824Alva NiklassonKolbotn og Skimt OL10.00.00
796Fridtjof ReuschHeming Orientering10.53.33
825Kari ØstebergSørkedalens IF11.00.00

D -10

2 090 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
746Ida Marie FlågenHeming Orientering11.22
747Diane Ninauve-JutulstadBækkelagets SK11.24
748Mille MartinussenFossum IF11.26

D 11-12

2 230 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
691Rachel Marøy BårdsenHeming Orientering11.01
693Julie MeinickeIL Tyrving11.05
694Karoline Egner GranerudAsker Skiklubb11.07
695Ea LunøeNydalens SK11.09
696Karoline BjørnerødOK Moss11.11
697Marthe LundqvistÅs-UMB Orientering11.13
698Idunn Cecilie RolfsenHeming Orientering11.15
699Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss11.17
700Tora Pedersen BerganAsker Skiklubb11.19
701Ane Sofie KroghOppsal Orientering11.21
702Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.23
703Carmen DirroMåren OK11.25
704Maya Jones ArnesenHeming Orientering11.27
705Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK11.29
706Ada WulfsbergNydalens SK11.31
707Karen Hoel JomaasFossum IF11.33

D 10-12N

1 850 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
774Gea Øiseth BedinIndre Østfold OK10.00
783Marthe BrekkeNydalens SK10.00
791Noor DirroMåren OK10.00
795Dina Marie SalvesenAsker Skiklubb10.00

D 13-14

2 790 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151Rikke IngesenSarpsborg OL11.08
152Pernille KatlaFossum IF11.10
153Thea Feiring HaltiaIL Tyrving11.12
154Ingrid AaslundFet OL11.14
155Ingrid G. KvålsgardFossum IF11.16
156Ingrid HasaasFossum IF11.18
157Marte BergslandTrøsken IL11.20
158Ragne WiklundNydalens SK11.22
159Synne StrandAsker Skiklubb11.24
160Victoria Hæstad BjørnstadFossum IF11.26
161Synne SkjærsteinIL Tyrving11.28
162Emma Eithun PaulsenNittedal OL11.30
163Julie BakkeFossum IF11.32
164Kjersti LundqvistÅs-UMB Orientering11.34
165Thea Sofie SalvesenAsker Skiklubb11.36
166Hedvig VollsetHeming Orientering11.38
167Hedda Raadal BjørloHalden SK11.40
168Ingvil AhlsandNydalens SK11.42
169Inger Marie Baugstø RødnesOppsal Orientering11.44
170Åsne HoloFossum IF11.46
171Heidi Therese WiestOL Vallset/Stange11.48
172Johanne Bratland TjernshaugenOK Moss11.50
173Ingrid Tandberg RyanAsker Skiklubb11.52
174Synne Eikeland RøstadsandNydalens SK11.54
175Lotte Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb11.56
176Ingvild HøydalNydalens SK11.58

D 13-16C

2 230 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
708Dorthe MartinussenFossum IF11.35
722Toril SachseNittedal OL12.03
723Ingrid Marie WølnebergIL Tyrving12.05
724Maria Nygaard-ØstbyFossum IF12.07
725Ingvild Pedersen BerganAsker Skiklubb12.09
726Synne Gåseide ThorsenKolbotn og Skimt OL12.11
727Hedda VonenNittedal OL12.13
728Marie Helene HansenSarpsborg OL12.15

D 13-16N

2 070 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
750Ida Margrethe UlvestadMåren OK11.31

D 15-16

3 110 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
350Rannveig Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering11.25
351Margrethe WisløffAsker Skiklubb11.27
352Eline Lund WestgaardOppsal Orientering11.29
353Marie TreekremÅs-UMB Orientering11.31
354Martine EngebretsenHeming Orientering11.33
355Marthe RamstadFet OL11.35
356Tilla Farnes HennumAsker Skiklubb11.37
357Ida Feiring HaltiaIL Tyrving11.39
358Stine NjåsteinIL Tyrving11.41
359Tiril Ruud BråtenRaumar Orientering11.43
360Synne Nesheim FlatebakkenIL Tyrving11.45
361Maria OlsbøØstmarka OK11.47
362Kristin Helland-HansenIL Tyrving11.49
363Sofie Skyttersæter IversenHeming Orientering11.51
364Johanne Øderud VatneBækkelagets SK11.53
366Nora GrafferØstmarka OK11.57
367Louise Marøy BårdsenHeming Orientering11.59
368Anniken Eriksrud KarlsenOppsal Orientering12.01
369Ingrid Nytun NergårdNittedal OL12.03
371Oda Eithun PaulsenNittedal OL12.07
372Oda LægranNydalens SK12.09
373Mina HaverLillomarka OL12.11
374Siri GrandalIL Tyrving12.13
375Ingvild C. FleisjeNittedal OL12.15
376Fanni Jauhojärvi MarkussenAsker Skiklubb12.17
377Åshild Faller RåheimFet OL12.19
378Line Wegner HodtFossum IF12.21
379Kristin BlindheimLillomarka OL12.23
380Anniken Helland-HansenIL Tyrving12.25
381Kristin BrekkeLillomarka OL12.27
382Astrid FiskumIL Tyrving12.29

D 17-A kort

3 420 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
570Karoline AndersenAsker Skiklubb11.00
571Heidi VogtØstmarka OK11.02
572Emma GreenNydalens SK11.04
575Kristina LärfarsNydalens SK11.10
576Marit HarstadKolbotn og Skimt OL11.12

D 17-B

3 360 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
650Alexandria JensenIndre Østfold OK11.00

D 17-C

3 480 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
800Marie LillehammerÅs-UMB Orientering12.13
801Merete RørvikLillomarka OL12.15
802Kristin TjernshaugenOK Moss12.17
805Anne MyhrNydalens SK12.23
806Jennifer Jones ArnesenHeming Orientering12.25
807Liv Edle GrønstadLøten o-lag12.27
809Vanessa Seed MelbyeRaumar Orientering12.31
810Ragnhild BrenåsVarteig OL12.33

D 17-N

2 070 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
757Elin VølstadIndre Østfold OK11.45
758Grete SkotteFossum IF11.47
759Bente AaslundFet OL11.49
760Ina BlågestadIndre Østfold OK11.51

D 17-20

4 870 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
491Silje ArntzenAsker Skiklubb11.40
492Reidun Haarr JohansenOppsal Orientering11.42
493Julia PlaianAsker Skiklubb11.44

D 21-

6 590 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
417Cristina LuisNydalens SK11.00
418Berit Sofie WiklundNydalens SK11.02
419Gunn Camilla StangOslostudentenes IK11.04
420Nicole RagvinNydalens SK11.06
421Vendula SramkovaNydalens SK11.08
422Vigdis HobølOppsal Orientering11.10
423Lisa NäsholmNydalens SK11.12
424Undis EllevogOslostudentenes IK11.14

D 35-

4 700 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
511Karianne KatlaFossum IF11.04
512Kari StrandLierbygda OL11.06
513Audrun UtskarpenOslostudentenes IK11.08
514Mila ZaharinovaOppsal Orientering11.10

D 35-B

3 360 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
654Line Telje HøydalNydalens SK11.08
655Marit-Elin IdenOK Moss11.10
656Melissa TroutNydalens SK11.12
657Toril WiigIL Tyrving11.14
658Marianne ReuschHeming Orientering11.16
659Hilde Nytun MartinsenNittedal OL11.18
660Nina LundqvistÅs-UMB Orientering11.20
661Anne Grethe GustavsenNittedal OL11.22
662Tone Karina IngesenSarpsborg OL11.24
673Pernille SchjønsbyØstmarka OK11.46

D 40-

4 040 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
535Milda ØhlckersIL Tyrving11.01
536Katrine BakkeFossum IF11.03
537Monica FeylingKolbotn og Skimt OL11.05
538Hanne NarvestadHalden SK11.07
539Paula BerstadHeming Orientering11.09
540Toril Fougner WisløffAsker Skiklubb11.11
541Elise GisholtFossum IF11.13
542Marit B. EithunNittedal OL11.15
543Line NybakkenÅs-UMB Orientering11.17
544Lene Cisilie PuckNydalens SK11.19
545Marit EgnerAsker Skiklubb11.21

D 45-

4 040 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
559Astrid BjørnerødOK Moss11.49
560Else GrandalIL Tyrving11.51
561Marianne NjåsteinIL Tyrving11.53
562Hilda ØfsthusAsker Skiklubb11.55
563Maria TorgersenBækkelagets SK11.57
564Kathrine LunøeNydalens SK11.59
565Ingrid M. TengeÅs-UMB Orientering12.01
566Monica Tørnqvist HaldenNydalens SK12.03
567Anne Sofie KorsveienAsker Skiklubb12.05

D 50-

3 420 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
594Sille WinsnesÅs-UMB Orientering11.48
595Anna GöhlmanIL Tyrving11.50
596Dagrun MelkildHeming Orientering11.52
597Kristin TandbergAsker Skiklubb11.54
598Runa SkyttersæterHeming Orientering11.56
599Kjersti SkantzeIL Tyrving11.58
600Heidi FalckIL Tyrving12.00
601Bente LandmarkFossum IF12.02
602Inger Johanne EikelandNydalens SK12.04
603Gunhild HennumLierbygda OL12.06
604Enikø BertalanAsker Skiklubb12.08
606Unni RyeAsker Skiklubb12.12

D 55-

3 420 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
591Birgit KorvaldNydalens SK11.42
592Elle M. MelbyeHeming Orientering11.44

D 60-

3 180 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
647Jessica KathleMåren OK12.15
648Marit VågsnesKolbotn og Skimt OL12.17

D 65-

3 180 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
641Kjersti ThoStabæk IF12.03
642Anne Marit FærdenKolbotn og Skimt OL12.05
643Sissel OlaisenKolbotn og Skimt OL12.07
644Tordis Rytter JakobsenOK Moss12.09
645Anne SagbergStabæk IF12.11

D 70-

3 180 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
629Inger Lise BjordalOppsal Orientering11.39
630Birgitte BekkelundRøyken OL11.41
631Hjørdis EgnerHeming Orientering11.43
632Unni DrageHaugerud IF11.45
633Inger Elisabeth KvaaseBækkelagets SK11.47

H -10

2 090 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
817Philip Øderud KleppeMåren OK10.00
735Kasper Kjær JørgensenMåren OK11.00
736Amund Øiseth BedinIndre Østfold OK11.02
738Sverre StrandLierbygda OL11.06
739Alfred BjørnerødOK Moss11.08
740Arthur BrunborgNittedal OL11.10
741Gustav Andresen SkotteFossum IF11.12
742Birk ThorstensenOppsal Orientering11.14

H 11-12

2 230 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
709Marius BakkeFossum IF11.37
710Henrik KnudsenOppsal Orientering11.39
711Halvor Tørnqvist HaldenNydalens SK11.41
712Ferdinand FremmingHeming Orientering11.43
713Eirik BlågestadIndre Østfold OK11.45
714Mikkel KatlaFossum IF11.47
716Andreas BergslandTrøsken IL11.51
717Henrik ReuschHeming Orientering11.53
718Sindre GisholtFossum IF11.55
719Terjei LillehammerÅs-UMB Orientering11.57
720Sigurd GrevstadFossum IF11.59

H 10-12N

1 850 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
768Anders Gylterud KvålsgardFossum IF10.00
772Endre de Vries OlsbyMåren OK10.00
785Kristian ØstermannHeming Orientering10.00
798Sondre R. PedersenMåren OK10.00

H 13-14

2 850 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
251Jørgen AasFet OL11.31
252Per Clemet WisløffAsker Skiklubb11.33
254Martin Andresen SkotteFossum IF11.37
255Lukas LilandNydalens SK11.39
256Lavran ThorstensenOppsal Orientering11.41
257Vegard LøvliAsker Skiklubb11.43
258Andreas RambergØstmarka OK11.45
260Øyvind HjermstadFossum IF11.49
261Olav TorgersenBækkelagets SK11.51
262Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb11.53
263Linus OlhansÅs-UMB Orientering11.55
264Kasper FosserHeming Orientering11.57
265Stian EilertsenNydalens SK11.59
266Peter GisholtFossum IF12.01
267Nikolai Jones ArnesenHeming Orientering12.03
268Sebastian EidemHeming Orientering12.05
269Herman BrunborgNittedal OL12.07
270Niels Christian HellerudHalden SK12.09
272Elias Skjolden SørensenLillomarka OL12.13
273Sander ArntzenAsker Skiklubb12.15
274Eirik Høst FossgardLillomarka OL12.17
275Erling HjermstadFossum IF12.19
276Oscar Hæstad BjørnstadFossum IF12.21
277Jens Johan BrekkeLillomarka OL12.23
279Elias JonssonNydalens SK12.27
280Børge BrenåsVarteig OL12.29
281Jørgen WulfsbergNydalens SK12.31
282Lars Østeberg MoanFossum IF12.33
283Styrk Hundseid KamsvågIL Tyrving12.35
284Hans Kristian Stubban HygenØstmarka OK12.37
285Johan Teodor WestlyAsker Skiklubb12.39
286Einar MelsomFossum IF12.41
287Espen Hegstad KrügerNydalens SK12.43
288Bjørn Anders FlågenHeming Orientering12.45
289Sjur KvisleAsker Skiklubb12.47

H 13-16C

2 230 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
734Kristoffer Løkken GulheimKolbotn og Skimt OL11.36
732Lars Gåsvik NarvestadHalden SK12.23
733Sander FeylingKolbotn og Skimt OL12.25

H 13-16N

2 070 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
752Sebastian FeylingKolbotn og Skimt OL11.35
753Markus Månum MoenMåren OK11.37
754Magnus NyheimKolbotn og Skimt OL11.39
755Lukas BjeldeMåren OK11.41

H 15-16

3 280 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50Sam LunøeNydalens SK11.20
51Vegard GulbrandsenAsker Skiklubb11.22
52Skjalg Hundseid KamsvågIL Tyrving11.24
54Knut AasheimOppsal Orientering11.28
55Emil Morgenlie SkeiNydalens SK11.30
56Bjørnar LøvliAsker Skiklubb11.32
57Magnus RambergØstmarka OK11.34
58Sindre Bergane JanssonSiggerud IL11.36
59Eivind Øfsthus GravirAsker Skiklubb11.38
60Lars Gustav RogneNittedal OL11.40
61Åsmund Aamodt ResellNydalens SK11.42
62Amund HoelRaumar Orientering11.44
63Ludvig Andreas Baugstø RødnesOppsal Orientering11.46
64Gjermund Tørnqvist HaldenNydalens SK11.48
65Olav Schmitt GranHalden SK11.50
66Ulrik Astrup ArnesenHeming Orientering11.52
68Thomas Haarr JohansenOppsal Orientering11.56
69Magnus WølnebergIL Tyrving11.58
70Karsten MartinussenFossum IF12.00
71Are WigaardOppsal Orientering12.02
72Håkon Raadal BjørloHalden SK12.04
73Eirik Langedal BreivikNydalens SK12.06
74Anders Stiansen NygaardÅs-UMB Orientering12.08
75Martin Borge HeirFossum IF12.10
76Tarjei HoloFossum IF12.12
77Sander Hildebrand RogndokkenFet OL12.14

H 17-A kort

4 870 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
478Thomas BedinIndre Østfold OK11.14
479Per-Arne MartinsenIndre Østfold OK11.16
480Donatas KontautasOK Telsiai11.18
481Fredrik LarsenIndre Østfold OK11.20
483Olav HasaasFossum IF11.24
484Benjamin LangebeckKolbotn og Skimt OL11.26
485Christian ReuschHeming Orientering11.28
486Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering11.30
487Robin Bergane JanssonSiggerud IL11.32

H 17-B

3 360 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
652Simon FeylingKolbotn og Skimt OL11.04

H 17-C

3 480 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
812Svein-Tore Gåsvik NarvestadHalden SK11.41
813Haakon KnudsenOppsal Orientering11.43
814Thor VollsetHeming Orientering11.45

H 17-N

2 070 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
762Stian LillegårdLillomarka OL11.55

H 21-

7 810 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401Helge BakkehøiØstmarka OK11.01
402Jørund ValaOppsal Orientering11.03
403Daniel MarstonBækkelagets SK11.05
404Kjetil BjørloHalden SK11.07
405Sigve VågsnesOppsal Orientering11.09
406Svein NygårdLillomarka OL11.11
407Sören JonssonNydalens SK11.13
408Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering11.15
409Frode KonstIL Tyrving11.17
410Trond KortnerØstmarka OK11.19
411Anders EmilssonOppsal Orientering11.21
412Nils Petter FremmingHeming Orientering11.23
416Per-Arne RøstadsandNydalens SK11.45

H 35-

6 590 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
427Gard LindsethNydalens SK11.20
428Rune BrunborgNittedal OL11.22
429Halvor HobølØstmarka OK11.24
430Neil MarstonNydalens SK11.26
431Inge LindsethNydalens SK11.28

H 35-B

3 360 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
665Bjørn NordvikKolbotn og Skimt OL11.30
666Svein Andre JensenIndre Østfold OK11.32
667Jon StrømHauketo IF11.34
668Sverre MelbyeRaumar Orientering11.36
669Bjørn Sverre GulheimKolbotn og Skimt OL11.38
670Torkjel NesheimIL Tyrving11.40
671Fredrik FærdenKolbotn og Skimt OL11.42

H 40-

5 370 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
434Øyvind ThømtIndre Østfold OK11.00
436Anders FærdenKolbotn og Skimt OL11.04
437Dag Helland-HansenIL Tyrving11.06
438Harald BakkeFossum IF11.08
439Jørn ThorsenKolbotn og Skimt OL11.10
440Jo Inge FjellstadÅs-UMB Orientering11.12
441Rune BlågestadIndre Østfold OK11.14
442Henning Bratland CarlsenOK Moss11.16
443Anders GrevstadFossum IF11.18

H 45-

5 370 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
446Øystein ØstermannHeming Orientering11.24
447Bjørn-Willy ArntzenLierbygda OL11.26
448Tore BjørnerødOK Moss11.28
449Guttorm L EggeOslostudentenes IK11.30
450Christian GrotnesIL Tyrving11.32
451Børge PedersenNydalens SK11.34
452Arild AndresenFossum IF11.36
453Einar LunøeNydalens SK11.38
475Christian JomaasFossum IF11.39
454Andreas LundqvistÅs-UMB Orientering11.40
455Bjørn Axel GranHalden SK11.42
456Svein Helge HøydalNydalens SK11.44
457Kjetil KarlsenOK Moss11.46
458Terje MelsomFossum IF11.48
459Rune NergårdNittedal OL11.50
460Kimme ArnesenHeming Orientering11.52
461Jan Tore HenriksenNydalens SK11.54
462Dag BrenåsVarteig OL11.56
463Svein GranerudAsker Skiklubb11.58
464Hallvard KorenOK Moss12.00
465Are KristiansenIL Tyrving12.02
466Einar GisholtFossum IF12.04
467Lars KrügerNydalens SK12.06
468Anders FlågenHeming Orientering12.08
469Arne TorgersenBækkelagets SK12.10
470Vegard HaldenNydalens SK12.12
471Jon SletvoldKjelsås IL12.14
472Vidar StrandLierbygda OL12.16
473Jan Erik IsaksenNydalens SK12.18
474Magne KnudsenØstmarka OK12.20

H 50-

4 870 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
495Gunnar TengeÅs-UMB Orientering12.12
496Bjørn Henning GrandalIL Tyrving12.14
497Eirik NordhagenÅs-UMB Orientering12.16
499Frode MartinussenFossum IF12.20
500Frode KamsvågIL Tyrving12.22
501Olav JohannessenKolbotn og Skimt OL12.24
502Christian Nordahl RolfsenHeming Orientering12.26
503Roar PedersenOppsal Orientering12.28
505Eirik TandrevoldFossum IF12.32
506Are NjåsteinIL Tyrving12.34
507Andreas ErichsenNydalens SK12.36
510Bjørn Are CarlssonFossum IF12.42

H 55-

4 700 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
516Roar NydalAsker Skiklubb11.42
518Roy GjerdingOK Moss11.46
519Pål HellerudHalden SK11.48
520Erlend AamodtNydalens SK11.50
521Donald SkantzeIL Tyrving11.52
522Petter JohansenOppsal Orientering11.54
523Lars HjermstadFossum IF11.56
524Ove MartinsenHauketo IF11.58
525Petter FureOppsal Orientering12.00
526Nils HæstadFossum IF12.02
527Jon Arvid FossumAsker Skiklubb12.04
528Håvard SteinsholtÅs-UMB Orientering12.06
529Stian FalckIL Tyrving12.08
530Anton PlaianAsker Skiklubb12.10
531Torgeir StrandhagenRøyken OL12.12
532Karl Aasmund ErøyOK Moss12.14

H 60-

4 040 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
548Petter NæssOppsal Orientering11.27
549Per ØhlckersIL Tyrving11.29
550Per Oskar LarsenIndre Østfold OK11.31
551Are EriksenOslostudentenes IK11.33
552Harald AasheimOppsal Orientering11.35
553Bjørn GrindeOslostudentenes IK11.37
554Ola BroxOL Toten-Troll11.39
555Bjørn HeidenstrømFredrikstad SK11.41

H 65-

3 420 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
578Henry MarstonSYO Rotherham11.16
579Roar BjordalOppsal Orientering11.18
580Kjell RøkkeIL Tyrving11.20
581Jon FærdenKolbotn og Skimt OL11.22
582Per FosserIndre Østfold OK11.24
583Per Reidulf HolmOK Moss11.26
584Jimmy NordliTrøsken IL11.28
585Hasse BergstrømIL Tyrving11.30
586Willy GrønstadLøten o-lag11.32
587Eldar BørsumBækkelagets SK11.34
588Georg KapperudOppsal Orientering11.36

H 70-

3 180 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
635Einar HemLillomarka OL11.51
636Helge BjaalandHeming Orientering11.53
637Åsmund JahrDriv IL11.55
638Bjørn JakobsenOK Moss11.57
639Per Erik SørensenHaugerud IF11.59

H 75-

3 180 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
622Tor DrageHaugerud IF11.25
623Carl-Fred. KolderupStabæk IF11.27
625Bjørn EgnerHeming Orientering11.31
626Odd KletteliBækkelagets SK11.33
627Magnar NilsenKolbotn og Skimt OL11.35

H 80-

3 180 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
613Kjell H. EriksenFossum IF11.07
614Dagfinn FøllesdalOslostudentenes IK11.09
615Ørnulf FremmingHaugerud IF11.11
616Helge KvaaseBækkelagets SK11.13
617Aage MellaØstmarka OK11.15

Annonser

IOF Eventor