Norsk Orientering

Startliste for Blodslitet, Norges-Cup

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Blodslitet, Norges-Cup
Arrangørorganisasjon: Fredrikstad SK
Dato: lørdag 13 oktober 2012

D17-18

11 800 m, 47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601170783Andrine BenjaminsenLillomarka OL11.15
602159035Runa FremstadKonnerud IL11.15
603181360Gunvor Hov HøydalFossum IF11.15
604158102Sigrid AlexandersenFredrikstad SK11.15
605146230Ingrid GulbrandsenAsker Skiklubb11.15
606181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-UMB Orientering11.15
607181958Mathilde RundhaugMo OK11.15
608147466Kristine BergliaEiker OL11.15
609123571Siri KollerudLillomarka OL11.15
610947020Gry GranstedtHalden SK11.15
611159545Karen Oline KolstadFreidig11.15
612158633Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK11.15
613128485Eirin Svanøe-HafstadSteinkjer OK11.15
614165890Camilla HengebølFossum IF11.15
615174588Live Bredholt JørgensenSandefjord OK11.15
616145885Johanne RaknerVaregg Fleridrett11.15
617114842Emilie Westli AndersenLøten OL11.15
618129400Eirin Mari FossøyNotodden OL11.15
619148163Ingeborg Ellegaard MelbyHamar OK11.15
620149244Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn11.15
621145119Solveig BlindheimLillomarka OL11.15
622171868Lene Therese MyrlandPorsgrunn OL11.15
623181961Hedvig ÅstebølOppsal Orientering11.15
624142140Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF11.15
625133218Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering11.15
62662220Aurora FossøyLia IL11.15
627160318Aina VienaRingerike OL11.15
62898598Ellen Merethe Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK11.15
629128504Norunn Kvistad DengerudSteinkjer OK11.15
630158542Tonje Kvamme DahlRingerike OL11.15
631117728Heidi JensenBodø og Omegn IF Orientering11.15
63278987Trine D. KihleRingerike OL11.15
633177282Kristine GrønlundRingerike OL11.15
634160316Thea KleivenRingerike OL11.15
635183248Linnea AdolfssonTullinge SK11.15
637148524Camilla BevenseeOK Pan Århus11.15
638161761Katinka Jussie BrurbergIF Sturla11.15
639134031Annika CarlbergVallentuna-Össeby OL11.15
64073533Josefine DahlstedtGoIF Tjalve11.15
641148528Caroline GjøtterupOK Pan Århus11.15
642175142Ida KallurOK Ravinen11.15
643175143Cecilie Friberg KlysnerDansk Orienterings-Forbund11.15
644133967Kristin OlovssonRehns BK11.15
64511709Barbora PijakovaOK Pan Århus11.15
646131657Frida SandbergSäterbygdens OK11.15
647175144Anna WehlinSkogspojkarnas OK11.15
649135276Jenny BrasethGimle IF11.15

D19-20

13 200 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
701168906Marte NarumKonnerud IL10.45
702152511Ingjerd MyhreJärla Orientering10.45
703181231Oda WennemoHalden SK10.45
704158634Anneke Hald BjørgumKristiansand OK10.45
705152432Maren Jansson HaverstadNTNUI10.45
706157200Kristine FjellangerVaregg Fleridrett10.45
707147824Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn10.45
708156878Ida Mari Borge HoviKristiansand OK10.45
709160719Guro VassendPorsgrunn OL10.45
711160413Marte Fallbakken BergeLøten OL10.45
712182055Marie Hammer HåversenRaumar Orientering10.45
713160743Silje Uhlen MaursetNTNUI10.45
714175146Hanna Axelsson MeyersonOK Linné10.45
715156923Linda EngenRaumar Orientering10.45
717155278Ita KlingenbergDansk Orienterings-Forbund10.45
720175148Lisa RisbyOK Kåre10.45
721118210Linnea SundströmOK Renen10.45

D21

16 500 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
401175149Tove AlexanderssonStora Tuna OK11.00
402175150Maja AlmDansk Orienterings-Forbund11.00
403181230Anne M Hausken NordbergHalden SK11.00
404175151Ida BobachDansk Orienterings-Forbund11.00
405129450Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK11.00
407181112Tone WigemyrBækkelagets SK11.00
408175153Eva JurenikovaDomnarvets GoIF11.00
410158822Bodil HolmströmHalden SK11.00
411175152Anna ForsbergGöteborg-Majorna OK11.00
412175154Signe KlintingDansk Orienterings-Forbund11.00
413159016Kine GulliksenBækkelagets SK11.00
414159995Yvonne GunellFSO11.00
415182032Therese HaareKonnerud IL11.00
416180000Elin BjervaLarvik OK11.00
41788935Inge Skovgaard KnudsenDansk Orienterings-Forbund11.00
418152460Linn HokholtLillomarka OL11.00
41967887Mette HjerrildDansk Orienterings-Forbund11.00
421116543Hanna Haugen NordbrødenNTNUI11.00
422175155Ane LindeDansk Orienterings-Forbund11.00
423153681Lone BrochmannEiker OL11.00
424175156My WestlundOK Tyr11.00
426172332Jessica OrrKonnerud IL11.00
42792591Jennie RunessonGöteborg-Majorna OK11.00
428173408Marit KahrsHalden SK11.00
42963829Hanne SandstadFreidig11.00
430153551Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK11.00
431152698Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering11.00
432168806Line Drange RuudAsker Skiklubb11.00
434Julie BøbelNydalens SK11.00

H17-18

14 900 m, 78 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201179305Sigur HeggedalKongsberg OL10.30
203160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg10.30
204137007Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett10.30
205151138Borger MelsomFossum IF10.30
206159009Mathias DrageKongsberg OL10.30
207180825Paul SirumFrol IL10.30
208152386Jonas RessemFrol IL10.30
209181922Ove BaardsgaardOL Trollelg10.30
210160476Andreas SølbergOL Trollelg10.30
211131410Thomas SchiveBækkelagets SK10.30
212153993Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL10.30
213182081Anders Felde OlaussenHalden SK10.30
214126674Erik Olsvik DengerudNydalens SK10.30
215125653Gaute FriestadKristiansand OK10.30
216171808Vegard RessemFrol IL10.30
217172717Simen Eid NielsenNydalens SK10.30
219159017Magne JutulstadBækkelagets SK10.30
221172734Eivind HøydalNydalens SK10.30
22263825Sebastian TorgersenBækkelagets SK10.30
223124727Rasmus Rørholt TheisenIL BUL-Tromsø10.30
22492339Simen BordalRingsaker OK10.30
225170861Brage SætherFreidig10.30
226136880Harald Astrup ArnesenHeming Orientering10.30
227148485Håvard MyhreKongsberg OL10.30
228160885Markus HolterIndre Østfold OK10.30
229134226Olav VestølVegårshei IL10.30
230182001Sindre SandvenKongsberg OL10.30
23163823Vetle ChristiansenRaumar Orientering10.30
232181989Jonas Madslien BakkenNydalens SK10.30
233155776Gustav FiskumIL Tyrving10.30
234134061Torjus RaaVaregg Fleridrett10.30
235178275Hallvard HaugenFossum IF10.30
236116828Johannes OkkenhaugFrol IL10.30
237181696Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb10.30
238176008Sigurd StenvikByåsen IL10.30
240158048Yngvar Høimyr SolbergIF Sturla10.30
24162310Paul Martin RemmePorsgrunn OL10.30
242145803Eivind Romberg KvaaleSkien OK10.30
24389055Lars Henrik ThonIF Sturla10.30
244174775Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving10.30
245182022Per Ola OttesenVaregg Fleridrett10.30
246152371Anders BergumGjø-Vard OL10.30
248174589Anders EmilssonOppsal Orientering10.30
249184021Halvard KværnaØstmarka OK10.30
25092407Petter MoeSandefjord OK10.30
251176236Håkon KindemGimle IF10.30
254168830Erlend Engzelius GylverAsker Skiklubb10.30
255124040Henrik GjemdalHeming Orientering10.30
256170750Andreas DjupeslandHaugesund IL Orientering10.30
25780117Nick HannVerdal OK10.30
259168801Erlend IsachsenAsker Skiklubb10.30
26079508Ola SingsdalGimle IF10.30
261123879Tobias SolliSkien OK10.30
262153939Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering10.30
263144857Lars TreekremHeming Orientering10.30
264158052Gard-Martin Udnesseter JohnsonOppsal Orientering10.30
265134581Jens WaageGjø-Vard OL10.30
266175157Sebastian AgerhällOK Tisaren10.30
267136337Fredrik AhnlénOK Hammaren10.30
26894403Simon AnderssonOK Rodhen10.30
269175158Oskar AndrénOK Tisaren10.30
270175159Jonatan AronssonOK Tisaren10.30
271148525Martin Blichfelt NielsenAarhus 1900 Orientering10.30
272114762Thibaut DerenneÅs-UMB Orientering10.30
273175160Albin DetterfeltLinköpings OK10.30
274148527Jakob DybdalAarhus 1900 Orientering10.30
275136323William ErikssonHögåkers OK10.30
277175207Niklas GustafssonOK Tisaren10.30
278129604Tobias SvarerOK Esbjerg10.30
279133872Elias ÖhgrenOK Kåre10.30
280100226Ludvig ÅhlundOK Nolaskogsarna10.30
281183360Björn CederbergVänersborgs SK10.30
282183357Emil GranqvistOK Ravinen10.30
283158110Jens Bredde VigIF Sturla10.30
28466810Morten JørgensenKristiansand OK10.30
285165687Håkon GimseHeming Orientering10.30
286157150Jørgen MadslienNydalens SK10.30
287Edvin Nordheim EdvardsenTrøsken IL10.30

H19-20

17 400 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501152431Eskil KinnebergIFK Göteborg10.00
502154250Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering10.00
503142773Jon Aukrust OsmoenNTNUI10.00
504123574Mathias Stensland LillevoldNTNUI10.00
505145310Sindre RønningFrol IL10.00
506155829Carl Petter LyngenFrol IL10.00
507181671Simen Jevne ArnesenHamar OK10.00
508144862Anders VisterRaumar Orientering10.00
509174969Dag LofthusHamar OK10.00
510127654Emil AhlbäckFossum IF10.00
511181443Simen AamodtNTNUI10.00
512146564Fredrik RaastadNydalens SK10.00
51391166Petter Næss BjørgulHalden SK10.00
514154253Oskar RøenVaregg Fleridrett10.00
51591457Sindre GodagerGjø-Vard OL10.00
516156972Sjur HoviSkien OK10.00
51788629Håvard HagaRaumar Orientering10.00
519134845Terje Faugstad BjertnesLillomarka OL10.00
520160790Harald KalagerAsker Skiklubb10.00
521158400Johannes NarumHamar OK10.00
522156913Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering10.00
523156787Isak BergsetNTNUI10.00
524175220Simon SmedbergOK Skogsfalken10.00
525175208Love BerzellAttunda OK10.00
526158416Bojan BlumensteinHalden SK10.00
527175209Eric BörjeskogSödertälje-Nykvarn Orientering10.00
528175210Fredrik EdénOK Kåre10.00
529175211Jakob Ekhard EdsenDansk Orienterings-Forbund10.00
530118788Markku EloLaitilan Jyske10.00
531148526Giacomo FrattariOK Pan Århus10.00
532175212Magnus GlänneforsSöders SOL Tyresö10.00
533175214Anton HallorOK Tisaren10.00
534175215Eric HanssonIK Hakarpspojkarna10.00
535175216Lars HjerrildDansk Orienterings-Forbund10.00
536175217Markus HjorthOK Ravinen10.00
537175218Johan HögstrandMarkbygdens OK10.00
538175213Erik HaajanenFSO10.00
539148300Erik JanssonKFUM Örebro OK10.00
54072500Ian LawfordMalungs OK10.00
541115026Jonas LundgrenLinköpings OK10.00
542148523Rasmus Lunding HenriksenOK Pan Århus10.00
544166906Henrik Rindom KnudsenOK Pan Århus10.00
545175219Erik SköldLinköpings OK10.00
546175221Emil SvenskStora Tuna OK10.00

H21

24 700 m, 63 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1181105Olav LundanesHalden SK10.45
2145012Tue LassenBækkelagets SK10.45
3181232Anders NordbergVaajakosken Terä10.45
4175237Johan RunessonGöteborg-Majorna OK10.45
5175230Fredrik JohanssonIFK Lidingö SOK10.45
6169143Emil WingstedtHalden SK10.45
791555Wojciech KowalskiIL Tyrving10.45
8123585Mattias KarlssonHalden SK10.45
9175225Søren BobachHalden SK10.45
10181111Bjørn EkebergIL Tyrving10.45
11175236Albin RidefeltOK Linné10.45
12175227Vincent CoupatHalden SK10.45
13159512Anders TiltnesIL Tyrving10.45
14158613Rasmus DjurhuusDansk Orienterings-Forbund10.45
15175234Rune OlsenBækkelagets SK10.45
16152466Jo Forseth IndgaardFrol IL10.45
17134278Jonas NordströmTullinge SK10.45
18175226Andreas Hougaard BoesenDansk Orienterings-Forbund10.45
19129579Andreas HøyeGöteborg-Majorna OK10.45
20143024Espen FiskumNTNUI10.45
21175238Doug TullieEUOC10.45
2295940Jonas MuntheDansk Orienterings-Forbund10.45
23175232Erik LiljequistSödertälje-Nykvarn Orientering10.45
24155055Ivar LundanesFrol IL10.45
25144277Øyvind HelgerudHalden SK10.45
26171020Martin VisterJärla Orientering10.45
27175233Anders Konring OlesenDansk Orienterings-Forbund10.45
2869062Anders EinumNTNUI10.45
29175235Roland PinOrienteering Tarzo - Italy10.45
3098030Øystein PettersenNydalens SK10.45
3189841David GottfridssonÅs-UMB Orientering10.45
32127643Thomas van der KleijHamok10.45
34175224Johan AronssonOK Tisaren10.45
35158089Fredrik EliassonHalden SK10.45
3691552Duncan CoombsIL Tyrving10.45
3791553Ruslan GlebovIL Tyrving10.45
38170847Dag AalvikNydalens SK10.45
3974785Vyacheslav MukhidinovKristiansand OK10.45
40176226Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering10.45
41136566Henning SpjelkavikIL Tyrving10.45
4310136Joakim HederskogIK Hakarpspojkarna10.45
44159517Jim Øystein NybråtenIL Tyrving10.45
4564928Joost TalloenOMEGA10.45
46151333Jørgen FiskumFrol IL10.45
47165633Ola Marius PedersenOppsal Orientering10.45
48181970Simen A BjøringsøyNydalens SK10.45
49150024Alasdair McLeodEUOC10.45
50175231Petter JönssonJärla Orientering10.45
51141061Ola LestebergKongsberg OL10.45
5281617Benjamin AnciauxHamok10.45
53175223Mattias AnderssonOK Tisaren10.45
55129246Christian Holm HansenAalborg OK10.45
56181246Ivar HaugenKristiansand OK10.45
57175229Niklas IngwersenDansk Orienterings-Forbund10.45
60154298Lars LeirenHauketo IF10.45
61181698Luis Nogueira de la MuelaKristiansand OK10.45
62149108Jon PedersenHalden SK10.45
63165475Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett10.45
64154225Robert V. FrenckellFSO10.45
65181769Mikhail VinogradovHalden SK10.45
66170605Audun Bjerkreim NilsenFredrikstad SK10.45
6780133Sverre Waaler KaasNydalens SK10.45
68157187Dag Steinar RagvinSkien OK10.45

Annonser

IOF Eventor