Norsk Orientering

Startliste for Overraskelsesløpet Egersund

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Overraskelsesløpet Egersund
Arrangørorganisasjon: Egersund OK
Dato: mandag 7 juni 2021

Damer - mellomlang løype

2 900 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Thea Beate PuntervoldEgersund OK00.00
0Anita Glenne KallhovdEgersund OK17.30
0Anina HadlandEgersund OK17.30
0Hilde HetlandEgersund OK17.30
0Monica HorpestadEgersund OK17.30
0Åshild Hausberg IversenEgersund OK17.30
0Ida KolstøEgersund OK17.30
0Jane Mydland HellandEgersund OK17.30
0Julie Mydland HellandEgersund OK17.30
0Olaug F MydlandEgersund OK17.30
0Inger Tone NygårdEgersund OK17.30
0Julie PuntervoldEgersund OK17.30
0Ada C StokkelandEgersund OK17.30
0Karine Aarstad TorgersenEgersund OK17.30

Damer - lang løype

4 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Jorunn HadlandEgersund OK17.30

Herrer - mellomlang løype

2 900 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sondre HorpestadEgersund OK00.00
0Jarl Gaute AaseEgersund OK17.30
0Bjørn Vidar GunvaldsenEgersund OK17.30
0Frank HansenEgersund OK17.30
0Alexander HorpestadEgersund OK17.30
0Steinar HorpestadEgersund OK17.30
0Morten LaursenEgersund OK17.30

Herrer - lang løype

4 000 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Edvin AakreEgersund OK17.30
0Ole Andre BrandsbergEgersund OK17.30
0Trond Sigurd FotlandEgersund OK17.30
0Harald KlippenbergEgersund OK17.30
0Arvid MydlandEgersund OK17.30
0Kenneth MydlandEgersund OK17.30
0Gunnar PettersonEgersund OK17.30
0Nils Tore PuntervoldEgersund OK17.30
0Samuel A StokkelandEgersund OK17.30
0Kjetil TorgersenEgersund OK17.30

Nybegynnerløype

1 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Live Adele MyklebustEgersund OK17.30
0Arild OpstadEgersund OK17.30
0Noa StokkelandEgersund OK17.30
0Tea StokkelandEgersund OK17.30

Herrer - kort

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Arne BrandsbergEgersund OK17.30

Damer - kort

2 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Berit BrandsbergEgersund OK00.00
0Inger Skretting OpstadEgersund OK17.30

Damer - kort lett

1 700 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Randi L.H. BirkelandEgersund OK00.00
0Astrid Elina MyklebustEgersund OK17.30
0Vilde PuntervoldEgersund OK17.30
0Lea StokkelandEgersund OK17.30

Herrer - kort lett

1 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Emil Fotland KolstøEgersund OK00.00
0Andreas B LeidlandEgersund OK00.00
0Marius B. LeidlandEgersund OK17.30
0Markus Mydland HellandEgersund OK17.30
0Ruben Mydland HellandEgersund OK17.30
0Arne Johan Røiland PedersenEgersund OK17.30
0Sturla StokkelandEgersund OK17.30

Annonser

IOF Eventor