Norsk Orientering

Startliste for Klubbløp Øksnevadskogen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Klubbløp Øksnevadskogen
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: onsdag 2 juni 2021

Damer - kort

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Mariann UskenGanddal IL01.00
0Unni Byberg MæstadGanddal IL18.30
0Kristin Furre OweGanddal IL18.30
0Brit SvihusGanddal IL18.30
0Hanna in't VeldGanddal IL18.30

Herrer - kort

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Peder OrstadGanddal IL18.30
0Øyvind Stokke SeljeskogGanddal IL18.30
0Magnus VoldenGanddal IL18.30

Damer - mellom løype

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristin BarvikGanddal IL18.30
0Toyah BråtveitFylkeshusets BIL (Rogaland)18.30
0Camilla Frafjord HaarrGanddal IL18.30
0Randi LadstenTime kommune BIL18.30
0Maria PettersenGanddal IL18.30
0Grete Stokke SeljeskogGanddal IL18.30
0Kristin SkadsemGanddal IL18.30
0Ingrid E. I. ØxnevadNOTEAM18.30

Damer - lang løype

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristin BreivoldGanddal IL18.30
0Ingrid LamarkGanddal IL18.30
0Vibeke LamarkGanddal IL18.30
0Hilde OhrGanddal IL18.30
0Mariann SveinsvollGanddal IL18.30
0Anna TaksdalGanddal IL18.30
0Aud Hognestad TaksdalGanddal IL18.30
0Ann Karin TjørhomGanddal IL18.30

Herrer - mellom løype

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Tor Geir EspedalGanddal IL18.30
0Bjarne GimreGanddal IL18.30
0Paul Terje HaarrGanddal IL18.30
0Asbjørn Lie GuttormsenNOTEAM18.30
0Agnar Antzée LienGanddal IL18.30
0Jan Inge LundeGanddal IL18.30
0Ove MæstadGanddal IL18.30
0Ådne OrstadGanddal IL18.30
0Håkon Stokke SeljeskogGanddal IL18.30
0Knut SkjævelandGanddal IL18.30
0Kjell SvihusGanddal IL18.30

Herrer - lang løype

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Markus Andreas BreivoldGanddal IL01.00
0Tor BrekkenGanddal IL01.00
0Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)01.00
0Kristian Frafjord HaarrGanddal IL01.00
0Øyvind LamarkGanddal IL01.00
0Arild AasheimGanddal IL18.30
0Jørgen BreivoldGanddal IL18.30
0Joar EilevstjønnGanddal IL18.30
0Per Olav HaarrGanddal IL18.30
0Svein-Erik KvameGanddal IL18.30
0Trond LamarkGanddal IL18.30
0Erik LimaGanddal IL18.30
0Thomas Barvik MælandGanddal IL18.30
0Svein Oddvar NetlandGanddal IL18.30
0Oddmund NordgårdGanddal IL18.30
0Ove OalandGanddal IL18.30
0Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)18.30
0Kristian OhrGanddal IL18.30
0Fredrik OmdalGanddal IL18.30
0Otte OmdalGanddal IL18.30
0Tor Gunnar OsenGanddal IL18.30
0Morten Bjerga SundliGanddal IL18.30
0Arild SvihusGanddal IL18.30
0Oddvar TaksdalGanddal IL18.30
0Frode UngarEquinor BIL18.30
0Aart Joakim in't VeldGanddal IL18.30

Nybegynnerløype

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gustav Frafjord HaarrGanddal IL18.30

Annonser

IOF Eventor