Norsk Orientering

Startliste for Trondheim Sprintcup løp nr 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim Sprintcup løp nr 4
Arrangørorganisasjon: OL Trollelg
Dato: torsdag 3 mai 2012

D11-12

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
160996Sarah Louise BrynhildsenWing OK
145211Lene Berg HanssenByåsen IL
157196Ingrid Wanvik KrogstadmoSelbu OK
168117Ingrid LongvaByåsen IL
159018Anna RenolenWing OK
165386Mathea Spets StorhovSPK Freidig

D13-14

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
131427Eldrid BratsbergWing OK
136772Ragnhild EideByåsen IL
160340Emilie Liabakk EriksenByåsen IL
145072Martine Klock FletenWing OK
412967Ingunn Augdal FløvigOK Nidarøst
480023Marte Lien JohnsenByåsen IL
412145Kjerstine Wanvik KrogstadmoSelbu OK
410568Jorunn LeitheSelbu OK
157280Hege LienSelbu OK
165550Oda LoråsTrollelg, OL
118493Vera MelkildFreidig
124941Sanna Fiskum NessFreidig
142526Pernille OpheimFreidig
146526Malin OpøienOL Trollelg
159550Malin SandstadFreidig
145198Helga StenvikByåsen IL
160510Line SølbergIL Leik
173139Marie Bakken SørensenSPK Freidig
132631Andrine VikenByåsen IL
134054Kristin ÅsenOL Trollelg

D15-16

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
137239Emma ArnesenByåsen IL
124928Ane Svegård ByeByåsen IL
136775Ingeborg EideByåsen IL
161005Kristine Klock FletenWing OK
72399Ida Berg HanssenByåsen IL
160437Marte Hoff HagenByåsen IL
160437Marte Hoff HagenByåsen IL
200Gina MølnvikFreidig
154345Frida OpheimFreidig
157005Sigrid Merete Moen PedersliOL Trollelg
411325Anna SolbergOL Trollelg
165632Frida SætherFreidig
131295Kaja Bø TimestadFreidig
175861Ingvild, Ytterhus UtengenByåsen IL

D17-20

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
61138Pauline Røstum BellingmoOL Gaula
61138Pauline Røstum BellingmoOL Gaula
80519Sigrid BratsbergWing OK
412259Eli Marita ForsethTrollelg, OL
71775Gunhild Rogne HallandNTNUI
167021Rannveig JørgensenFrol IL
159545Karen Oline KolstadFreidig
160969Marianne LøvåsNTNUI
131425Kjersti Elisabeth MidtbøWing OK
136905Katharina RogstadNTNUI
159524Line Hovdenak StenersenNTNUI
161003Andrea VindalWing OK

D21-

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
142852Julie Hilland AndersenNTNUI
69051Mari Angell-PetersenFreidig
152506Mari Jevne ArnesenNTNUI
96276Hedda BlomhoffNTNUI
62530Marianne DæhliNTNUI
175967Nanna Fløgstad SohlbergNTNUI
158940Sølvi FossøyNTNUI
176079Marit Irene KvittemFreidig
137284Live LindemarkAsker Skiklubb
151360Fredrikke Nohr MothNTNUI
129512Hilde Kristin NjøtenNTNUI
149011Helen PalmerWing OK
169675Camilla StridsklevNTNUI
148143Tiia TallilaWing OK
83167Martina TichovskaNTNUI
68112Inga VatneNTNUI
409207Hanne VefsnmoNTNUI
92682Mai Elin WatsonNTNUI

D40

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15006Tone AlmåsIL Leik
132986Heidi ArnesenFreidig
80518Anne-Lise BratsbergWing OK
160997Susanna BrynhildsenWing OK
92379Gøril EideByåsen IL
72003Åse Rita EllingsenWing OK
159530Vibeke Klock FletenWing OK
72257Hilde ForbordMalvik IL
123859Anne Elisabeth Helland EriksenWing OK
160341Nina-Beate LiabakkByåsen IL
172205Anne Berit LienSelbu OK
132741Sigrid MelkildFreidig
125674Ingunn MorsetWing OK
127133Siw SellægOL Trollelg
122326Torunn Spets StorhovFreidig
148996Trine SunnsetOL Trollelg
165604Mona Høiås SætherFreidig

D50

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86413Turid ArnesenByåsen IL
408235Guri BjørndalByåsen IL
86433Ingrid Lien JohnsenByåsen IL
176244Grete Berge OwrenFreidig
72401Gro RypdalByåsen IL
96564Borgunn YtterhusByåsen IL

D60

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78496Randi HellandWing OK

H11-12

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
123848Emil Kristoffer AuranMalvik IL
118511Mats EidsmoFreidig
129263Petter Liabakk EriksenByåsen IL
142820Emil GrønliFreidig, SPK
132560Jonas GrønliFreidig
142728Mikkel HoltFreidig
128559Vegard KittilsenFreidig
485462Jo Even KolstadFreidig
172204Even LienSelbu OK
141639Matias NissenFreidig
131396Lars SandstadFreidig
124940Martin SelmerFreidig
154344Simen Spets StorhovFreidig

H13-14

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114924Sivert BellingmoOL Gaula
141675Even Svegård ByeByåsen IL
154400Håvard EidsmoFreidig
133793Anders HaugskottOL Trollelg
65280Andreas Helland EriksenWing OK
152365Ketil MølnvikFreidig
408989Adrian OpheimFreidig
92106Ulrik SellægOL Trollelg
165389Oskar Spets StorhovFreidig
132564Jonas UnsgårdIL Leik
131421Mathias VindalWing OK

H15-16

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
147257Preben AntonsenByåsen IL
72335Sondre BakkhaugTrollelg, OL
160944Brynjar ForsethTrollelg, OL
111898Hallvard Seim GrøvlenOK Nidarøst
145340Brage JørumByåsen IL
154341Øystein KrogstieFreidig
176240Nils Ola KvamFreidig
145884Arvid LyngstadWing OK
153963Johannes LøvåsByåsen IL
480008Martin LøvåsOK Nidarøst
131420Asbjørn MidtbøWing OK
142406Johannes MidtbøWing OK
121201Olav Andreas RemmenOL Trollelg
147259Thor William SkånøyByåsen IL
145199Åsmund StenvikByåsen IL
155924Øyvind WiggenByåsen IL

H17-20

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
142811Simen AamodtNTNUI
173109Terje Magnus Bakken SørensenSPK Freidig
157743Egil Andreas BehrensNTNUI
132989Ådne BergIL Leik
132562Ingebrigt EidIL Leik
157731Arne HofsmoSelbu OK
124681Geir Inge KeiseråsIL Leik
132991Ola KeiseråsIL Leik
157730Sigve Wanvik KrogstadmoSelbu OK
157727Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK
157732Torgeir LeitheSelbu OK
160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg
142727Håkon SelmerFreidig
86276Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg
176008Sigurd StenvikByåsen IL
170861Brage SætherFreidig
160476Andreas SølbergOL Trollelg
109248Vidar TronsauneOK Fjell

H21-

47 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
116959Torbjørn AassNTNUI
132768Øivind AunøienOK Fjell
123837Harald BergeIL Tyrving
126706Petter Andreas BerghMalvik IL
63798Asbjørn BjørgumNTNUI
62470Simen A BjøringsøyNTNUI
176282Vegard BlomsethNTNUI
131376Marius Østnor DøllnerWing OK
132821Ståle GjelstenNTNUI
176316Christian GrønvoldNTNUI
69099Lars Martin HafstadByåsen IL
159511Morten Krüger HagenNTNUI
175848Frode HallbergNTNUI
409194Snorre HansenByåsen IL
116962Vegard HansenTrollelg, OL
86409Svein Rypdal HenninenByåsen IL
86411Trond HenninenByåsen IL
142409Christian HohlWing OK
86079Martin HosetNTNUI
67819Bjarte ImsNTNUI
483340Erik Lien JohnsenNTNUI
158439Wolfgang KampelNTNUI
97836Runar KrognesIL Leik
92300Henrik LangdalenNTNUI
68412Terje MaroniByåsen IL
165561Hans Petter MathisenNTNUI
158436Rok MocnikNTNUI
152659Lars Hol MoholdtWing OK
80761Halvor Eid NielsenNTNUI
140973Robert Gjære NyhusOK Fjell
89816Per Melander OftenNTNUI
132700Kjetil OkkenhaugNTNUI
408231Kristian Opsahl BredesenNTNUI
66732Jan SchmidOL Trollelg
66733Tommy SchmidOL Trollelg
79235Rasmus Korvald SkaareNTNUI
168502Roar SkulbørstadOL Trollelg
175860Tobias SlørdahlNTNUI
66751Jørgen StauslandNTNUI
143109Halvor SteinsholtNTNUI
171971Fredrik SteinsvikNTNUI
139499Kristian StenerudNTNUI
147247Håvar Birkeland StormoenNTNUI
168552Fredrik WiderøeNTNUI
409245Thomas WidmannNTNUI
145792Per WiréhnByåsen IL
176242Andreas WoldNTNUI

H40

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
151179Kyrre AuranMalvik IL
150550Jan Magne AvlesbugWing OK
138554Svein Erik BratsbergWing OK
72236Arild H ClausenFreidig
137120Tomas EidsmoFreidig
400932Erik FossIL Leik
69067Vegard GrønliFreidig
132566Jan HageIL Leik
173269Knut HagenByåsen IL
134760Frode HaugskottOL Trollelg
483339Arild HeggesetFreidig
160998Dag Erik HellandWing OK
63830Johan IvarssonFreidig
157003Brage KeiseråsIL Leik
113207Olle MalmringFreidig
76120Ragnar NessFreidig
157222Agnar RenolenWing OK
401338Jon RøstumOL Gaula
153169Øyvind SchjelderupFreidig
413091Per Ivar SkinderhaugWing OK
156933Gunnar SkånøyByåsen IL
412551Trond SletnerByåsen IL
166988Jens Even StorhovFreidig
165585Rune Stræte
173135Asgeir SørensenSPK Freidig
161004Jon VindalWing OK

H50

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
129068Jostein AlvestadWing OK
86412Haakon ArnesenByåsen IL
132172Helge EriksenByåsen IL
72402Kjell-Arne HenninenByåsen IL
76153Per Olav JohansenTrønderEnergi BIL
156882Olav KvittemFreidig
81063Bjarne LienByåsen IL
68411Kjell MaroniByåsen IL
142407Terje MidtbøWing OK
124024Inge NørstebøOL Trollelg
132101Bernt RognesFreidig
412983Dag StenersenOK Nidarøst
411527Eirik VefsnmoByåsen IL
124680Svein Olav ÅmotIL Leik

H60

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
412934Bjørn BergerByåsen IL
129801Frank BjarkøWing OK
408129Tom BuggeByåsen IL
151180Roar ForbordMalvik IL
123581Kristian J. FougnerOK Nidarøst
161001Tor GjermstadWing OK
153664Rune M HoltFreidig
78834Rolf KarsetSteinkjer OK
68574Tore KisteOK Nidarøst
483336Magnus LandstadFreidig
124721Lars SkrøvsethWing OK Trondheim
408004Pål SkybergOK Nidarøst
127137Torleif StephansenOK Nidarøst
412688Nils Olav VennevikFreidig

H70

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
409307Leif EngenOK Nidarøst
72415Paul ForsethOL Trollelg
139282Stig Arild HaugskottOL Trollelg
151041Anders LaugloOL Trollelg
137200Gunnar SmistadOL Trollelg
131378Robert StrømWing OK

D17-39 Bedr

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79071Bjørg GranlyNTNUI

H17-39 Bedr

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
67421Brynjar Larssen BakkenNTNUI
86064Asgeir Penna RisethNTNUI

Annonser

IOF Eventor