Norsk Orientering

Startliste for Harry Lagerts Nattcup 2021 - Prolog

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2021 - Prolog
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 15 september 2021

A - Legendar

3 730 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Øyvind HauglandPrivat21.05
0Martin Ekholt McAdamNOTEAM21.05
0Håkon Raadal BjørloNTNUI21.30
0Bendik EliassenHalden SK21.30
0Gunnar A FiskumTyrving IL21.30
0Anders HagaNydalens SK21.30
0Anders HaugskottOL Trollelg21.30
0Eirik Kamstrup HovindNydalens SK21.30
0Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK21.30
0Magne JutulstadBækkelagets SK21.30
0Steinar KollerudLillomarka OL21.30
0Esten KorenNydalens SK21.30
0Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK21.30
0Einar MelsomHelsingin Suunistajat21.30
0Mikael OlaussonOslostudentenes IK21.30
0Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering21.30
0Espen Beer PrydzHeming Orientering21.30
0Sverre Turter SandvoldNydalens SK21.30
0Martin VisterTyrving IL21.30
0Morten Jarvis WestergårdTyrving IL21.30
0Morten WettergreenFossum IF21.30

B - Ola

3 730 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Per Ole DahlsrudNydalens SK20.15
0Lars LandmarkElitebloggen20.15
0Anders B. ØksenholtNydalens SK20.15
0Rolf Andreas BergNydalens SK21.05
0Didrik BredesenLillomarka OL21.05
0Sondre Ruud BråtenNydalens SK21.05
0Jostein Bø FløystadFossum IF21.05
0Skage GrønnebergHeming Orientering21.05
0Teodor Mo HjelsethNydalens SK21.05
0Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK21.05
0Trond KortnerØstmarka OK21.05
0Fredrik LarsenIndre Østfold OK21.05
0Mathias LinløkkenØstmarka OK21.05
0Thor MellaOppsal Orientering21.05
0Simen Eid NielsenNydalens SK21.05
0Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering21.05
0Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK21.05
0Svein NygårdLillomarka OL21.05
0Anders Næss-UlsethIL Koll21.05
0Linus OlhansÅs-NMBU Orientering21.05
0Finn Gjerull RyghNydalens SK21.05
0Rune RystadNydalens SK21.05
0Per Noah SommerheinNydalens SK21.05
0Elias StubberudNydalens SK21.05
0Sveinung SyversenOppsal Orientering21.05
0Christoffer ÅnensenOppsal Orientering21.05
0Dag AalvikNydalens SK21.30
0Jarl Magnus BergeIL Koll21.30
0Eskil Sande GullordBækkelagets SK21.30
0Håvard MyhreBækkelagets SK21.30
0Lars-Christian UngerNydalens SK21.30
0Sigve VågsnesOppsal Orientering21.30

C - Lokal

3 400 m, 89 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK20.15
0Andreas N AspelundNydalens SK20.15
0Harald AulieHeming Orientering20.15
0Johannes AulieHeming Orientering20.15
0Atanaska BedelevaNydalens SK20.15
0Bjørn ChristensenØstmarka OK20.15
0Morten FredhOK Moss20.15
0Clara Gram-Knutsen WeiszNydalens SK20.15
0Emma GreenHeming Orientering20.15
0Linda HanssenØstmarka OK20.15
0Olav HasaasFossum IF20.15
0Hanne Wærp HaugeNydalens SK20.15
0Dag HauglandØstmarka OK20.15
0Ståle HeitmannFossum IF20.15
0Markus HirschBækkelagets SK20.15
0Sigurd HobølOppsal Orientering20.15
0Marie Rygh HoltenNydalens SK20.15
0Gunnar HopeModum OL20.15
0Oskar HopeModum OL20.15
0Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK20.15
0Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK20.15
0Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM20.15
0Rasmus MackenzieNydalens SK20.15
0Larysa MironovaModum OL20.15
0Maiken Skirstad MoNydalens SK20.15
0Johan MyglandIL GeoForm20.15
0Anne Kristine NorderudTyrving IL20.15
0Thor NorderudTyrving IL20.15
0Per SandbergNydalens SK20.15
0Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK20.15
0Alexander Smidt OlsenNydalens SK20.15
0Halvor SongeBækkelagets SK20.15
0Peer StiansenNydalens SK20.15
0Erik ThorstensenIL GeoForm20.15
0Gjermund WeiszNydalens SK20.15
0Lars-Ivar AarsethNydalens SK20.40
0Mari AarsethNydalens SK20.40
0Vegard Seligmann AndresenBækkelagets SK20.40
0Bjørn BendiktsenModum OL20.40
0Guttorm EggeIL GeoForm20.40
0Trude FixdalHeming Orientering20.40
0Kristian S. FørdeSveio OL - Orientering20.40
0Martin GranlyLillomarka OL20.40
0Eskil HafskjoldNydalens SK20.40
0Runar HafskjoldNydalens SK20.40
0Sondre HafskjoldNydalens SK20.40
0Stein H. HagenFossum IF20.40
0Endre HallanLillomarka OL20.40
0Bjørn HaugeNydalens SK20.40
0Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL20.40
0Jappe HjelsethNydalens SK20.40
0Torstein HoleNydalens SK20.40
0Janne KempasFossum IF20.40
0Sindre LangaasNydalens SK20.40
0Dag Håvard LarsenNydalens SK20.40
0Terje Wiig MathisenNydalens SK20.40
0Terje MelsomFossum IF20.40
0Marianne NjåsteinTyrving IL20.40
0Pernille Nor-WollØstmarka OK20.40
0Trond K NylandNydalens SK20.40
0Morten RannemFossum IF20.40
0Audun SanderudLillomarka OL20.40
0Rune ScheeleNydalens SK20.40
0Per Christian StenshorneNydalens SK20.40
0Helge StubberudNydalens SK20.40
0Magnus ThomassenNydalens SK20.40
0Vilma ThomassenNydalens SK20.40
0Audrun UtskarpenIL GeoForm20.40
0Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL20.40
0Ketil ÅstebølOppsal Orientering20.40
0Even Angell-PetersenNydalens SK21.05
0Jon Iver BakkenNydalens SK21.05
0Steinar EastwoodLillomarka OL21.05
0Are EriksenOslostudentenes IK21.05
0Kjetil EspedalNydalens SK21.05
0Anders FlågenHeming Orientering21.05
0Christian GrotnesTyrving IL21.05
0Jan Tore HenriksenNydalens SK21.05
0Øystein KildahlØstmarka OK21.05
0Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL21.05
0Asgeir LiumFet OL21.05
0Einar LunøeNydalens SK21.05
0Espen LunøeNydalens SK21.05
0Peder NatvigIL Koll21.05
0Christian ReuschHeming Orientering21.05
0Fredrik SaugestadNydalens SK21.05
0Helene ScheeleNydalens SK21.05
0Endre StoksethNydalens SK21.05
0Carl Erik WasbergOppsal Orientering21.05

R - Rekrutt

2 020 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Helle S. Boldingh DebernardNydalens SK20.15
0Inka Marte Boldingh DebernardNydalens SK20.15
0Julia Malathi Brox RayamajhiOppsal Orientering20.15
0Christian Berge GjellestadNydalens SK20.15
0Alma Rygh HoltenNydalens SK20.15
0Endre Mar HårstadNydalens SK20.15
0Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK20.15
0Boiana IordanovaNydalens SK20.15
0Stian LillegårdLillomarka OL20.15
0Maximilian MackenzieNydalens SK20.15
0Nils NikolaienOppsal Orientering20.15
0Annika Næss-UlsethHeming Orientering20.15
0Josefine Oraug RyghNydalens SK20.15
0Alfred Holtan SanderudLillomarka OL20.15
0Emil SkaugNydalens SK20.15
0Leonie SvensvikØstmarka OK20.15
0Alfred TeigNydalens SK20.15
0Morten ThomassenNydalens SK20.15
0Martina VågsnesOppsal Orientering20.15

K - Kari

3 730 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Elise Wærp HaugeNydalens SK20.15
0Tone Bergerud LyeNydalens SK20.15
0Eira Skaarer WiklundNydalens SK20.15
0Inga Skaarer WiklundNydalens SK20.15
0Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering20.15
0Vera Grotli MelkildNydalens SK20.40
0Ragnhild Mathea HelmersenFet OL20.40
0Joelle MeisterNydalens SK20.40
0Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering20.40
0Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering20.40
0Mathilde RundhaugTyrving IL20.40
0Marie ScheeleNydalens SK20.40
0Oda ScheeleNydalens SK20.40
0Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL20.40
0Anna UlvensøenNydalens SK20.40

AL - Legendar Lang

6 260 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Simen AamodtNydalens SK20.15
0Brynjar Bakken AarskogNydalens SK20.15
0Isak BergsetFrol IL20.15
0Alan CherryNydalens SK20.15
0Rasmus Rørholt TheisenNydalens SK20.15

Annonser

IOF Eventor