Norsk Orientering

Startliste for NM Mellomdistanse finale jr./sr.

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM Mellomdistanse finale jr./sr.
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: lørdag 10 september 2011

D17-18

2 710 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504152468Synnøve BeitnesRaumar Orientering09.52
505157218Mali Galaaen RøssethSelbu OK09.54
506121000Åsta WibeFrol IL09.56
507133218Jenny Andreassen MoeÅs-UMB Orientering09.58
509149164Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering10.02
510114842Emilie Westli AndersenLøten OL10.04
511158426Pia Skyttersæter IversenHeming/Njård OL10.06
512160318Aina VienaRingerike OL10.08
513143168Ingrid OkkenhaugVerdal OK10.10
51462220Aurora FossøyLia IL10.12
515141628Mari Eriksen ReitanBodø og Omegn IF Orientering10.14
516149244Marthe GløersenOL Tønsberg og omegn10.16
517133225Christine J. HelgerudKongsberg OL10.18
51878840Sigrid Bech UrlandKorgen IL10.20
519142140Mathea GjeitnesMolde og Omegn IF10.22
52098183Karianne HjortlandLarvik OK10.24
522147467Maren Bunæs NilsenEiker OL10.28
524123591Julie StørmerFossum IF10.32
525160719Guro VassendPorsgrunn OL10.34
52692605Live Bredholt JørgensenSandefjord OK10.36
527145885Johanne RaknerVaregg Fleridrett10.38
528158422Malena Asheim BirkelandHalden SK10.40
529123851Marianne Opsahl BredesenFossum IF10.42
53098182Marie StyrvoldPorsgrunn OL10.44
531147466Kristine BergliaEiker OL10.46
533158324Beate StrandMåren OK10.50
534145119Solveig BlindheimLillomarka OL10.52
535142814Marie Nordbye NybøKonnerud IL10.54
536152622Tonje Granne KvaleÅs-UMB Orientering10.56
537146514Nikoline BromanderFredrikstad SK10.58
538123583Gry GranstedtHalden SK11.00
539157054Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering11.02
540160413Marte Fallbakken BergeLøten OL11.04
541158542Tonje Kvamme DahlRingerike OL11.06
542119544Camilla HengebølFossum IF11.08
543158633Benedicte Hald BjørgumKristiansand OK11.10
544159035Runa FremstadLarvik OK11.12
545157041Kamilla OlaussenFredrikstad SK11.14
546158175Eli Marita ForsethOL Trollelg11.16
54797462Jorunn KvaklandFreidig11.18
548144663Gunvor Hov HøydalFossum IF11.20
550147824Marta UlvensøenOL Tønsberg og omegn11.24
551129073Malin EijsinkÅs-UMB Orientering11.26
552123571Siri KollerudLillomarka OL11.28

D19-20

3 070 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
607149322Kjersti Adéla WestinPorsgrunn OL09.42
608139528Eline DrageKongsberg OL09.44
61092431Maria Njølstad VonenVaregg Fleridrett09.48
611129418Marit Rønning SkoglundByåsen IL09.50
61392387Kristine FjeldboSandefjord OK09.54
61496649Ina Catharina StorrønningByåsen IL09.56
61562357Ingvild Maalen-JohansenÅs-UMB Orientering09.58
617165695Mari Skoglund GodalLillomarka OL10.02
61894138Nina Jeanette TollehaugRaumar Orientering10.04
61992396Ina Charlotte MoeSandefjord OK10.06
62086514Julie ArnesenByåsen IL10.08
622144273Guro AlexandersenFredrikstad SK10.12
623154249Linn Kristine GjesdalVaregg Fleridrett10.14
625167021Rannveig JørgensenFrol IL10.18
626124212Maren Mohagen HansenKonnerud IL10.20
62782166Elin-Kristin HemSandefjord OK10.22
628157200Kristine FjellangerVaregg Fleridrett10.24
629153835Elena RoosHalden SK10.26
630156878Ida Mari Borge HoviPorsgrunn OL10.28
631152433Synne BaklidKonnerud IL10.30
632103739Marie Hammer HåversenRaumar Orientering10.32
633145077Marion HuberTynset IF10.34
634151216Trine BreenRaumar Orientering10.36
635145232Maja Fjellstad KnutsenPorsgrunn OL10.38
63671775Gunhild Rogne HallandVaregg Fleridrett10.40
637152511Ingjerd MyhreKongsberg OL10.42
638152434Anette BaklidKonnerud IL10.44
639158634Anneke Hald BjørgumKristiansand OK10.46
64080034Therese HaareKonnerud IL10.48
641160743Silje Uhlen MaursetÅs-UMB Orientering10.50
642116517Oda WennemoRaumar Orientering10.52
643158223Ane Sofie Næss BjørgulHalden SK10.54
644152432Maren Jansson HaverstadKonnerud IL10.56
645165112Audhild Bakken RognstadLillehammer OK10.58
646141644Marte NarumOL Vallset/Stange11.00

H17-18

3 760 m, 90 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
304123879Tobias SolliSkien OK09.58
305116487Tobias LundeKongsberg OL10.00
306160462Brage SætherFreidig10.02
307168503Johannes SvendsenOL Trollelg10.04
308160416Håkon GodagerLøten OL10.06
30986276Tormod Hovdenak StenersenOL Trollelg10.08
311124181Sindre Engzelius GylverAsker Skiklubb10.12
312157727Truls Wanvik KrogstadmoSelbu OK10.14
313158722Halvard KværnaØstmarka OK10.16
314160972Håkon NjåsteinIL Tyrving10.18
31587109Sindre BækLøten OL10.20
316134240Erik TrøenLierbygda OL10.22
31780077Sindre JohannessenWing OK10.24
318137007Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett10.26
319124731Håkon HegrebergBodø og Omegn IF Orientering10.28
320151136Åsmund WennemoRaumar Orientering10.30
321158252Nikolai Korvald SkaareNydalens SK10.32
32261057Øyvind StrandeRingerike OL10.34
32363825Sebastian TorgersenBækkelagets SK10.36
324134226Olav VestølVegårshei IL10.38
325124727Rasmus Rørholt TheisenMellembygd OL10.40
326153993Bjørnar Smeland NygårdseterVegårshei IL10.42
32778355Per Ola OttesenVaregg Fleridrett10.44
328116492Ørjan RykkjeFana IL10.46
329160975Jørgen Hjellup HorneIL Tyrving10.48
330154049Eirik Skoglund GodalLillomarka OL10.50
331158397Andreas StenerudOL Tønsberg og omegn10.52
332153831Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb10.54
333129118Ola KvisleAsker Skiklubb10.56
334124681Geir Inge KeiseråsIL Leik10.58
335141116Sigurd StenvikByåsen IL11.00
336158081Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering11.02
337152699Vegard Fiane PedersenIK Grane Arendal Orientering11.04
338128431Johan Chr. RømckeIF Sturla11.06
339138544Terje Dalen SørgårdByåsen IL11.08
34094139Severin BergliaEiker OL11.10
341156913Jakob Kalvig SkoganBodø og Omegn IF Orientering11.12
34292533Magnus FarnesOL Tønsberg og omegn11.14
343138540Erlend RaastadSkien OK11.16
344145803Eivind Romberg KvaaleHøydalsmo IL11.18
345111446Jacob Berg LofthusIL Bul-Tromsø11.20
346168555Hallvard HaugenFossum IF11.22
34796479Kristian ØienOL Trollelg11.24
348168344Anders EmilssonOppsal IF Orientering11.26
350113165Hans HerbergGjø-Vard OL11.30
351158126Tommi LuchsingerKongsberg OL11.32
35280796Espen SundsvikFrol IL11.34
353145052Stian JensenIndre Østfold OK11.36
354160417Asbjørn OlsenLøten OL11.38
355123823Erlend IsachsenAsker Skiklubb11.40
356155776Gustav FiskumIL Tyrving11.42
357116445Tord E. AndersenEiker OL11.44
358160790Harald KalagerAsker Skiklubb11.46
359123575Adrian OpheimMåren OK11.48
361123905Sigurd Oxaas WieMo OK11.52
363157135Lars SkantzeIL Tyrving11.56
36589055Lars Henrik ThonIF Sturla12.00
366158718Trygve RøsægMåren OK12.02
367158109Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb12.04
368120629Anders TreekremÅs-UMB Orientering12.06
369160425Morten BujordetKristiansand OK12.08
370168505Ove BaardsgaardOL Trollelg12.10
371139527Mathias DrageKongsberg OL12.12
372160815Lars Maukon MurenAsker Skiklubb12.14
37383083Simen Eid NielsenNydalens SK12.16
374158400Johannes NarumHamar OK12.18
375166001Sondre Ruud BråtenRaumar Orientering12.20
376160440Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg12.22
377141685Øystein StorsveenLøten OL12.24
37888629Håvard HagaRaumar Orientering12.26
379139549Paul SirumFrol IL12.28
381131410Thomas SchiveOK Moss12.32
382116401Johan HoelRaumar Orientering12.34
383154253Oskar RøenVaregg Fleridrett12.36
384132619Sindre SandvenKongsberg OL12.38
385134061Torjus RaaVaregg Fleridrett12.40
386157150Jørgen MadslienNydalens SK12.42
387165388Martin RønningFreidig12.44
388153898Thorstein WangLillomarka OL12.46
389158030Petter JakolaBodø og Omegn IF Orientering12.48
390165105Simen Jevne ArnesenHamar OK12.50
391157073Anders BjergaardNydalens SK12.52
39288631Magne HagaRaumar Orientering12.54
393127654Emil AhlbäckFossum IF12.56
394156972Sjur HoviSkien OK12.58
395170111Dag LofthusLillehammer OK13.00
396144862Anders VisterIndre Østfold OK13.02
397146564Fredrik RaastadSkien OK13.04
398145310Sindre RønningTynset IF13.06
399151138Borger MelsomFossum IF13.08

H19-20

4 060 m, 49 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
403158320Finn-Eivind EskøyFossum IF10.41
404142875Peder Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK10.43
40583159Sjur Obrestad GabrielsenVaulen Orienteringsklubb10.45
406123910Magnus Beyer BrattliMo OK10.47
40795272Vemund RønnebergKonnerud IL10.49
408165079Johannes Hov HøydalFossum IF10.51
409123573Gjermund SteinslandØvrebø/Vindbjart Orientering10.53
410160981Fredrik DanielsenIL Tyrving10.55
411128365Fredrik OmdalGanddal IL10.57
412146537Håkon SandvenFana IL10.59
413159519Gunnar A FiskumIL Tyrving11.01
414134845Terje Faugstad BjertnesKonnerud IL11.03
415158636Andreas VangstadKristiansand OK11.05
416160716Martin DammTIF Viking11.07
417125285Lasse SolheimVaregg Fleridrett11.09
418114121Peder RauanLarvik OK11.11
421130715Haakon UtbyNTNUI11.17
42287602Martin BråtenFlosta IL11.19
42398980Sondre BakkenLillomarka OL11.21
424123601Sverre Turter SandvoldNydalens SK11.23
425142805Peder Gjølstad RøhnebækBrandval/Kongsvinger OK11.25
426132648Simen OlafsenFreidig11.27
427160360Eskil Sande GullordGjø-Vard OL11.29
428159534Torkil Eide SolstadIL Tyrving11.31
429132703Erlend NydalAsker Skiklubb11.33
430142811Simen AamodtNTNUI11.35
431141087Ivar LundanesFrol IL11.37
432114838Ola Bakke AashamarFlosta IL11.39
433159946Svend Sondre FrøshaugIndre Østfold OK11.41
43483134Hans Petter MathisenNTNUI11.43
435142773Jon Aukrust OsmoenNord-Østerdal OK11.45
43767421Brynjar Larssen BakkenLillehammer OK11.49
438159508Morten Severin SaueIL Tyrving11.51
439Sindre GodagerGjø-Vard OL11.53
440120989Vegard Blomseth JohnsenNTNUI11.55
441160458Sindre SætherFreidig11.57
442156787Isak BergsetIL Veten11.59
44389816Per Melander OftenTynset IF12.01
444160424Lars OwrenFreidig12.03
445139499Kristian StenerudOL Tønsberg og omegn12.05
446152431Eskil KinnebergRaumar Orientering12.07
44891166Petter Næss BjørgulHalden SK12.11
449152466Jo Forseth IndgaardFrol IL12.13
450156962Martin VisterIndre Østfold OK12.15
451119346Håkon Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett12.17
452132080Mats NordbrødenHalden SK12.19
453155829Carl Petter LyngenFrol IL12.21
454157070Nicholas OskarssonLillomarka OL12.23
455123574Mathias Stensland LillevoldÅs-UMB Orientering12.25

Gjest D19-20

3 070 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
901Kristiina LampinenHelsingin Suuistajat09.31

H21

5 760 m, 58 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10163697Ivar HaugenKristiansand OK12.30
10268412Terje MaroniByåsen IL12.32
103127289Kjell Arild KarlsenBækkelagets SK12.34
104143024Espen FiskumNTNUI12.36
105157187Dag Steinar RagvinSkien OK12.38
106123590Leif StørmerFossum IF12.40
10761947Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK12.42
108111630Eivind Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK12.44
109154011Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering12.46
110131426Chris ForneWing OK12.48
111129067Stig AlvestadGanddal IL12.50
112158004Jostein MoeKristiansand OK12.52
113160987Ørjan RavndalÅlgård Orientering12.54
114168263Erik AxelssonHalden SK12.56
11589498Trygve TømtaRaumar Orientering12.58
116144277Øyvind HelgerudHalden SK13.00
117145889Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett13.02
118139897Matthias GilgienIL Tyrving13.04
119132972Sindre Jansson HaverstadNTNUI13.06
120159518Vegard BroxIL Tyrving13.08
121158614Mats DahlénKristiansand OK13.10
122145648Jostein NørbechIL Tyrving13.12
123158112Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering13.14
124138202Øyvind StoksethHalden SK13.16
125158615Christian Wiig BøenKristiansand OK13.18
126112811Dag AalvikNydalens SK13.20
127158173Leiv-Terje ArnevikSøgne Og Songdalen Ok13.22
12969062Anders EinumNTNUI13.26
13079816Olav Johannes DeelstraNTNUI13.28
131168456Hans TrøanNydalens SK13.30
132132124Torgeir NørbechIL Tyrving13.32
133165081Asgeir Bakken RognstadNTNUI13.34
13480391Håvard VassendenFrol IL13.36
13579235Rasmus Korvald SkaareLillomarka OL13.38
136152476Hans Gunnar OmdalØvrebø/Vindbjart Orientering13.40
137152515Øystein Kvaal ØsterbøWing OK13.42
138152603Lars SkjesetFrol IL13.44
139170599Ulf Forseth IndgaardFrol IL13.46
140153641Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering13.48
141152464Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL13.50
142152606Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering13.52
14382319Sigve VågsnesNydalens SK13.54
144158323Jonn Are MyhrenIK Grane Arendal Orientering13.56
145145730Mats HaldinHalden SK13.58
146145012Tue LassenBækkelagets SK14.00
147170610Audun WeltzienIL Tyrving14.02
148152394Holger HottKristiansand OK14.04
14980595Øyvind LundRaumar Orientering14.06
150139502Emil WingstedtHalden SK14.08
151142856Eirik Martens SvensenKristiansand OK14.10
152159512Anders TiltnesIL Tyrving14.12
153151194Vegard DanielsenKristiansand OK14.14
154160833Håvard LucasenÅs-UMB Orientering14.16
155170602Anders NordbergSkien OK14.18
156123585Mattias KarlssonBækkelagets SK14.20
157152391Carl Waaler KaasBækkelagets SK14.22
158150406Bjørn EkebergIL Tyrving14.24
160158399Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL14.28

D21

4 440 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
196760Lene GodagerBækkelagets SK12.29
2116543Hanna Haugen NordbrødenNTNUI12.31
3125329Vendula KlechovaHalden SK12.33
498031Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK12.35
5146052Hanne NøvikNTNUI12.37
6141053Iliana ShandurkovaHalden SK12.39
7136565Zsuzsa FeyIL Tyrving12.41
8159016Kine GulliksenBækkelagets SK12.43
967578Gøril FristadHalden SK12.45
10152727Kari SvingheimVaregg Fleridrett12.47
11131435Linda SolbergFredrikstad SK12.49
1279045Heidi StoksethHalden SK12.51
1389880Elin BjervaBækkelagets SK12.53
14150436Elisabeth IngvaldsenKristiansand OK12.55
15111920Tone E LyeIL Tyrving12.57
16153551Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK12.59
17158019Gitte BromanderNTNUI13.01
1877069Ingunn FristadHalden SK13.03
19153681Lone BrochmannEiker OL13.05
21154255Nicole RagvinNydalens SK13.09
22103746Lene Jorunn MoeNydalens SK13.11
23111698Agni Fjogstad NielsenKongsberg OL13.13
24152465Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering13.15
25146575Line HagmanNTNUI13.17
26152658Marte ReenaasWing OK13.19
27119500Inger Liv Bjerkreim NilsenLillehammer OK13.21
28152460Linn HokholtLillomarka OL13.23
29152186Tone WigemyrBækkelagets SK13.25
30158822Bodil HolmströmNTNUI13.27
31137284Mari Jevne ArnesenNTNUI13.29
32170606Ida Marie Næss BjørgulHalden SK13.31
3363829Hanne SandstadFreidig13.33
34126660Kine Hallan SteiwerLillomarka OL13.35
35152513Mari FastingNTNUI13.37
36129450Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK13.39

Annonser

IOF Eventor