Norsk Orientering

Startliste for Ås by Night & Fog Cup #1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #1
Arrangørorganisasjoner: Indre Østfold OK / Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 17 november 2020

D 17-

3 870 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
241537Anna UlvensøenNydalens SK17.35.10
246918Laila StenrudIndre Østfold OK17.40.47
208926Emma Aune Rytter JakobsenOK Moss17.51.08
504584Karoline BjørnerødOK Moss18.01.17
91574Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18.12.32
251369Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18.15.04
80968Ann-Kristin StokkeÅs-NMBU Orientering18.24.40
242280Frida Hovgaard EisvangOK Moss18.37.37
509355Anine LomeBækkelagets SK

H 17-

5 370 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
250993Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK17.37.38
195811Halvor SaunesKongsberg OL17.55.43
504585Alfred BjørnerødOK Moss18.05.51
221212Nils TveiteÅs-NMBU Orientering18.07.48
209717Göran WinbladFredrikstad SK18.09.32
511576Simen BallangrudOL Toten-Troll18.11.03
503614Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering18.14.51
503554Sondre LadimOK Moss18.18.13
509905Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering18.19.24
207777Magnus Woxholtt-JensenNydalens SK18.20.36
507021Anders TiltnesTyrving IL18.47.43
511558Alan CherryNydalens SK
500261Bjørn EkebergTyrving IL
513000Olav LundanesHalden SK
505298Torgeir NørbechTyrving IL
192906Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering
207865Vegard SagaTyrving IL
204099Matthew SpeakeBækkelagets SK
204669Morten Jarvis WestergårdTyrving IL

H 17- A kort

3 870 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207708Fredrik LarsenIndre Østfold OK17.28.36
247088Bård HaugstvedtIndre Østfold OK17.29.04
247535Kristian StenrudIndre Østfold OK17.41.24
198016Erik Rytter JakobsenOK Moss17.51.10
197030Henning Bratland CarlsenOK Moss17.57.35
210826Robert BanfiÅs-NMBU Orientering17.58.20
195673Børge BrenåsVarteig OL18.00.36
222453Thomas TubbehaugenOK Moss18.08.00
508248Egon LundsrudOK Moss18.09.38
502557Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering18.11.57
186900Dag Arne LierIndre Østfold OK18.13.59
501253Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering18.17.10
208419Morten FredhOK Moss18.21.50
80670Bjørn Erik GlomsrudIndre Østfold OK18.23.07
501317Audun BjerknesMåren OK18.38.50
211642Martin Hovgaard EisvangOK Moss18.45.14
503666Donatas KontautasOK Moss18.50.23
237772Truls HestengenOppsal Orientering
501165Thomas RoskifteOK Moss

Night & Fog Masters Men

3 870 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
197710Erik SandbækOK Moss17.26.09
221032Trond MøretrøNordre Follo Orientering17.30.44
505395Hasse BergstrømTyrving IL17.40.08
507044Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL17.49.38
221355Even Woldstad HanssenEiker OL17.53.50
221251Christian GrotnesTyrving IL17.55.00
504028Dag BrenåsVarteig OL17.56.32
506174Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK17.59.05
220722Tor LahlumNordre Follo Orientering17.59.46
511094Tore BjørnerødOK Moss18.03.35
507773Asle GudimIndre Østfold OK18.04.13
206429Terje GudbrandsenHamar OK18.06.54
512801Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering18.10.34
204600Knut BjørkeloNordre Follo Orientering18.13.28
500917Sture OttesenIndre Østfold OK18.16.14
207790Christopher SchiveOK Moss18.17.41
199744Ove MartinsenHauketo IF18.28.33
503955Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering18.29.46
241797Bjørn BendiktsenModum OL18.42.14
253955Gunnar HopeModum OL18.43.54
255342Karl Aasmund ErøyOK Moss18.44.40
504395Espen SvaeSarpsborg OL19.01.09
198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering
239048Olav EideBækkelagets SK
184248Øystein KildahlØstmarka OK
501154Peter KlavenessMåren OK
510333Tormod ØvergaardVestre Akers SK

Night & Fog Masters Ladies

3 870 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507655Sille WinsnesÅs-NMBU Orientering18.11.09
222167Mona WattumOK Moss18.39.25
204656May Ingela HopeModum OL18.40.26

D 13-16 C

2 130 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234275Tyra Lilleholt KraugerudÅs-NMBU Orientering17.51.22
187218Elma Sagli GudimIndre Østfold OK17.52.24
507871Tuva Fosser LundsrudOK Moss
202986Sofie Holm NedrebøOK Moss

H 13-16 C

2 130 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
248321Johan HaugstvedtIndre Østfold OK17.29.18
212377Birk BreimoOK Moss18.06.16
197132Anders Hovgaard EisvangOK Moss18.34.49
213031Oskar HopeModum OL18.42.43
504396Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL18.59.14

Åpen C

2 130 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
241532Emilie StenrudPrivat17.38.25
510404Reidar StenrudMåren OK17.41.43
506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL17.50.18
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering18.03.51
224630Morten BreimoOK Moss18.04.45
245579Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering18.14.57
241535Charlotte AgerPrivat18.20.10
62325Erik UnaasIndre Østfold OK18.27.35
201518Tonje HolmOK Moss
241540Arve StenrudPrivat

Annonser

IOF Eventor