Norsk Orientering

Startliste for OSI/GeoForm Rankingløp 12

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: OSI/GeoForm Rankingløp 12
Arrangørorganisasjoner: IL GeoForm / Oslostudentenes IK
Dato: lørdag 26 september 2020

Lang

6 000 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207595Gjermund GravirVBIL21.48.12
510758Frank Åge KippernesFFI BIL11.57.06
197815Thomas NipenNydalens SK11.58.19
506939Ole Kristian KristensenBodø orientering11.59.44
91475Knut OnsagerIL GeoForm12.05.30
510694Knut HellandØstmarka OK12.22.04
500337Jon LahlumIL GeoForm12.23.10
226172Sverre  Waaler KaasNydalens SK12.51.30
224702Jegor KostylevMora12.52.04
509275Terje MelsomFossum IF12.59.29
222447Harald Astrup ArnesenHeming Orientering13.00.02
510675Johan MyglandIL GeoForm13.01.39
195754Harald IweIL GeoForm13.06.56
178191Jostein Bø FløystadPrivat13.08.35
501208Georg BuggeAas Jakobsen13.09.33
246642Thor Christian TallaksenGeoform IL13.17.47
507072Einar MelsomFossum IF13.21.04
211224Ola LestebergKongsberg OL13.43.10
510637Holger SchlaupitzIL GeoForm13.53.15
511540Espen Beer PrydzHeming Orientering13.57.01
504114Erling SommerfeldtAsker SK14.21.39
509015Christian VogelsangNydalens SK14.25.08

Mellom

4 300 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
216863Arnt Ove TakvamFossum IF21.55.32
500160Torunn Drage RotiFossum IF11.57.38
181270Martin GranlySiemens Oslo11.59.01
506789Tor RingstadHedrum OL12.02.10
222606Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm12.05.04
92589Hallvard FøllesdalOSI12.11.57
194450Fridtjof ReuschHeming Orientering12.13.52
245556Håvard ChristiansenPrivat12.16.16
224699Knut Hallgeir WikPrivat12.17.11
228405Roar NydalAsker SK12.17.39
506944Rune TeiglandØstmarka OK12.19.00
211181Kjell StenstadvollIL Tyrving12.27.51
504084Brit Lisa SkjelkvåleIL GeoForm12.28.00
248924Tone Jahren HerudFossum IF12.31.06
61076Zoltan HorvathVBIL12.58.52
186200Harald RikheimPrivat12.59.53
506132Kjersti HovFossum IF13.03.55
91022Magne VollenOSI13.05.49
211551Milda ØhlckersIL Tyrving13.21.22
199326Per  ØhlckersIL Tyrving13.24.24
217101Paul SolheimPrivat13.25.09
238124Susannah MalmStatnett13.25.28
229608Morten HjelmVBIL13.29.18
211454Ann-Karin LestebergKongsberg OL13.42.01
197758Dagrun MelkildHeming Orientering13.44.25
61086Henrik Smith-MeyerVBIL13.56.32
Petter ChristensenVBIL14.00.31
180923Toril HallanLillomarka OL14.06.51

Kort

2 200 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207798Stein MyhreBærums Skiklub11.46.58
211261Knut Tore SolheimNydalens SK11.50.11
508982Øystein MadsenHaugerud IF12.04.17
501326Jon C. FougnerHeming Orientering12.05.11
206413Knut-Anders LøkenFossum IF12.08.32
215087Aleidis LøkenHeming Orientering12.11.02
501114Anne Moian NydalRøyken OL12.17.29
91477Tor A. OmmundsenVBIL12.19.44
203425Eva FixdalHeming Orientering12.35.23
504227Merete BuggeSTAMI12.40.33
503949Gisela Sundelin RørvikHeming Orientering12.42.55
502237Egil HusethKamp/Vestheim IF12.43.57
233931Per KaarbyOvertoppen12.51.43
511875Erik SolheimHeming Orientering12.55.54
225036Elisabeth og Ingrid SolheimHeming Orientering12.57.26
503505Terje TrondsenNittedal OL13.06.08
194448Marianne ReuschHeming Orientering13.15.12
235921Finn GangePrivat13.16.38
245761Sofia ØhlckersIL Tyrving13.21.27
Kåre KnudsenIL GeoForm14.32.49

Annonser

IOF Eventor