Norsk Orientering

Startliste for Løten Mølles Høstløp 2020

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Løten Mølles Høstløp 2020
Arrangørorganisasjon: Løten o-lag
Dato: lørdag 24 oktober 2020

Gør stutt damer

1 550 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79Julie Gjessing SkjesetVang OL11.00
80Dina Jordheim OttenOL Vallset/Stange11.02
81Mari StenbergVang OL11.04
82Tuva Jordheim OttenOL Vallset/Stange11.06
83Maren Bleken RudVang OL11.08
84Maja HaugereidVang OL11.10
85Nora Sibel JensenOL Vallset/Stange11.12
86Esther StenbergVang OL11.14
87Emma Pedersen ElverhøiVang OL11.16
88Minna HaugereidVang OL11.18

Gør stutt herrer

1 550 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104Kristian PaulsenOL Vallset/Stange11.19
89Arne Gunnar BarfloLøten o-lag11.20
90Hans Petter JevanordRingsaker OK11.22
91Håkon Gjessing SkjesetVang OL11.24
92Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag11.26
93Knut MartinsenRingsaker OK11.28

Stutt damer

2 550 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
94Anita Østgård OlsenLøten o-lag11.30
47Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL11.31
95Bente GrøndalenHamar OK11.32
96Inger BakkenNOTEAM11.34
97Eli StensliLøten o-lag11.36
98Elisabet Høgset RiseRingsaker OK11.38
99Rønnaug SagbakkenLøten o-lag11.40
100Annemieke PaulsenOL Vallset/Stange11.42
0Taina AnderssonLøten o-lag11.43
101Oddveig Anne SagbakkenLøten o-lag11.44

Stutt herrer

2 550 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
72Morten Kruger HagenNOTEAM11.45
102Jan SveenRaumar Orientering11.46
103Karl Petter OpsahlLøten o-lag11.48
114Sven MarkenLøten o-lag11.50
105Einar StensbyLøten o-lag11.52
106Thomas MartinsenVang OL11.54
107Terje MalmHamar OK11.56
108Knut AndersenLøten o-lag11.58
109Odd RiseRingsaker OK12.00
110Halstein ØdegårdLøten o-lag12.02
111Kåre ØstgårdOL Vallset/Stange12.04
112Ludvig Bjerke-NarudHamar OK12.06
113Helge StorsveenLøten o-lag12.08
115Rune  WaalerNOTEAM12.10

Mellom damer

3 490 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Tone Bleken RudVang OL11.00
39Anne-Guri JevneHamar OK11.02
40Celine VistedGjø-Vard OL11.04
41Gro SolnørdalRudsbygd IL11.06
42Mina Bleken RudVang OL11.08
43Valentina ZolotukhinaNOTEAM11.10
44Wenche BjørnstadRingsaker OK11.12
45Mari Jevne ArnesenTyrving IL11.14
46Ida EngenRaumar Orientering11.16
48Bodil WiikHamar OK11.20
49Anne SørumIndre Østfold OK11.22
50Lis DæhliLøten o-lag11.24

Mellom herrer

3 490 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51Simen Jevne ArnesenHamar OK11.26
52Kristian StorsveenLøten o-lag11.28
53Kjell Magne NordviGrue IL11.30
54Trond FeiringHamar OK11.32
55Tore Gustav TomterNOTEAM11.34
56Bent Ove Barmoen RindenLøten o-lag11.36
57Harald ØstbyeElverum OK11.38
58Tore StensethLøten o-lag11.40
59Erik GrøndalenHamar OK11.42
60Ole Hans ØieLøten o-lag11.44
61Knut SkjesetVang OL11.46
62Andreas KvammeOL Toten-Troll11.48
63Johnny JohansenLøten o-lag11.50
0Juha AnderssonLøten o-lag11.51
64Arne ArnesenHamar OK11.52
65Ove TåsåsenNOTEAM11.54
66Terje GudbrandsenHamar OK11.56
67Odd Arne BlystadLøten o-lag11.58
68Tore JørgensenHamar OK12.00
69Erik HaugenRingsaker OK12.02
70Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering12.04
71Knut EngenRaumar Orientering12.06
73Trond ØieLøten o-lag12.10
74Stein NordviElverum OK12.12
75Jan Åsmund SætabergetVang OL12.14
76Bjørn Olav BergsløkkenGrue IL12.16
77Einar LundHamar OK12.18
78Knut WikstrømRingsaker OK12.20

Lang damer

4 470 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Emma DåsnesVang OL11.00
2Anne Marit BordalRingsaker OK11.02
3Nina SmestadLøten o-lag11.04
4Maren HenriksenVang OL11.06
5Evine Westli AndersenLøten o-lag11.08
6May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL11.10
7Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering11.12
8Emma Visted-HansenGjø-Vard OL11.14
9Vanja StaffOL Toten-Troll11.16
10Sofie JohanssonVang OL11.18
11Emilie Westli AndersenLøten o-lag11.20
12Mari Norstad OpsahlNorsk Tipping BIL11.22
13Eli Ringstad LienGjø-Vard OL11.24
14June Rogstad BekkevoldLøten o-lag11.26

Lang herrer

4 470 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjarne  HarkinnNOTEAM11.27
15Jostein HaugOL Vallset/Stange11.28
16Simen SmestadLøten o-lag11.30
17Erik SlettumGjø-Vard OL11.32
18Kjetil LivenLøten o-lag11.34
19Ove Antvord HaugereidVang OL11.36
20Øyvind LienGjø-Vard OL11.38
21Håvard KvammeOL Toten-Troll11.40
22Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering11.42
23Einar LienLøten o-lag11.44
24Anders SkjesetVang OL11.46
25Jon-Anders BordalRingsaker OK11.48
26Sigurd DæhliLøten o-lag11.50
27Jan Ola PedersenVang OL11.52
28Svein ThorsbergGrue IL11.54
29Ivar Jevne ArnesenHamar OK11.56
30Per Olav AndersenVang OL11.58
31Sigurd KvammeOL Toten-Troll12.00
32Stein Arne NegårdVang OL12.02
33Sture OttesenIndre Østfold OK12.04
34Kenneth BilstadVang OL12.06
36Håkon DåsnesVang OL12.10
37Pål StenbergVang OL12.12
116Even LienGjø-Vard OL12.14
35Trond OlsenLøten o-lag12.18

Annonser

IOF Eventor