Norsk Orientering

Startliste for KM sprint Buskerud

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM sprint Buskerud
Arrangørorganisasjon: Eiker OL
Dato: lørdag 17 oktober 2020

D 9-10

1 400 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
90213809Nila HillerenEiker OL11.21.01
91224110Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.22.03
92211859Jenny Hovdenak HolmesEiker OL11.23.00
93507766Marie Watterdal SyrstadKongsberg OL11.24.02
94244008Anneli Heien SælebakkeEiker OL11.25.03
95253832Maja Randa GjerdenEiker OL11.27.37

D 11-12

1 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1234142Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL11.08.03
3223794Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.10.01
4244009Martine RøkebergEiker OL11.11.06
5213059Julie WoldSturla, IF11.12.01
2226183Julie Økern HågårdKonnerud IL11.13.00
6244010Line Zürcher-GretteEiker OL11.13.19

D 13-14

2 000 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8511441Marte EgerKongsberg OL11.46.01
9238174Elise RenardKongsberg OL11.47.02
10247684Ingrid LestebergKongsberg OL11.48.00
11507222Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb11.49.01
12224287Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL11.50.01
13224869Kari KollstrømRingerike OL11.51.01
14203792Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb11.52.01
15231509Iselin HøivoldKongsberg OL11.53.01
1688786Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL11.54.02

D 15-16

2 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18224300Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL11.00.03
19212981Ylva KlausenSturla, IF11.01.03
20211867Marthe Graff-WiikSturla, IF11.02.01
21507448Marie KvarmeSturla, IF11.03.02
22212043Mina Akiko JohnsenSturla, IF11.04.02
23207603Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11.05.03
24204756Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL11.06.01

D 17-

2 600 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26506837Hedda SpangbergKonnerud IL11.00.02
28506827Nina Marie UndelandSturla, IF11.02.01
30205685Marita Lilja GrønhovdModum OL11.04.00
31217780Ingrid MobråthenSandefjord OK11.05.03
33510560Marlin HaavengenNTNUI11.07.03
34212335Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL11.08.02
35510900Åsne HaavengenKongsberg OL11.09.03
36250365Anita HillerenEiker OL11.10.01
37193062Elisabeth Brandal SøftingKongsberg OL11.11.01
38211458Anne Marthe PeveriEiker OL11.12.41
39195740Audrun UtskarpenIL GeoForm11.13.00
41199367Ine InstanesSturla, IF11.15.00
43192960Eline SchjervenLardal OL11.17.00
44231180Ingjerd SommerstadKongsberg OL11.18.00
45505844Celine RenardKongsberg OL11.19.01
46203010Astrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.20.01
47500401Hedda KjeldsenSturla, IF11.21.00
48199366Malene InstanesSturla, IF11.22.00
49212654Tiril KihleKonnerud IL11.23.01
51192560Oda Isnes TyseEiker OL11.25.00
50247962Inger-Mina Heien SælebakkeEiker OL11.28.08
42196870Helene EgerKongsberg OL11.34.58
27198905Anette JuveliKonnerud IL
29504133Maren KoplandModum OL
32Ragnhild SkalstadSturla, IF
4080034Therese HaareKonnerud IL

D 40-

2 600 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
53189096Trude HansenBerger og Svelvik OL11.38.01
54507952Monica BerglundRingerike OL11.39.01
55221512Karen Backe LangumRingerike OL11.40.01
56509145Kirsten GjermstadKonnerud IL11.41.01
57181955Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.42.01
58228554Karoline BredlandKongsberg OL11.43.00
59191353Hilde HovdenakEiker OL11.44.02
60195790Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF11.45.01
61205547Ingrid Lundin BerganKongsberg OL11.46.01
62211454Ann-Karin LestebergKongsberg OL11.47.00

D 50-

2 000 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
65503252Charlotte SkourupSturla, IF11.13.03
66508100Jorun RuudAsker Skiklubb11.14.00
6798496Anne Guro NøklebyRingerike OL11.15.02
68202130Berit Grønhovd WiersdalenNedre Sigdal IF11.16.01
69506653Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK11.17.01
70500011Isa HeggedalKonnerud IL11.18.01
71504387Ann Elisabeth GunnulfsenModum OL11.19.00
64503977Marianne OmdalKongsberg OL11.20.00
73501171Hanne Løver ThonModum OL11.21.00
74507652Mette SpangbergKonnerud IL11.22.01
75181855Tove HeimdalKonnerud IL11.23.02
76200390Heidi MyklemyrEiker OL11.24.01
77507843Merete UndelandSturla, IF11.25.01
72510324Veslemøy SolbergKonnerud IL

D 60-

2 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
79511592Gunhild HennumLierbygda OL11.37.00
80502919Grete Synnøve B HoviSkien OK11.38.00
81198084Sirpa LiljaModum OL11.39.01
82504462Grethe Lill RyengSturla, IF11.40.02
83508903Marianne SpanliLierbygda OL11.41.02
84231530Kari LyngbakkenKonnerud IL11.42.00
85500499Helga HaverstadLierbygda OL11.43.00

D 70-

2 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
87221257Hjørdis ØvreåsBotne SK12.07.01
88502379Anne Lise ØfsthusAsker Skiklubb12.08.02

H 9-10

1 400 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
205504528Valdemar Hellerud SireKonnerud IL11.15.03
202224707Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL11.15.06
203209723Mathis RenardKongsberg OL11.16.03
204242271Magnus LestebergKongsberg OL11.17.01

H 11-12

1 500 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97233605Aksel KlausenSturla, IF11.00.03
99213288Herman Finstad LandTyrving IL11.02.03
100242272Eirik LestebergKongsberg OL11.03.03
101225046Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL11.04.02
102229743Kristian KaiserSturla, IF11.05.03
98224741Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL

H 13-14

2 300 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
104211942Jens WoldSturla, IF11.09.00
105192421Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11.10.00
106212035Mats JohnsenSturla, IF11.11.03
107213583Sebastian RøkebergEiker OL11.12.41
108507392Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL11.13.03
109203306Henrik KaiserSturla, IF11.14.02
110234818August Hellerud SireKonnerud IL11.15.01
111203319Jacob Finstad LandTyrving IL11.16.01
112239477Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb11.17.01
113233937Ingar Aarvik-HansenSturla, IF11.18.01
114228505Fredrik Fet AndersenKonnerud IL11.19.01
115213284Oskar KnutheimSturla, IF11.44.21

H 15-16

2 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
117502890Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb11.28.01
118502336Arne BerganKongsberg OL11.29.01
119212045Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF11.30.00
120212277Reidar KollstrømRingerike OL11.31.01
122217134Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11.33.01
123222549Martin KaiserSturla, IF11.34.01
124225016Vilmer NybergAsker Skiklubb11.35.01
121220751Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.51.45

H 17-

2 800 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
126502815Atle Nikolai WølloKongsberg OL11.32.00
127502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.33.00
128201736Mikkel BerglundRingerike OL11.34.01
129511200Jan Richard EriksenAsker Skiklubb11.35.00
130500586Johan EgerKongsberg OL11.36.00
131250392Glenn Ekholdt HillerenEiker OL11.37.02
132221340David LøverModum OL11.38.00
133512209Lukas KlausenSturla, IF11.39.01
134510411Johan Kristian UndelandSturla, IF11.40.00
135504705Lars BerglundRingerike OL11.41.00
13677375Niklas Lilja GrønhovdModum OL11.42.01
137502238Vetle DrageKongsberg OL11.43.00
138227677Steinar LandeBø OL11.44.00
139188449Øystein WiersdalenNedre Sigdal IF11.45.01
140204757Espen RøsteKongsberg OL11.46.00
141211840Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF11.47.00
142235042Philippe ZürcherEiker OL11.48.01
143512818Are EriksenOslostudentenes IK11.49.01

H 40-

2 800 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
14589747Geir Thomas KnutheimSturla, IF11.50.04
146211224Ola LestebergKongsberg OL11.51.01
147505847Morten Herman VogtKonnerud IL11.52.00
148188995Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL11.53.01
149250607Stian RøkebergEiker OL11.54.01
150500591Eirik BrynildsenEiker OL11.55.00
151209843Stig InstanesSturla, IF11.56.01

H 50-

2 300 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
153504115Arne FossheimAsker Skiklubb11.23.01
155210110Guttorm EggeIL GeoForm11.25.00
156217636Erik HøivoldKongsberg OL11.25.58
157216683Roar ByeModum OL11.27.00
158213015Anders GustafssonSturla, IF11.28.01
159192453Yngve MobråthenBotne SK11.29.00
160192953Torgeir BrandalKongsberg OL11.30.01
161235151Knut Ivar KollstrømRingerike OL11.31.01
162205502Roger WiikSturla, IF11.32.01
163203514Olav BakkenØstmarka OK11.33.00
164187048Håvard HågårdKonnerud IL11.34.00
165507093Per Arne ArnesenNordre Follo Orientering11.35.01
166253955Gunnar HopeModum OL11.36.00
167215004Stig MellingRingerike OL11.37.00
168221162Hans Jørgen KrogstieKonnerud IL11.38.01
169196869Per Øivind EgerKongsberg OL11.39.01
170211550Lars EnerhaugenModum OL11.40.01
171244780Karl Anton UndelandSturla, IF11.41.01
154508912Terje W. PettersenKonnerud IL11.56.01

H 60-

2 000 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
173512780Geir Holm GundersenKonnerud IL11.00.03
175239501Harald HoviSkien OK11.02.04
176507613Torgeir StrandhagenRøyken OL11.03.03
177505373Sveinung RekaaNotodden OL11.04.00
179511799Øystein AndersenEiker OL11.06.01
180201595Øivind FadumSande Sportsklubb11.07.03
181511370Per SchancheAsker Skiklubb11.08.02
18287006Leif ErikssonModum OL11.09.04
174402848Hugo A. ChristensenNotodden OL
178227680Per Chr. HagenBø OL

H 70-

2 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184509332Lars Martin GjeinStokke IL11.28.01
185202179Bjørn BakkeNedre Sigdal IF11.29.01
186504511Magnar ØvreåsBotne SK11.30.01
187502481Ragnar HillestadLardal OL11.31.01
188500674Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.32.00
189193014Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL11.33.01
190510674Helge RevhaugRingerike OL11.34.01

H 80-

2 000 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19386980Finn Åge ØsternKongsberg OL11.58.02
194502245Arne ØfsthusAsker Skiklubb11.59.02
196195892Elling FrøvollSturla, IF12.01.03
197242473Oddvar GjelstadSandefjord OK12.02.01
198501833Knut KjemhusKongsberg OL12.03.01
199512614Bjørn GunnerødAsker Skiklubb12.04.02
200181805Asbjørn BræckKongsberg OL12.05.02
192511475Steinar RuudKonnerud IL

N-åpen

1 300 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
302213682Vilje HillerenEiker OL10.38.57
307235211Ovidie Heien SælebakkeEiker OL10.50.59
30186372Simen Økern HågårdKonnerud IL10.57.22
303243933Eira Zürcher-GretteEiker OL11.11.33
304247185Erlend Watterdal SyrstadKongsberg OL11.24.03
300223501Haakon Fugleneb AAmandIdrettslaget Dyre Vaa12.01.34
305235207Tiril BrynildsenEiker OL
306235103Thora BrynildsenEiker OL

Annonser

IOF Eventor