Norsk Orientering

Startliste for Nordmarka 1-2-3 - løp 7

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nordmarka 1-2-3 - løp 7
Arrangørorganisasjon: IL Koll
Dato: tirsdag 22 september 2020

Lang

36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4124541Per FosserHeming Orientering16.56.30
3984804Fridulv SagbergIL Koll17.02.34
4123287Øystein FlemmingÅrvoll IL17.05.39
3852621Pål Woldstad HanssenEiker OL17.12.29
3788270Hanne MongNydalens SK17.16.17
4042750Kjell MarksetIL Koll17.20.05
4116281Knut Anders LøkenFossum IF17.22.13
4058723Harald RikheimKlubbløs17.23.07
4134284Trond K NylandNydalens SK17.33.19
4124459Odd Arne LianIL Koll17.38.46
4040861Pål MyklebustIL Koll17.41.38
4039632Christine TeigNydalens SK17.42.41
4126348Solveig BerganNydalens SK17.45.34
4133203Eli AspelundNydalens SK17.48.11
4054854Sindre LianIL Koll17.48.46
3912474Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL17.54.53
4041885Runar HafskjoldNydalens SK17.56.41
4116349Frank Åge KippernesFFI BIL17.56.45
4125662Louise OramNydalens SK17.56.48
4054763Martin AsprustenFFI BIL17.58.19
3806056Anne ØstvoldHeming Orientering18.01.58
4054573Nikoline AsdølIL Tyrving18.02.25
3809035Oskar AadeKlubbløs18.05.25
4003703Johan LundeIL Koll18.05.43
4054516Gitte BromanderIL Koll18.10.21
3984275Atle PedersenFossum IF18.12.13
4054896Jonas Johansen HickenIL Koll18.20.54
3342235Selma Næss-UlsethNydalens SK18.21.43
4118196Pauline MyklebustIL Koll18.22.25
4039194Jan Tore LudvigsenIL Koll18.23.01
3979366Mari AarsethNydalens SK18.41.59
4054508Audun Bjerke NilsenIL Koll18.46.26
4116521Torgeir StrandhagenRøyken IL18.49.41
4117198Erik BorgIL Koll
2Anders Næss-UlsethIL Koll
7Johannes Salvesen-LundeIL Koll

Mellom

34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4115499Stian LillegårdLillomarka OL11.37.27
4117289Per HaugenLillomarka OL16.38.10
4099479Egil HusethKamp/Vestheim IF16.49.37
4121638Øystein MadsenHaugerud IF16.52.26
4041877Jakob Refvem KolderupIL Koll17.05.45
4054391Kristin Søberg HenriksenKlubbløs17.22.10
4119079Knut Tore SolheimNydalens SK17.22.30
4133039Bo Bratsberg17.27.26
3946589Ole Jacob MyklebustIL Koll17.38.06
3985496Lea Hagen BoldhinghIL Koll17.38.35
4115416Eirik MelandNydalens SK17.39.03
3948411Alfred TeigNydalens SK17.40.50
3986403Isabel Alcubilla-HansenKoll17.45.12
4055877Vidar BerteigIL GeoForm17.46.41
3980182Veslemøy Hausken SjöqvistIL Koll17.49.52
4022620Sondre HafskjoldNydalens SK17.54.30
3980364Per OngstadKlubbløs18.00.32
3942448Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering18.02.25
4054847David SnerpergerIL Koll18.06.04
4118873Jon C. FougnerHeming Orientering18.06.11
3979069Lena Cappelen EndresenIL Koll18.06.33
4037727Eirik Finborud ReigstadIL Koll18.06.42
3983467Viktor SnerpergerIL Koll18.07.30
4054540Steffen JevneKlubbløs18.18.26
4054409Kjetil Nyland AsplundNydalens SK18.21.33
4054755Andreas Weider HagemoIL Koll18.21.46
4115259Aleidis LøkenHeming Orientering18.39.13
4040689Iver AarsethNydalens SK18.41.27
3947124Ingvild FinborudIL Koll
3William E Hausken SjöqvistIL Koll
4041604Teodor Nysæther MikkelsenIL Koll
4125159Kristin MortensenIL Koll
16Karl Oraug RyghIL Koll
4Ella Hausken SjöqvistIL Koll

Nybegynner

28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3981123Ava Viktoria Sætnan ValioIL Koll11.36.06
4123527Simen Lian MortensenIL Koll17.05.38
4054466Ella Hausken SjöqvistIL Koll17.09.34
4043071William E Hausken SjöqvistIL Koll17.12.43
4023792Aksel Johannes ValioIL Koll17.22.13
3983285Sunniva SøbergKlubbløs17.22.46
3985660Sigurd Wærp GlesnesKlubbløs17.26.07
3980174Lars FjellheimIL Koll17.27.15
4042404Jona ThureIL Koll17.36.43
4054870Ove Tvete InngjerdingenIL Koll17.36.58
3982568Hennie Haveland KollerødIL Koll17.49.57
3985173Tuva Josefine Danino MjøenIL Koll17.50.34
4054599Sunniva Linnea Nordbeg IL Koll17.57.20
3982717Peter SlagsvoldIL Koll17.57.32
4046462Anna SexeIL Koll17.58.59
3985850Liv Bryhni OpsethIL Koll18.02.47
4054862Josefine RyghNydalens SK18.08.06
3982436Mari RyghIL Koll18.08.28
4039269Alve fossum-HellstrømIL Koll18.10.05
3979333Lyder Fossum HelstrømIL Koll18.10.09
4043089Axsel Bromander BjerkeIL Koll18.10.45
4133344Ola Bråten BergeIL Koll18.20.38
3988797Tord Funderud DahleIL Koll18.24.53
3980232Hans Olav FuglestedIL Koll18.27.05
21Jakob Refvem KolderupIL Koll
3978186August Myklebust LeopolderIL Koll
15Mari ORaug RyghIL Koll
13Mina SnepergerIL Koll

Skygger

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Brynjar GlesnessKlubbløs
147Frode HansenKlubbløs
Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL
137Benjamin HussiniIL Koll
145Lars Kristian KollerødIL Koll
25Erik SjokvistIL Koll
134Marius SlagsvoldKlubbløs

Annonser

IOF Eventor