Norwegian Orienteering Federation

Start list for Skumringskampen løp nr. 3

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Skumringskampen løp nr. 3
Organiser: Asker Skiklubb
Date: Monday 5 October 2020

D/H 11-14

5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
502885Mikkel RastadAsker Skiklubb19:12:57
234818August Hellerud SireKonnerud IL19:33:46
228505Fredrik Fet AndersenKonnerud IL19:36:59
212035Mats JohnsenSturla, IF19:40:21
211942Jens WoldSturla, IF19:43:55

D 15-16

2 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
212043Mina Akiko JohnsenSturla, IF19:30:59
500272Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb19:48:31

H 15-16

3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
505200Mathias NyhaugAsker Skiklubb19:29:19
225016Vilmer NybergAsker Skiklubb19:55:37
510466Elias AndenæsAsker Skiklubb

D 17- Kort

11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL19:18:26
181855Tove HeimdalKonnerud IL19:19:22
510324Veslemøy SolbergKonnerud IL19:24:03
250365Anita HillerenEiker OL19:28:47
246439Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb19:31:29
508100Jorun RuudAsker Skiklubb19:33:41
63169Larysa MironavaModum OL19:36:21
504518Ruth VingerhagenAsker Skiklubb19:42:12
207422Mone NastadNotodden OL19:59:04
510391Karoline AndersenTyrving IL
211458Anne Marthe PeveriEiker OL

H 17- Kort

24 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
95859Ole Johnny BråthenLierbygda OL19:10:30
507044Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL19:17:27
229667Morten JohannessenRøyken OL19:20:12
504450Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb19:21:06
500269Jon Arvid FossumAsker Skiklubb19:22:01
505578Per Magnus DahlElverum OK19:24:56
246350Trond HegnaAsker Skiklubb19:25:26
502237Egil HusethKamp/Vestheim IF19:26:00
220872Lars BaklidKonnerud IL19:27:16
204534Arild NyhaugAsker Skiklubb19:29:58
507613Torgeir StrandhagenRøyken OL19:31:57
241797Bjørn BendiktsenModum OL19:35:10
512780Geir Holm GundersenKonnerud IL19:35:49
253955Gunnar HopeModum OL19:37:03
504115Arne FossheimAsker Skiklubb19:38:24
500590Øyvind Roger HansenRøyken OL19:43:31
205548Fredrik HøyerFossum IF19:44:41
506757Kjell Jarle GausemelRøyken OL19:45:58
221325Eivind HoffTyrving IL19:54:07
221251Christian GrotnesTyrving IL19:58:16
207695Peter CarlsenSturla, IF20:00:27
207595Gjermund GravirAsker Skiklubb20:43:54
505395Hasse BergstrømTyrving IL
500674Bjørn W. LudvigsenSturla, IF

D 17- Lang

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
204574Malin SørensenEiker OL19:32:28

H 17- Lang

18 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
505666Are FlåganAsker Skiklubb19:14:56
502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb19:22:56
207606Pål SkogedalAsker Skiklubb19:23:40
509222Tommy JauhojärviAsker Skiklubb19:26:36
507394Per WiréhnAsker Skiklubb19:28:08
502540Henrik Drange RuudRøyken OL19:30:30
502445Torkil Eide SolstadTyrving IL19:32:59
221348Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL19:37:49
508099Sondre YtterbøAsker Skiklubb19:38:57
200904Ivar LundanesTyrving IL19:39:55
508563Daniel RoosTyrving IL19:40:56
511200Jan Richard EriksenAsker Skiklubb19:41:54
250993Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK19:44:18
234974Stian BergersenTyrving IL19:47:50
504114Erling SommerfeldtAsker Skiklubb19:59:37
189066Jostein F. TellnesAsker Skiklubb20:14:18
487950Jan Anders IstadAsker Skiklubb
195536Eirik W. MoeAsker Skiklubb

C-├ąpen

1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
198793Stian LillegårdLillomarka OL18:42:33

Advertisements

IOF Eventor