Norsk Orientering

Startliste for Skumringskampen løp nr. 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Skumringskampen løp nr. 3
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: mandag 5 oktober 2020

D/H 11-14

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502885Mikkel RastadAsker Skiklubb19.12.57
234818August Hellerud SireKonnerud IL19.33.46
228505Fredrik Fet AndersenKonnerud IL19.36.59
212035Mats JohnsenSturla, IF19.40.21
211942Jens WoldSturla, IF19.43.55

D 15-16

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212043Mina Akiko JohnsenSturla, IF19.30.59
500272Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb19.48.31

H 15-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505200Mathias NyhaugAsker Skiklubb19.29.19
225016Vilmer NybergAsker Skiklubb19.55.37
510466Elias AndenæsAsker Skiklubb

D 17- Kort

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL19.18.26
181855Tove HeimdalKonnerud IL19.19.22
510324Veslemøy SolbergKonnerud IL19.24.03
250365Anita HillerenEiker OL19.28.47
246439Kjersti Fuglseth OlsenAsker Skiklubb19.31.29
508100Jorun RuudAsker Skiklubb19.33.41
63169Larysa MironavaModum OL19.36.21
504518Ruth VingerhagenAsker Skiklubb19.42.12
207422Mone NastadNotodden OL19.59.04
510391Karoline AndersenTyrving IL
211458Anne Marthe PeveriEiker OL

H 17- Kort

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
95859Ole Johnny BråthenLierbygda OL19.10.30
507044Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL19.17.27
229667Morten JohannessenRøyken OL19.20.12
504450Øyvind Johannessen LinneboAsker Skiklubb19.21.06
500269Jon Arvid FossumAsker Skiklubb19.22.01
505578Per Magnus DahlElverum OK19.24.56
246350Trond HegnaAsker Skiklubb19.25.26
502237Egil HusethKamp/Vestheim IF19.26.00
220872Lars BaklidKonnerud IL19.27.16
204534Arild NyhaugAsker Skiklubb19.29.58
507613Torgeir StrandhagenRøyken OL19.31.57
241797Bjørn BendiktsenModum OL19.35.10
512780Geir Holm GundersenKonnerud IL19.35.49
253955Gunnar HopeModum OL19.37.03
504115Arne FossheimAsker Skiklubb19.38.24
500590Øyvind Roger HansenRøyken OL19.43.31
205548Fredrik HøyerFossum IF19.44.41
506757Kjell Jarle GausemelRøyken OL19.45.58
221325Eivind HoffTyrving IL19.54.07
221251Christian GrotnesTyrving IL19.58.16
207695Peter CarlsenSturla, IF20.00.27
207595Gjermund GravirAsker Skiklubb20.43.54
505395Hasse BergstrømTyrving IL
500674Bjørn W. LudvigsenSturla, IF

D 17- Lang

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
204574Malin SørensenEiker OL19.32.28

H 17- Lang

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505666Are FlåganAsker Skiklubb19.14.56
502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb19.22.56
207606Pål SkogedalAsker Skiklubb19.23.40
509222Tommy JauhojärviAsker Skiklubb19.26.36
507394Per WiréhnAsker Skiklubb19.28.08
502540Henrik Drange RuudRøyken OL19.30.30
502445Torkil Eide SolstadTyrving IL19.32.59
221348Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL19.37.49
508099Sondre YtterbøAsker Skiklubb19.38.57
200904Ivar LundanesTyrving IL19.39.55
508563Daniel RoosTyrving IL19.40.56
511200Jan Richard EriksenAsker Skiklubb19.41.54
250993Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK19.44.18
234974Stian BergersenTyrving IL19.47.50
504114Erling SommerfeldtAsker Skiklubb19.59.37
189066Jostein F. TellnesAsker Skiklubb20.14.18
487950Jan Anders IstadAsker Skiklubb
195536Eirik W. MoeAsker Skiklubb

C-åpen

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198793Stian LillegårdLillomarka OL18.42.33

Annonser

IOF Eventor