Norsk Orientering

Startliste for Tour Of Lillomarka høst 2020 - Finale

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour Of Lillomarka høst 2020 - Finale
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: mandag 21 september 2020

Herrer A-løype

45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4116349Frank Åge KippernesFFI BIL17.30.42
3942430Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm17.36.33
3780350Bjørn GrindeIL GeoForm17.39.42
4123287Øystein FlemmingÅrvoll IL17.39.58
4113569Erik ThorstensenIL GeoForm17.40.57
3883642Sjur SæterenLillomarka OL17.41.07
3941929Martin GranlyLillomarka OL17.41.28
4136578Johan MattssonLillomarka OL17.41.51
3986064Edvard Welle-StrandPrivat17.44.01
4124426Leif BillingsøEidskog OL17.44.49
3881117Torbjørn LundebyLillomarka OL17.46.50
3883675Henning C StrandhagenRøyken OL17.47.32
3884806Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL17.48.25
3984358Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL17.49.52
4110623Steinar HansenLillomarka OL17.50.19
3945292Dag WangLillomarka OL17.50.39
4137865Trond MøretrøNordre Follo Orientering17.51.44
3886124Bjørn WangensteenLillomarka OL17.52.04
4068722Kristoffer LofthaugPrivat17.57.48
4068144Kristoffer MagerøySkanska Norge 17.58.08
4116430Johan MyglandIL GeoForm17.59.09
3979341Didrik BredesenLillomarka OL17.59.47
3881398Knut FossgardLillomarka OL18.00.44
3413663Kai Halvorsen AarekolSiemens18.01.20
4124731Morten ØdegaardLillomarka OL18.01.35
3894102Håkon BogasonLillomarka OL18.01.42
3978459Jonathan WoodhouseLillomarka OL18.01.43
3986494Edward WoodhouseLillomarka OL18.02.00
3883287Arne DybdahlLillomarka OL18.03.25
3881307Kjetil FriestadKristiansand OK18.03.53
4125050Truls AngellLillomarka OL18.04.25
3980042Sindre Andersen GåsvikLierbygda OL18.05.30
3984390Steinar KollerudLillomarka OL18.06.19
3846219Mathias BenjaminsenLillomarka OL18.06.51
3912474Alexander Urnes JohnsonÅrvoll IL18.09.19
3882263Brynjar FredheimLillomarka OL18.10.26
4122313Steinar EastwoodLillomarka OL18.10.54
3668514Eirik Jansson HaverstadLillomarka OL18.11.53
3984366Inge LindsethNydalens SK18.18.37
4068599Brynjar Larssen BakkenNydalens SK18.21.17
3780442Hallvard BergTyrving IL18.22.47
3886546Lars Audun VoldLillomarka OL18.26.20
3886017Mathias Pedersen VoldLillomarka OL18.42.07
Oskar Aalde
4062410Espen Beer PrydzHeming Orientering

Damer A-løype

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3885928Aase MestadLillomarka OL17.49.58
4033056Line RudenLillomarka OL17.53.58
3780897Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL17.54.05
3979572Monica WigemyrOddersjaa SSK17.55.28
4133278Line Bar-NathanLillomarka OL17.55.35
3980703Tone Aamli SundtjønnLillomarka OL18.01.31
4003745Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL18.04.46
3568987Trine OldernesLillomarka OL18.20.58
3882214Nikoline AsdølTyrving IL18.24.10
3698198Solveig Eline BergTyrving IL

Herrer B-løype

25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3980836Arne KongsnesOppsal Orientering17.39.23
3983616Eirik NæssÅrvoll IL17.40.01
4121638Øystein MadsenHaugerud IF17.40.25
4117289Per HaugenLillomarka OL17.42.08
4114377Morten KongsbergTyrving IL17.46.04
4094363Audun SanderudLillomarka OL17.49.02
4030359Roar SigurdsenRingnes BIL17.51.14
4104345Alfred Holtan SanderudLillomarka OL17.51.57
3881935Glenn SørensenPrivat17.52.47
3864774Boye WangensteenLillomarka OL17.53.44
4069605Lars Petter JohnsenPrivat17.54.55
3979077Knut M. OlsenLillomarka OL17.55.43
4070561Nils VøsgenPrivat17.55.48
3975612Kjetil PettersenPrivat17.56.56
3880689Øystein AasRingnes BIL17.57.17
4068714Håkon Berg17.58.29
3661360Leon Jørve IngjerLillomarka OL17.58.42
4126363Knut Hallgeir Wik17.59.59
4068821Marius IngjerdLillomarka OL18.00.14
3883071Uno Hanslien18.02.25
4069159Bjørnar Espe18.07.25
3883105Bjørn Sverre GulheimLillomarka OL18.12.08
4068268Martin VestliPrivat18.23.28
3986395Tore DanielsenPrivat18.25.28
3883303Kristian FrøysaaPrivat

Damer B-løype

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3877917Lene FinkenhavnLillomarka OL17.34.42
3880739Vibeke HøstLillomarka OL17.35.04
4032686Nina WoldeneFossum IF17.37.19
4038253Gro EllegaardVang OL17.38.07
4069795Anne Edith CorneliussenNittedal OL17.38.43
3885324Frøy GrøndahlLillomarka OL17.40.33
3881638Elin BrekkeLillomarka OL17.44.20
3979598Teresia WangensteenLillomarka OL17.48.43
3944675Hege WangLillomarka OL17.49.55
4133492Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering17.52.35
3883741Gunn Stabbetorp17.56.17
4069936Ingrid HalderakerPrivat17.59.29
3980521Merete RørvikLillomarka OL18.00.08
4072153Tone Ødegaard18.01.43
3985637Karen Marie StavdalPrivat18.01.46
4134094Sara Angell BakkeLillomarka OL18.05.41
3888716Lene Katrine Bjerke18.21.41
3886884Emilie Pedersen VoldLillomarka OL18.22.07
3981354Elisabeth StrandbergLillomarka OL

Herrer C/N-løype

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4115499Stian LillegårdLillomarka OL17.30.52
3878204Hans Anton EklundLillomarka OL17.35.32
4134466Håkon SørstadSturla, IF17.51.45
3979978Per OngstadLillomarka OL17.53.51
4068169Noa BjerkePrivat18.17.01
3897220Ingar TorgersenLillomarka OL18.19.20

Damer C/N-løype

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4122792Sara NæssÅrvoll IL17.39.48
3884541Eldbjørg Markhus BrekkeLillomarka OL17.43.44
4070066Nora Sofie BjerkePrivat18.17.03
3881083Solveig TorgersenLillomarka OL18.22.15
4070389Signe Johanne RingøenLillomarka OL18.22.16

Annonser

IOF Eventor