Norsk Orientering

Startliste for Bergen Sprint Camp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Bergen Sprint Camp
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: fredag 27 januar 2012 - søndag 29 januar 2012

Bergen Sprint Camp - NattsprintBergen Sprint Camp - BysprintBergen Sprint Camp - Urb-O sløyferBergen Sprint Camp - Finale

D 17-18

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange18.30.56
Siri KollerudLillomarka OL18.42.27
Sigrid AlexandersenFredrikstad SK18.43.57
Kristine BergliaEiker OL18.45.56
Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering18.47.27
Ingelinn MolvikIL Gneist18.50.27
Kari Nødland FuglestadÅlgård Orientering19.11.56
Taran HalvorsenKonnerud IL19.13.55
Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering19.22.55
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering19.25.56
Sofie LillestrandFredrikstad SK19.26.25
Runa FremstadKonnerud IL19.55.25
Synnøve BråtenVegårshei IL19.59.25
Johanne RaknerVaregg Fleridrett20.07.25

D 19-20

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Camilla VikingsenTIF Viking18.32.27
Marie Hammer HåversenRaumar Orientering18.42.56
Elise RognsvågFana IL18.45.26
Therese ÅsheimKonnerud IL18.49.57
Marie Nordbye NybøKonnerud IL19.09.57
Oda WennemoHalden SK19.15.27
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering19.24.56
Ingjerd MyhreKongsberg OL19.26.56
Marte NarumOL Vallset/Stange19.28.54
Linn Kristine GjesdalLillomarka OL19.37.25
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett19.45.56
Anja ArbterKonnerud IL19.48.25

D 21-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Therese HaareKonnerud IL18.29.56
Lene RykkjeFana IL18.49.26
Tone Aamli SundtjønnVaregg Fleridrett18.53.27
Christiane TrösseVaregg Fleridrett19.14.56
Lone BrochmannEiker OL19.30.55
Gøril Rønning SundFrol IL19.49.54

D 40-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
May-lill DammTIF Viking18.30.28
Gerd KvaleIL Gneist18.41.55
Nina GogaBergens TF18.55.27
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett18.57.26
Anne-Kathrine TorvundNOR19.00.27
Marit NipenIL Gneist19.07.55
Borghild Hervik HansenHaugesund IL Orientering19.19.26
Turid RognsvågFana IL19.36.55
Anita SælevikHaugesund IL Orientering19.56.55
Marianne DymbeIL Gneist20.00.55
Liv Sylvi MeyerIL Gneist20.03.25

H 17-18

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
André DyrstadIL Gneist18.31.57
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett18.58.56
Andreas DjupeslandHaugesund IL Orientering19.10.55
Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering19.20.57
Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)19.28.25
Mathias DrageKongsberg OL19.29.55
Sindre SandvenKongsberg OL19.38.54
Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering19.39.24
Håvard MyhreKongsberg OL19.39.55
Sigur HeggedalKongsberg OL19.46.55
Torjus RaaVaregg Fleridrett19.48.55
Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb19.50.25
Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb19.52.25
Mads ClaussenFana IL19.57.24
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg19.57.54
Per Ola OttesenVaregg Fleridrett20.03.55
Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett20.08.26

H 19-20

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Dag LofthusHamar OK18.33.56
Simen Jevne ArnesenHamar OK18.48.26
Eskil Sande GullordGjø-Vard OL18.56.57
Sindre RønningFrol IL19.09.26
Anders VisterRaumar Orientering19.12.26
Eskil KinnebergIFK Göteborg19.18.56
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering19.21.26
Fredrik RaastadSkien OK19.21.58
Carl Petter LyngenFrol IL19.40.55
Sondre KongsgårdIL Gneist19.49.26
Håkon SandvenFana IL20.07.56

H 21-

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Emil WingstedtHalden SK18.39.55
Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett18.56.26
Lasse SolheimVaregg Fleridrett18.59.57
Mikal Brastad LarsenKristiansand OK19.01.56
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett19.05.56
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett19.08.57
Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering19.13.26
Ulf Forseth IndgaardFrol IL19.14.26
Morten SundliGanddal IL19.15.56
Rune NygaardIL Gular19.16.27
Lars SkjesetFrol IL19.16.56
Jo Forseth IndgaardFrol IL19.22.25
Stig AlvestadGanddal IL19.23.57
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg19.25.25
Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering19.26.31
Sondre Sande GullordNTNUI19.27.55
Magne KnudsenIL Gneist19.37.55
Alf Johan LimaGanddal IL19.38.26
Eirik RustadRaumar Orientering19.42.54
Bjarte EikangerTIF Viking19.43.55
Trygve BuanesTIF Viking20.00.25

H 40-

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
John Olav AlvsvågFana IL18.29.28
Knut A MolvikIL Gneist18.34.26
Tom JohannessenIL Gneist18.35.27
Tore Svein NeseAskøy OL18.38.26
Lars FjellangerFana IL18.46.26
Eirik VikaneIL Gular18.47.58
Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett18.52.57
Tom Eirik EikangerIL Gular18.53.57
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett18.54.25
Ronny RykkjeFana IL18.57.56
Per Arne AadlandSamnanger IL19.02.56
Kjetil DammTIF Viking19.03.57
Øyvind SchjelderupFreidig19.23.25
Oddvar TaksdalGanddal IL19.27.25
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering19.29.26
Bjørn-Inge SkageIL Gneist19.35.25
Ivar KvaleHaugesund IL Orientering19.36.25
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.44.55
Kjell Arne AskelandFana IL20.05.56

D -16

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Vibeke RykkjeFana IL18.37.27
Constance StorvestreVaregg Fleridrett19.17.56
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering19.43.28
Ingunn RognsvågFana IL19.47.26
Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrett19.47.56
Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)19.58.26

H -16

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett17.38.50
Sondre DammTIF Viking18.31.26
Brage HellenTIF Viking18.34.56
Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering18.54.57
Björn Sundberg KvaleIL Gneist18.55.56
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett19.02.27
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett19.08.26
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb19.18.25
Kristian RykkjeFana IL19.19.55
Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering19.30.25
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering19.31.25
Kristoffer NygårdEgersund OK19.32.56
Erik DymbeIL Gneist19.41.26
Espen Falck NygårdHaugesund IL Orientering19.46.26
Jakob EiknerFana IL19.52.54
Øyvind JohannessenIL Gneist19.58.55
Olav EkrheimFana IL20.02.55
Sander ClaussenFana IL20.05.28

Annonser

IOF Eventor