Norsk Orientering

Startliste for Bergen Sprint Camp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Bergen Sprint Camp
Arrangørorganisasjon: Varegg Fleridrett
Dato: fredag 27 januar 2012 - søndag 29 januar 2012

Bergen Sprint Camp - NattsprintBergen Sprint Camp - BysprintBergen Sprint Camp - Urb-O sløyferBergen Sprint Camp - Finale

D 17-18

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Taran HalvorsenKonnerud IL10.06.56
Johanne RaknerVaregg Fleridrett10.16.56
Sofie LillestrandFredrikstad SK10.19.25
Siri KollerudLillomarka OL10.24.25
Veronica Morstøl ØvremoÅlgård Orientering10.26.26
Ingvild Lindaas BringedalHaugesund IL Orientering10.27.25
Kari Nødland FuglestadÅlgård Orientering10.28.26
Ingelinn MolvikIL Gneist10.29.56
Line Maria Haugen MelbyRaumar Orientering10.30.25
Sigrid AlexandersenFredrikstad SK10.32.25
Synnøve BråtenVegårshei IL10.33.26
Kristine BergliaEiker OL10.35.25
Eldbjørg NarumOL Vallset/Stange10.57.32
Runa FremstadKonnerud IL11.00.31

D 19-20

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Maria Njølstad VonenVaregg Fleridrett09.40.56
Lise SmedbergEiker OL09.42.55
Maren Bunæs NilsenEiker OL09.52.09
Camilla VikingsenTIF Viking10.08.56
Elise RognsvågFana IL10.15.55
Therese ÅsheimKonnerud IL10.18.25
Ingrid EggenHaugesund IL Orientering10.21.26
Marie Hammer HåversenRaumar Orientering10.23.28
Linn Kristine GjesdalLillomarka OL10.34.25
Marie Nordbye NybøKonnerud IL10.55.32
Kristine FjellangerVaregg Fleridrett10.56.31
Anja ArbterKonnerud IL10.58.31
Marte NarumOL Vallset/Stange10.59.30
Ingjerd MyhreKongsberg OL11.01.31
Oda WennemoHalden SK11.02.31

D 21-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Anne AubertVaregg Fleridrett09.59.26
Lene RykkjeFana IL10.11.57
Tone Aamli SundtjønnVaregg Fleridrett10.31.26
Therese HaareKonnerud IL10.36.25
Christiane TrösseVaregg Fleridrett10.52.31
Gøril Rønning SundFrol IL10.53.31
Lone BrochmannEiker OL10.54.32

D 40-

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ingrid RollFana IL09.43.56
Bjørg KocbachBergens TF09.47.56
Siri Elisabet HelleFana IL09.48.57
Marianne DymbeIL Gneist09.50.32
Lisbeth AadlandSamnanger IL09.55.56
May-lill DammTIF Viking10.01.00
Wenche GjesdalVaregg Fleridrett10.04.55
Borghild Hervik HansenHaugesund IL Orientering10.09.56
Nina GogaBergens TF10.10.56
Anita SælevikHaugesund IL Orientering10.12.56
Turid RognsvågFana IL10.22.26
Marit NipenIL Gneist10.29.26

H 17-18

18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tord E. AndersenEiker OL09.34.26
Sigur HeggedalKongsberg OL09.35.55
Andreas DjupeslandHaugesund IL Orientering09.44.25
André DyrstadIL Gneist09.46.26
Lars Hole MikalsenSandnes IL (Rogaland)10.05.25
Per Ola OttesenVaregg Fleridrett10.09.25
Øystein Garsrud TvedtVaulen Orienteringsklubb10.10.25
Mads ClaussenFana IL10.11.25
Martin Susort KvaleHaugesund IL Orientering10.12.26
Sindre SandvenKongsberg OL10.14.26
Torjus RaaVaregg Fleridrett10.15.26
Ørjan RykkjeVaregg Fleridrett10.17.25
Mathias DrageKongsberg OL10.17.56
Håvard MyhreKongsberg OL10.21.55
Per Øyvind ValenHaugesund IL Orientering10.25.56
Trond Einar Moen PedersliOL Trollelg10.26.55
Sindre Østgulen DeiszVaregg Fleridrett10.28.56
Jonas Klausen EspedalStavanger Orienteringsklubb10.29.56

H 19-20

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Oscar BerlinEiker OL09.33.55
Håkon SandvenFana IL10.13.29
Simen Jevne ArnesenHamar OK10.22.55
Fredrik RaastadSkien OK10.30.55
Anders VisterRaumar Orientering10.31.56
Dag LofthusHamar OK10.32.54
Håkon Jarvis WestergårdJärla Orientering10.34.54
Carl Petter LyngenFrol IL10.39.26
Sindre RønningFrol IL10.40.26
Eskil Sande GullordGjø-Vard OL10.42.26
Eskil KinnebergIFK Göteborg10.51.31

H 21-

20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Bjarte EikangerTIF Viking09.35.25
Mikal Brastad LarsenKristiansand OK09.50.05
Ørjan Svaland AasVaregg Fleridrett09.51.26
Morten SundliGanddal IL09.58.56
Alf Johan LimaGanddal IL10.06.25
Emil WingstedtHalden SK10.07.55
Petter Marki ErichsenVaregg Fleridrett10.08.25
Lasse SolheimVaregg Fleridrett10.19.57
Johan Asphjell BjørnaasFrol IL10.23.56
Jo Forseth IndgaardFrol IL10.27.55
Erlend Moster KnudsenVaregg Fleridrett10.33.55
Magne KnudsenIL Gneist10.35.56
Stig AlvestadGanddal IL10.40.57
Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering10.41.25
Ulf Forseth IndgaardFrol IL10.43.31
Eirik RustadRaumar Orientering10.44.31
Morten Jarvis WestergårdJärla Orientering10.46.31
Vetle Ruud BråtenIFK Göteborg10.49.32
Lars SkjesetFrol IL10.50.31
Sondre Sande GullordNTNUI10.58.31

H 40-

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Jørn Ove WoldsdalVaregg Fleridrett09.04.47
Per Einar PedersliOL Trollelg09.30.26
Bjart Are HellenTIF Viking09.32.25
Kjetil DammTIF Viking09.34.56
Per Bjarne MyhreHaugesund IL Orientering09.38.31
Lars FjellangerFana IL09.39.26
Øyvind SchjelderupFreidig09.41.26
Knut A MolvikIL Gneist09.43.26
John Arvid DjupeslandHaugesund IL Orientering09.45.26
Ivar KvaleHaugesund IL Orientering09.47.26
Oddvar TaksdalGanddal IL09.56.39
Tom JohannessenIL Gneist10.03.25
Ronny RykkjeFana IL10.04.25
Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett10.16.24
Per Arne AadlandSamnanger IL10.18.55
Jan Kjærner-SembVaregg Fleridrett11.03.32

D -16

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Gunhild Stuland TysværVaregg Fleridrett09.41.55
Kårhild Husby NordstadVaregg Fleridrett09.44.56
Eirunn Husby NordstadVaregg Fleridrett09.45.56
Ingrid Vrålstad LøvåsVaregg Fleridrett09.46.55
Marie AadlandSamnanger IL09.54.56
Ingeborg AadlandSamnanger IL09.57.25
Ida Johanne AadlandSamnanger IL09.58.26
Constance StorvestreVaregg Fleridrett10.03.56
Kristiane E. OttesenVaregg Fleridrett10.05.55
Ingrid PeikliSandnes IL (Rogaland)10.13.55
Vibeke RykkjeFana IL10.14.56
Karoline SønsterudbråtenRaumar Orientering10.20.25
Ingunn RognsvågFana IL10.25.29

H -16

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Mathias Kjærner-SembVaregg Fleridrett09.31.56
Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett09.32.57
Vegard Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett09.36.25
Brage HellenTIF Viking09.36.56
Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb09.37.26
Erik DymbeIL Gneist09.37.59
Johannes DjupeslandHaugesund IL Orientering09.38.56
Kristian RykkjeFana IL09.39.54
Kristoffer Susort KvaleHaugesund IL Orientering09.40.25
Sander ClaussenFana IL09.42.26
Markus Kjærner-SembVaregg Fleridrett09.50.55
Øyvind JohannessenIL Gneist09.53.56
Espen Falck NygårdHaugesund IL Orientering09.54.26
Karsten Hervik HansenHaugesund IL Orientering09.56.56
Styrk Almeland BleieVaregg Fleridrett09.57.56
Jakob EiknerFana IL10.00.35
Kristoffer NygårdEgersund OK10.02.25
Sondre DammTIF Viking10.07.26
Olav EkrheimFana IL10.24.55

Annonser

IOF Eventor