Norsk Orientering

Startliste for TA-sprint 4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: TA-sprint 4
Arrangørorganisasjon: Frol IL
Dato: torsdag 27 august 2020

D 11-12

1 580 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13Mia ReinåsFrol IL18.24
14Malin RianStjørdals-Blink Orientering18.26

D 13-14

2 120 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31Johanna RoslingStjørdals-Blink Orientering18.01
32Anne Eline Vehus SkjerveVerdal OK18.03
33Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.05
34Hannah Gustad StrømOK Skøynar18.07
35Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering18.09
36Marit SvendgårdOK Skøynar18.11
37Selma SkjulsvikFrol IL18.13

D 15-16

2 120 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Mathea Baglo BjørkengVerdal OK18.19
41Fredrikke Baglo BjørkengVerdal OK18.21

H 11-12

1 580 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Sander Iversen SalaterFrol IL18.00
2Edvard Konradsen SætherVerdal OK18.02
3Sigurd JenssenFrol IL18.04
4Philip GrøttingVerdal OK18.06
5Jonas AlstadFrol IL18.08
6Sivert Gudding BarliVerdal OK18.10
7Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering18.12
8Even Ydse SivertsenVerdal OK18.14
9Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering18.16
10Ludvig LangøygardFrol IL18.18
11Petter Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering18.20
12Erik RånesVerdal OK18.22

H 13-14

2 120 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Filip Mitchell IversenVerdal OK18.15
39Ole Andreas VeskeOK Skøynar18.17

H 15-16

2 120 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
42Magnus AlstadFrol IL18.23
43Aleksander Tanem IversenVerdal OK18.25
44Ådne Krogstad StendahlFrol IL18.27

Åpen 1,5

1 580 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Jonatan AarnesStjørdals-Blink Orientering18.28
45Selma LangøygardFrol IL18.29
16Gro TeodorsenFrol IL18.30
17Simon Mitchell IversenVerdal OK18.32
18Aksel Sandstad SkjesetFrol IL18.34
19Peder Hov LomsdalFrol IL18.36
20Heidi RånesVerdal OK18.38
21Live Marie LangøygardFrol IL18.40
22Eline Konradsen SætherVerdal OK18.42
23Brage ReinåsFrol IL18.44
24Johanne Gudding BarliVerdal OK18.46
25Sanna Sandstad SkjesetFrol IL18.48
26Ingvild Kvalheim ReitenStjørdals-Blink Orientering18.50
27Siri Ydse SivertsenVerdal OK18.52
28Iver Hov LomsdalFrol IL18.54
29Eirin KonradsenVerdal OK18.56
30Ville Sandstad SkjesetFrol IL18.58

Åpen 2,0

2 120 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46Kristian MidthjellVerdal OK18.31
47Rolf KarsetSteinkjer OK18.33
48Ann Lisbeth IversenVerdal OK18.35

Åpen 2,5

2 440 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
49Arne GrevskottFrol IL18.28
50Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering18.30
51Henrik BelboSteinkjer OK18.32
52Lena Lyngsaunet AlstadFrol IL18.34
53Asle SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering18.36
54Iver Gjedrem LundVerdal OK18.38
55Bjørn Åge ReinåsFrol IL18.40
56Lars StrømOK Skøynar18.42
57Olav Gjedrem LundVerdal OK18.44
58Svend Arne SkjulsvikFrol IL18.46
59Hallvar HallanOK Skøynar18.48
60Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL18.50
61Håvard VeieOK Skøynar18.52
62Sondre LomsdalFrol IL18.54
63Joar SvendgårdOK Skøynar18.56
64Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering18.58
65Rolf AlstadFrol IL19.00

Publikum

2 120 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Espen AarnesStjørdals-Blink Orientering
0John Sverre BarliVerdal OK
0May-Iren ClausenVerdal OK
0Mari GuddingVerdal OK
0Jon Marius IversenVerdal OK
0Trond IversenVerdal OK
0Ellen KvalheimStjørdals-Blink Orientering
0Anne Berit Ydse LarsenVerdal OK
0Hege Hov LomsdalFrol IL
0Mona Elisabeth Gjedrem LundVerdal OK
0Terje RianStjørdals-Blink Orientering
0Vidar SkjerveVerdal OK
0Lars Sandstad SkjesetFrol IL
0Ole Martin VeskeOK Skøynar

Annonser

IOF Eventor