Norsk Orientering

Startliste for Østfoldsprinten løp 2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Østfoldsprinten løp 2
Arrangørorganisasjon: Halden SK
Dato: søndag 18 oktober 2020

N-åpen

1 170 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Magnus JacobsenOK Moss10.30
110Ingrid Louise Pehrsen-LundeSarpsborg OL10.30
111Jan Arne SandvikRaumar Orientering10.30
112Eldar HelgerudHalden SK10.30
113Oda SandvikRaumar Orientering10.30
114Maja Dyrlie AndersenVarteig OL10.30
115Aisha Rostveit ElmiOK Moss10.30
116Sofie E. PaulsenSarpsborg OL10.30
117Tobias HaldinHalden SK10.30
118Mira Fosser LundsrudOK Moss10.30
119Ivar HelgerudHalden SK10.30
120Celine Agnalt HeggenesTrøsken IL10.30
121Aron Rostveit ElmiOK Moss10.30
122Mats Dyrlie AndersenVarteig OL10.30
123Frøya Melhus LipovojSarpsborg OL10.30
124Troy Victor StoksethHalden SK10.30
135Elias Hauge BjuganHalden SK10.30
136Kristine Hauge BjuganHalden SK10.30

D 9-10

1 210 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
107Elise Holm NedrebøOK Moss11.24
108Marie Agnalt HjelbakTrøsken IL11.26
109Hanna HaldinHalden SK11.28

D 11-12

1 210 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Malin Husebye AamodtFredrikstad SK11.14
103Tuva Fosser LundsrudOK Moss11.16
104Pauline Gudim ValsgårdIndre Østfold OK11.18

D 13-14

1 530 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
88Emma Aune JakobsenOK Moss11.21
89Minna Sofie WingstedtHalden SK11.23
90Ingrid Pedersen HolmskauTrøsken IL11.25
91Sigrid Schmitt GranHalden SK11.27
92Åse Valero KjerkreitHalden SK11.29
93Ingrid Agnalt HjelbakTrøsken IL11.31

D 15-16

1 850 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51Solveig Pehrsen-LundeSarpsborg OL11.50
52Julie Sophie WoldOK Moss11.51
53Emma Helene OlsenHalden SK11.52
54Sigrid HaugeSarpsborg OL11.53
55Emma Sofie SteinslandFredrikstad SK11.54

D 17-

1 850 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
19Mari Anne DyrlieVarteig OL11.18
20Cathrine SandvikRaumar Orientering11.19
21Britt Stine StrandFredrikstad SK11.20
22Anja WingstedtHalden SK11.21
23Frida van MegenOppsal Orientering11.22
24Anna WikströmHalden SK11.23
25Karoline BjørnerødOK Moss11.24
26Ingvild Brenne AndersenVarteig OL11.25
28Elisabeth Aune JakobsenOK Moss11.27
29Anne Brenne AndersenVarteig OL11.28
30Ida Marie Næss BjørgulHalden SK11.29
31Elida Sagli GudimIndre Østfold OK11.30
32Bodil HelgerudHalden SK11.31
33Hanne WoldOK Moss11.32
34Marit Pedersen HolmskauTrøsken IL11.33
35Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK11.34
36Selma KristiansenOK Moss11.35
37Anette SvartedalTrøsken IL11.36
38Tonje HolmOK Moss11.37
39Jo ShepherdHalden SK11.38
40Stine AustadRaumar Orientering11.39
27Heidi StoksethHalden SK11.49
71Runa Lien BackstrømHalden SK12.10

D 50-

1 850 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18Johanna YtterbølGimle IF11.17
72Gunn Astrid JakobsenFredrikstad SK12.11
73Anne Marie Solheim HaugerudIndre Østfold OK12.12
74Anne-Grete AustadRaumar Orientering12.13
75Lis DæhliLøten o-lag12.14
76Heidrun MattickGimle IF12.15
77Solveig SikkelandTyrving IL12.16

H 9-10

1 210 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
105Håkon BryggenHalden SK11.20

H 11-12

1 210 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
95Håkon Lillegraven LangsæterTrøsken IL11.00
96Trym BreimoOK Moss11.02
97Hans Elias MoenHalden SK11.04
98Sander Agnalt HeggenesTrøsken IL11.06
99Anders Rostveit ElmiOK Moss11.08
100Ville Emil WingstedtHalden SK11.10

H 13-14

1 530 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
78Eivind ImrikFredrikstad SK11.01
79Jesper Vonen SvaeSarpsborg OL11.03
80Martin BryggenHalden SK11.05
81Emil Husebye AamodtFredrikstad SK11.07
82Birk BreimoOK Moss11.09
83Syver Strand GulbrandsenFredrikstad SK11.11
84Brage KristiansenOK Moss11.13
85Eskil Pehrsen-LundeSarpsborg OL11.15
86Audun NordbyFredrikstad SK11.17

H 15-16

1 850 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41Mathias Pedersen HolmskauTrøsken IL11.40
42Peder BryggenHalden SK11.41
43Sebastian Bøhn-BryntesenHalden SK11.42
44Sivert FinstadFredrikstad SK11.43
45Elias MosebekkHalden SK11.44
46Christoffer GzylOK Moss11.45
47Herman Lien BackstrømHalden SK11.46
48Henrik Julian Fontes AarbuVarteig OL11.47
49Balder Hasvik LarsenHalden SK11.48

H 17-

1 850 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Jakob TorgersenHalden SK11.00
2Erik Rytter JakobsenOK Moss11.01
3Martin BrækkeHalden SK11.02
4Sveinung SyversenOppsal Orientering11.03
5Alfred BjørnerødOK Moss11.04
6Andreas ForsVarteig OL11.05
7Alf Kristian HelleHalden SK11.06
8Eirik ImrikFredrikstad SK11.07
9Ole Andreas JohansenVarteig OL11.08
10Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss11.09
11Runar Saur ModahlFredrikstad SK11.10
12Øyvind StoksethHalden SK11.11
13Vegar KristiansenOK Moss11.12
14Bård AndersenVarteig OL11.13
15Adam KristiansenOK Moss11.14
16Jonathan EylertsenHalden SK11.15
17Morten BreimoOK Moss11.16

H 50-

1 850 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Jonas BerglundHellas Orientering11.55
57Roy GjerdingOK Moss11.56
58Dag BrenåsVarteig OL11.57
59Per Arne ArnesenNordre Follo Orientering11.58
60Sigurd DæhliLøten o-lag11.59
61Per Oskar LarsenIndre Østfold OK12.00
62Espen SvaeSarpsborg OL12.01
63Willy GrønstadGimle IF12.02
64Morten PaulsenGimle IF12.03
65Terje Wiig MathisenNydalens SK12.04
66Bent GalborgenIndre Østfold OK12.05
67Johnny KitterødGimle IF12.06
68Pål AngvollFredrikstad SK12.07
69Bernt O. MyrvoldSarpsborg OL12.08
70Svein S JacobsenTyrving IL12.09
137Emil EngGimle IF12.17

Sjåfør

1 170 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
130Anne Mari Agnalt HjelbakTrøsken IL11.00
131Anne Berit GudimIndre Østfold OK11.00
132Thomas HjelbakTrøsken IL11.00
133Øyvind HelgerudHalden SK11.00
134Frode HaugeSarpsborg OL11.00
138Karianne HaugeHalden SK11.00

Annonser

IOF Eventor