Norsk Orientering

Startliste for Morgenfrisk 2-dagers

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk 2-dagers
Arrangørorganisasjoner: Måren OK / Nordre Follo Orientering
Dato: lørdag 1 august 2020 - søndag 2 august 2020

Dag 1Dag 2

B-åpen

2 900 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4041265Alfred NikolaisenOppsal Orientering12.06.08
4124541Per FosserHeming Orientering12.07.07
4029849Roar BjordalOppsal Orientering12.11.50
3981636Sharon BroadwellIL GeoForm12.15.51
4114674Jessica KathleMåren OK12.27.59
4115010Erle Elise WoldOK Moss12.35.23
4055877Vidar BerteigIL GeoForm13.01.58
4115135Tuva LundsrudOK Moss13.26.03

A-kort

3 200 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4041927Geir TrøanNordre Follo Orientering13.02.05
4114922Anne NilsenÅs-NMBU Orientering13.15.27
3887304Bjørn EgnerHeming Orientering13.18.34
4114591Clas SvantesonNordre Follo Orientering13.18.59
4115051Sindre ValsgårdIndre Østfold OK13.20.33
3866134Ingrid Lome-HagmanNordre Follo Orientering13.23.46
4116315Odd KletteliBækkelagets SK13.23.56
4041570Unni Dirro BøhlerengenMåren OK13.25.00
4115341Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering13.25.00
4114708Bente Fosser LundsrudOK Moss13.25.00
4114476Jørn ØdegårdBækkelagets SK13.25.00

A-mellom

4 400 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4114617Thomas BedinIndre Østfold OK12.30.00
3977451Erlend SommerheinFossum IF12.33.54
3911542Christian GrotnesTyrving IL12.34.19
3780806Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering12.36.14
4115127Rune BlågestadIndre Østfold OK12.36.52
4114401Per SlungaardTyrving IL12.37.05
4114740Knut BjørkeloNordre Follo Orientering12.38.00
3984937Pål SommerheinFossum IF12.39.01
4114385Erik Rytter JakobsenOK Moss12.39.43
4121448Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK12.39.50
277Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL12.40.51
4017570Dag BrenåsVarteig OL12.41.34
4113874Sture OttesenIndre Østfold OK12.41.59
4114393Bjørn Idar SætranIF Trauma12.42.16
4113189Øyvind ThømtIndre Østfold OK12.44.41
4057972Ove MartinsenHauketo IF12.46.30
3984358Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL12.47.11
3887296Jon FærdenNordre Follo Orientering12.49.25
4118964Bjørn FjeldstadIndre Østfold OK12.53.18
4114336Hanne WoldOK Moss12.54.12
3983566Vidar BenjaminsenLillomarka OL12.55.00
3950599Hasse BergstrømTyrving IL12.55.00
4122826Håkon GjerdeIndre Østfold OK12.55.00
3497906Bjørn Henning GrandalTyrving IL12.55.00
3941929Martin GranlyLillomarka OL12.55.00
4047791Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL12.55.00
4131611Gjermund RørenEiker OL12.55.00
3981255Vanja StaffOL Toten-Troll12.55.00
4114229Linn Mei WaalerÅs-NMBU Orientering12.55.00

A-lang

6 000 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3782182Håvard HagaNydalens SK12.00.00
3780814Linus OlhansÅs-NMBU Orientering12.09.24
4115119Espen WigaardOppsal Orientering12.20.24
4042222Bent Erik SkaugOppsal Orientering12.21.14
3953098Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering12.22.38
4046884Are EriksenOslostudentenes IK12.25.00
4114187Steinar FrøytlogEgersund OK12.25.00
3883626Kyrre GranFet OL12.25.00
4013645Kristoffer JacobsenTyrving IL12.25.00
3970423Nils Harald StaffOL Toten-Troll12.25.00

Annonser

IOF Eventor