Norwegian Orienteering Federation

Start list for Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020

Event informationShow start list by organisationPrint

Name: Vestlandsmesterskapet (DM) mellomdistanse, med innlagt HOK-ranking 5/2020
Organiser: Varegg Fleridrett
Date: Saturday 29 August 2020

N-åpen

1 100 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
247725Benjamin Barsnes FrøydSogndal IL13:58:54
247379Casper Barsnes FrøydSogndal IL13:59:17
225476Sanna BrattbakkFana IL15:21:12
239564Fredrik BlomquistBergens TF15:23:01

N2-åpen 10-16

1 400 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
204854Samuel Elias NærheimIL Gular

N2-åpen 17-

1 400 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
211077Sturle NordeideGneist, IL

C-åpen 10-16

2 000 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
246910Ingrid HellevangGneist, IL15:17:02
246840Harald August GullaksenGneist, IL15:27:01
246348Eirik Helleve HauglandGneist, IL15:29:02

C-åpen 17-

2 000 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
220770May-Lill DammTIF Viking15:18:01
244684Ingunn EikelandBergens TF15:32:08
236774Jorunn KjærgårdGneist, IL15:33:03
94041Bodil HåheimIL Gular15:36:02
246437Siren HoplandGneist, IL15:40:27
9041Bodil HåheimIL Gular

B-åpen 10-16

2 800 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
204537Ane Sofie NærheimIL Gular15:54:01
510720Synne Marie SandviknesBergens TF16:18:20
180219Vegard AksnesIL Gular
217047Synne Marie SandviknesBergens TF

B-åpen 17-

2 800 m, 10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
501592Anita E. HoleFørde IL15:32:01
195804Tore LidVaregg Fleridrett16:02:01
197743Dag BøeVaregg Fleridrett16:04:00
195907Bjørn BataldenFana IL16:06:01
226081Ingelinn MolvikGneist, IL16:10:04
222092Birte NordeideGneist, IL16:12:02
82590Ina Hopland SkageGneist, IL16:14:01
237614Sigve DyrhovdenSamnanger IL16:16:01
Linda BønesVaregg Fleridrett
146346Ingelinn MolvikGneist, IL

AK-åpen

3 100 m, 8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
502475Valentina DimitrovaGneist, IL16:21:01
500054Bjørn-Inge SkageGneist, IL16:23:01
211518Jan HauglandÅrstad IL16:25:01
92470Magnus ErdalSamnanger IL16:27:01
502047Marcel NiederhauserAskøy OL16:29:00
236785Lars Olav ToloGneist, IL16:33:02
234440Rune ErdalSamnanger IL16:35:01
181926Odin LingaIL Gular16:40:23

AL-åpen

3 700 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
191197Johanne Rakner15:42:01

D 9-10

1 400 m, 4 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
239563Josefine BlomquistBergens TF14:45:34
247511Frida Ingeborg EikangerGneist, IL15:01:59
236775Marie KjærgårdGneist, IL15:04:01
247613Lovise LitlekalsøyGneist, IL

D 11-12

2 000 m, 5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
213270Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett14:24:04
510533Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)15:15:01
500167Emilie SolvikGneist, IL15:17:03
223568Triana K NerhusIL Strand-Ulv15:19:01
233601Ingrid BrattbakkFana IL15:21:01

D 13-14

2 800 m, 10 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
213813Tonje RykkjeVaregg Fleridrett13:18:15
217721Miriam SveenHaugesund IL Orientering15:36:02
195899Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)15:38:01
507659Ada C StokkelandÅlgård Orientering15:42:01
507659Ada C StokkelandÅlgård Orientering15:42:01
224809Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)15:44:01
501267Mari RichterSandnes IL (Rogaland)15:46:01
510987Julie Mydland HellandEgersund OK15:48:00
213259Idun HeklandIL Gular
224809Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)

D 15-16

3 100 m, 8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
225359Anja HoleFørde IL15:21:02
502999Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)15:23:01
510772Hedda Erica EikangerGneist, IL15:25:01
191281Helene NysæterBergens TF15:27:01
508199Anna TaksdalGanddal IL15:29:01
246957Judit M. MøllerFana IL15:31:01
212133Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)15:33:01
212932Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering

D 17-18

3 700 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
510525Kristine Bog VikaneFana IL15:34:00
192334Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular15:36:01
206432Ingeborg Rygg EikelandBergens TF15:38:00

D 21-

4 100 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
500166Kristine FjellangerVaregg Fleridrett15:21:01
209975Helen MartinsenIL Gular15:23:01
502090Elise RognsvågUmeå OK15:27:01
220066Christiane TrösseVaregg Fleridrett15:29:01
229691Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett15:31:00
222677Mariann ScheiTIF Viking15:33:01
193888Kristina VollHaugesund IL Orientering16:12:14

D 40-

3 700 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
206290Ragnhild BalsvikVaregg Fleridrett13:19:07
510281Linda RykkjeVaregg Fleridrett13:26:45
500046Margrete SolvikGneist, IL16:08:01

D 50-

3 100 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
502572Birgitte TorbjørnsenIL Gular15:01:01
507657Mai Helen LingaIL Gular15:03:01
211280Hege FjellbirkelandIL Gular15:05:01
237735Rannveig NordhagenFana IL15:07:01
191280Kirsti LysakerFana IL15:09:01
507612Ingrid SandvollGneist, IL15:11:02
205987Lise ChristensenTIF Viking15:13:00

D 60-

3 100 m, 3 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
206470Turid RognsvågOs Orienteringsklubb15:35:01
211515Siren GreveBergens TF15:37:01
217014Nina SoligardBergens TF15:39:00

D 70-

2 800 m, 5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
207689Edel SlettemarkStord Orientering15:04:01
480130Ingjerd SognnæsBergens TF15:06:01
180128Bjørg KocbachBergens TF15:08:02
215429Berit HegdalBergens TF15:10:01
244744Kari SecherBergens TF15:12:03

H 9-10

1 400 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
226092Håkon SolvikGneist, IL15:03:14

H 11-12

2 000 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
223595Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)15:01:01
224935Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)15:03:01
202212Martin HoldhusSamnanger IL15:05:01
223569Emil HeksemFana IL15:07:02
224844Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)15:09:01
212188Kirill EikangerGneist, IL15:11:01

H 13-14

2 800 m, 8 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
204554Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)15:16:01
224973William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)15:18:01
505817Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)15:20:01
227048Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)15:22:01
223560Kristoffer Heldal HersvikFana IL15:24:01
508988Oskar HeksemFana IL15:26:01
225065Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)15:28:01
195949Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett15:30:00

H 15-16

3 700 m, 12 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
507762Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)15:44:01
501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)15:46:01
184394Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)15:48:00
211903Brage Bell LysakerFana IL15:50:01
507660Samuel A StokkelandÅlgård Orientering15:52:01
507660Samuel A StokkelandÅlgård Orientering15:52:01
509449Øyvind LamarkGanddal IL15:54:01
505816Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)15:56:00
189038Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)15:58:01
510755Håkon GrønliFørde IL16:00:01
223935Edvin AakreEgersund OK16:02:01
223525Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)16:04:01

H 17-18

4 100 m, 5 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
211799Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)15:37:01
211313Birk Bell LysakerFana IL15:41:01
246969Sondre BataldenFana IL15:43:01
186016Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett15:45:00
186313Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett

H 19-20

4 900 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
226165Andreas NysæterBergens TF15:16

H 21-

4 900 m, 7 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
511342Oskar RøenVaregg Fleridrett13:22:42
222547Knut UtneFana IL15:00:01
207802Magne KnudsenGneist, IL15:02:02
204552Niklas ProforsVaregg Fleridrett15:04:01
222525Jonatan Rosengren DrakeVaregg Fleridrett15:06:01
174304Kasper ValestrandVaregg Fleridrett15:10:01
207699Rune NygaardIL Gular15:12:01

H 40-

4 100 m, 12 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
199735Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett13:18:55
511101Kim RichterSandnes IL (Rogaland)15:01:01
61721Christian FrøydSogndal IL15:03:02
503032Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)15:05:00
235209Sigleif SteinsvågHaugesund IL Orientering15:07:01
508700Jan KocbachFana IL15:09:01
504454Geir HeksemFana IL15:11:00
507658Sturla StokkelandÅlgård Orientering15:13:01
507658Sturla StokkelandÅlgård Orientering15:13:01
201844Bård HeklandIL Gular15:15:01
89484Trond DøskelandFana IL15:17:02
89484Trond DøskelandFana IL

H 50-

3 700 m, 15 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
224484Rolf Atle RolfsnesFitjar IL15:00:02
503098Ørjan TotlandTIF Viking15:02:01
236502Jan SteinegerGneist, IL15:04:07
507665Sverre Johan NærheimIL Gular15:06:00
237632Dag Terje RøenSamnanger IL15:08:01
216874Tore JuvikIL Gular15:12:01
502587Arne JohannesenIL Gular15:14:00
86918Dag AksnesIL Gular15:18:01
197949Vidar ScheiTIF Viking15:20:00
202221Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett15:22:01
192228Ketil DøskelandFana IL15:24:01
84985Atle AustrheimKvernbit IL15:26:02
511784Kjetil DammTIF Viking15:28:01
211193Bjørn HøllelandFana IL15:30:01
192629Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett16:05:00

H 60-

3 100 m, 6 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
181793Svein LingaIL Gular16:07:01
223859Knut J NerhusIL Strand-Ulv16:09:01
245630Ørjan Eirik ValestrandFana IL16:11:01
501773Norvald OspehaugIL Tambarskjelvar16:13:01
245645Stein Ove DyngelandFana IL16:15:01
91058John Olav AlvsvågFana IL16:17:02

H 70-

3 100 m, 11 entered competitors
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
221409Per VikaneFana IL15:43:01
245575Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking15:45:01
220842Per VoldFana IL15:47:00
235218Magne RaadalFana IL15:49:00
508237Kurt GrønliFørde IL15:51:01
192427Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL15:53:01
201917Edvin HelleAskvoll og Holmedal IL15:55:01
211500Atle BergsethVaregg Fleridrett15:59:00
500570Helge ScheiFørde IL16:01:02
211544Sigvald RobberstadStord Orientering16:03:05
204297Terje Mathias HauglandTIF Viking

H 80-

2 800 m, 1 entered competitor
Bib numberPunching card numberNameOrganisationStart time
211480Per HauglandÅrstad IL15:00:01

Advertisements

IOF Eventor