Norsk Orientering

Startliste for BysOmmer løp 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: BysOmmer løp 3
Arrangørorganisasjon: Lillomarka OL
Dato: tirsdag 30 juni 2020

D 13-14

2 700 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3882875Ada C StokkelandÅlgård Orientering18.00.03
3882875Ada C StokkelandÅlgård Orientering18.00.03
3805942Pernille Nor-WollØstmarka OK18.01.03
4126314Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.02.02
4123097Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)18.03.02
4116711Oline Soma SlåstadRaumar Orientering18.04.02
3781853Astrid YtterbøAsker Skiklubb18.05.02
3884541Eline Andrea Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø18.06.01
3881935Astrid Elida Vaeng BernhardsenIL BUL-Tromsø18.07.02
3825239Eira Skaarer WiklundNydalens SK18.08.02
3914173Synne Syversen GihleOppsal Orientering18.09.02
4118071Miriam SveenHaugesund IL Orientering18.10.02
3926987Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb18.11.02
4127528Daniella GjoneSandefjord OK18.12.01
4126066Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK18.13.02
4125746Mari RichterSandnes IL (Rogaland)18.14.01
3984978Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering18.15.02
3777687Hanne Wærp HaugeNydalens SK18.16.02
4067930Clara WeiszNydalens SK18.16.33
4091195Minna Sofie WingstedtHalden SK18.18.01
3776119Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK18.19.02
3981958Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering18.20.02
3943552Iben Johansen-BarliOppsal Orientering18.21.01
3981305Mari KallesonOppsal Orientering18.22.03
3624368Sigrid Schmitt GranHalden SK18.23.02
4062832Sofia ØhlckersTyrving IL18.25.01
4016861Johanne StorhaugKonnerud IL18.26.02
3883741Johanne BergLøten o-lag18.27.02
3883675Mina Bleken RudVang OL18.28.01
3984390Ingrid LestebergKongsberg OL

D 13-16C

2 100 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3982238Hedvig Nyberg-HansenFossum IF18.05.33
3897220Ruth Malin DalGrue IL18.07.32
3984325Live ArntzenRaumar Orientering18.11.32
3881307Erika A. GjedeboOppsal Orientering

D 15-16

3 200 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4124749Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering18.00.32
4125092Emilie RehnNordre Follo Orientering18.01.31
4025045Mina Akiko JohnsenSturla, IF18.02.31
3863115Inga Skaarer WiklundNydalens SK18.03.31
4117933Selma SteinsvågHaugesund IL Orientering18.04.33
4090429Maja Mo HjelsethNydalens SK18.05.32
4123535Evelyn Fernandes NødlandSandnes IL (Rogaland)18.06.31
4051967Gunde TumelionisFossum IF18.07.31
4090817Marie ScheeleNydalens SK18.08.32
3884699Sigrid Aaby MøretrøNordre Follo Orientering18.10.31
3982345Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering18.11.31
4105458Ane HustvedtOppsal Orientering18.12.30
4078150Eileen BjanesTyrving IL18.13.32
4042917Kajsa Meyer LarssonTyrving IL18.14.32
4050324Anna TaksdalGanddal IL18.15.31
4106480Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering18.17.32
3983491Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL18.18.32
4094264Marie KvarmeSturla, IF18.19.37
4119087Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL18.20.33
4117560Sara HetlandHaugesund IL Orientering18.21.32
3883303Anne FrøislandVang OL18.22.31
4090718June Rogstad BekkevoldLøten o-lag18.23.32
3979366Mari AarsethNydalens SK18.25.32
3728110Una KittilsenFreidig18.26.31
4122651Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)18.27.32
3729365Tora KittilsenFreidig18.28.31
3783719Maria Strømdal WikFreidig18.29.32
4125720Kaja PeikliSandnes IL (Rogaland)18.30.32
4050258Maria GrovanOL Tønsberg og omegn18.31.31
4123154Maren HenriksenVang OL18.32.31
3979325Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb18.33.32
3942455Synne SandvenNotodden OL18.34.32
3972817Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering18.35.31
4004230Marie KravdalGjø-Vard OL18.36.32
3998945Henriette BergLøten o-lag18.37.31
4022885Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb18.38.32
3852852Marie SaugestadNydalens SK18.39.36
3933389Vida Helland-HansenTyrving IL18.40.31
4091922Emma Helene OlsenHalden SK18.41.32
4021994Aurora Wilkens JernbergNydalens SK18.43.32
4044210Mathea Spets StorhovFreidig18.44.31
4048104Julie Sophie WoldOK Moss18.45.29
3980927Kathinka Zahl HagenFossum IF18.46.31
4032330Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn18.47.31
4125951Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)18.48.31
3938743Lina Storler SnøfuglFreidig18.49.31
3655024Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF18.50.31
4106357Nora Christine HansenAsker Skiklubb
4091153Sara MartiniAsker Skiklubb
3736956Solveig Louise NissenFreidig
3985124Martha WisløffAsker Skiklubb

H 13-14

2 700 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4042784Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb18.29.02
4106365Nov Bar-NathanLillomarka OL18.30.01
4117701Fredrik Fet AndersenKonnerud IL18.31.02
4005567Erlend OtterleiØstmarka OK18.32.01
4118386Peter Telle-HansenTyrving IL18.33.02
4126165Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)18.34.02
3954161Viktor Meland-TangenBækkelagets SK18.35.02
3883071Ludvik Storler SnøfuglFreidig18.36.02
3983731Sigurd HobølOppsal Orientering18.38.01
3933702Sigmund ØlstadFet OL18.39.01
3977451Erlend SommerheinFossum IF18.40.01
3822236Sondre OlaussenOppsal Orientering18.42.01
3885563Mikkel AasnessOdal OL - Orientering18.43.01
4123410Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)18.45.01
4015293Jørgen LerFet OL18.46.02
4023701August Hellerud SireKonnerud IL18.47.01
4057725Lavrans Larsen HirschTyrving IL18.48.02
4124905Erlend MyhreTyrving IL18.49.02
3946605Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange18.50.01
3816667Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK18.51.02
4123808Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.52.02
4108320Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll18.53.02
4091633Jacob Finstad LandTyrving IL18.54.01
3653003Mathias LinløkkenØstmarka OK18.55.01
4120580Sivert Høilund DragsethFet OL18.56.01
4022620Rasmus MackenzieNydalens SK18.57.02
3984739Henrik HarstadNordre Follo Orientering18.58.01
4118121Gunnar BjervaÅs-NMBU Orientering18.59.02
4022018Eskil HafskjoldNydalens SK19.00.02
3882891Emil Tonjer FingarsenElverum OK19.01.01
3874609Peter SæbbøStavanger Orienteringsklubb19.02.02
4107447Jens WoldSturla, IF19.03.02
3886736Aksel EideBækkelagets SK19.04.01
3781283Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK19.05.01
4105540Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK19.06.01
3809324Markus HirschBækkelagets SK19.07.02
4029070Mons Sætre-LorentzenFet OL19.08.02
4068722Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK19.09.02
3979978Mats JohnsenSturla, IF
3822137Henrik KaiserSturla, IF
3721768Asbjørn LandeEidskog OL
4120887Even LienGjø-Vard OL
3803384Mikkel RastadAsker Skiklubb
4006086Per Noah SommerheinNydalens SK
3882214Iver StavlandTyrving IL

H 13-16C

2 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3883642Syver NarumOL Toten-Troll18.17.32
3980042Elias Leonhard RiederFossum IF18.37.00
4037933Alfred NikolaisenOppsal Orientering

H 15-16

3 800 m, 53 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3894102Håkon BogasonLillomarka OL17.25.02
4124335Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)18.00.03
3883717Kristoffer Børke SætabergetVang OL18.01.02
4124046Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)18.02.02
3725116Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL18.03.01
4125191Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)18.05.01
3781200Marius E. AamodtOppsal Orientering18.06.02
4082012Christian Fredrik BorgIL Koll18.07.02
3881117Torbjørn LundebyLillomarka OL18.08.01
3905791Emil GrønliFreidig18.09.02
4122883Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)18.10.02
4020095Martin Størmer-AntonsenNydalens SK18.11.01
3884806Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL18.12.11
4068714Philip Lehmann RomørenFossum IF18.13.02
4127650Benjamin GjoneSandefjord OK18.15.01
3784378Kristoffer Strømdal WikFreidig18.16.01
4044731Iver Dalsaune ThunFreidig18.18.01
4003455Johannes Salvesen-LundeIL Koll18.19.02
4068557Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK18.20.01
3658820Martin KaiserSturla, IF18.21.01
4119939Martin Nøkleby MellingRingerike OL18.22.02
4106423Axel AaldeNydalens SK18.23.02
3917630Alfred BjørnerødOK Moss18.24.01
4042396Børge Nilsen BergFossum IF18.25.01
4125761Markus RichterSandnes IL (Rogaland)18.26.01
4048351Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss18.29.01
4090734Mikael BirkelundAsker Skiklubb18.30.01
4122974Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)18.31.01
3881083Samuel A StokkelandÅlgård Orientering18.32.01
3881083Samuel A StokkelandÅlgård Orientering18.32.01
4057055Alfred Eckmann AronsenNittedal OL18.33.02
4123782Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)18.34.02
4048096Henning ReichenbachOppsal Orientering18.36.01
4127544Gabriel GjoneSandefjord OK18.37.01
3830825Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF18.38.01
3888716Herman Lien BackstrømHalden SK18.39.02
4041711Nils Anders NiklassonNydalens SK18.40.02
4125852Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)18.41.01
4041463Tobias Tronbøl LiumIL Koll18.42.01
4090981Lars LienGjø-Vard OL18.42.59
4106696Sigurd RødnesOppsal Orientering18.44.02
4052296Kevin RommetvedtRaumar Orientering18.45.02
4125258Bjørnar PeikliSandnes IL (Rogaland)18.46.02
4117420Martin Christoffer BorgIL Koll18.47.01
4106191Eirik Vie StrislandFossum IF18.48.01
4126611Øyvind LamarkGanddal IL18.49.01
4105904Sindre Vie StrislandFossum IF18.50.01
4070462Eskil BrændenLillomarka OL
3827037Rasmus D. EastwoodLillomarka OL
3724671Jakob A. GjedeboOppsal Orientering
3717220Ragnar LandeEidskog OL
4019444Jakob RastadAsker Skiklubb
3978459Jonathan WoodhouseLillomarka OL

Annonser

IOF Eventor