Norsk Orientering

Startliste for Saltendilten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Saltendilten
Arrangørorganisasjon: Bodø og Omegn IF Orientering
Dato: søndag 20 september 2020

D17-20

11 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
37232083Johanna Lovise HunstadBodø og Omegn IF Orientering11.00

D21-

11 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35192119Eirill Pettersen BuvikBodø og Omegn IF Orientering11.00
36508196Elin HögstrandBodø og Omegn IF Orientering11.00

D35-

11 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33246578Ellen Christin ArntzenBodø og Omegn IF Orientering11.00
34246579Anne Lise ØiesvoldBodø og Omegn IF Orientering11.00

D45-

11 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
29504808Kirsti KringhaugRingerike OL11.00
30224845Janne Anita NilsenBodø og Omegn IF Orientering11.00
31512421Hilde Sofie HansenMo OK11.00
32232185Elisabet KongsbakkBodø og Omegn IF Orientering11.00

D75-

6 000 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
28232188Karen M. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering11.32

H21-

15 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
25188992Joar GjerdahlBerger og Svelvik OL11.00
26512530Rein JørgensenMo OK11.00
27504806Martin HosetBodø og Omegn IF Orientering11.00

H35-

15 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
23192548Asgeir JordbruBodø og Omegn IF Orientering11.00
24204562Marius Rekkedal EdvardsenBodø og Omegn IF Orientering11.00

H45-

15 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18254569Roy SolbakkValnesfjord IL11.00
19505199Geir NilsenViul Orienteringsklubb11.00
22208018Thor Vidar PedersenIL Siso11.00

H55-

11 000 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15223901Ingar SolbergOlderskog IL11.00
16502667Martin FinstadBodø og Omegn IF Orientering11.00
17507769Geir MoenBodø og Omegn IF Orientering11.00

H65-

6 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10246685Leif Magne EggestadBodø og Omegn IF Orientering11.32
11192245Jan Fredrik PrytzBodø og Omegn IF Orientering11.32
12239391Ivar AanerødBodø og Omegn IF Orientering11.32
13235935Åge MohusBodø og Omegn IF Orientering11.32
14235932Per RekkedalBodø og Omegn IF Orientering11.32

H75-

6 000 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
667561Asbjørn PedersenIL Siso11.32
791259Carl B. BjørsethBodø og Omegn IF Orientering11.32
8226049Erling PedersenIL Siso11.32
991252Jon ØveråsBodø og Omegn IF Orientering11.32

Trim 6 km

6 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4246686Silje Charlotta WästlundBodø og Omegn IF Orientering11.32
5246577Kristin Stavnes JordbruBodø og Omegn IF Orientering11.32

Trim 11 km

11 000 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2206480Torkel IrgensBodø og Omegn IF Orientering11.00
3246682Arne Kristian NordheiBodø og Omegn IF Orientering11.00

Trim 16 km

15 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1232179Terje EngesliUkjent11.00

Annonser

IOF Eventor