Norsk Orientering

Startliste for Myrsprinten

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Myrsprinten
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 14 juni 2020

N-åpen

1 090 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Minna HaugereidVang OL10.00
1Mattis RiggenbachOL Vallset/Stange10.00
10Ivan Christopher Nybakk-DjuveLøten o-lag10.00
51Tobias SkoglundGjø-Vard OL10.00
59Esther StenbergVang OL10.00
74Karen UrsetVang OL10.00
100Sara-Sofie Larsen SimonsenOK Øst10.00

D -10

1 460 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Thea Beate Gimse-RøsteRingsaker OK11.02
67Mari StenbergVang OL12.00
52Maren Bleken RudVang OL12.02
60Mari Børke SætabergetVang OL12.05

D 11-12

2 600 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
102Magnhild Kleppa MadslienLillehammer OK12.48

D 13-14

2 650 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Johanne BergLøten o-lag11.03
54Karen Haanes StrandlieGjø-Vard OL12.03
62Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL12.06
69Mina Bleken RudVang OL12.08

D 15-16

3 110 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8Henriette BergLøten o-lag11.04
16June Rogstad BekkevoldLøten o-lag11.06
57Maren HenriksenVang OL12.04
65Sunniva Alm-KristiansenVang OL12.07
72Emma DåsnesVang OL12.09
79Anne FrøislandVang OL12.11
84Madeleine Aaslund JenackGjø-Vard OL12.13
106Ruth Malin DalGrue IL12.49

D 17-

3 450 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Nina SmestadLøten o-lag11.03
15Emilie Westli AndersenLøten o-lag11.06
22Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK11.08
23Stine Olsen KirkevikHamar OK11.09
56Sofie JohanssonVang OL12.04
64Kristine Haanes StrandlieGjø-Vard OL12.06
105Mathilde SønsterudbråtenLillomarka OL12.49
113Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK12.52
119Stine AustadRaumar Orientering12.54
123Martine SkjelsvikLillehammer OK12.55
127Ida Feiring HaltiaTyrving IL12.56

D 17-C

2 600 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
4Stine Sønsterud BergLøten o-lag11.02
53Nina HenriksenVang OL12.03
61Wenche BrobakkenSnertingdal IF Orientering12.05
103Anita DalGrue IL12.48
111Brit Ellen HindrumOdal OL - Orientering12.51

D 17-N

1 460 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
109Tina BjørnstadRaumar Orientering12.50
101Liv SimonsenOK Øst12.53

D 40-

3 110 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
88Line Merete LibakVang OL12.14
91Ingvild GjessingVang OL12.15
93Berit BergsetGjø-Vard OL12.18
94Tone Bleken RudVang OL12.20
114Gunn Elin RudiHadeland OL12.52

D 50-

2 700 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
9Kristin Hasle HaslestadRingsaker OK11.04
17Anne Marit BordalRingsaker OK11.07
24Inger SvalandOL Vallset/Stange11.09
29Anita Østgård OlsenLøten o-lag11.11
58Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering12.04
66Vanja StaffOL Toten-Troll12.07
107Anne-Grete AustadRaumar Orientering12.50
115Ida EngenRaumar Orientering12.52
121Tone Elisabeth BakkenØstmarka OK12.54
129Hege FeiringTyrving IL12.57

D 60-

2 700 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
32Wenche BjørnstadRingsaker OK11.12
34Inger Marie ØygardLøten o-lag11.14
35Lis DæhliLøten o-lag11.16
36Gro SolnørdalRudsbygd IL11.18
37Sidsel StorihleRingsaker OK11.20
0Bente GrøndalenHamar OK11.52
73Margrete JørandliGjø-Vard OL12.09
132Anne SørumIndre Østfold OK12.58
135Kari Elisabeth NatvigNittedal OL12.59
137Grete S B HoviSkien OK13.01
139Lill Ramberg SkappelLillehammer OK13.03

D 70-

2 700 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
38Marit TyldumRudsbygd IL11.22
39Inger K. BrøndboOL Vallset/Stange11.24
80Laila SørlienVang OL12.12
140Sylvia AndersenElverum OK13.05

H -10

1 460 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68Sivert DåsnesVang OL12.08
75Kristian UrsetVang OL12.10
82Aksel Bolstad CarlsonVang OL12.12

H 11-12

2 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Torgrim Hasle HaslestadRingsaker OK11.02
110Nikolai TesloHadeland OL12.51

H 13-14

2 650 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
13Tage Rogstad BekkevoldLøten o-lag11.05
20Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange11.08
76Ola DåsnesVang OL12.10

H 13-16C

2 600 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11Eirik Olsen KirkevikHamar OK11.05
19Eyvind Hasle HaslestadRingsaker OK11.07
25Elias Hvoslef UrstadRingsaker OK11.09

H 15-16

3 450 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Kristoffer Børke SætabergetVang OL12.09
78Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL12.11
131Ole Gunnar Kleppa MadslienLillehammer OK12.58

H 17-

4 200 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
6Sverre Berg LutnæsHamar OK11.03
14Yngve VoldenLøten o-lag11.06
21Vegard RanestadHamar OK11.08
26Jostein HaugOL Vallset/Stange11.10
30Sigurd DæhliLøten o-lag11.11
33Jon-Anders BordalRingsaker OK11.13
55Even LindaasVang OL12.03
63Sigurd KvammeOL Toten-Troll12.06
70Njaal Ellegaard MelbyVang OL12.08
77Kenneth BilstadVang OL12.11
104Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering12.49
112Tor-Arve Bjørnstad StrandRaumar Orientering12.51
118Per Ole DahlsrudNydalens SK12.53
122Harald HoviSkien OK12.55
126Emil Bjørnstad StrandRaumar Orientering12.56
130Mats LindaasElverum OK12.57
133Didrik BredesenLillomarka OL12.58
136Gaute LindaasElverum OK12.59
138Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK13.02

H 17-C

3 660 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
12Jørn Eugen HaslestadRingsaker OK11.05
117Stian LillegårdLillomarka OL12.53

H 17-N

1 460 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
116Tor SimonsenOK Øst12.53

H 40-

3 450 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
27Torstein BergLøten o-lag11.10
83Knut JetlundVang OL12.13
87Henrik Bleken RudVang OL12.14
90Even ErlienGjø-Vard OL12.15
92Jan Åsmund SætabergetVang OL12.17
134Tormod KleppaLillehammer OK13.00

H 50-

3 110 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
28Arnstein DaleOL Vallset/Stange11.10
31Torbjørn LøkkenHamar OK11.11
95Nils Harald StaffOL Toten-Troll12.22
96Are StrandlieGjø-Vard OL12.24
97Frode ØdegårdstuenSnertingdal IF Orientering12.26
98Håvard KvammeOL Toten-Troll12.28
99Per Olav AndersenVang OL12.30
120Per Ivar SveheimOdal OL - Orientering12.54
124Anders KronbergRaumar Orientering12.55
128Olav BakkenØstmarka OK12.57

H 60-

2 700 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40Odd NysæterRingsaker OK11.26
41Erik HaugenRingsaker OK11.27
42Trond OlsenLøten o-lag11.30
43Einar LienLøten o-lag11.32
44Terje GudbrandsenHamar OK11.34
0Edvard DahlOL Vallset/Stange11.48
0Erik GrøndalenHamar OK11.50
85Erik HasliSnertingdal IF Orientering12.13
141Knut EngenRaumar Orientering13.07
142Tom RådahlTyrving IL13.09
143Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL13.11
144Bård NatvigNittedal OL13.13
145Jan SveenRaumar Orientering13.15
146Petter GullikstadRøros IL13.17
147Harald ØstbyeElverum OK13.19

H 70-

2 700 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
46Terje MalmHamar OK11.01
45Jon TyldumRudsbygd IL11.36
47Knut MalmoRingsaker OK11.40
48Paul Martin BergRudsbygd IL11.42
49Trond FeiringHamar OK11.44
50Knut WikstrømRingsaker OK11.46
89Hans A. TingvoldRaufoss IL Orientering12.15
148Øystein SkappelLillehammer OK13.21
149Stein NordviElverum OK13.23
150Hasse BergstrømTyrving IL13.25
151Jon Vegard LundeLillehammer OK13.27

D17C-Lang

3 660 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
18Anne BrückOL Vallset/Stange11.07
81Gro EllegaardVang OL12.12

H17C-Lang

3 660 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86Roar SkoglundGjø-Vard OL12.32
108Jens-Henrik SimonsenOK Øst12.54

Annonser

IOF Eventor