Norsk Orientering

Startliste for Tour de Oslofjord 2020 - løp 3

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de Oslofjord 2020 - løp 3
Arrangørorganisasjon: OK Moss
Dato: tirsdag 30 juni 2020

D 17-18

2 740 m, 48 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Janna Sofie TellesbøØstmarka OK16.00
102Ragnhild Mathea HelmersenFet OL16.02
103Une HoltermannPorsgrunn OL16.04
104Kristine KravdalGjø-Vard OL16.06
105Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL16.08
106Pia Young VikNydalens SK16.10
107Ingrid Bratland TjernshaugenOK Moss16.12
108Ingeborg Rygg EikelandBergens TF16.14
109Ingrid MobråthenSandefjord OK16.16
110Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb16.18
111Oda Isnes TyseEiker OL16.20
112Amélie AamodtOppsal Orientering16.22
113Hanna RehnNordre Follo Orientering16.24
114Emma Bangstad BergersenHamar OK16.26
115Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL16.28
116Ane Malene KolstadFreidig16.30
117Johanne Rognerud BøeFossum IF16.32
118Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK16.34
119Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular16.36
120Malene Teresia JebsenHeming Orientering16.38
121Konstanse MoholthKongsberg OL16.40
122Ingrid Marie Stubban HygenØstmarka OK16.42
123Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL16.44
124Tina KallesonOppsal Orientering16.46
125Ine InstanesSturla, IF16.48
126Julie MeinickeTyrving IL16.50
127Ingrid LamarkGanddal IL16.52
128Martine SkjelsvikLillehammer OK16.54
129Åsne HaavengenKongsberg OL16.56
130Ella BerstadHeming Orientering16.58
131Selma HoivoldKongsberg OL17.00
132Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK17.02
133Kristin Melby JacobsenLardal OL17.04
134Stella HolmboeTyrving IL17.06
135Birgit Dorthea Kleppa MadslienLillehammer OK17.08
136Ingeborg Hasle HaslestadRingsaker OK17.10
137Tiril KihleKonnerud IL17.12
138Kristine Bog VikaneFana IL17.14
139Alexandra LinløkkenØstmarka OK17.16
140Oda ScheeleNydalens SK17.18
141Live ØstvoldHeming Orientering17.20
142Hedda SpangbergKonnerud IL17.22
143Alva Marika NiklassonNydalens SK17.24
144Vilde Margrethe SæbbøStavanger Orienteringsklubb17.26
145Ida Marie FlågenHeming Orientering17.28
146Helene Bjørkvold JendalFossum IF17.30
147Iris HolstTyrving IL17.32
148Mari EidsmoFreidig17.34

D 19-20

3 040 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
201Tale StrandKongsberg OL16.00
202Anniken RanvikKonnerud IL16.02
203Ingrid Lund HovdenTyrving IL16.04
204Janne Tjørhom AasheimGanddal IL16.06
205Ingrid G. KvålsgardFossum IF16.08
206Karoline BjørnerødOK Moss16.10
207Kristine Eide RappRaumar Orientering16.12
208Ingeborg KvarmeSturla, IF16.14
209Emma Meyer LarssonTyrving IL16.16
210Ingeborg RognstadHadeland OL16.18
211Kaja Samuelsen SkiriBodø og Omegn IF Orientering16.20
212Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett16.22
213Hedda Raadal BjørloNTNUI16.24
214Julie EikelandOL Tønsberg og omegn16.26
215Amanda Skyttersæter SaugerudKonnerud IL16.28
216Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb16.30
217Idunn StrandIL BUL-Tromsø16.32
218Mina JørgensenTyrving IL16.34
219Joelle MeisterNydalens SK16.36
220Jenny BaklidKonnerud IL16.38
221Ane Sofie KroghOppsal Orientering16.40
222Andrea RanvikKonnerud IL16.42
223Ragne WiklundNydalens SK16.44

D 21-

3 980 m, 24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
300Mia Mathisen BekhusFredrikstad SK15.58
301Tilla Farnes HennumNTNUI16.00
302Hanna Fiskum NordbrødenFredrikstad SK16.02
303Anna UlvensøenNydalens SK16.04
304Ingeborg Ellegaard MelbyNTNUI16.06
305Svetlana MironovaHalden SK16.08
306Nina Asheim BirkelandNTNUI16.10
307Jo ShepherdHalden SK16.12
308Margrethe WisløffNTNUI16.14
309Oda J SikkelandTyrving IL16.16
310Catherine TaylorFredrikstad SK16.18
311Marit Melby JacobsenNTNUI16.20
312Iliana IlievaHalden SK16.22
313Thea Sildnes BaklidNTNUI16.24
314Ragnhild HjermstadFossum IF16.26
315Thea DyrkornNTNUI16.28
316Tone Bergerud LyeNydalens SK16.30
317Johanne Bratland TjernshaugenNTNUI16.32
318Idun Kristine Felde OlaussenHalden SK16.34
319Idunn HaavengenNTNUI16.36
320Marianne AndersenFredrikstad SK16.38
321Ane DyrkornNTNUI16.40
322Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK16.42
323Sofie Skyttersæter IversenNTNUI16.44

H 17-18

3 630 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL15.59
401Nils TveiteÅs-NMBU Orientering16.01
402Vetle Grønvik EkraFreidig16.03
403Sondre Zahl HagenFossum IF16.05
404Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb16.07
405Johan EgerKongsberg OL16.09
406Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig16.11
407Erlend BørliFossum IF16.13
408Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK16.15
409Ådne SkjærsteinTyrving IL16.17
410Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett16.19
411Sigurd Saxe SandvikHalden SK16.21
412Tage RosenlundVaregg Fleridrett16.23
413Gustav Andresen SkotteFossum IF16.25
414Peder HaugaardHalden SK16.27
415Sivert Møklegård PihlIK Grane Arendal Orientering16.29
416Brage TakleKristiansand OK16.31
417Kåre Peter Krohn GjessingHeming Orientering16.33
418Vebjørn Blom-HagenFossum IF16.35
419Kristian ØstermannHeming Orientering16.37
420Henning StrandIL BUL-Tromsø16.39
421Kasper Bakken UlsethNydalens SK16.41
422Vetle DrageKongsberg OL16.43
423Felix FinsrudAsker Skiklubb16.45
424Iver RingheimLarvik OK16.47
425Jonathan EylertsenHalden SK16.49
426Sondre YtterbøAsker Skiklubb16.51
427Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett16.53
428Mats LindaasElverum OK16.55
429Mikkel BerglundRingerike OL16.57
430Jonas MyhrAsker Skiklubb16.59
431Jakob TorgersenHalden SK17.01
432Vegard RanestadHamar OK17.03
433Alf Kristian HelleHalden SK17.05
434Tobias RøddeGanddal IL17.07
435Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett17.09
436Birk Felland SætnanFossum IF17.11
437Hans UrsetIL BUL-Tromsø17.13
438Marius BakkeFossum IF17.15
439Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett17.17
440Sander Tonjer FingarsenElverum OK17.19
441Mikkel HoltFreidig17.21
442Teodor Mo HjelsethNydalens SK17.23
443Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering17.25
444Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett17.27
445Kristian Fredriksen AasAsker Skiklubb17.29
446Cornelius BjørkSandefjord OK17.31
447Mathias Skourup RognebakkeSturla, IF17.33
448Rolf Trygve HaugKongsberg OL17.35
449Lukas KlausenSturla, IF17.37
450Sivert PoppeFredrikstad SK17.39

H 19-20

4 080 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
500William Resvoll SkaugOppsal Orientering15.59
501Jonas GrønliFreidig16.01
502Henrik Fredriksen AasAsker Skiklubb16.03
503Jonatan GraversenIL BUL-Tromsø16.05
504Eirik BlågestadFredrikstad SK16.07
505Even LindaasVang OL16.09
506Petter Liabakk EriksenByåsen IL16.11
507Sigurd Paulsen VieHaugesund IL Orientering16.13
508Niels Christian HellerudHalden SK16.15
509Lars Young VikNydalens SK16.17
510Kristian Fredrik LynumFreidig16.19
511Clemens Sundby ØxnevadGanddal IL16.21
512Mats EidsmoFreidig16.23
513Anders VestølVegårshei IL16.25
514Eskil FrøislandVang OL16.27
515Peter Andreas GisholtNTNUI16.29
516Mathias Pedersen VoldLillomarka OL16.31
517Sander ArntzenAsker Skiklubb16.33
518Bendik EliassenFredrikstad SK16.35
519Njaal Ellegaard MelbyVang OL16.37
520Lars SandstadFreidig16.39
521Erik Hæstad BjørnstadFossum IF16.41
522David RundeKristiansand OK16.43
523Aslak HeimdalNTNUI16.45
524Petter Astrup ArnesenHeming Orientering16.47
525Johan Christie ØrkeNTNUI16.49
526Isak JonssonNydalens SK16.51
527Vegard KittilsenFreidig16.53
528Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering16.55
529Håkon HolstadFreidig16.57
530Sondre OttesenFredrikstad SK16.59
531Simen Spets StorhovFreidig17.01

H 21-

5 180 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
600Anders VisterNydalens SK15.59
601Markus Kjærner-SembNTNUI16.01
602Linus OlhansÅs-NMBU Orientering16.03
603Håvard HagaNydalens SK16.05
604Thomas TubbehaugenOK Moss16.07
605Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK16.09
606Sondre Ruud BråtenNydalens SK16.11
607Mathias BenjaminsenLillomarka OL16.13
608Hans Petter MathisenNTNUI16.15
609Per Melander OftenNydalens SK16.17
610Vegard GulbrandsenNTNUI16.19
611Bojan BlumensteinNydalens SK16.21
612Håkon Raadal BjørloNTNUI16.23
613Raúl FerraHalden SK16.25
614Styrk Hundseid KamsvågNTNUI16.27
615Øyvind HjermstadFossum IF16.29
616Elias WiklundNydalens SK16.31
617Ulrik Astrup ArnesenNTNUI16.33
618Karl FremstadTyrving IL16.35
619Bjørn Anders FlågenNTNUI16.37
620Oskar RøenVaregg Fleridrett16.39
621Erling HjermstadFossum IF16.41
622Audun HeimdalNTNUI16.43
623Jørgen FrøydLarvik OK16.45
624Ludvig RødnesOppsal Orientering16.47
625Jørgen BaklidNTNUI16.49
626Markus HolterHalden SK16.51
627Vegard Jarvis WestergårdNTNUI16.53
628Oskar Spets StorhovFreidig16.55
629Herman Ryen MartinsenNTNUI16.57
630Olli-Markus TaivainenFredrikstad SK16.59
631Øyvind WiggenNTNUI17.01
632Steinar KollerudLillomarka OL17.03
633Gaute Hallan SteiwerFredrikstad SK17.05

Annonser

IOF Eventor