Norsk Orientering

Startliste for Skiensmila og Halvmila

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Skiensmila og Halvmila
Arrangørorganisasjon: Skien OK
Dato: søndag 1 november 2020

Halvmila

5 090 m, 51 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Inger Marie JohanssonPorsgrunn OL11.03
0Eli KlovningPorsgrunn OL11.03
0Magne KlovningPorsgrunn OL11.03
0Gry AakreSkien OK11.10
0Nils Albert AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.10
0Randi Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.10
0Sigrid Fugleneb AamandIdrettslaget Dyre Vaa11.10
0Morten AndresenOK Skeidi11.10
0Anniken AusenPorsgrunn OL11.10
0Elin BjervaLarvik OK11.10
0Mai Britt BjørkSandefjord OK11.10
0Julie EikelandOL Tønsberg og omegn11.10
0Per Jarle EikelandOL Tønsberg og omegn11.10
0Brede Ekeberg FliidSkien OK11.10
0Kristian Ekeberg FliidSkien OK11.10
0Jørgen FrøydLarvik OK11.10
0Henrik GundersenPorsgrunn OL11.10
0Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi11.10
0Morten HamreIL Hauken11.10
0Hanne HerumOK Skeidi11.10
0Anders Kristian HoltHedrum OL11.10
0Emilie Holtskog-FeremansSkien OK11.10
0Juliette Holtskog-FeremansSkien OK11.10
0Ole JohanssonPorsgrunn OL11.10
0Anna Strøm JuliussenSandefjord OK11.10
0Ellen Strøm JuliussenSandefjord OK11.10
0Kay JørgensenPorsgrunn OL11.10
0Bjørn Richard KirsteSkien OK11.10
0Runar KittilsenStokke IL11.10
0Jakob KløverødPorsgrunn OL11.10
0Sondre KornmoPorsgrunn OL11.10
0Jørgen Øksenholt KragelundSkien OK11.10
0Eilef LandsverkSkien OK11.10
0Vilde Aakre LeistadSkien OK11.10
0Rolf LyePorsgrunn OL11.10
0Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL11.10
0Trude NysæterSkien OK11.10
0Harald OmlandSkien OK11.10
0Rita RaastadSkien OK11.10
0Hilde Kristine RosenvoldPorsgrunn OL11.10
0Hanne SagaNOTEAM11.10
0Jorunn Brun SagaSkien OK11.10
0Magnus SigurdssonStokke IL11.10
0Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL11.10
0Bjørn SteenBø OL11.10
0Mathias SundbyLarvik OK11.10
0Eli SæterdalSkien OK11.10
0Dagfinn TorpePorsgrunn OL11.10
0Lars TrisethSkien OK11.10
0Jiri UrvalekPorsgrunn OL11.10
0Eli Marie WiigPorsgrunn OL11.10

D 17-

9 900 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Nora JohansenHisøy OK11.00
0Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL11.00
0Sara MathisenPorsgrunn OL11.00
0Gyri MyhreSkien OK11.00

D 50-

9 900 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Hilde VassendPorsgrunn OL11.00

H -16

9 900 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gaute NysæterSkien OK11.00
0Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL11.00

H 17-

9 900 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Cornelius BjørkSandefjord OK11.00
0Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL11.00
0Jesper FlogstadIL Hauken11.00
0Erling GrammeltvedtOK Skeidi11.00
0Henrik R HoltHedrum OL11.00
0Sigurd HoltskogSkien OK11.00
0Halvard KornmoPorsgrunn OL11.00
0Håkon KornmoPorsgrunn OL11.00
0Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL11.00
0Tobias MathisenPorsgrunn OL11.00
0Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL11.00
0Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL11.00

H 50-

9 900 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Dag AusenPorsgrunn OL11.00
0Helge GisholtOK Skeidi11.00
0Eivind LandeEidskog OL11.00
0Knut Wiig MathisenPorsgrunn OL11.00
0Sten Åge NygårdseterVegårshei IL11.00
0Espen RaastadSkien OK11.00
0Ådne SkifjellSkien OK11.00

Annonser

IOF Eventor