Norsk Orientering

Startliste for Sørløpene Mellomdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Sørløpene Mellomdistanse
Arrangørorganisasjon: OK Sør
Dato: søndag 20 september 2020

N-åpen

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Joachim JørgensenOK Sør12.00
0Fredrik Hennig LundeOK Sør12.00
101Sofie BøenKristiansand OK12.00

N2-åpen 10-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
100Magnus Hennig LundeOK Sør12.08

C-åpen 17-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
56Arild TelstøIL Vindbjart12.00
92Audun KjøstvedtIL Høvdingen12.00
93Grete HitreskogKristiansand OK12.01
94Jan Tore JørgensenOK Sør12.02
95Bjørnar KlunglandOtra IL12.03
96Frank SolåsSøgne og Songdalen OK12.04

B-åpen 17-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Therese NilsenIL Imås12.00
85Tony HalsallOtra IL12.01
87Pål AndersenSøgne og Songdalen OK12.03

AK-åpen

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Per W. TorgersenOddersjaa SSK12.10
44Kristin MestadTorridal IL12.18
46Helen PalmerByåsen IL12.20

D 13-14

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86Selma WhiteSøgne og Songdalen OK12.02

D 17-20

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
26Tuva Krafft MyhrenHisøy OK12.00
32Tina BoothKristiansand OK12.06

D 21-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Christine MikkelsenIK Grane Arendal Orientering12.00
3Marianne AndersenFredrikstad SK12.02
2Christina WhiteSøgne og Songdalen OK12.09

D 35-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Heidi Fidje AndersenOK Sør12.00
31Benedicte BeckmannKristiansand OK12.05
35Ingvild MulenKristiansand OK12.09

D 45-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
68Linn Carina DalandKristiansand OK12.12
49Hege Hennig LundeOK Sør12.23
58Gro EideOK Sør12.32

D 55-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
62Bente MestadTorridal IL12.06
63Siri BjorvandBirkenes IL12.28

D 65-

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Siri ØkstadOddersjaa SSK12.01
60Else-Margrethe BredlandSøgne og Songdalen OK12.04
61Signe HeivollSøgne og Songdalen OK12.05

D 75-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
65Gudveig JørundlandOK Sør12.09

H 13-14

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89Emil NygårdBirkenes IL12.05
90Sigmund Javenes FlaaBirkenes IL12.08

H 21-

12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
10Per Kristian TømtIL Imås12.01
9Terje UrfjellIL Imås12.08
11Viggo MolundIL Imås12.10
14Øyvind UdøMarnardal IL12.13
17Kjell Arne HålandOK Sør12.16
18Ståle ThortveitSøgne og Songdalen OK12.17
20Sten Åge NygårdseterVegårshei IL12.19
16Stein-Erik ScheieOK Sør12.21
19Svein Erik WiigSøgne og Songdalen OK12.22
13Stian SkjæveslandMarnardal IL12.23
12Henrik Svaland AasKristiansand OK12.25
15Geir AuslandOddersjaa SSK12.26

H 45-

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Kristen LanganOK Sør12.00
200Terje UlebergOK Sør12.00
27Helge HodnemyrIL Vindbjart12.01
29Fred-Arne SivertsenKristiansand OK12.03
30Geir KristiansenKristiansand OK12.04
34Thorbjørn VærpKristiansand OK12.08
37Helge KristensenOK Sør12.11
39Jan EideOK Sør12.13
42Jesse WhiteSøgne og Songdalen OK12.16
40Ove KjetsåOtra IL12.33

H 55-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
28Øivind SæbøKristiansand OK12.02
41Tor LohneSøgne og Songdalen OK12.15
45Svein Roar JonsmyrBirkenes IL12.19
33Per LarsenKristiansand OK12.32
43Kristen RibeSøgne og Songdalen OK12.34

H 65-

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
71Øyvin SimonsenIL Imås12.15
74Dagfinn HaarrOddersjaa SSK12.18
75Magne MoyOK Sør12.19
77Tore BerntsenSøgne og Songdalen OK12.21
78Reidar HeivollSøgne og Songdalen OK12.22
83Bjørn A. SchouOK Sør12.27
76Stein CowardOK Sør12.30
72Magne Reier JørgensenKristiansand OK12.33
73Arild BjørkenesMarnardal IL12.34
79Trygve LølandBirkenes IL12.35
47Kåre JacobsenOK Sør12.36

H 75-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
59Floke BredlandSøgne og Songdalen OK12.03
64Harald WibyeOK Moss12.08

Annonser

IOF Eventor