*** Instance-specific ***

Startliste for Barlindkohorten 2020

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Barlindkohorten 2020
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: søndag 24 mai 2020

D13-14

2 380 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
142Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK13.23
143Anna Øvrebø MyrvoldHeming Orientering13.24
144Synne Syversen GihleOppsal Orientering13.25
145Silje Ruud FossheimAsker Skiklubb13.26
146Synne Utseth BøhlerengenOppsal Orientering13.27
147Silja BerstadHeming Orientering13.28
148Eira Skaarer WiklundNydalens SK13.29
149Ingrid Jarstadmarken PriceØstmarka OK13.30
150Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering13.31
151Una NastadAsker Skiklubb13.32
152Iben Johansen-BarliOppsal Orientering13.33
153Astrid YtterbøAsker Skiklubb13.34
154Kristin Haugen ØgaardRaumar Orientering13.35
155Sofia ØhlckersTyrving IL13.36
156Mari KallesonOppsal Orientering13.37
157Selma Aure SkogedalAsker Skiklubb13.38
158Oline Soma SlåstadRaumar Orientering13.39
159Hanne Wærp HaugeNydalens SK13.40
160Tuva Berger GjelstadOppsal Orientering13.41

D13-16 C

2 080 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
182Live ArntzenRaumar Orientering13.21
183Ragnhild F. NæssRaumar Orientering13.22

D15-16

3 340 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114Pauline MyklebustIL Koll15.21
115Katrine Bjordal VegganOppsal Orientering15.22
116Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb15.23
117Ane HustvedtOppsal Orientering15.24
118Marie SaugestadNydalens SK15.25
119Ingrid Johansen-BarliOppsal Orientering15.26
120Kajsa Meyer LarssonTyrving IL15.27
121Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering15.28
122Emilie RehnNordre Follo Orientering15.29
123Mille Baastad BergTyrving IL15.30
124Ragnhild Øfsthus GravirAsker Skiklubb15.31
125Kristine SolbakkenTyrving IL15.32
126Gunde TumelionisFossum IF15.33
127Hannah Syrdal ØenHeming Orientering15.34
128Eileen BjanesTyrving IL15.35
129Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb15.36
130Maja Mo HjelsethNydalens SK15.37
131Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF15.38
132Marie ScheeleNydalens SK15.39
133Kathinka Zahl HagenFossum IF15.40
134Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering15.41
135Anne ØstvoldHeming Orientering15.42
136Ingeborg Roll MoslandOppsal Orientering15.43
137Linnea HolstTyrving IL15.44
138Sigrid NermoenØstmarka OK15.45
139Inga Skaarer WiklundNydalens SK15.46
140Vida Helland-HansenTyrving IL15.47
141Karoline JebsenHeming Orientering15.48

D17

4 090 m, 36 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
47Tone Bergerud LyeNydalens SK09.21
48Live ØstvoldHeming Orientering09.22
49Betty Ann BjerkreimTyrving IL09.23
50Pia Young VikNydalens SK09.24
51Tina KallesonOppsal Orientering09.25
52Netta Bar-NathanLillomarka OL09.26
53Ane Sofie KroghOppsal Orientering09.27
54Malene Teresia JebsenHeming Orientering09.28
55Anna Øfsthus GravirAsker Skiklubb09.29
56Ragnhild HjermstadFossum IF09.30
57Ida Marie FlågenHeming Orientering09.31
58Ragnhild Mathea HelmersenFet OL09.32
59Ragne WiklundNydalens SK09.33
60Karen Hoel JomaasFossum IF09.34
61Oda Marie ColquhounLillomarka OL09.35
62Alva Marika NiklassonNydalens SK09.36
63Gunvor Hov HøydalFossum IF09.37
64Joelle MeisterNydalens SK09.38
65Celine YtternesNordre Follo Orientering09.39
66Helene Bjørkvold JendalFossum IF09.40
67Amélie AamodtOppsal Orientering09.41
68Janna Sofie TellesbøØstmarka OK09.42
69Elise Wærp HaugeNydalens SK09.43
70Ingrid BlindheimLillomarka OL09.44
71Oda J SikkelandTyrving IL09.45
72Oda ScheeleNydalens SK09.46
73Hanna RehnNordre Follo Orientering09.47
74Mina JørgensenTyrving IL09.48
75Anna UlvensøenNydalens SK09.49
76Hanna Eckhardt AndersenHeming Orientering09.50
77Kristine Eide RappRaumar Orientering09.51
78Iris HolstTyrving IL09.52
79Silje Ekroll JahrenNydalens SK09.53
80Marion AebiTyrving IL09.54
81Johanne Rognerud BøeFossum IF09.55
82Julie BerntzenFet OL09.56

H13-14

2 380 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
161Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb13.46
162Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK13.47
163Aksel Nikolai AubertOppsal Orientering13.48
164Mikkel RastadAsker Skiklubb13.49
165Henrik Elias SebjørnsenFossum IF13.50
166Erlend OtterleiØstmarka OK13.51
167Christoffer ÅnensenOppsal Orientering13.52
168Mathias LinløkkenØstmarka OK13.53
169Aksel EideBækkelagets SK13.54
170Henrik NybergAsker Skiklubb13.55
171Eskil HafskjoldNydalens SK13.56
172Nov Bar-NathanLillomarka OL13.57
173Markus HirschBækkelagets SK13.58
174Sigurd HobølOppsal Orientering13.59
175Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK14.00
176Mathias BirkelundAsker Skiklubb14.01
177Sondre OlaussenOppsal Orientering14.02
178Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK14.03
179Gabriel SolemOppsal Orientering14.04
180Sigurd Størmer-AntonsenNydalens SK14.05
181Brage Fuglseth OlsenAsker Skiklubb14.06
0Rasmus MacKenzieNydalens SK14.07

H13-16C

2 080 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184Brage Wergeland BiemLillomarka OL13.42
185Lavrans HirschTyrving IL13.43
186Silas Mestad HansenLillomarka OL13.44
0Frode WallbergHeming Orientering13.45
187Jakob Gagnum TonbyIL Koll17.20

H15-16

3 720 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83Nils Anders NiklassonNydalens SK17.21
84Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL17.22
85Tobias Tronbøl LiumIL Koll17.23
86Jakob A. GjedeboOppsal Orientering17.24
87Torbjørn LundebyLillomarka OL17.25
88Alfred Eckmann AronsenNittedal OL17.26
89Børge Nilsen BergFossum IF17.27
90Ask OlaussenOppsal Orientering17.28
91Johannes Salvesen-LundeIL Koll17.29
92Marius E. AamodtOppsal Orientering17.30
93Sindre Vie StrislandFossum IF17.31
94Martin Størmer-AntonsenNydalens SK17.32
95Eirik Vie StrislandFossum IF17.33
96Simen Gløgård StensrudNittedal OL17.34
97Rasmus D. EastwoodLillomarka OL17.35
98Vilmer NybergAsker Skiklubb17.36
99Henning ReichenbachOppsal Orientering17.37
100Jonathan WoodhouseLillomarka OL17.38
101Anders Næss-UlsethHeming Orientering17.39
102Philip Lehmann RomørenFossum IF17.40
103Eskil KolshusOppsal Orientering17.41
104Elias AndenæsAsker Skiklubb17.42
105Christian Fredrik BorgIL Koll17.43
106Eskil BrændenLillomarka OL17.44
107Martin Christoffer BorgIL Koll17.45
108Mathias NyhaugAsker Skiklubb17.46
109Axel AaldeNydalens SK17.47
110Mikael BirkelundAsker Skiklubb17.48
111Håkon BogasonLillomarka OL17.49
112Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb17.50
113Jonas HickenIL Koll17.51

H17

5 100 m, 45 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Sondre Zahl HagenFossum IF11.21
2Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering11.22
3Anders B. ØksenholtNydalens SK11.23
4Lukas PetersonTyrving IL11.24
5August Syrdal ØenHeming Orientering11.25
6Gaute BerganNydalens SK11.26
7Didrik BredesenLillomarka OL11.27
8Øistein Fagerli NæssRaumar Orientering11.28
9Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering11.29
10Jo Forseth IndgaardBækkelagets SK11.30
11Eivind Berner MyhreFossum IF11.31
12Kristian ØstermannHeming Orientering11.32
13Truls HestengenOppsal Orientering11.33
14Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.34
15Elias StubberudNydalens SK11.35
16Olle BoströmTyrving IL11.36
17Kasper Bakken UlsethNydalens SK11.37
18Christian GrotnesTyrving IL11.38
19Sondre YtterbøAsker Skiklubb11.39
20Kristoffer JacobsenTyrving IL11.40
21Anders NordbergNydalens SK11.41
22Einar MelsomFossum IF11.42
23Teodor Mo HjelsethNydalens SK11.43
24Torbjørn Blom-hagenFossum IF11.44
25Sondre KongsgårdNydalens SK11.45
26Vebjørn Blom-HagenFossum IF11.46
27Felix FinsrudAsker Skiklubb11.47
28Matthew SpeakeBækkelagets SK11.48
29Rolf Andreas BergNydalens SK11.49
30Elias Skjolden SørensenLillomarka OL11.50
31Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL11.51
32Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK11.52
33Anselm ReichenbachOppsal Orientering11.53
34Sander ArntzenAsker Skiklubb11.54
35Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK11.55
36Anders HagaRaumar Orientering11.56
37Ivar LundanesTyrving IL11.57
38Haakon IngvaldsenNittedal OL11.58
39Isak JonssonNydalens SK11.59
40Torkil Eide SolstadTyrving IL12.00
41Sverre Turter SandvoldNydalens SK12.01
42Daniel RoosTyrving IL12.02
43Halvor SaunesNydalens SK12.03
44Karl FremstadTyrving IL12.04
45Lars Young VikNydalens SK12.05

Annonser

IOF Eventor