Norsk Orientering

Startliste for NM kvalifisering mellomdistanse sr.

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: NM kvalifisering mellomdistanse sr.
Arrangørorganisasjon: Raumar Orientering
Dato: fredag 9 september 2011

D21 Heat 1

2 270 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Kristin Øverøyen BalchenOddersjaa SSK13.02
443837Emma LähdekorpiNydalens SK13.06
592225Trine Lise StrømHamar OK13.08
6129739Emma JohanssonNTNUI13.10
7136565Zsuzsa FeyIL Tyrving13.12
880719Guro TorpeNTNUI13.14
980371Kine Sofie SandstadFrol IL13.16
10155083Nina SmestadLøten OL13.18
11159533Åsa FranzenIL Tyrving13.20
12165273Elin BjervaBækkelagets SK13.22
13168285Sara ProforsFrol IL13.24
14153833Anne Kamstrup HovindRaumar Orientering13.26
15152506Mari Jevne ArnesenNTNUI13.28
16153681Lone BrochmannEiker OL13.30
17152460Linn HokholtLillomarka OL13.32
19136383Betty Ann Bjerkreim NilsenLillehammer OK13.36
2096257Mari Jellum HelgerudKongsberg OL13.38
21146575Line HagmanNTNUI13.40
22152727Kari SvingheimVaregg Fleridrett13.42
2388606Elin Cathrine Hagen-TafjordHalden SK13.44
25126660Kine Hallan SteiwerLillomarka OL13.48
2698031Marianne Riddervold KahrsFredrikstad SK13.50
2796612Lisbeth VollNTNUI13.52
2896760Lene GodagerBækkelagets SK13.54
29153551Irene Beate Øhrn ArnevikKristiansand OK13.56
30158103Kari StrandKongsberg OL13.58
31103746Lene Jorunn MoeNydalens SK14.00
3269051Mari Angell-PetersenFreidig14.02
33147252Siri EidnesIL Bul-Tromsø14.04
34161012Siri VilbergLillomarka OL14.06

D21 Heat 2

2 260 m, 27 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
103123579Hanne VefsnmoNTNUI13.05
10494457Ingvild GjessingBækkelagets SK13.07
105159015Maiken FlåganKongsberg OL13.09
10679872Marte Grande ØstbyPorsgrunn OL13.11
109116588Christina Maria KasinKongsberg OL13.17
11062771Ingrid Kronborg BronebakkBækkelagets SK13.19
111158714Vigdis HobølOppsal IF Orientering13.21
112158019Gitte BromanderNTNUI13.23
113168345Katja Ekroll JahrenBækkelagets SK13.25
11479803Silje Borge HoviNTNUI13.27
115131435Linda SolbergFredrikstad SK13.29
117130761Birte Riddervold TeigenIL Tyrving13.33
118146052Hanne NøvikNTNUI13.35
119141095Mariann UlvestadBækkelagets SK13.37
121170606Ida Marie Næss BjørgulHalden SK13.41
122157069Agni Fjogstad NielsenKongsberg OL13.43
123159016Kine GulliksenBækkelagets SK13.45
12480355Julie Finsrud LandeEidskog OL13.47
125149000Karianne RuudNTNUI13.49
126150436Elisabeth IngvaldsenKristiansand OK13.51
127152513Mari FastingNTNUI13.53
128152658Marte ReenaasWing OK13.55
129145295Lise Østlid bagstevoldKongsberg OL13.57
130152186Tone WigemyrBækkelagets SK13.59
13162530Marianne DæhliNTNUI14.01
133132150Jenni Hesselberg IndbyBækkelagets SK14.05
134116543Hanna Haugen NordbrødenNTNUI14.07

D21 Heat 3

2 300 m, 31 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
202165165Hollie OrrHalden SK13.02
20367604Ingvild TømtaRaumar Orientering13.04
20487054Berit Sofie WiklundNydalens SK13.06
205157506Marit Wenseth KureNTNUI13.08
20693909Dorothea SchulzeNydalens SK13.10
207141053Iliana ShandurkovaHalden SK13.12
208119500Inger Liv Bjerkreim NilsenLillehammer OK13.14
209138584Christiane TrösseVaregg Fleridrett13.16
210149011Helen PalmerWing OK13.18
211138623Inger Anita TollehaugLillehammer OK13.20
21277069Ingunn FristadHalden SK13.22
213158545Astrid KravdalGjø-Vard OL13.24
21491699Nikoline Ekeberg SchjerveÅs-UMB Orientering13.26
215134542Marit KahrsBækkelagets SK13.28
216154255Nicole RagvinNydalens SK13.30
21783166Henriette RuudNTNUI13.32
21880372Isa Mari SandstadFrol IL13.34
219158053Kristin ÅstebølNTNUI13.36
220160867Gøril Rønning SundFrol IL13.38
22296182Karoline AndersenAsker Skiklubb13.42
22379358Helene Lund-JohansenÅs-UMB Orientering13.44
22467578Gøril FristadHalden SK13.46
225111920Tone E LyeIL Tyrving13.48
226158822Bodil HolmströmNTNUI13.50
227129450Heidi Østlid BagstevoldBækkelagets SK13.52
229150597Camilla StridsklevNTNUI13.56
230152465Silje Ekroll JahrenRaumar Orientering13.58
231125329Vendula KlechovaHalden SK14.00
23263829Hanne SandstadFreidig14.02
23379045Heidi StoksethHalden SK14.04
234151290Randi Johanne SkjerveFrol IL14.06

H21 Heat 1

3 050 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
40291451Jan Sverre EdstrømOppsal IF Orientering13.02
40383151Lars Eid NielsenNTNUI13.04
40472475Stig DalsørenKristiansand OK13.06
405123586Knut Sveinung RekaaNTNUI13.08
406129067Stig AlvestadGanddal IL13.10
407158731Hans Aleksander ØsthagenNTNUI13.12
408145792Per WiréhnByåsen IL13.14
40963697Ivar HaugenKristiansand OK13.16
41068145Erik SagvoldenNTNUI13.18
411158614Mats DahlénKristiansand OK13.20
412123590Leif StørmerFossum IF13.22
413147100Erik LimaGanddal IL13.24
414161007Geir HoffIL Tyrving13.26
415141061Ola LestebergKongsberg OL13.28
416137330Thor MellaØstmarka OK13.30
41762073Jan KocbachFana IL13.32
418154257Rune RystadNydalens SK13.34
419139397Marius BjuganHalden SK13.36
420132821Ståle GjelstenNTNUI13.38
421123570Tore SandvikHalden SK13.40
422145390Odd StrandKongsberg OL13.42
423144277Øyvind HelgerudHalden SK13.44
424168576Sjur Messel NafstadNTNUI13.46
425145730Mats HaldinHalden SK13.48
426145317Stig Rune HolbergOK Skøynar13.50
427152464Gaute Hallan SteiwerLillomarka OL13.52
428156317Rune StrandbergØvrebø/Vindbjart Orientering13.54
429139502Emil WingstedtHalden SK13.56
430138634Jostein HaugOL Vallset/Stange13.58
431170612Ola BergerWing OK14.00
432152476Hans Gunnar OmdalØvrebø/Vindbjart Orientering14.02
433123585Mattias KarlssonBækkelagets SK14.04
434112811Dag AalvikNydalens SK14.06
435127042Sten Åge NygårdseterVegårshei IL14.08
436168456Hans TrøanNydalens SK14.10

H21 Heat 2

3 030 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50284467Karsten Alexander KoplandModum OL13.03
50478967Jon Arve U EngebakkenNord-Østerdal OK13.07
50596425Ragnar TonjerNydalens SK13.09
50695870Tarjei NicolaisenOK Silsand13.11
50889841David GottfridssonLillomarka OL13.15
509151375Thomas Natvig ÅrstadNTNUI13.17
51082357Andreas MagerøyFrol IL13.19
511158703Olav HøgsetRingerike OL13.21
51298030Øystein PettersenNydalens SK13.23
513152606Vetle Ruud BråtenRaumar Orientering13.25
514151135Kasper ValestrandVaregg Fleridrett13.27
515139526Morten Weber BergesenKongsberg OL13.29
516145374Niklas ProforsVaregg Fleridrett13.31
51789036Thore KornmoPorsgrunn OL13.33
518128399Siggen YtrehusNTNUI13.35
519157999Andreas JohanssonBækkelagets SK13.37
520155831Arild HegrebergBodø og Omegn IF Orientering13.39
521158004Jostein MoeKristiansand OK13.41
522152391Carl Waaler KaasBækkelagets SK13.43
523132124Torgeir NørbechIL Tyrving13.45
52461947Christian Riddervold KahrsFredrikstad SK13.47
525129737Ove SætraAsker Skiklubb13.49
527145648Jostein NørbechIL Tyrving13.53
528142856Eirik Martens SvensenKristiansand OK13.55
52968412Terje MaroniByåsen IL13.57
530152515Øystein Kvaal ØsterbøWing OK13.59
531145889Morten Jarvis WestergårdVaregg Fleridrett14.01
533145012Tue LassenBækkelagets SK14.05
535158173Leiv-Terje ArnevikSøgne og Songdalen OK14.09
53667570Bjørn EriksenHalden SK14.11

H21 Heat 3

3 060 m, 34 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
60298951Audun ResserKongsberg OL13.02
603159328Ola Magnus LaugalandÅlgård Orientering13.04
604123593Mathias BenjaminsenLillomarka OL13.06
605129576Martin HosetNTNUI13.08
606165633Ola Marius PedersenÅs-UMB Orientering13.10
608136568Alf Johan LimaGanddal IL13.14
609158177Kjell Erik RøislandSøgne og Songdalen OK13.16
610158356Kyongsa RiBækkelagets SK13.18
611168077Matthew SpeakeLillomarka OL13.20
61281040Bjørn HaugeOslostudentenes IK13.22
61390369Odd-Ivan LorentsenOK Silsand13.24
614132700Kjetil OkkenhaugNTNUI13.26
615125565Per Harald Havnen JohansenLillomarka OL13.28
616136566Henning SpjelkavikIL Tyrving13.30
617158112Eirik Kamstrup HovindRaumar Orientering13.32
61874140Ivo K. DanailovKristiansand OK13.34
619158439Wolfgang KampelNTNUI13.36
620127289Kjell Arild KarlsenBækkelagets SK13.38
621111630Eivind Schjelderup SkarpsnoNord-Østerdal OK13.40
62284790Eivind LandeBø OL13.42
623167614Joakim PrestmoBækkelagets SK13.44
624158153Gjermund GlesnesNydalens SK13.46
625170610Audun WeltzienIL Tyrving13.48
626168451Vegard RuttenborgNTNUI13.50
627158296Matthias GilgienIL Tyrving13.52
628158036Harri LuchsingerKongsberg OL13.54
629160987Ørjan RavndalÅlgård Orientering13.56
630152603Lars SkjesetFrol IL13.58
631150406Bjørn EkebergIL Tyrving14.00
632165081Asgeir Bakken RognstadNTNUI14.02
633159512Anders TiltnesIL Tyrving14.04
634153970Bjørn Tore MathisenNTNUI14.06
63582319Sigve VågsnesNydalens SK14.08
63691001Eirik Holth JohannessenRøyken OL14.10

H21 Heat 4

3 090 m, 33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
702168281Øystein HaugFrol IL13.03
703157743Vegard Brun SagaNTNUI13.05
704152512Espen WeltzienIL Tyrving13.07
70561149Eivind ResserKongsberg OL13.09
70686274Håvard BergetNTNUI13.11
70766853Eirik W. MoeBækkelagets SK13.13
708128400Einar TommelstadNydalens SK13.15
70969062Anders EinumNTNUI13.17
710147077Fredrik SandalGanddal IL13.19
711154016Håkon HeggedalKongsberg OL13.21
712141052Lacho IlievHalden SK13.23
713143024Espen FiskumNTNUI13.25
71480133Sverre Waaler KaasNydalens SK13.27
715115352Vidar WenselSørreisa OL13.29
717160832Stian Alexander GrannNTNUI13.33
718153852Glenn Tore LølandSauda Orienteringsklubb13.35
71983152Halvor Eid NielsenNTNUI13.37
720138202Øyvind StoksethHalden SK13.39
721132972Sindre Jansson HaverstadNTNUI13.41
722158062Håkon BrynjulfsenOK Silsand13.43
723168263Erik AxelssonHalden SK13.45
724170599Ulf Forseth IndgaardFrol IL13.47
725152463Eivind TonnaLillomarka OL13.49
727154011Sigurd R. OftedalÅlgård Orientering13.53
728159517Jim Øystein NybråtenIL Tyrving13.55
729151194Vegard DanielsenKristiansand OK13.57
730160942Espen KristiansenVaregg Fleridrett13.59
731123578Snorre HansenByåsen IL14.01
732152394Holger HottKristiansand OK14.03
733170609Olav LundanesHalden SK14.05
734139494Simen SmestadÅs-UMB Orientering14.07
73580595Øyvind LundRaumar Orientering14.09
73680391Håvard VassendenFrol IL14.11

H21 Heat 5

3 090 m, 32 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
80362215Magnus OmbustvedtÅs-UMB Orientering13.04
804123996Håvard Krey HansenOK Silsand13.06
80582351Kristian DalbyHalden SK13.08
806129746Hallvard NordbrødenNTNUI13.10
807158715Håvard TveiteÅs-UMB Orientering13.12
808129690Tomas UdrzalWing OK13.14
810159002Marius ØieLøten OL13.18
811157246Magnus JohanssonKristiansand OK13.20
81269018Felix BreitschädelNTNUI13.22
813129715Thomas RuudÅs-UMB Orientering13.24
81489498Trygve TømtaRaumar Orientering13.26
815123602Jan Tore LudvigsenNydalens SK13.28
816158060Svein Harald HansenOK Silsand13.30
81786221Christian F SchiveHalden SK13.32
81871774Magnus Rogne HallandVaregg Fleridrett13.34
819131426Chris ForneWing OK13.36
820157187Dag Steinar RagvinSkien OK13.38
821159518Vegard BroxIL Tyrving13.40
82279816Olav Johannes DeelstraNTNUI13.42
823170810Magnus SvingheimRaumar Orientering13.44
824147247Håvar Birkeland StormoenNTNUI13.46
825160833Håvard LucasenÅs-UMB Orientering13.48
82679235Rasmus Korvald SkaareLillomarka OL13.50
827170602Anders NordbergSkien OK13.52
828129538Per Øyvind SteneNydalens SK13.54
83089871Sigurd HynneÅs-UMB Orientering13.58
83198554Jon Arne SkroveRingerike OL14.00
832158323Jonn Are MyhrenIK Grane Arendal Orientering14.02
833153641Kristoffer Fiane PedersenÅs-UMB Orientering14.04
834158399Jonas Sommerstad JuveliLillomarka OL14.06
835158615Christian Wiig BøenKristiansand OK14.08
836131266Marius WikstrømVang OL14.10

Gjest D21

2 270 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
901Paula Iso-MarkkuKalavan Rasti13.00
902Galina VinogradoveHalden SK13.01

Annonser

IOF Eventor