Norsk Orientering

Startliste for Bysprinten Molde

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Bysprinten Molde
Arrangørorganisasjon: Molde og Omegn IF
Dato: søndag 13 september 2020

N-åpen

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Stein Haukebø SiemMolde og Omegn IF12.28.33
Ludvig BjerknesMolde og Omegn IF12.28.40
Eldar Haukebø SiemMolde og Omegn IF12.28.47
Maja BjerknesMolde og Omegn IF12.28.56
Ulrik Solli BakkeEmblem IL12.46.06
Sigurd FauskeVelledalen IL12.48.37
Magnus Mordal SørvikMolde og Omegn IF12.57.36
Runa Mordal SørvikMolde og Omegn IF13.24.46

D 9-10

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ingvild Bjørnøy NylundMolde og Omegn IF12.27.23
Silje Heggheim JensenEmblem IL12.35.34
Synne HøylandEmblem IL12.38.25
Sofie FauskeVelledalen IL12.44.32

D 11-12

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Marie Ramsevik TeigeneEmblem IL12.27.45
Emma DrønnesundEmblem IL12.34.28
Helene Heggheim JensenEmblem IL12.36.24
Marie Skytterholm StandalEmblem IL12.42.06
Eline Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL12.45.59

D 15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Julie DrønnesundEmblem IL12.11.48

D 21-

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Pernille Ibsen LervågVelledalen IL12.00.35
Silje MordalMolde og Omegn IF12.24.30

D 40-

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Marianne FløttumVelledalen IL12.09.35

H 9-10

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Tobias Ibsen LervågVelledalen IL12.54.56
Mikkel Ibsen LervågVelledalen IL12.55.47
Emil Kaldhusdal SolibakkeEmblem IL13.00.36

H 11-12

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Magnus Rørlien JevanordFossum IF12.33.07
Johan FauskeVelledalen IL12.57.10
Elias BjerkanVelledalen IL12.57.11
Andreas TorgersenEmblem IL13.22.11

H 13-14

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Øystein Raustøl DahleMolde og Omegn IF12.17.37
Henrik Ramsevik TeigeneEmblem IL12.19.35
Theodor TorgersenEmblem IL13.17.28

H 15-16

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Magnus Skytterholm StandalEmblem IL12.13.36

H 17-18

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Simen Tynes AndersonMolde og Omegn IF12.18.35

H 21-

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Henning Osnes TeigeneEmblem IL11.59.35
Knut Vidar Haukebø SiemMolde og Omegn IF12.01.36
Aleksander HanssenMolde og Omegn IF12.03.36
Vegard Nygaard ReiteMolde og Omegn IF12.05.36
Håvard ZalikMolde og Omegn IF12.07.36
Jan Magne SolibakkeEmblem IL12.09.38
Tomasz PancerowiczMolde og Omegn IF12.11.48

H 40-

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Øystein FauskeVelledalen IL12.06.37
Øystein NesseMolde og Omegn IF12.08.35
Hans Gunnar HøylandEmblem IL12.10.36
Arunas SaunoriusMolde og Omegn IF12.13.07
Christer JensenEmblem IL12.14.34
Frank DrønnesundEmblem IL12.16.35

H 50-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Hans JevanordFossum IF11.59.35
Per Møller AndersonMolde og Omegn IF12.01.38
Ole ØdegårdMolde og Omegn IF12.03.37
Stig BratsbergMolde og Omegn IF12.05.35
Per Eldar NakkenMolde og Omegn IF12.07.36

Annonser

IOF Eventor