Norsk Orientering

Startliste for Grønn vinter 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Grønn vinter 1
Arrangørorganisasjon: Asker Skiklubb
Dato: søndag 9 februar 2020

Nybegynner

2 340 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212070Amalie BirkelundAsker Skiklubb12.22.42
233587Siri Mehl12.36.39
223575Juha Chang FlåganAsker Skiklubb12.59.46
233571Vera HalsaaAsker Skiklubb
225396Sondre Holth RekaaRøyken OL
225395Tiril Holth RekaaRøyken OL

D10

2 340 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225404Marlene KeilholzRøyken OL

H11-12

2 340 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
250265Eskil HobølOppsal Orientering12.12.53
213288Herman Finstad LandTyrving IL12.13.19

H13-14

4 340 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212542Sigurd HobølOppsal Orientering12.06.27
191071Mathias BirkelundAsker Skiklubb12.21.34
239477Simen Dalen EriksenAsker Skiklubb

D13-14

4 340 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
245761Sofia ØhlckersTyrving IL12.25.41

H15-16

5 720 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507449Mikael BirkelundAsker Skiklubb12.23.45
510322Sindre Vie StrislandFossum IF12.40.07
211812Philip Lehmann RomørenFossum IF12.43.47
505200Mathias NyhaugAsker Skiklubb12.51.25
502890Emil Ruud FossheimAsker Skiklubb13.32.03
510466Elias AndenæsAsker Skiklubb

D15-16

4 340 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207603Maren Aure SkogedalAsker Skiklubb11.57.17
211364Kajsa Meyer LarssonTyrving IL12.13.07
200361Mina JørgensenTyrving IL12.14.55
209719Sofie Solheim UndebergetOppsal Orientering12.24.23
225566Hedvig Nyberg-HansenFossum IF13.13.07
212264Karin Halsaa DolvenAsker Skiklubb
190679Marte Sofie SkroveRingerike OL

H17-20

5 720 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502143Simen Aure SkogedalAsker Skiklubb12.12.11
200255Brede Tolo HauglandAsker Skiklubb12.37.33
509131Sondre Zahl HagenFossum IF12.38.01

H21-39

5 720 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200100Magnus Mellbye LarsenAsker Skiklubb12.39.37
510716Espen Beer PrydzHeming Orientering13.04.20
504114Erling SommerfeldtAsker Skiklubb13.44.00
221348Knut Sveinung Holth RekaaRøyken OL
502233Sveinung SyversenOppsal Orientering

D21-39

5 720 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL12.01.04
507713Vigdis HobølOppsal Orientering12.12.53
504518Ruth VingerhagenAsker Skiklubb12.16.47

H40

5 720 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
233943Jøran KristensenHeming Orientering12.11.36
243768Holger KeilholzRøyken OL12.12.48
504453Jørn SundbyLarvik OK12.19.02
223922Helge Grenager SolheimOppsal Orientering12.24.26
211243Eirik JørgensenTyrving IL12.25.00
204617Atle PedersenFossum IF12.28.06
229636Frode StrislandFossum IF12.28.28
501010Trond LundIL Tyrving12.34.11
187259Thor MellaOppsal Orientering12.37.22
204534Arild NyhaugAsker Skiklubb12.49.24
505300Aksel OlsenAsker Skiklubb

D40

4 340 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181955Ellen Aure SkogedalAsker Skiklubb11.55.34
211551Milda ØhlckersTyrving IL12.26.40

H50

4 340 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505666Are FlåganAsker Skiklubb12.03.43
210110Guttorm EggeIL GeoForm12.12.51
504485Svein GranerudAsker Skiklubb12.14.29
501369Kjetil EspedalNydalens SK12.15.59
221236Atle StrømHedrum OL12.20.35
91575Vincent EijsinkÅs-NMBU Orientering12.21.11
201445Jon Iver BakkenNydalens SK12.26.24
192953Torgeir BrandalKongsberg OL12.26.51
241722Lars Erik GjeinFossum IF12.27.29
510694Knut Edvard HellandØstmarka OK12.34.38
196876Lasse ArnesenHeming Orientering12.42.23
215453Sven OhrvikKonnerud IL12.56.39
510800Ola GjessingHeming Orientering12.57.51
190326Bjørn Henning GrandalTyrving IL13.27.10
504115Arne FossheimAsker Skiklubb13.45.46
243563Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL
221325Eivind HoffTyrving IL

D50

4 340 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504446Sharon BroadwellIL GeoForm12.11.50
504227Merete Bugge12.12.36
224573Margrete EngzeliusAsker Skiklubb12.13.58
188879Tone SkramRøyken OL12.22.34
222337May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering12.26.13
233535Charlotte SkoglundKiels OK12.27.03
220077Marianne ArnesenAsker Skiklubb12.27.46
506132Kjersti HovFossum IF12.29.25
186189Hege FeiringTyrving IL12.30.51
507825Marianne NjåsteinTyrving IL12.38.08
211112Signe Astrup ArnesenHeming Orientering12.44.58
216396Torunn Økern JensenRingerike OL12.48.06
510324Veslemøy SolbergKonnerud IL12.53.28
225302Ida GjessingKlubbløs12.57.48
220857Ingrid NermoenØstmarka OK13.06.30
212297Siv Susanne JystadØstmarka OK
201695Magnhild T. MølnvikFossum IF
508100Jorun RuudAsker Skiklubb

H60

4 340 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506661Odd Harald NilsenOL Tønsberg og omegn12.02.00
195715Are EriksenOslostudentenes IK12.05.40
181270Martin GranlyLillomarka OL12.06.13
506358Bjørn GrindeIL GeoForm12.07.55
195801Øyvind GylverAsker Skiklubb12.13.19
239501Harald HoviSkien OK12.19.19
500267Trond RønnebergAsker Skiklubb12.20.12
508818Svein S JacobsenTyrving IL12.26.37
222606Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm12.27.12
506944Rune TeiglandØstmarka OK12.28.58
508255Eirik TandrevoldFossum IF12.50.43
221269Bjørn ChristensenØstmarka OK12.58.19
507613Torgeir StrandhagenRøyken OL13.00.52
217135Per SchancheAsker Skiklubb13.29.36
184248Øystein KildalØstmarka OK13.34.05

D60

4 340 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504462Grethe Lill RyengSturla, IF12.14.44
502919Grete S B HoviSkien OK12.19.42
231530Kari LyngbakkenKonnerud IL12.45.54

H70

4 340 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
208714Per FosserHeming Orientering11.51.06
233504Harald WibyeOK Moss12.00.04
199690Hans StordalOL Tønsberg og omegn12.03.33
510674Helge RevhaugRingerike OL12.08.16
199326Per ØhlckersTyrving IL12.24.44
506796Vidar BerteigIL GeoForm12.43.09
501122Bjørn GunnerødAsker Skiklubb12.48.12
508982Øystein MadsenHaugerud IF12.48.59
211181Kjell StenstadvoldTyrving IL12.49.02
193014Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL12.53.27
244787Bjørn SandelienHeming Orientering13.35.50

D17B

4 340 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
239183Frida van MegenOppsal Orientering

H17C

2 340 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198793Stian LillegårdLillomarka OL
503505Terje ThrondsenNittedal OL

Annonser

IOF Eventor