Norsk Orientering

Startliste for Morgenfrisk i Follo #4 UsynligO 23. mai - 7.juni

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Morgenfrisk i Follo #4 UsynligO 23. mai - 7.juni
Arrangørorganisasjoner: Måren OK / Nordre Follo Orientering
Dato: søndag 7 juni 2020

C-åpen

14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
3Reidar StenrudMåren OK13.47.54
0Håvard EndresenMåren OK11.32.06
2Leon AddicksMåren OK11.44.29
2Vidar BerteigIL GeoForm11.44.29
2Trym Leines BruvikMåren OK11.44.29
2Benjamin BuhlerMåren OK11.44.29
2Erlend Bjerknes FagerlidMåren OK11.44.29
2Cicci GjetangerMåren OK11.44.29
2Malin GjetangerMåren OK11.44.29
2Simen Rønning JohansenMåren OK11.44.29
2Helene KlavenessMåren OK11.44.29
2Magnus KlavenessMåren OK11.44.29
2Kolbjørn MegardNordre Follo Orientering11.44.29
1Wendy FjellstadÅs-NMBU Orientering17.35.28

A-kort

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
2Geir TrøanNordre Follo Orientering09.33.39
4Anna Lina ToverudNordre Follo Orientering10.20.09
6Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL10.50.06
1Anne Marit FærdenNordre Follo Orientering10.56.57
5Jon FærdenNordre Follo Orientering10.57.43
3Sharon BroadwellIL GeoForm11.05.03
0Unni BøhlerengenMåren OK13.28.11
0Aase Tove GoldenMåren OK13.28.11
0Kjersti Holt  HanssenMåren OK13.28.11
0Knut JohansenMåren OK13.28.11
0Peter KlavenessMåren OK13.28.11
0Gro Hege LudvigsenMåren OK13.28.11
0Reidar StenrudMåren OK13.28.11
0Tove StrandMåren OK13.28.11
Vidar BerteigIL GeoForm15.16.50
7Aina GrymyrHaugerud IF17.10.49

A-mellom

33 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Celine YtternesNordre Follo Orientering10.22.06
Eldar BørsumBækkelagets SK12.44.24
5Geir TrøanNordre Follo Orientering09.46.05
8Richard Zeiner-GundersenAker Brygge Orientering10.49.52
2May Bente BrurbergÅS-NMBU Orientering11.10.15
0Audun BjerknesMåren OK11.16.07
0Kine Dirro BøhlerengenMåren OK11.16.07
0Espen DelpMåren OK11.16.07
0Gisle Nordahl DueMåren OK11.16.07
0Morten DueMåren OK11.16.07
0Andreas GjetangerMåren OK11.16.07
0Trond HolterMåren OK11.16.07
0Lars Rønning JohansenMåren OK11.16.07
0Per Hermann KrøgerMåren OK11.16.07
0Peter LegatMåren OK11.16.07
0Sigbjørn OddenMåren OK11.16.07
0Beate StrandMåren OK11.16.07
0Tormod StrandMåren OK11.16.07
0Paul TorvundØstmarka OK11.16.07
0Stein TurtumøygardMåren OK11.16.07
0Njål F. VadlaSandnes IL (Rogaland)11.16.07
3Knut Edvard HellandØstmarka OK11.29.35
4Lars Petter EndresenMåren OK14.05.03
6Hasse BergstrømTyrving IL14.10.08
6Anders BruvikMåren OK14.10.08
6Pål DahleOppsal Orientering14.10.08
6Tor LahlumNordre Follo Orientering14.10.08
6Petter NæssOppsal Orientering14.10.08
6Kristian StenrudIndre Østfold OK14.10.08
6Laila StenrudIndre Østfold OK14.10.08
9Sharon BroadwellIL GeoForm14.25.37
1Per Arne AndresenNordre Follo Orientering14.50.59
10Hallvard FjærLillomarka OL16.47.05

A-lang

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
7Jon LahlumIL GeoForm10.21.16
8Ståle HeitmannFossum IF13.56.12
4Jon FærdenNordre Follo Orientering10.58.17
4Vegar RøysetPrivat10.58.17
Thomas BedinIndre Østfold OK12.33.41
2Audun BjerknesMåren OK13.28.26
2Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering13.28.26
2Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering13.28.26
2Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering13.28.26
2Frank Åge KippernesPrivat13.28.26
2Ole Kjell LangmyrenLillomarka OL13.28.26
2Eirik  NordhagenÅs-NMBU Orientering13.28.26
2Linus OlhansÅs-NMBU Orientering13.28.26
2Sture OttesenIndre Østfold OK13.28.26
2Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering13.28.26
6Audrun UtskarpenIL GeoForm20.09.38
5Anders BruvikMåren OK21.23.55

Annonser

IOF Eventor