Norsk Orientering

Startliste for HARDHAUSEN

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: HARDHAUSEN
Arrangørorganisasjon: Sandnes IL (Rogaland)
Dato: lørdag 24 oktober 2020

Mini Hardhausen

4 700 m, 22 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Frida RichterSandnes IL (Rogaland)10.00
330Magnus SæteråsSandnes IL (Rogaland)11.00
331Emil Fotland KolstøEgersund OK11.00
332Tea StokkelandÅlgård Orientering11.00
333Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)11.00
334Ruben Mydland HellandEgersund OK11.00
335Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)11.00
336Karen OrstadGanddal IL11.00
337Ingeborg Roth AarskogSandnes IL (Rogaland)11.00
338Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)11.00
339Amalie Sofie Kalsaas UrstadÅlgård Orientering11.00
340Liven OrstadGanddal IL11.00
341Mangor EikelandNOTEAM11.00
342Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)11.00
343Lea StokkelandÅlgård Orientering11.00
344Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)11.00
345Eskil BergeSandnes IL (Rogaland)11.00
346Markus Mydland HellandEgersund OK11.00
347Noa StokkelandÅlgård Orientering11.00
348Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)11.00
256Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.15
235Ine ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.50

D 11-12

6 500 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
255Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)11.15
257Hanna in't VeldGanddal IL11.15
258Filippa Høyvik LindalSandnes IL (Rogaland)11.15
259Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)11.15

D 13-14

6 500 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
243Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.15
244Åsne Myklebost TorgersenSandnes IL (Rogaland)11.15
245Mari RichterSandnes IL (Rogaland)11.15
246Julie Mydland HellandEgersund OK11.15
247Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)11.15
248Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11.15
249Ada C StokkelandÅlgård Orientering11.15

D 15-16

9 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
149Alida OftedalÅlgård Orientering11.50
150Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)11.50
151Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)11.50
152Anna TaksdalGanddal IL11.50

D 17-

13 800 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
50Aud Hognestad TaksdalGanddal IL11.35
51Berit Våg AkslandEquinor BIL11.35
52Ida KolstøEgersund OK11.35
53Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)11.35
54Ingrid LamarkGanddal IL11.35
55Mette WathneSandnes IL (Rogaland)11.35
56Trine Bolstad ScheieGanddal IL11.35
58Wenche Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)11.35
59Hilde HetlandEgersund OK11.35
60Janne Tjørhom AasheimNydalens SK11.35
61Anita Glenne KallhovdEgersund OK11.35
62Ingeborg WathneSandnes IL (Rogaland)11.35
63Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb11.35

D 50-

9 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
158Grethe  Anda FuglestadEquinor BIL11.50
159Helen LomelandSUS BIL11.50
160Vibeke LamarkGanddal IL11.50
161Kirsti RustadEquinor BIL11.50
162Torill AndersenEquinor BIL11.50
163Inger Tone NygårdEgersund OK11.50
164Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)11.50
165Keth BerggrafEquinor BIL11.50

D 60-

9 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
171Åse BergSUS BIL11.50
172Helga AaslidEgersund OK11.50
173Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.50
174Ingunn VoilåsEgersund OK11.50
175Mette DagslandLærerne BIL11.50
176Anne GarsrudStavanger Orienteringsklubb11.50
177May MelingStavanger Orienteringsklubb11.50
178Tove BjerkreimSUS BIL11.50

H 11-12

6 500 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
275Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)11.15
276Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)11.15
277Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.15
278Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)11.15
279Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)11.15
280Peder OrstadGanddal IL11.15
281Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)11.15
282Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)11.15
283Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)11.15
284Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)11.15

H 13-14

6 500 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
265Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)11.15
266Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)11.15
267Per Noah SommerheinNydalens SK11.15
268Livar OftedalÅlgård Orientering11.15
269Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.15

H 15-16

13 800 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
69Gabriel ÅrsvollSandnes IL (Rogaland)11.35
70Øyvind LamarkGanddal IL11.35
71Samuel A StokkelandÅlgård Orientering11.35
72Markus RichterSandnes IL (Rogaland)11.35
73Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11.35
74Edvin AakreEgersund OK11.35
75Stian W. HaugvaldstadEquinor BIL11.35
76Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)11.35
77Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.35
78Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.35

H 17-

3 000 m, 44 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Bernhard Haver VagleSweco BIL11.00
2Eilef FossCoP No BIL11.00
3Jack KoskyStavanger Orienteringsklubb11.00
4Fredrik OmdalGanddal IL11.00
5Vegard KarlsenCHC Helisport BIL11.00
6Håvard BarkvedMulticonsult BIL11.00
7Ole Morten ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.00
8Runar Eike ToftEquinor BIL11.00
9Marius SteneConocoPhillips BIL11.00
10Sturla StokkelandÅlgård Orientering11.00
11Thomas ThueRogaland Politi BIL11.00
12Markus Andreas BreivoldGanddal IL11.00
13Kim RichterSandnes IL (Rogaland)11.00
14Håkon EggebøMulticonsult BIL11.00
15Kristoffer MonsenVaregg Fleridrett11.00
16Jarle SolbakkenSauda Orienteringsklubb11.00
17Brostrup LandstadSandnes IL (Rogaland)11.00
18Erik LimaGanddal IL11.00
19Bjarthe WesterheimStord Orientering11.00
20Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)11.00
21Jørgen StrømstadCHC Helisport BIL11.00
22Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb11.00
23Morten Bjerga SundliGanddal IL11.00
24Magnus LandstadLyse Aktiv11.00
25Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering11.00
26Geir SandSUS BIL11.00
27Svein KyllingstadMulticonsult BIL11.00
28Jørgen BreivoldGanddal IL11.00
29Tor Gunnar AkslandEquinor BIL11.00
30Svein Magnus HalsneMulticonsult BIL11.00
31Audun RostadSweco BIL11.00
32Fredrik SandalGanddal IL11.00
33Torbjørn Ims ØstbyLyse Aktiv11.00
34Tobias RøddeGanddal IL11.00
35Jørn Andre CarlsenÅlgård Orientering11.00
36Oddgeir NevlandNOV BIL11.00
37Aart Joakim in't VeldGanddal IL11.00
38Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)11.00
39Joar EilevstjønnGanddal IL11.00
40Vegard Braut KyllingstadLyse Aktiv11.00
41Andreas M. TerjesenNOTEAM11.00
42Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)11.00
43Bjarte HarboRogaland Politi BIL11.00
44Asgeir NærlandRogaland Politi BIL11.00

H 50-

13 800 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
84Øyvind BerggrafEquinor BIL11.35
85Pål H. GjerdenStavanger Orienteringsklubb11.35
86Anders GlenneAker Solutions BIL11.35
87Per Ingar HadlandGanddal IL11.35
88Øistein HaalandEquinor BIL11.35
89Øyvind RummelhoffCoP No BIL11.35
90Jan Einar ØvremoCHC Helisport BIL11.35
91Lars HelgelandGanddal IL11.35
92John BreilandKlepp IL11.35
93Geir HaugvaldstadEquinor BIL11.35
94Trond LamarkGanddal IL11.35
95Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)11.35
96Svein Oddvar NetlandEquinor BIL11.35
97Morten RonæssCoP No BIL11.35
98Morten AamodtSandnes IL (Rogaland)11.35
99Tore RøddeGanddal IL11.35
100Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)11.35
101Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb11.35
102Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb11.35
103Odd Ivar KarlsenÅlgård Orientering11.35
104Lars PrimstadKlepp kommune BIL11.35
105Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb11.35
106Jakob KarlsenGanddal IL11.35
107Tom FurlandSandnes IL (Rogaland)11.35
108Henning SundbyGanddal IL11.35
109Tor BrekkenGanddal IL11.35
110Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb11.35
111Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)11.35

H 60-

13 800 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
117Ove OalandEquinor BIL11.35
118Arne Kristian EspedalStavanger Orienteringsklubb11.35
119Dag HelliksenPetrOL11.35
120Morten JohannessenAker Solutions BIL11.35
121Jan HetlandEgersund OK11.35
122Espen KroghAker Solutions BIL11.35

H 70-

9 200 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb11.50
185Jan VærpKlepp kommune BIL11.50
186Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.50
187Harry BreilandÅlgård Orientering11.50
188Olav HabbestadEquinor BIL11.50
189Tormod AaslidEgersund OK11.50
190Jostein TunheimEquinor BIL11.50
191Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb11.50
192Geir HusdalTIF Viking11.50
193Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb11.50
194Terje BrautSandnes kommune BIL11.50
195Kjell LangvikStavanger Orienteringsklubb11.50
196Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)11.50
197Arne ØstensenStavanger Orienteringsklubb11.50

Åpen 2

13 800 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
128Arthur Magnus FayemendyEquinor BIL11.35
129Oddmund NordgårdSUS BIL11.35
130Tor Gunnar OsenEquinor BIL11.35
131Bjørn kristian RøylandStavanger Orienteringsklubb11.35
132Vegard HauskenPetrOL11.35
133Anders Lindaas BringedalEquinor BIL11.35
134Espen LønneQ Meieriene11.35
135Frode UngarEquinor BIL11.35
136Arngrim UtskarpenStavanger kommune BIL11.35
137Ove NygaardEquinor BIL11.35
138Rune HatleAvinor Sola BIL11.35
139Andreas Nybak UrdalGanddal IL11.35
140Tore TengesdalSandnes IL (Rogaland)11.35
141Thomas  ChruickshankHalliclub11.35
142Cedric FayemendyEquinor BIL11.35
143Håvard Thomassen LauritsenEquinor BIL11.35

Åpen 3

9 200 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.35
203Johan DahlEquinor BIL11.50
204Torstein BirkelandPROCON RI11.50
205Arne Magne HandelandRiska Orienteringsklubb11.50
206Toril DahleGanddal IL11.50
207May Bente ValdalSandnes IL (Rogaland)11.50
208Bruno PierfeliceNOV BIL11.50
209Toyah BråtveitFylkeshuset BIL11.50
210Ingrid L. AustbøSola kommune11.50
211Jean-Michel MauriceJWC BIL11.50
212Espen Fyhn NilsenStavanger Orienteringsklubb11.50
213Oddbjørn OselandPROCON RI11.50
214Trygve MichaelsenStavanger kommune BIL11.50
215Anastasia OllestadSandnes Småfirma BIL11.50
216Hege Anita NielsenHalliclub11.50
217Kjersti NordalPROCON RI11.50
218Nina Glendrange WoldNettsenteret AS11.50
219Stig Erlend OllestadNOV BIL11.50
220Truls ThorkildsenPROCON RI11.50
221Stephanie LoinJWC BIL11.50
222Kari SjursenStavanger kommune BIL11.50
223Øystein  FuglestadNortura BIL11.50
224Sverre Magnar NordalEquinor BIL11.50
225Anne Marie GauselSUS BIL11.50
226Tor Geir EspedalGanddal IL11.50
227Sveinung RosenvingeEquinor BIL11.50
228Mariann SveinsvollGanddal IL11.50
229Arne BirkelandPROCON RI11.50
230Per Ivar HovstadEquinor BIL11.50
231Arne NygaardLyse Aktiv11.50
232Jane Mydland HellandEgersund OK11.50
233Leif Kjetil Hinna GauselEquinor BIL11.50
234Marie SjursenStavanger kommune BIL11.50
236Lene Taugbøl LomelandÅlgård Orientering11.50
237Kristin BreivoldGanddal IL11.50

Trim

6 500 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
290Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11.15
291Arja SjursenSandnes kommune BIL11.15
292Heidi Karlstad NordaunetSweco BIL11.15
293Christof SchaetzAreo Norway11.15
294Kjell MaudalKverneland BIL11.15
295Lene SkotnesLyse Aktiv11.15
296Leif Kåre LendeVID11.15
297Ritva HalsneSUS BIL11.15
298Per Kolbein TonstadLyse Aktiv11.15
299Marianne HøieEquinor BIL11.15
300Wibeke LendeFrøyland IL11.15
301Siv Hilde BergSUS BIL11.15
302Ådne OrstadGanddal IL11.15
303Guro GrimnesSweco BIL11.15
304Margot AsheimSUS BIL11.15
305Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb11.15
306Mette BaardsgaardSandnes Småfirma BIL11.15
307Stein Stornes NordalLyse Aktiv11.15
308Ester BoenheimTannhelse Rogaland BIL11.15
309Endre GabrielsenSweco BIL11.15
310Steinar AaseTannhelse Rogaland BIL11.15
311Sverre UhlvingSUS BIL11.15
312Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL11.15
313Astri SandangerSandnes Småfirma BIL11.15
314Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)11.15
315Thor Båtnes-PedersenCHC Helisport BIL11.15
316Magne JakobsenKverneland BIL11.15
317Arild SvihusGanddal IL11.15
318Synnøve WestermoenSandnes IL (Rogaland)11.15
319Geir Sperre JørgensenTannhelse Rogaland BIL11.15
320Andreas Florian EnteLyse Aktiv11.15
321Linda EliassenSUS BIL11.15
322Jan A BekkeheienStavanger kommune BIL11.15
323Maria PettersenGanddal IL11.15
324Eli Thorset VågeStavanger kommune BIL11.15

Annonser

IOF Eventor