Norsk Orientering

Startliste for KM-lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM-lang
Arrangørorganisasjon: Sauda Orienteringsklubb
Dato: søndag 23 august 2020

Sandnes IL (Rogaland)

65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
130Sarah JongenburgerN-åpen1 700 m11.00
138Ine Wathne ThingbøD 9-102 100 m11.00
264Nina AkslandD 11-122 300 m11.00
285Jon DuncanH 21-9 100 m11.00
347Evelyn Fernandes NødlandD 15-163 300 m11.00
136Trym UndheimH 9-102 100 m11.04
140Lars OftedalH 9-102 100 m11.04
262Veslemøy FarsetD 11-122 300 m11.04
273Aslak WathneH 11-122 300 m11.06
291Thomas ValdalH 17-186 600 m11.06
377Mari RichterD 13-143 100 m11.06
314Stian HaugvaldstadH 15-164 800 m11.07
132Kåre LevangN-åpen1 700 m11.08
142Sjur UndheimH 9-102 100 m11.08
269Vebjørn OftedalH 11-122 300 m11.08
281Sigurd R. OftedalH 40-6 600 m11.08
351Selma Lothine Fridheim TorpD 15-163 300 m11.09
379Amalie Wathne ThingbøD 13-143 100 m11.09
134Frida RichterN-åpen1 700 m11.10
139Finlay DuncanH 9-102 100 m11.12
274Magnus HaugH 11-122 300 m11.12
312Andreas Vistnes MyklebostH 15-164 800 m11.13
144Tormod LevangH 9-102 100 m11.14
349Julie AkslandD 15-163 300 m11.15
375Alva ChristiansenD 13-143 100 m11.15
271Thomas DuncanH 11-122 300 m11.16
266Oliver DuncanH 11-122 300 m11.18
297Tor Gunnar AkslandH 40-6 600 m11.18
388Jone ValdalH 13-143 100 m11.18
307Joel SkogeH 15-164 800 m11.19
355Jorunn JohannesenD 50-3 300 m11.19
389Peter SæbbøH 13-143 100 m11.21
268Trygve Skumlien MyrlandH 11-122 300 m11.22
294Magnus LandstadH 40-6 600 m11.22
372Synnøve WestermoenAK-åpen2 500 m11.22
265Emil Wathne ThingbøH 11-122 300 m11.24
381William Tønnesen LundbergH 13-143 100 m11.24
316Markus RichterH 15-164 800 m11.25
275Åsne Myklebost TorgersenC-åpen 10-162 300 m11.26
374Bjørnar André HaugAK-åpen2 500 m11.26
382Eirik WathneH 13-143 100 m11.27
276Stein UndheimC-åpen 17-2 300 m11.28
277Åsa ChristiansenC-åpen 17-2 300 m11.30
302Kim RichterH 40-6 600 m11.30
308Ola Wathne ThingbøH 15-164 800 m11.31
380Marta MyklebostC-åpen 10-162 300 m11.32
384Idar JongenburgerH 13-143 100 m11.33
317Kalle JongenburgerH 15-164 800 m11.34
385Dirk Einar van ZantenH 13-143 100 m11.36
309Omund Thu LandstadAK-åpen2 500 m11.37
323Ingeborg WathneD 40-4 800 m11.41
386Jonas Vistnes MyklebostH 13-143 100 m11.42
318May Bente ValdalB-åpen 17-3 100 m11.43
390Melvin JongenburgerB-åpen 10-163 100 m11.44
322Ingunn Anda HaugD 40-4 800 m11.45
391Gezien JongenburgerB-åpen 17-3 100 m11.46
321Ane OftedalD 40-4 800 m11.49
320Ragnhild RichterD 40-4 800 m11.51
327Berit AkslandD 40-4 800 m11.57
342Jon MyklebostH 50-4 800 m12.01
336Rune ChristiansenH 50-4 800 m12.11
338Njål F. VadlaH 50-4 800 m12.17
332Morten AamodtH 50-4 800 m12.21
334Geir HaugvaldstadH 50-4 800 m12.31
345Alexander JongenburgerAL-åpen4 800 m12.33

Annonser

IOF Eventor