Norsk Orientering

Startliste for KM-lang

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: KM-lang
Arrangørorganisasjon: Sauda Orienteringsklubb
Dato: søndag 23 august 2020

Egersund OK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
310Edvin AakreH 15-16 (10)4 800 m11.10
356Inger Tone NygårdD 50- (5)3 300 m11.25

Fitjar IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
331Rolf Atle RolfsnesH 50- (17)4 800 m12.27

Ganddal IL

26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
287Janne Tjørhom AasheimD 21- (2)6 600 m11.00
361Ann Karin TjørhomD 60- (1)2 500 m11.00
278Fredrik SandalH 21- (9)9 100 m11.02
288Aud Hognestad TaksdalD 21- (2)6 600 m11.02
305Ingrid LamarkD 17-20 (3)4 800 m11.02
290Andreas Nybak UrdalH 17-18 (4)6 600 m11.04
280Erik LimaH 21- (9)9 100 m11.06
348Anna TaksdalD 15-16 (6)3 300 m11.06
364Kjell SvihusH 70- (6)2 500 m11.06
289Markus Andreas BreivoldH 17-18 (4)6 600 m11.08
282Fredrik OmdalH 21- (9)9 100 m11.10
293Ole Kristian TaksdalH 17-18 (4)6 600 m11.10
286Kristian Frafjord HaarrH 21- (9)9 100 m11.12
284Morten Bjerga SundliH 21- (9)9 100 m11.16
313Øyvind LamarkH 15-16 (10)4 800 m11.16
352Vibeke LamarkD 50- (5)3 300 m11.17
292Tobias RøddeH 21- (9)9 100 m11.18
370Arild SvihusAK-åpen (6)2 500 m11.18
354Ann-Cathrin Nybak UrdalD 50- (5)3 300 m11.23
295Jørgen BreivoldH 40- (11)6 600 m11.24
358Ove OalandH 60- (4)3 300 m11.27
360Paul Terje HaarrH 60- (4)3 300 m11.33
330Arild AasheimH 50- (17)4 800 m12.09
341Svein-Erik KvameH 50- (17)4 800 m12.15
335Trond LamarkH 50- (17)4 800 m12.25
328Oddvar TaksdalH 50- (17)4 800 m12.29

Haugesund IL Orientering

17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
131Linnea KvalaN-åpen (6)1 700 m11.02
350Sara HetlandD 15-16 (6)3 300 m11.03
376Miriam SveenD 13-14 (5)3 100 m11.03
135Ellen KvalaN-åpen (6)1 700 m11.06
141Ulrik Olsen RachorH 9-10 (7)2 100 m11.06
272Emil Olsen RachorH 11-12 (10)2 300 m11.10
346Selma SteinsvågD 15-16 (6)3 300 m11.12
366Sigved GramstadH 70- (6)2 500 m11.12
270Filip SveenH 11-12 (10)2 300 m11.14
267Natanael TolåsH 11-12 (10)2 300 m11.20
301Knut Steffen KvalaH 40- (11)6 600 m11.20
373Dag Abel SveenAK-åpen (6)2 500 m11.20
371Madli HjermannAK-åpen (6)2 500 m11.24
298Fridtjof RachorH 40- (11)6 600 m11.26
387Peder Gramstad BerstadH 13-14 (9)3 100 m11.30
303Sigleif SteinsvågH 40- (11)6 600 m11.32
325Grethe Paulsen VieD 40- (9)4 800 m11.55

IL Gular

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
146Ane Sofie NærheimN2-åpen 10-16 (2)2 100 m11.16
145Samuel Elias NærheimN2-åpen 10-16 (2)2 100 m11.18
147Bodil HåheimN2-åpen 17- (1)2 100 m11.20
337Sverre Johan NærheimH 50- (17)4 800 m12.03

IL Strand-Ulv

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
263Triana K NerhusD 11-12 (3)2 300 m11.02
359Knut J NerhusH 60- (4)3 300 m11.31

Sandnes IL (Rogaland)

65 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
130Sarah JongenburgerN-åpen (6)1 700 m11.00
138Ine Wathne ThingbøD 9-10 (2)2 100 m11.00
264Nina AkslandD 11-12 (3)2 300 m11.00
285Jon DuncanH 21- (9)9 100 m11.00
347Evelyn Fernandes NødlandD 15-16 (6)3 300 m11.00
136Trym UndheimH 9-10 (7)2 100 m11.04
140Lars OftedalH 9-10 (7)2 100 m11.04
262Veslemøy FarsetD 11-12 (3)2 300 m11.04
273Aslak WathneH 11-12 (10)2 300 m11.06
291Thomas ValdalH 17-18 (4)6 600 m11.06
377Mari RichterD 13-14 (5)3 100 m11.06
314Stian HaugvaldstadH 15-16 (10)4 800 m11.07
132Kåre LevangN-åpen (6)1 700 m11.08
142Sjur UndheimH 9-10 (7)2 100 m11.08
269Vebjørn OftedalH 11-12 (10)2 300 m11.08
281Sigurd R. OftedalH 40- (11)6 600 m11.08
351Selma Lothine Fridheim TorpD 15-16 (6)3 300 m11.09
379Amalie Wathne ThingbøD 13-14 (5)3 100 m11.09
134Frida RichterN-åpen (6)1 700 m11.10
139Finlay DuncanH 9-10 (7)2 100 m11.12
274Magnus HaugH 11-12 (10)2 300 m11.12
312Andreas Vistnes MyklebostH 15-16 (10)4 800 m11.13
144Tormod LevangH 9-10 (7)2 100 m11.14
349Julie AkslandD 15-16 (6)3 300 m11.15
375Alva ChristiansenD 13-14 (5)3 100 m11.15
271Thomas DuncanH 11-12 (10)2 300 m11.16
266Oliver DuncanH 11-12 (10)2 300 m11.18
297Tor Gunnar AkslandH 40- (11)6 600 m11.18
388Jone ValdalH 13-14 (9)3 100 m11.18
307Joel SkogeH 15-16 (10)4 800 m11.19
355Jorunn JohannesenD 50- (5)3 300 m11.19
389Peter SæbbøH 13-14 (9)3 100 m11.21
268Trygve Skumlien MyrlandH 11-12 (10)2 300 m11.22
294Magnus LandstadH 40- (11)6 600 m11.22
372Synnøve WestermoenAK-åpen (6)2 500 m11.22
265Emil Wathne ThingbøH 11-12 (10)2 300 m11.24
381William Tønnesen LundbergH 13-14 (9)3 100 m11.24
316Markus RichterH 15-16 (10)4 800 m11.25
275Åsne Myklebost TorgersenC-åpen 10-16 (2)2 300 m11.26
374Bjørnar André HaugAK-åpen (6)2 500 m11.26
382Eirik WathneH 13-14 (9)3 100 m11.27
276Stein UndheimC-åpen 17- (2)2 300 m11.28
277Åsa ChristiansenC-åpen 17- (2)2 300 m11.30
302Kim RichterH 40- (11)6 600 m11.30
308Ola Wathne ThingbøH 15-16 (10)4 800 m11.31
380Marta MyklebostC-åpen 10-16 (2)2 300 m11.32
384Idar JongenburgerH 13-14 (9)3 100 m11.33
317Kalle JongenburgerH 15-16 (10)4 800 m11.34
385Dirk Einar van ZantenH 13-14 (9)3 100 m11.36
309Omund Thu LandstadAK-åpen (6)2 500 m11.37
323Ingeborg WathneD 40- (9)4 800 m11.41
386Jonas Vistnes MyklebostH 13-14 (9)3 100 m11.42
318May Bente ValdalB-åpen 17- (2)3 100 m11.43
390Melvin JongenburgerB-åpen 10-16 (1)3 100 m11.44
322Ingunn Anda HaugD 40- (9)4 800 m11.45
391Gezien JongenburgerB-åpen 17- (2)3 100 m11.46
321Ane OftedalD 40- (9)4 800 m11.49
320Ragnhild RichterD 40- (9)4 800 m11.51
327Berit AkslandD 40- (9)4 800 m11.57
342Jon MyklebostH 50- (17)4 800 m12.01
336Rune ChristiansenH 50- (17)4 800 m12.11
338Njål F. VadlaH 50- (17)4 800 m12.17
332Morten AamodtH 50- (17)4 800 m12.21
334Geir HaugvaldstadH 50- (17)4 800 m12.31
345Alexander JongenburgerAL-åpen (1)4 800 m12.33

Sauda Orienteringsklubb

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
143Øystein Øye RossebøH 9-10 (7)2 100 m11.10
133Anne Sigrid Øye RossebøN-åpen (6)1 700 m11.12
279Lars Helge LølandH 21- (9)9 100 m11.14
296Jarle SolbakkenH 40- (11)6 600 m11.14
353Yolanda DirksenD 50- (5)3 300 m11.21
311Järvi StielstraH 15-16 (10)4 800 m11.22
299Lars FolgerøH 40- (11)6 600 m11.28
383Iver Bjerga ØverlandH 13-14 (9)3 100 m11.39

Stavanger Orienteringsklubb

11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
306Vilde Margrethe SæbbøD 17-20 (3)4 800 m11.00
362Haldis Olaug GlendrangeD 70- (2)2 500 m11.02
283Martin BlystadH 21- (9)9 100 m11.04
304Sara Nystrøm OlsenD 17-20 (3)4 800 m11.04
363Turid NystrømD 70- (2)2 500 m11.04
369Svein GlendrangeH 70- (6)2 500 m11.16
357Bjørn AlsakerH 60- (4)3 300 m11.29
324Wenche Margrethe SæbbøD 40- (9)4 800 m11.47
344Kjetil WirakH 50- (17)4 800 m11.59
339Stein Arne OlsenH 50- (17)4 800 m12.13
333Pål BårdsenH 50- (17)4 800 m12.19

TIF Viking

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
367Geir HusdalH 70- (6)2 500 m11.14

Vindafjord Orienteringslag

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
368Ingebrigt GuleH 70- (6)2 500 m11.08
326Anita SælevikD 40- (9)4 800 m11.39
319Kjersti Hausberg BjergaD 40- (9)4 800 m11.53
329Per Bjarne MyhreH 50- (17)4 800 m12.07
340Einar MartinsenH 50- (17)4 800 m12.23

Ålgård Orientering

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
137Lea StokkelandD 9-10 (2)2 100 m11.02
365Harry BreilandH 70- (6)2 500 m11.10
378Ada C StokkelandD 13-14 (5)3 100 m11.12
300Sturla StokkelandH 40- (11)6 600 m11.16
315Samuel A StokkelandH 15-16 (10)4 800 m11.28
343Jan-Einar ØvremoH 50- (17)4 800 m12.05

Annonser

IOF Eventor