Norsk Orientering

Startliste for pokalkamp 2 Bergen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: pokalkamp 2 Bergen
Arrangørorganisasjon: TIF Viking
Dato: tirsdag 8 september 2020

D/H-10N

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
247511Frida Ingeborg EikangerGneist, IL17.24.34
185973Ole Helmich TorgersenTIF Viking17.35.54
195807Harald Helmich TorgersenTIF Viking17.37.05
226092Erik PrestegårdGneist, IL17.42.17
247484Maria ChristenssonGneist, IL17.49.24
247613Lovise LitlekalsøyGneist, IL17.50.06
236775Marie KjærgårdGneist, IL17.58.29
253935Henrikke Lund OlsenTIF Viking18.13.14
185971Sigrid Eide TorgersenTIF Viking18.13.17
247605Liam NielsenVaregg Fleridrett

H11-12N

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206399Magnus Wilhelmsen NielsenFana IL18.27.59

D/H17-N

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
254588Gunnar Helmich PedersenTIF Viking17.35.55
211976Andreas NielsenVaregg Fleridrett
Petter Nielsen
Torhild Eide TorgersenTIF Viking

D-10

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195915Paula Helena Mesecke-HelgesenTIF Viking17.40.09
195916Katinka SannesTIF Viking17.40.20
195813Gabriel StrømmeTIF Viking17.45.24
223661Iris Popsueva BuanesTIF Viking

H-10

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
247190Jonas Breistein PedersenTIF Viking17.45.26
223800Sigve Popsuev BuanesTIF Viking17.45.32
247840Trygve LilleheilTIF Viking17.45.36
247840Trygve LilleheilTIF Viking17.45.36
195760Peder Kolskår ToppeTIF Viking17.49.42

D11-13

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195759Aurora Indrebø OtteråTIF Viking17.34.06
233601Ingrid BrattbakkFana IL17.43.04
223610Hedda Jansson RønnestadFana IL17.43.04
500167Emilie SolvikGneist, IL17.53.58
246910Ingrid HellevangGneist, IL17.55.01
247184Emilie Breistein PedersenTIF Viking17.56.05
247843Eirin IngvaldsenTIF Viking17.56.08
234176Karen Serck-HanssenVaregg Fleridrett18.06.09

H11-13

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212188Kirill EikangerGneist, IL17.24.40
223569Emil HeksemFana IL17.44.13
224301Peter StoltzVaregg Fleridrett17.50.04
246348Eirik Helleve HauglandGneist, IL17.52.07
246840Harald August GullaksenGneist, IL17.53.08
174494Andreas Fjæreide HellandVaregg Fleridrett

D65-

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222630Astrid OrmbergFana IL17.29.01
228104Bjørg MidttunBergens TF17.30.53
244744Kari SecherBergens TF17.31.57
226153Astri Ese HoleBergens TF17.33.03
235945Grete LindBergens TF17.37.07

D/H14-C

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
184553Per Olaf TangenFana IL17.25.34
501407Turid TangenOs Orienteringsklubb17.25.34
246875Stian LienOs Orienteringsklubb17.27.09
209829Mons Egil LienOs Orienteringsklubb17.28.04
195880Erik Rasmussen OtteråTIF Viking17.34.11
195745Christian MeseckeTIF Viking17.40.33
209704Daniel SkårOs Orienteringsklubb17.41.26
195850Bjarte ToppeTIF Viking17.45.50
195808Vidar PedersenTIF Viking17.45.56
195781Eirik LilleheilTIF Viking17.45.58
195797Elisabeth StrømmeTIF Viking17.46.04
224160Marie StoltzVaregg Fleridrett17.50.38
500046Margrete SolvikGneist, IL17.58.18
236774Jorunn KjærgårdGneist, IL17.59.34
204537Ane Sofie NærheimIL Gular18.11.38
94041Bodil HåheimIL Gular18.12.58
222652Roar BergeVaregg Fleridrett
244684Ingunn EikelandBergens TF
209779Geir RognsvågOs Orienteringsklubb

D12-14

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213270Ragna Oline Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett17.38.03
213813Tonje RykkjeVaregg Fleridrett18.10.59
197925Marie ThomassenVaregg Fleridrett18.12.59
213259Idun HeklandIL Gular18.42.13

H12-14

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
508988Oskar HeksemFana IL17.51.03
224195Isak August Holmefjord AmundsenVaregg Fleridrett17.52.01
223879Sverre Stuland TysværVaregg Fleridrett17.57.04
509089Håvard Serck-HanssenVaregg Fleridrett18.07.00
223649Marius GuibertVaregg Fleridrett18.14.03
223880Olve Berge AarsandVaregg Fleridrett
195949Andreas Strømme LidVaregg Fleridrett
202383Bendik Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett

D50-

8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
215429Berit HegdalBergens TF17.25.04
180128Bjørg KocbachBergens TF17.36.04
206470Turid RognsvågOs Orienteringsklubb17.39.03
480130Ingjerd SognnæsBergens TF17.43.04
217014Nina SoligardBergens TF17.49.42
184202Nina GogaBergens TF17.55.00
512483Britt KarlsenAskøy OL18.03.04
211280Hege FjellbirkelandIL Gular18.18.59

H65-

19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221422Atle AlvheimFana IL17.26.06
220842Per VoldFana IL17.27.03
181250Jan Olav OrmbergFana IL17.28.04
253971Axel IngvaldsenTIF Viking17.30.05
211523Halvdan Ramberg MoeFana IL17.31.05
226059Øistein PaulsenBergens TF17.32.03
192427Anders BjørkaasAskvoll og Holmedal IL17.32.59
204772Rolf NordOs Orienteringsklubb17.34.03
211500Atle BergsethVaregg Fleridrett17.35.03
216755Dagfinn HoleBergens TF17.37.04
211480Per HauglandÅrstad IL17.42.04
222569Ove DrangeVaregg Fleridrett17.44.03
221409Per VikaneFana IL17.58.59
512484Egil KarlsenAskøy OL18.05.04
245575Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking18.34.20
250467Gunnar KnudsenTIF Viking18.50.16
241763Gunnar J. AlsakerÅrstad IL
500902Per BjørkhaugTIF Viking
204297Terje Mathias HauglandTIF Viking

Åpen B

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
253917Karianne AlsakerÅrstad IL17.29.03
204610Astrid Oline ErvikVaregg Fleridrett17.38.03
206506Toralf RutledalFana IL17.40.05
211524Siv Ellen ThunesGneist, IL17.45.00
512550Øystein Bremer ThunesGneist, IL17.45.59
184530Marie PontoppidanOs Orienteringsklubb17.46.59
212134Jostein DøsenOs Orienteringsklubb17.47.00
510723Sindre EkrheimBergens TF17.54.00
470006Gro MadslienVaregg Fleridrett17.58.04
96694Ann-Elin BendiksenFana IL18.00.04
191663Tone RosenlundVaregg Fleridrett18.01.03
197743Dag BøeVaregg Fleridrett18.05.59
195907Bjørn BataldenFana IL18.19.59
510720Synne Marie SandviknesBergens TF18.33.18
222092Birte NordeideGneist, IL
82590Ina Hopland SkageGneist, IL

D15-16

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
510772Hedda Erica EikangerGneist, IL17.25.03
246957Judit Margrethe MøllerFana IL18.43.15
191281Helene NysæterBergens TF18.44.20

D17-

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195746Vibeke Tefre GriegFana IL17.27.04
237735Rannveig NordhagenFana IL18.04.02
510281Linda RykkjeVaregg Fleridrett18.08.46
192334Mari Fjellbirkeland JohannesenIL Gular18.18.02
222677Mariann ScheiTIF Viking18.25.59
191280Kirsti LysakerFana IL18.45.19
206432Ingeborg Rygg EikelandBergens TF18.46.14
506399Charlotte WatsonVaregg Fleridrett19.01.00
510525Kristine Bog VikaneFana IL

H50-

24 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
200454Øistein BøeFana IL17.26.03
500054Bjørn-Inge SkageGneist, IL17.28.03
202221Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett17.30.04
245738Tom Eirik EikangerIL Gular17.39.03
206490Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL17.40.03
192629Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett17.42.02
507951Tor SørevikTIF Viking17.43.03
220011Lars Stuland LarsenVaregg Fleridrett17.56.04
91423Leif Gunnar HovdenHalsnøy OL17.57.03
86918Dag AksnesIL Gular18.00.04
222690Bjørn SteinhaugVaregg Fleridrett18.01.03
211193Bjørn HøllelandFana IL18.02.01
245750Erik VikaneFana IL18.03.03
511097Tore Svein NeseAskøy OL18.05.04
82121Erik Serck-HanssenVaregg Fleridrett18.06.11
217046Alfon Harald JohansenBergens TF18.07.00
507665Sverre Johan NærheimIL Gular18.12.03
502587Arne JohannesenIL Gular18.20.52
222676Sverre OttesenVaregg Fleridrett18.24.03
208120Torgeir StrandFana IL18.46.35
91058John Olav AlvsvågFana IL
511784Kjetil DammTIF Viking
509038Tom Øyvind JohannessenGneist, IL
511098Lars SveenBergens TF

Åpen AK

6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
244786Hans-Richard BrattbakkFana IL17.44.56
236785Lars Olav ToloGneist, IL17.49.03
222547Knut UtneFana IL17.59.03
244641Runar SivertsenBergens TF18.19.00
201844Bård HeklandIL Gular18.42.45
509550Mark PurkisVaregg Fleridrett19.01.08

H17-

23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
89484Trond DøskelandFana IL17.26.02
501408Anders Tønnessen RødOs Orienteringsklubb17.34.03
204552Niklas ProforsVaregg Fleridrett17.47.02
504454Geir HeksemFana IL17.49.03
211077Sturle NordeideGneist, IL17.49.59
213038Andreas BergeOs Orienteringsklubb17.52.03
191645Tage RosenlundVaregg Fleridrett18.03.03
505702Oskar Madslien SteinhaugVaregg Fleridrett18.06.03
199735Sveinung RykkjeVaregg Fleridrett18.10.59
511109Pål ThomassenVaregg Fleridrett18.14.56
246969Sondre BataldenFana IL18.15.59
222570Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett18.16.59
229520Vegard Velle SivertsenBergens TF18.18.56
202220Kim-Andrè Kjenes HauglandVaregg Fleridrett18.21.32
211313Birk Bell LysakerFana IL18.41.30
226165Andreas NysæterBergens TF18.43.33
207802Magne KnudsenGneist, IL18.45.44
211903Brage Bell LysakerFana IL18.47.23
201918Andreas DaleBergens TF
91151Bjørn Johannessen FieldGneist, IL
186313Kristoffer Kjenes HauglandVaregg Fleridrett
197930Magnus Strømme LidVaregg Fleridrett
181016Per Harald Löfgren JohansenBergens TF

D19-

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
223308Roisin LongNydalens SK17.47.59
223868Ingunn MartinsenVaregg Fleridrett18.22.59
209975Helen MartinsenIL Gular
235225Karianne StrømmeVaregg Fleridrett

Annonser

IOF Eventor