Norsk Orientering

Startliste for KM langdistanse

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: KM langdistanse
Arrangørorganisasjon: Konnerud IL
Dato: lørdag 29 august 2020

N-åpen

1 915 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
242268Tobias DanielsenKongsberg OL10.18.01
243933Eira Zürcher-GretteEiker OL10.43.23
512656Simen Økern HågårdKonnerud IL11.24.00
512755Odin Yngve Solheim AlværFørde IL11.59.27
247699Klara Zahl ErikssonKongsberg OL

N2-åpen 10-16

2 045 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507974Ildrid MestadRøyken OL11.40.45

C-åpen 10-16

2 495 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
244010Line Zürcher-GretteEiker OL10.44.25
244009Martine RøkebergEiker OL10.46.37
174890Hedda Wessel PettersenBerger og Svelvik OL11.18.48
506923Askil MestadRøyken OL11.40.24
507973Eirill MestadRøyken OL12.07.53
212561Oskar BaklidKonnerud IL

B-åpen 10-16

2 935 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217391Håkon ØverbyKongsberg OL11.00.59

B-åpen 17-

2 935 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195790Ellen Akiko Horni-JohnsenSturla, IF11.03.00
241442Martin Aasen WrightOppsal Orientering11.12.01
206565Anders JohnsenSturla, IF11.15.01
203673Rolf Magnus JustadIF Hellas11.18.00
189096Trude HansenBerger og Svelvik OL11.18.37
504675Hege GunnerødIL GeoForm11.21.00
509440Marius StrandseterRøyken OL11.43.32

AK-åpen

3 325 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502337Harald BerganKongsberg OL11.02.01
188995Håvard W. PettersenBerger og Svelvik OL11.21.18
487950Jan Anders IstadAsker Skiklubb11.32.00
506932Ivar MestadRøyken OL11.41.45
205547Ingrid Lundin BerganKongsberg OL11.43.01
510324Veslemøy SolbergKonnerud IL11.56.14
88782Bjørn WesselBerger og Svelvik OL

AL-åpen

5 445 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207564Øyvind HoveidAsker Skiklubb11.24.34
195900Lasse SyvertsenBerger og Svelvik OL11.43.16

D 9-10

2 045 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211859Jenny Hovdenak HolmesEiker OL11.00.01
247985Alva Zahl ErikssonKongsberg OL11.03.00
512782Ingrid Asmyhr-AndersenEiker OL11.06.01
248921Sofie SkareKonnerud IL11.08.11

D 11-12

2 495 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
213059Julie WoldSturla, IF11.12.00
512649Adine Amalie HunstadKonnerud IL11.16.01
234142Amalie Myrvold SkovlystKongsberg OL11.18.00
233616Emilie Haffner HaugholtSturla, IF11.21.00
226183Julie Økern HågårdKonnerud IL11.24.01
99113Frida HopeModum OL11.27.01
242360Kamille DanielsenKongsberg OL11.30.00

D 13-14

2 935 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1511441Marte EgerKongsberg OL11.27.55
2211989Mina HobbelstadEiker OL11.31.00
3242330Linnea DanielsenKongsberg OL11.34.00
4212446Johanne StorhaugKonnerud IL11.37.01
5231509Iselin HøivoldKongsberg OL11.39.59
6247684Ingrid LestebergKongsberg OL11.43.00
7238174Elise RenardKongsberg OL11.46.00
8224287Elsa Sofie Lysheden-VogtKonnerud IL11.49.01

D 15-16

4 135 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31212981Ylva KlausenSturla, IF09.36.59
32204756Synne Sommerstad RøsteKongsberg OL12.00.00
33224300Martine Gjermstad PettersenKonnerud IL12.02.59
34212043Mina Akiko JohnsenSturla, IF12.05.59
35501608Ingvild GustafssonKongsberg OL12.09.00
36507448Marie KvarmeSturla, IF12.12.00
37212523Ane Kristine EidKongsberg OL12.15.00

D 17-18

4 465 m, 9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217555Mari ØverbyKongsberg OL11.44.00
228510Tiril HolenKonnerud IL11.47.01
506837Hedda SpangbergKonnerud IL11.50.00
510900Åsne HaavengenKongsberg OL11.53.00
500401Hedda KjeldsenSturla, IF11.56.00
210112Mathilde Sæter FlessebergKongsberg OL11.58.59
212654Tiril KihleKonnerud IL12.02.00
212335Mille Vasshaug JægtvikKonnerud IL12.05.00
503909Selma HoivoldKongsberg OL12.08.00

D 19-20

5 445 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
504515Tale StrandKongsberg OL12.03

D 21-

5 685 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
192560Oda Isnes TyseEiker OL11.40.59
204574Malin SørensenEiker OL12.14.00
506938Linnea OlofssonKongsberg OL12.17.01
80034Therese HaareKonnerud IL12.20.00

D 40-

4 465 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211454Ann-Karin LestebergKongsberg OL11.11.01
219187Linda Zahl ErikssonKongsberg OL11.14.00
504502Kari StrandKongsberg OL11.23.00
196870Kristin EgerKongsberg OL11.26.00
204656May Ingela HopeModum OL11.29.00
231180Ingjerd SommerstadKongsberg OL11.31.54
228554Karoline BredlandKongsberg OL11.35.00
212760Larysa MironavaModum OL11.40.57
191353Hilde HovdenakEiker OL12.22.01
507952Monica BerglundRingerike OL

D 50-

4 135 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
511434Unn Hilde HeggedalKongsberg OL11.04.01
509117Anita Sørensen DrageKongsberg OL11.07.00
87530Anne Guro NøklebyRingerike OL11.10.00
216985Hilde StorløkkenKongsberg OL11.13.01
506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL

D 60-

3 325 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
511592Gunhild HennumLierbygda OL11.13.59
231530Kari LyngbakkenKonnerud IL11.17.00
500499Helga HaverstadLierbygda OL11.20.00
508903Marianne SpanliLierbygda OL11.23.00

D 65-

3 325 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195812Ingrid StrandeSkien OK11.26

D 70-

2 515 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209838Linda VerdeSturla, IF11.32.00
204751Ingunn YtrehusRollag og Veggli IL11.35.00
87520Kari StrandeRingerike OL11.38.01

H 9-10

2 045 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
242271Magnus LestebergKongsberg OL11.06.35
209723Mathis RenardKongsberg OL11.33.00
224707Sindre Elias Lysheden-VogtKonnerud IL11.39.00
224034Mikkel BjerkKonnerud IL11.40.00
234037Erik BerganKongsberg OL11.42.00
504528Valdemar Hellerud SireKonnerud IL11.50.59
512616Martin RånesKonnerud IL11.51.00
236317Olai BisethKongsberg OL11.54.01

H 11-12

2 495 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
512617Adrian Michael HunstadKonnerud IL11.17.18
242272Eirik LestebergKongsberg OL11.40.59
224743Marcus Rygg SyvertsenKonnerud IL11.44.00
229743Kristian KaiserSturla, IF11.46.58
224741Ola Gjermstad PettersenKonnerud IL11.53.00
225046Jonatan Herman Lysheden-VogtKonnerud IL11.56.02
212395Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)11.58.59
233605Aksel KlausenSturla, IF12.05.01
247685Nils Zahl ErikssonKongsberg OL12.08.01
239184Jon StrandKongsberg OL

H 13-14

2 935 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
11205394Jan Olav BerganKongsberg OL11.00.00
12213583Sebastian RøkebergEiker OL11.02.59
14234818August Hellerud SireKonnerud IL11.09.00
15213031Oskar HopeModum OL11.11.59
16212035Mats JohnsenSturla, IF11.15.00
17228505Fredrik Fet AndersenKonnerud IL11.17.59
19192421Simen Sommerstad RøsteKongsberg OL11.23.57
20511787Erlend UlsakerHemsedal IL11.26.59
18203306Henrik KaiserSturla, IF11.29.00
21507392Hans Mathias Økern HågårdKonnerud IL11.30.00
22234144Arne BisethKongsberg OL11.33.00
23211942Jens WoldSturla, IF11.36.00
13211944Jarand GustafssonKongsberg OL

H 15-16

4 465 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41212045Magnus Skourup RognebakkeSturla, IF11.39.00
42502336Arne BerganKongsberg OL11.41.59
43508142Martin Nøkleby MellingRingerike OL11.44.59
44511365Borgar SkjelbredKongsberg OL11.48.00
46217134Andreas Myrvold SkovlystKongsberg OL11.54.00
47206488Halvor LøkenKongsberg OL11.57.00
45201737Rasmus BerglundRingerike OL

H 17-18

5 445 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
512209Lukas KlausenSturla, IF12.06.01
500586Johan EgerKongsberg OL12.09.00
502338Vetle DrageKongsberg OL12.12.00
201736Mikkel BerglundRingerike OL12.14.59
511795Sindre UlsakerHemsedal IL12.20.59
502815Atle Nikolai WølloKongsberg OL12.24.00
178360Rolf Trygve HaugKongsberg OL

H 19-20

5 685 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
510411Johan Kristian UndelandSturla, IF12.11.01

H 21-

7 235 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
195811Halvor SaunesKongsberg OL12.11.00
217806Kristen MikkelsplassNesbyen IL12.14.00
232977Øystein SørensenEiker OL12.19.59
201971Damien RenardKongsberg OL12.22.59
173452Vegard MyklemyrNesbyen IL

H 40-

5 685 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
511006Gard LindsethNydalens SK11.55.00
211224Ola LestebergKongsberg OL11.58.00
205576Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)12.01.00
511363Stian Vallestad AlværFørde IL12.04.01
502771Inge LindsethNydalens SK12.07.00
504705Lars BerglundRingerike OL12.10.00
222456Hans Marius NelsonBerger og Svelvik OL12.13.00
89747Geir Thomas KnutheimSturla, IF12.16.00
209843Stig InstanesSturla, IF12.22.00
204757Espen RøsteKongsberg OL
219185Lars Johan Zahl ErikssonKongsberg OL

H 50-

5 445 m, 19 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
254587Gjermund RørenEiker OL11.19.00
215004Stig MellingRingerike OL11.22.00
211550Lars EnerhaugenModum OL11.25.01
211394Øyvind DrageKongsberg OL11.28.01
241797Bjørn BendiktsenModum OL11.31.00
216683Roar ByeModum OL11.34.01
196869Per Øivind EgerKongsberg OL11.40.00
180836Bjørn Victor LarsenKongsberg OL11.43.00
188994Egil FuruaBerger og Svelvik OL11.46.02
203004Per GustafssonKongsberg OL11.49.00
511798Endre UlsakerHemsedal IL11.52.00
507082Svein-Erik SøgårdKongsberg OL11.55.01
205502Roger WiikSturla, IF11.58.00
217636Erik HøivoldKongsberg OL12.01.00
253955Gunnar HopeModum OL12.04.01
511364Øystein SkjelbredKongsberg OL12.07.00
217554Hans Otto ØverbyKongsberg OL12.10.00
501473Odd StrandKongsberg OL12.13.00
213015Anders GustafssonSturla, IF12.16.01

H 60-

4 465 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
511370Per SchancheAsker Skiklubb11.02
507044Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL11.05
504911Jens Kr KoplandModum OL

H 65-

4 135 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198537Morten DåsnesRingerike OL11.25

H 70-

3 325 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
209778Hans Roar BakkenEiker OL11.02
510674Helge RevhaugRingerike OL11.05
236504Brede Høibak GundersenRingerike OL11.11
401608Finn BjørtuftKongsberg OL

H 75-

2 515 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
193014Ole Kristoffer ThrondsenKongsberg OL11.01
500674Bjørn W. LudvigsenSturla, IF11.04

H 80-

2 515 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
86980Finn Åge ØsternKongsberg OL11.07.01
206426Ivar Louis BergSturla, IF11.09.59
501833Knut KjemhusKongsberg OL11.13.00
195892Elling FrøvollSturla, IF11.16.00
501122Bjørn GunnerødAsker Skiklubb11.19.00

Annonser

IOF Eventor