Norsk Orientering

Startliste for Ås by Night & Fog Cup #4

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #4
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 14 januar 2020

D 17-

4 600 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212810Hanna RehnNordre Follo Orientering18.03.36
206914Mari Brøndbo DahlÅs-NMBU Orientering18.06.23
229646Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering18.10.49
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18.20.14
504584Karoline BjørnerødOK Moss18.23.27
212454Erika Lind-LarsenOK Moss18.31.07
197027Frida Hovgaard EisvangOK Moss18.32.19
195740Audrun UtskarpenIL GeoForm18.48.57

H 17-

7 100 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502445Torkil Eide SolstadTyrving IL18.08.43
200459Alan CherryNydalens SK18.10.58
500292Martin VisterTyrving IL18.13.25
209926Anders VisterNydalens SK18.15.54
193877Bojan BlumensteinNydalens SK18.19.37
229680Svein NygårdLillomarka OL18.21.49
509905Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering18.23.42
250993Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK18.26.34
192906Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering18.27.36
229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18.29.05
500301Jon Aukrust OsmoenNydalens SK18.30.35
502887Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL18.32.42
503558Henrik EijsinkNydalens SK18.34.54
221016Beat RothNydalens SK18.37.31
195811Halvor SaunesNydalens SK18.38.55
204632Andreas G. PoldenNydalens SK18.40.58
500261Bjørn EkebergTyrving IL18.42.23
207865Vegard SagaTyrving IL18.43.13
508563Daniel RoosTyrving IL18.45.11
503928Ola Marius PedersenOppsal Orientering18.47.13
504561Espen JakobsenTyrving IL18.50.53
488246Erik ThorssonTyrving IL18.52.59
208696Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering18.54.20
501270Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK18.59.50
197823Petter Marki ErichsenNydalens SK
184997Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK
508555Carl Godager KaasBækkelagets SK
505298Torgeir NørbechTyrving IL
204099Matthew SpeakeBækkelagets SK

H 17- A kort

4 600 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
207708Fredrik LarsenIndre Østfold OK17.45.34
506789Tor RingstadHedrum OL17.52.46
221352Håvard HarstadNordre Follo Orientering17.57.00
181792Thomas BedinIndre Østfold OK18.00.08
501222Øyvind ThømtIndre Østfold OK18.09.44
92145Per Anders U. EngebakkenÅs-NMBU Orientering18.12.07
222453Thomas TubbehaugenOK Moss18.14.14
211642Martin Hovgaard EisvangOK Moss18.16.07
225083Tobias Tronbøl LiumIL Koll18.20.20
509002Asgeir LiumFet OL18.21.27
165084Vetle BrekmoÅs-NMBU Orientering18.22.52
501165Thomas RoskifteOK Moss18.24.33
190570Henning Bratland CarlsenOK Moss18.29.19
208419Morten FredhOK Moss18.32.57
506174Claes-Tommy HerlandIndre Østfold OK18.37.12
503554Sondre LadimOK Moss18.39.11
502557Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering18.41.25
217810Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss18.44.53
504585Alfred BjørnerødOK Moss18.50.11
500636Thomas RuudOppsal Orientering18.50.58
212141Christopher LadimOK Moss18.52.22
186088Mons Kr. LøvfaldNydalens SK18.56.03
239048Olav EideBækkelagets SK19.32.10
221163Håvard BergetOppsal Orientering
500557Elias StubberudNydalens SK

Night & Fog Masters Men

4 600 m, 38 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
505398Eirik NordhagenÅs-NMBU Orientering17.21.04
221032Trond MøretrøNordre Follo Orientering17.38.50
222606Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm17.44.46
504028Dag BrenåsVarteig OL17.46.27
501154Peter KlavenessMåren OK17.48.38
507044Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL17.50.15
506916Lars Petter EndresenMåren OK17.51.46
505395Hasse BergstrømTyrving IL17.55.05
195715Are EriksenOslostudentenes IK17.55.35
204600Knut BjørkeloNordre Follo Orientering17.56.15
236730Dag AmundsenNordre Follo Orientering17.57.53
204225Stein MellaOppsal Orientering17.59.05
500051Bjørnar GammelsæterNordre Follo Orientering18.02.32
220722Tor LahlumNordre Follo Orientering18.04.20
251250Tore SverresenÅs-NMBU Orientering18.04.49
235208Erlend RehnNordre Follo Orientering18.07.03
500917Sture OttesenIndre Østfold OK18.09.03
207790Christopher SchiveOK Moss18.12.38
221355Even Woldstad HanssenEiker OL18.15.11
91567Kjell BlomsethÅs-NMBU Orientering18.15.59
511094Tore BjørnerødOK Moss18.19.03
507773Asle Sagli GudimIndre Østfold OK18.25.24
506358Bjørn GrindeOslostudentenes IK18.28.10
214918Hallvard FjærLillomarka OL18.33.56
206429Terje GudbrandsenHamar OK18.34.59
502092Espen WigaardOppsal Orientering18.35.51
198012Håkon DanevadÅs-NMBU Orientering18.36.30
223228Vidar BenjaminsenLillomarka OL18.38.10
89431Ivar MaalenÅs-NMBU Orientering18.43.27
243563Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL18.45.25
179401Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18.47.52
199744Ove MartinsenHauketo IF18.51.22
510333Tormod ØvergaardVestre Akers SK18.53.26
67804Karl Aasmund ErøyOK Moss19.06.34
501376Sigurd DæhliLøten o-lag
502121Lars Petter EndresenMåren OK
184248Øystein KildahlØstmarka OK
500561Helge StubberudNydalens SK

Night & Fog Masters Ladies

4 600 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
203515Linda HanssenØstmarka OK17.54.27
197958Kjersti Holt HanssenMåren OK18.25.37

D 13-16 C

2 700 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
198018Emma Aune JakobsenOK Moss18.01.24
187218Elma Sagli GudimIndre Østfold OK18.24.21

H 13-16 C

2 700 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212377Birk BreimoOK Moss17.59.39

Åpen C

2 700 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
502237Egil HusethKamp/Vestheim IF17.48.47
506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL17.49.58
500057Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF17.51.13
224630Morten BreimoOK Moss17.56.06
211801Celine YtternesNordre Follo Orientering17.56.26
224230Veronica Elena SvindsethNordre Follo Orientering17.59.52
217857Elisabeth Aune JakobsenOK Moss18.00.22
211707Sofie GammelsæterNordre Follo Orientering18.00.50
245579Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering18.10.42
198793Stian LillegårdLillomarka OL18.12.50
222337May Bente BrurbergÅs-NMBU Orientering18.20.03
506796Vidar BerteigIL GeoForm18.30.53
192268Mariell ArntzenNydalens SK18.31.49
506135Ellen-Christine KorenÅs-NMBU Orientering18.37.36

Annonser

IOF Eventor