Norsk Orientering

Startliste for Nisseo-løp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Nisseo-løp
Arrangørorganisasjon: Vang OL
Dato: søndag 22 desember 2019

Stornisse

7 240 m, 25 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
5Henrik StBleken RudartnrVang OL11.00
6Bjørn SolbergseterAustmarka IL11.00
7Sigurd DæhliLøten o-lag11.00
8Annar Erlien SolerødGjø-Vard OL11.00
9Sture OttesenIndre Østfold OK11.00
10Vegard Ølstad DalbergBækkelagets SK11.00
11Kenneth BilstadVang OL11.00
12Helge GisholtOK Skeidi11.00
13Jon Arne SkroveRingerike OL11.00
14Pål StenbergVang OL11.00
15Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL11.00
16Ole Johan BråtenVang OL11.00
17Nils Harald StaffOL Toten-Troll11.00
18Marius StaffNTNUI11.00
19Marius WikstrømRingsaker OK11.00
20Emilie Westli AndersenLøten o-lag11.00
21Onno VerberneOL Toten-Troll11.00
22Michael SætvedtSnertingdal IF Orientering11.00
23Heidi Therese WiestVang OL11.00
24Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering11.00
25Lars Sandstad SkjesetFrol IL11.00
26Geir Myhr ØienRingsaker OK11.00
27Anders SkjesetVang OL11.00
28Tore Borchgrevink AluHamar OK11.00
29Mats LindaasElverum OK11.00

Mellomnisse

4 720 m, 17 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35Knut EngenRaumar Orientering11.00
36Harald BergeLøten o-lag11.00
37Even ErlienGjø-Vard OL11.00
38Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering11.00
39Kine Sofie Sandstad SkjesetFrol IL11.00
40Bjarte LindstadOL Toten-Troll11.00
41Erik GrøndalenHamar OK11.00
42Ingrid RavnanOL Toten-Troll11.00
43Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL11.00
44Terje GudbrandsenHamar OK11.00
45Hege SolerødGjø-Vard OL11.00
46Marianne DæhliNydalens SK11.00
47Stein Arne NegårdVang OL11.00
48Unn Mette KlopbakkenSnertingdal IF Orientering11.00
49Arnstein DaleOL Vallset/Stange11.00
50Tore JørgensenHamar OK11.00
51Vanja StaffOL Toten-Troll11.00

Smånisse

1 220 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Knut Vidar LundNOTEAM11.00
58Emilie Kloppbakken StenbrendenGjø-Vard OL11.00
59Tone Bleken RudVang OL11.00
60Anne SørumIndre Østfold OK11.00
61Ole Solli KvikstadOL Toten-Troll11.00
62Gaute LindaasElverum OK11.00
63Magnus Svaland DaleOL Vallset/Stange11.00
64Eiril Erlien SolerødGjø-Vard OL11.00
65Maren Bleken RudVang OL11.00
66Mia EmilsenNOTEAM11.00
67Mina Bleken RudVang OL11.00
68Marte Sofie SkroveRingerike OL11.00
69Erik HaugenRingsaker OK11.00
70May Lise KloppbakkenGjø-Vard OL11.00
71Stig WiestVang OL11.00
72Ingunnn Lund NordstrømNorsk Tipping BIL11.00
73Grethe Borchgrevink AluNOTEAM11.00
74Annemieke PaulsenOL Vallset/Stange11.00

Mininisse

1 220 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Aleksander Tangen HoltetEidskog OL11.00
0Ingrid PaulsenOL Vallset/Stange11.00
80Aksel Sandstad SkjesetFrol IL11.00
81Dina Jordheim OttenOL Vallset/Stange11.00
83Matilda HollekimOL Vallset/Stange11.00
84Sivert Pedersen ElverhøiVang OL11.00
85Sanna Sandstad SkjesetFrol IL11.00
86Borghild PaulsenOL Vallset/Stange11.00
87Mari StenbergVang OL11.00
88Ville Sandstad SkjesetFrol IL11.00
89Håkon Gjessing SkjesetVang OL11.00
90Tuva Jordheim OttenOL Vallset/Stange11.00
91Esther StenbergVang OL11.00
92Nora Sibel JensenOL Vallset/Stange11.00
93Julie Gjessing SkjesetVang OL11.00
94Kristian PaulsenOL Vallset/Stange11.00
95Sebastian Tangen HoltetEidskog OL11.00
96Emma Pedersen ElverhøiVang OL11.00

Annonser

IOF Eventor