Norsk Orientering

Startliste for nattcupfinale Bergen

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: nattcupfinale Bergen
Arrangørorganisasjon: IL Gular
Dato: onsdag 11 mars 2020

DA

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
206432Ingeborg Rygg EikelandBergens TF19.30.00
220066Christiane TrösseVaregg Fleridrett19.31.26
510525Kristine Bog VikaneFana IL19.31.29
237735Rannveig NordhagenFana IL19.32.26
205987Lise ChristensenTIF Viking19.32.30
507669Tora Aasheim NymarkVaregg Fleridrett19.34.45
229691Ingvild Paulsen VieVaregg Fleridrett19.35.10

HA

16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
511097Tore Svein NeseAskøy OL18.10.37
245738Tom Eirik EikangerIL Gular19.30.00
508700Jan KocbachFana IL19.30.59
207802Magne KnudsenGneist, IL19.32.43
202221Helge Tiger HauglandVaregg Fleridrett19.34.21
211193Bjørn HøllelandFana IL19.34.36
195959Arne Wilhelm KnudsenGneist, IL19.35.52
222570Jørgen Rokne DahleVaregg Fleridrett19.37.31
186016Jon Erik Doppelhofer ErvikVaregg Fleridrett19.37.34
192629Gernot DoppelhoferVaregg Fleridrett19.37.34
507947Tore NymarkVaregg Fleridrett19.38.10
502085Steinar DanielsenOs Orienteringsklubb19.38.24
208120Torgeir StrandFana IL19.38.24
211077Sturle NordeideGneist, IL19.38.43
511784Kjetil DammTIF Viking19.39.14
507951Tor SørevikTIF Viking19.39.14

DB

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
211515Siren GreveBergens TF19.31.52
241345Liv OrmbergGneist, IL19.33.52
507838Tove AasheimVaregg Fleridrett19.37.03
82590Ina Hopland SkageGneist, IL19.38.28

HB

10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
222547Knut UtneFana IL19.30.00
213352Oskar HeksemFana IL19.31.44
204754Martin Stustad19.31.55
211518Jan HauglandÅrstad IL19.34.18
192128Kjell Erik MyreHordaveg BIL19.34.28
229504Erik JohannessenHordaveg BIL19.35.35
504454Geir HeksemFana IL19.35.37
511098Lars SveenBergens TF19.37.34
201948Matti TorgersenBergens TF19.37.41
500054Bjørn-Inge SkageGneist, IL19.41.11

DC

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
217014Nina SoligardBergens TF19.30.00
220770May-lill DammTIF Viking19.41.40

HC

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
250264Per Egil EnganVaregg Fleridrett19.31.03
204772Rolf NordOs Orienteringsklubb19.32.01
226059Øistein PaulsenBergens TF19.34.04
239562Knut GjestemoenBergens TF19.34.40
510657Kristian Hj. FalchIL Gular19.35.46
181250Jan Olav OrmbergFana IL19.36.39
245575Jan Harald Helmich PedersenTIF Viking19.40.06
180915Axel IngvaldsenTIF Viking19.40.31
236785Lars Olav ToloGneist, IL19.42.30

Annonser

IOF Eventor