Norsk Orientering

Startliste for Harry Lagerst Nattcup 2020 - Bonusløp

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerst Nattcup 2020 - Bonusløp
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 30 september 2020

A - Legendar

4 250 m, 29 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
601Anders BjergaardNydalens SK20.30
603Alan CherryNydalens SK20.30
604Sindre Østgulen DeiszNydalens SK20.30
605Henrik EijsinkNydalens SK20.30
606Anders TiltnesTyrving IL20.30
607Eirik Kamstrup HovindNydalens SK20.30
608Espen JakobsenTyrving IL20.30
609Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK20.30
610Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK20.30
611Håvard MyhreBækkelagets SK20.30
612Torgeir NørbechTyrving IL20.30
613Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering20.30
614Nicolas SimoninBækkelagets SK20.30
615Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL20.30
616Erik ThorssonTyrving IL20.30
617Ivar LundanesTyrving IL20.30
801Ove BaardsgaardOL Trollelg20.50
802Brynjar Larssen BakkenNydalens SK20.50
803Gaute BerganNydalens SK20.50
805Eskil Sande GullordBækkelagets SK20.50
806Petter HalvorsenNydalens SK20.50
808Haakon IngvaldsenNittedal OL20.50
809Magne JutulstadBækkelagets SK20.50
810Vegard LineNydalens SK20.50
811Mikael OlaussonOslostudentenes IK20.50
812Ludvig RødnesOppsal Orientering20.50
813Erling SommerfeldtAsker Skiklubb20.50
814Elias Skjolden SørensenLillomarka OL20.50
815Mathias Pedersen VoldLillomarka OL20.50

B - Ola

4 250 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
514Marius E. AamodtOppsal Orientering20.20
515Per Ole DahlsrudNydalens SK20.20
516Olav EideBækkelagets SK20.20
517Dag Helland-HansenTyrving IL20.20
518Jonas HickenIL Koll20.20
519Rune HultgreenIL GeoForm20.20
520Hartvik LineNydalens SK20.20
521Daniel Azagra NæssNydalens SK20.20
522Rudi B OlsenLillomarka OL20.20
523Espen Beer PrydzHeming Orientering20.20
701Axel AaldeNydalens SK20.40
702Dag AalvikNydalens SK20.40
703Marius BakkeFossum IF20.40
704Christian Fredrik BorgIL Koll20.40
705Skage GrønnebergHeming Orientering20.40
706Steinar KollerudLillomarka OL20.40
707Anders Håvard LarsenNydalens SK20.40
708Sigurd MelsomNTNUI20.40
709Nils Anders NiklassonNydalens SK20.40
710Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering20.40
711Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering20.40
712Ola Marius PedersenOppsal Orientering20.40
713Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering20.40
714Philip Lehmann RomørenFossum IF20.40
715Sigurd RødnesOppsal Orientering20.40
716Sveinung SyversenOppsal Orientering20.40
717Lars-Christian UngerNydalens SK20.40
724Elia ThorvikNydalens SK20.40
816Harald BakkeFossum IF20.50
817Mathias BenjaminsenLillomarka OL20.50
818Rolf Andreas BergNydalens SK20.50
819Morten HeirFossum IF20.50
820Stig HeirAsker Skiklubb20.50
821Terje MelsomFossum IF20.50
822Kristoffer NeslandTyrving IL20.50
823Svein NygårdLillomarka OL20.50
824Halvor SaunesKongsberg OL20.50

C - Lokal

3 470 m, 98 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Jan Erik AalbergBækkelagets SK19.40
102Harald AulieIL Koll19.40
103Bjørn BendiktsenModum OL19.40
104Hasse BergstrømTyrving IL19.40
105Terje BlindheimLillomarka OL19.40
106Andreas ErichsenNydalens SK19.40
107Trude FixdalIL Koll19.40
108Jostein Bø FløystadNOTEAM19.40
109Pål Woldstad HanssenEiker OL19.40
110Dag HauglandØstmarka OK19.40
111Max Skjerpen HusebyNydalens SK19.40
112Egil HusethKamp/Vestheim IF19.40
113Anton HäggströmIL GeoForm19.40
114Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm19.40
115Aase MestadLillomarka OL19.40
116Anne Kristine NorderudTyrving IL19.40
117Thor NorderudTyrving IL19.40
118Trond K NylandNydalens SK19.40
119Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL19.40
120Don SkantzeTyrving IL19.40
121Kjersti SkantzeTyrving IL19.40
122Gjermund WeiszNydalens SK19.40
123John YtternesNordre Follo Orientering19.40
124Tormod ØvergaardVestre Akers SK19.40
201Even Angell-PetersenNydalens SK19.50
202Vidar BenjaminsenLillomarka OL19.50
203Tom BerganFet OL19.50
204Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL19.50
205Georg A. BuggeNOTEAM19.50
206Arne DybdahlLillomarka OL19.50
207Guttorm EggeIL GeoForm19.50
208Per Kristian EkebergTyrving IL19.50
209Kjetil EspedalNydalens SK19.50
210Hallvard FjærLillomarka OL19.50
211Christian GrotnesTyrving IL19.50
212Tor Helge GundersenNOTEAM19.50
213Bjørn HaugeNydalens SK19.50
214Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL19.50
215Eivind HoffTyrving IL19.50
216Torstein HoleTelenor BIL19.50
217Asgeir LiumFet OL19.50
218Einar LunøeNydalens SK19.50
219Steinar LågAsker Skiklubb19.50
220Peder NatvigIL Koll19.50
221Bengt NiklassonNydalens SK19.50
222Karl Even RyghHeming Orientering19.50
223Carl Erik WasbergOppsal Orientering19.50
224Eira Skaarer WiklundNydalens SK19.50
301Knut AaldeNydalens SK20.00
302Helena AxelssonNydalens SK20.00
303Berit DanielsenTyrving IL20.00
304Rasmus D. EastwoodLillomarka OL20.00
305Steinar EastwoodLillomarka OL20.00
306Are EriksenOslostudentenes IK20.00
307Anders FlågenHeming Orientering20.00
308Jon FredriksenHauketo IF20.00
309Bjørn Henning GrandalTyrving IL20.00
310Martin GranlyLillomarka OL20.00
311Olav HasaasFossum IF20.00
312Trond HegnaAsker Skiklubb20.00
313Egil Wickstrand IversenHeming Orientering20.00
314Håkon JendalFossum IF20.00
315Tor LahlumNordre Follo Orientering20.00
316Arne Johannes LøkkenNTNUI20.00
317Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM20.00
318Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK20.00
319Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK20.00
320Tor RingstadHedrum OL20.00
321Helge StubberudNydalens SK20.00
322Jan Fredrik HelgakerFossum IF20.00
323Gro Astrid EllegaardVang OL20.00
324Reidunn HallanLillomarka OL20.00
325Fredrik SteiwerLillomarka OL20.00
326Jonathan WoodhouseLillomarka OL20.00
401Aksel EideBækkelagets SK20.10
402Odd Eide-FredriksenKamp/Vestheim IF20.10
403Toril HallanLillomarka OL20.10
404Linda HanssenØstmarka OK20.10
405Vida Helland-HansenTyrving IL20.10
406Gunnar HopeModum OL20.10
407May Ingela HopeModum OL20.10
408Adine Blakkestad IngesenFredrikstad SK20.10
409Ole IngesenSarpsborg OL20.10
410Harald IweIL GeoForm20.10
411Helene Bjørkvold JendalFossum IF20.10
412Ove MartinsenHauketo IF20.10
413Fridtjof ReuschHeming Orientering20.10
414Marianne ReuschHeming Orientering20.10
415Alexander Smidt OlsenNydalens SK20.10
416Erlend SommerheinFossum IF20.10
417Pål SommerheinFossum IF20.10
418Per StedjeØstmarka OK20.10
419Erik ThorstensenIL GeoForm20.10
420Audrun UtskarpenIL GeoForm20.10
421Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL20.10
422August Syrdal ØenHeming Orientering20.10
423Hannah Syrdal ØenHeming Orientering20.10
424Knut Erling ØenHeming Orientering20.10

R - Rekrutt

1 970 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1Andreas N AspelundNydalens SK19.40
2Eirik BørsteinElitebloggen19.40
3Oskar HopeModum OL19.40
4Mette KristensenNydalens SK19.40
5Lars LandmarkElitebloggen19.40
6Stian LillegårdLillomarka OL19.40
7Alfred NikolaisenOppsal Orientering19.40
8Per OngstadNOTEAM19.40
9Astrid ReuschHeming Orientering19.40
10Christian ReuschHeming Orientering19.40
11Johanne Ragvin RystadNydalens SK19.40
12Alfred Holtan SanderudLillomarka OL19.40
13Clara WeiszNydalens SK19.40

K - Kari

4 250 m, 13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
501Elise Wærp HaugeNydalens SK20.20
502Anna UlvensøenNydalens SK20.20
503Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL20.20
504Britta FismenFossum IF20.20
505Alva Marika NiklassonNydalens SK20.20
506Solveig BlandkjennTyrving IL20.20
507Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering20.20
508Ida Marie FlågenHeming Orientering20.20
509Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK20.20
510Elena GrandLillomarka OL20.20
511Inga Skaarer WiklundNydalens SK20.20
512Ingrid BlindheimLillomarka OL20.20
513Karoline AndersenTyrving IL20.20

Annonser

IOF Eventor