Norsk Orientering

Startliste for Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis startliste per klasseSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 23 september 2020

Asker Skiklubb

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Steinar LågC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Stig HeirB - Ola (28)3 800 m21.15

Bækkelagets SK

5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Aksel EideC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Jonas Fenne IngierdC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Ingeborg ØderudC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Magne JutulstadA - Legendar (28)3 800 m21.15
0Håvard MyhreA - Legendar (28)3 800 m21.15

Eiker OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Pål Woldstad HanssenC - Lokal (115)3 400 m20.25

Elitebloggen

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Eirik BørsteinR - Rekrutt (14)1 900 m20.00
0Lars LandmarkR - Rekrutt (14)1 900 m20.00

Fet OL

4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Asgeir LiumC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Heidi TronbølC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Tom BerganC - Lokal (115)3 400 m21.15
0Morten MoeC - Lokal (115)3 400 m21.15

Fossum IF

15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Hans JevanordC - Lokal (115)3 400 m18.00
0Olav HasaasC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Kathinka Zahl HagenC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Ståle HeitmannC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Heidi Kristina SebjørnsenC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Britta FismenK - Kari (18)3 800 m20.25
0Philip Lehmann RomørenB - Ola (28)3 800 m20.50
0Eirik Vie StrislandB - Ola (28)3 800 m20.50
0Sindre Vie StrislandB - Ola (28)3 800 m20.50
0Øystein HoloC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Helene Bjørkvold JendalC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Håkon JendalC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Gunde TumelionisC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Morten HeirB - Ola (28)3 800 m21.15
0Einar GisholtC - Lokal (115)3 400 m21.15

Fredrikstad SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Rikke Blakkestad IngesenK - Kari (18)3 800 m20.00

Halden SK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Mats NordbrødenA - Legendar (28)3 800 m21.15

Hauketo IF

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Ove MartinsenC - Lokal (115)3 400 m20.25

Hedrum OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Tor RingstadC - Lokal (115)3 400 m20.50

Helsingin Suunistajat

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Einar MelsomA - Legendar (28)3 800 m21.15

Heming Orientering

9 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Egil Wickstrand IversenC - Lokal (115)3 400 m20.00
0August Syrdal ØenC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Hannah Syrdal ØenC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Knut Erling ØenC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Magnus Eide-FredriksenA - Legendar (28)3 800 m20.25
0Christian ReuschC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Ida Marie FlågenK - Kari (18)3 800 m20.25
0Espen Beer PrydzB - Ola (28)3 800 m20.50
0Anders FlågenC - Lokal (115)3 400 m21.15

IL GeoForm

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Øyvind GrandumC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Erik ThorstensenC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Guttorm EggeC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Anton HäggströmC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Stig Hultgreen KarlsenC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Audrun UtskarpenC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Björn Mo ÖstgrenC - Lokal (115)3 400 m21.15

IL Koll

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Trude FixdalC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Tobias Tronbøl LiumC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Harald AulieR - Rekrutt (14)1 900 m20.00
0Jarl Magnus BergeB - Ola (28)3 800 m20.50
0Christian Fredrik BorgB - Ola (28)3 800 m20.50
0Peder NatvigC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Erik PaulsrudC - Lokal (115)3 400 m21.15

Indre Østfold OK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Fredrik LarsenB - Ola (28)3 800 m21.15

Lierbygda OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Richard Zeiner-GundersenC - Lokal (115)3 400 m21.15

Lillomarka OL

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Stian LillegårdR - Rekrutt (14)1 900 m20.00
0Vidar BenjaminsenC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Håkon BogasonC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Eskil BrændenC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Toril HallanC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Torbjørn LundebyC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Jonathan WoodhouseC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Karoline SønsterudbråtenK - Kari (18)3 800 m20.25
0Mathias BenjaminsenB - Ola (28)3 800 m20.50
0Svein NygårdB - Ola (28)3 800 m20.50
0Vebjørn Emil BlindheimC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Arne DybdahlC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Rasmus D. EastwoodC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Steinar EastwoodC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Hallvar FjærC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Elias Skjolden SørensenA - Legendar (28)3 800 m21.15
0Mathias Pedersen VoldA - Legendar (28)3 800 m21.15
0Didrik BredesenB - Ola (28)3 800 m21.15
0Steinar KollerudB - Ola (28)3 800 m21.15
0Rudi B OlsenB - Ola (28)3 800 m21.15
0Martin GranlyC - Lokal (115)3 400 m21.15

Modum OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Bjørn BendiktsenC - Lokal (115)3 400 m20.00

Nittedal OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Haakon IngvaldsenA - Legendar (28)3 800 m21.15

Norges Bank BIL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Jan Tore HenriksenC - Lokal (115)3 400 m21.15

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Georg A. BuggeC - Lokal (115)3 400 m20.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Tor Helge GundersenC - Lokal (115)3 400 m20.00

NOTEAM

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Ragnar Maalen-JohansenC - Lokal (115)3 400 m20.00

Nydalens SK

61 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Gunnar HaldenC - Lokal (115)3 400 m18.00
0Eskil HafskjoldC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Bjørn HaugeC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Cecilie Wærp HaugeC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Hanne Wærp HaugeC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Max Skjerpen HusebyC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Per Noah SommerheinC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Gjermund WeiszC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Eira Skaarer WiklundC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Andreas N AspelundR - Rekrutt (14)1 900 m20.00
0Inka M. Boldingh DebernardR - Rekrutt (14)1 900 m20.00
0Sondre HafskjoldR - Rekrutt (14)1 900 m20.00
0Otto Schjølberg-HenriksenR - Rekrutt (14)1 900 m20.00
0Clara WeiszR - Rekrutt (14)1 900 m20.00
0Kjetil EspedalC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Ingeborg Ellegaard MelbyC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Vetle Frydenlund NorlingC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Trond K NylandC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Alexander Smidt OlsenC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Per Christian StenshorneC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Helge StubberudC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Rasmus MackenzieR - Rekrutt (14)1 900 m20.25
0Elise Wærp HaugeK - Kari (18)3 800 m20.25
0Maria JonssonK - Kari (18)3 800 m20.25
0Alva Marika NiklassonK - Kari (18)3 800 m20.25
0Marie SaugestadK - Kari (18)3 800 m20.25
0Marie ScheeleK - Kari (18)3 800 m20.25
0Anne-Lene Bakken UlsethK - Kari (18)3 800 m20.25
0Anna UlvensøenK - Kari (18)3 800 m20.25
0Emilie WestinK - Kari (18)3 800 m20.25
0Inga Skaarer WiklundK - Kari (18)3 800 m20.25
0Jon Aukrust OsmoenA - Legendar (28)3 800 m20.50
0Alan CherryA - Legendar (28)3 800 m20.50
0Sindre Østgulen DeiszA - Legendar (28)3 800 m20.50
0Henrik EijsinkA - Legendar (28)3 800 m20.50
0Gaute FriestadA - Legendar (28)3 800 m20.50
0Eirik Kamstrup HovindA - Legendar (28)3 800 m20.50
0Vegard Blomseth JohnsenA - Legendar (28)3 800 m20.50
0Kornelius Kriszat-LøvfaldA - Legendar (28)3 800 m20.50
0Axel AaldeB - Ola (28)3 800 m20.50
0Per Ole DahlsrudB - Ola (28)3 800 m20.50
0Øystein PettersenB - Ola (28)3 800 m20.50
0Lars-Christian UngerB - Ola (28)3 800 m20.50
0Andreas ErichsenC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Fredrik SaugestadC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Ea LunøeK - Kari (18)3 800 m20.50
0Anders BjergaardA - Legendar (28)3 800 m21.15
0Petter HalvorsenA - Legendar (28)3 800 m21.15
0Esten KorenA - Legendar (28)3 800 m21.15
0Simen Eid NielsenA - Legendar (28)3 800 m21.15
0John Kasper SvergjaA - Legendar (28)3 800 m21.15
0Dag AalvikB - Ola (28)3 800 m21.15
0Nils Anders NiklassonB - Ola (28)3 800 m21.15
0Rune RystadB - Ola (28)3 800 m21.15
0Even Angell-PetersenC - Lokal (115)3 400 m21.15
0Jon Iver BakkenC - Lokal (115)3 400 m21.15
0Runar HafskjoldC - Lokal (115)3 400 m21.15
0Einar LunøeC - Lokal (115)3 400 m21.15
0Terje Wiig MathisenC - Lokal (115)3 400 m21.15
0Bengt NiklassonC - Lokal (115)3 400 m21.15
0Endre StoksethC - Lokal (115)3 400 m21.15

OK Moss

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Hallvard KorenC - Lokal (115)3 400 m21.15

OL Trollelg

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Ove BaardsgaardA - Legendar (28)3 800 m21.15

Oppsal Orientering

21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Thor MellaC - Lokal (115)3 400 m18.00
0Sigurd HobølC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Vigdis HobølC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Tale Nordby HvenekildeC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Silje SyversenC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Synne Nordby HvenekildeR - Rekrutt (14)1 900 m20.00
0Alfred NikolaisenR - Rekrutt (14)1 900 m20.00
0Synne Syversen GihleR - Rekrutt (14)1 900 m20.00
0Sigurd RødnesB - Ola (28)3 800 m20.25
0Jakob A. GjedeboC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Kari-Ann ÅnensenK - Kari (18)3 800 m20.25
0Per-Ivar NikolaisenB - Ola (28)3 800 m20.50
0Kristoffer Fiane PedersenB - Ola (28)3 800 m20.50
0Arild AndersenC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Stein MellaC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Christoffer ÅnensenC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Ketil ÅstebølC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Håvard BergetB - Ola (28)3 800 m21.15
0Sveinung SyversenB - Ola (28)3 800 m21.15
0Sigve VågsnesB - Ola (28)3 800 m21.15
0Carl Erik WasbergC - Lokal (115)3 400 m21.15

Oslostudentenes IK

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Are EriksenC - Lokal (115)3 400 m20.25

Raumar Orientering

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Kevin RommetvedtC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Øystein RappC - Lokal (115)3 400 m20.50

Rudsbygd IL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Jon Gunnar HenriksenC - Lokal (115)3 400 m20.00

Sarpsborg OL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Ole IngesenC - Lokal (115)3 400 m20.00

Telenor BIL

1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Torstein HoleC - Lokal (115)3 400 m20.00

Tyrving IL

13 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Hasse BergstrømC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Nils-Erik HirschC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Marianne NjåsteinC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Anne Kristine NorderudC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Thor NorderudC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Solveig BlandkjennK - Kari (18)3 800 m20.25
0Ivar LundanesA - Legendar (28)3 800 m20.50
0Torgeir NørbechA - Legendar (28)3 800 m20.50
0Christian GrotnesC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Espen JakobsenA - Legendar (28)3 800 m21.15
0Torkil Eide SolstadA - Legendar (28)3 800 m21.15
0Anders TiltnesA - Legendar (28)3 800 m21.15
0Kristoffer JacobsenB - Ola (28)3 800 m21.15

VBIL

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Tormod BøeC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Eivind RuthC - Lokal (115)3 400 m20.25

Vestre Akers SK

2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Tormod ØvergaardC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Ketil BergeC - Lokal (115)3 400 m21.15

Østmarka OK

7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Linda HanssenC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Dag HauglandC - Lokal (115)3 400 m20.00
0Ellen Margrete Stubban HygenR - Rekrutt (14)1 900 m20.00
0Øystein KildahlC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Ingrid NermoenC - Lokal (115)3 400 m20.25
0Frode BakkehøiC - Lokal (115)3 400 m20.50
0Bjørn ChristensenC - Lokal (115)3 400 m20.50

Ås-NMBU Orientering

3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnKlasseLengdeStarttid
0Rannveig Winsnes NordhagenK - Kari (18)3 800 m20.25
0Kaja Winsnes NordhagenK - Kari (18)3 800 m20.25
0Jostein Svaland DaleA - Legendar (28)3 800 m20.50

Annonser

IOF Eventor