Norsk Orientering

Startliste for Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 2
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 23 september 2020

A - Legendar

3 800 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering20.25
0Jon Aukrust OsmoenNydalens SK20.50
0Alan CherryNydalens SK20.50
0Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering20.50
0Sindre Østgulen DeiszNydalens SK20.50
0Henrik EijsinkNydalens SK20.50
0Gaute FriestadNydalens SK20.50
0Eirik Kamstrup HovindNydalens SK20.50
0Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK20.50
0Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK20.50
0Ivar LundanesTyrving IL20.50
0Torgeir NørbechTyrving IL20.50
0Ove BaardsgaardOL Trollelg21.15
0Anders BjergaardNydalens SK21.15
0Petter HalvorsenNydalens SK21.15
0Haakon IngvaldsenNittedal OL21.15
0Espen JakobsenTyrving IL21.15
0Magne JutulstadBækkelagets SK21.15
0Esten KorenNydalens SK21.15
0Einar MelsomHelsingin Suunistajat21.15
0Håvard MyhreBækkelagets SK21.15
0Simen Eid NielsenNydalens SK21.15
0Mats NordbrødenHalden SK21.15
0Torkil Eide SolstadTyrving IL21.15
0John Kasper SvergjaNydalens SK21.15
0Elias Skjolden SørensenLillomarka OL21.15
0Anders TiltnesTyrving IL21.15
0Mathias Pedersen VoldLillomarka OL21.15

B - Ola

3 800 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Sigurd RødnesOppsal Orientering20.25
0Axel AaldeNydalens SK20.50
0Mathias BenjaminsenLillomarka OL20.50
0Jarl Magnus BergeIL Koll20.50
0Christian Fredrik BorgIL Koll20.50
0Per Ole DahlsrudNydalens SK20.50
0Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering20.50
0Svein NygårdLillomarka OL20.50
0Kristoffer Fiane PedersenOppsal Orientering20.50
0Øystein PettersenNydalens SK20.50
0Espen Beer PrydzHeming Orientering20.50
0Philip Lehmann RomørenFossum IF20.50
0Eirik Vie StrislandFossum IF20.50
0Sindre Vie StrislandFossum IF20.50
0Lars-Christian UngerNydalens SK20.50
0Dag AalvikNydalens SK21.15
0Håvard BergetOppsal Orientering21.15
0Didrik BredesenLillomarka OL21.15
0Morten HeirFossum IF21.15
0Stig HeirAsker Skiklubb21.15
0Kristoffer JacobsenTyrving IL21.15
0Steinar KollerudLillomarka OL21.15
0Fredrik LarsenIndre Østfold OK21.15
0Nils Anders NiklassonNydalens SK21.15
0Rudi B OlsenLillomarka OL21.15
0Rune RystadNydalens SK21.15
0Sveinung SyversenOppsal Orientering21.15
0Sigve VågsnesOppsal Orientering21.15

C - Lokal

3 400 m, 115 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Gunnar HaldenNydalens SK18.00
0Hans JevanordFossum IF18.00
0Thor MellaOppsal Orientering18.00
0Bjørn BendiktsenModum OL20.00
0Hasse BergstrømTyrving IL20.00
0Georg A. BuggeNOTEAM20.00
0Tormod BøeVBIL20.00
0Aksel EideBækkelagets SK20.00
0Trude FixdalIL Koll20.00
0Øyvind GrandumIL GeoForm20.00
0Tor Helge GundersenNOTEAM20.00
0Eskil HafskjoldNydalens SK20.00
0Linda HanssenØstmarka OK20.00
0Olav HasaasFossum IF20.00
0Bjørn HaugeNydalens SK20.00
0Cecilie Wærp HaugeNydalens SK20.00
0Hanne Wærp HaugeNydalens SK20.00
0Dag HauglandØstmarka OK20.00
0Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL20.00
0Sigurd HobølOppsal Orientering20.00
0Vigdis HobølOppsal Orientering20.00
0Torstein HoleTelenor BIL20.00
0Max Skjerpen HusebyNydalens SK20.00
0Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering20.00
0Ole IngesenSarpsborg OL20.00
0Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK20.00
0Egil Wickstrand IversenHeming Orientering20.00
0Asgeir LiumFet OL20.00
0Tobias Tronbøl LiumIL Koll20.00
0Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM20.00
0Per Noah SommerheinNydalens SK20.00
0Silje SyversenOppsal Orientering20.00
0Erik ThorstensenIL GeoForm20.00
0Heidi TronbølFet OL20.00
0Gjermund WeiszNydalens SK20.00
0Eira Skaarer WiklundNydalens SK20.00
0Ingeborg ØderudBækkelagets SK20.00
0August Syrdal ØenHeming Orientering20.00
0Hannah Syrdal ØenHeming Orientering20.00
0Knut Erling ØenHeming Orientering20.00
0Tormod ØvergaardVestre Akers SK20.00
0Vidar BenjaminsenLillomarka OL20.25
0Håkon BogasonLillomarka OL20.25
0Eskil BrændenLillomarka OL20.25
0Guttorm EggeIL GeoForm20.25
0Are EriksenOslostudentenes IK20.25
0Kjetil EspedalNydalens SK20.25
0Jakob A. GjedeboOppsal Orientering20.25
0Kathinka Zahl HagenFossum IF20.25
0Toril HallanLillomarka OL20.25
0Pål Woldstad HanssenEiker OL20.25
0Ståle HeitmannFossum IF20.25
0Nils-Erik HirschTyrving IL20.25
0Anton HäggströmIL GeoForm20.25
0Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm20.25
0Øystein KildahlØstmarka OK20.25
0Torbjørn LundebyLillomarka OL20.25
0Ove MartinsenHauketo IF20.25
0Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK20.25
0Ingrid NermoenØstmarka OK20.25
0Marianne NjåsteinTyrving IL20.25
0Anne Kristine NorderudTyrving IL20.25
0Thor NorderudTyrving IL20.25
0Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK20.25
0Trond K NylandNydalens SK20.25
0Christian ReuschHeming Orientering20.25
0Kevin RommetvedtRaumar Orientering20.25
0Eivind RuthVBIL20.25
0Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF20.25
0Alexander Smidt OlsenNydalens SK20.25
0Per Christian StenshorneNydalens SK20.25
0Helge StubberudNydalens SK20.25
0Jonathan WoodhouseLillomarka OL20.25
0Arild AndersenOppsal Orientering20.50
0Frode BakkehøiØstmarka OK20.50
0Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL20.50
0Bjørn ChristensenØstmarka OK20.50
0Arne DybdahlLillomarka OL20.50
0Rasmus D. EastwoodLillomarka OL20.50
0Steinar EastwoodLillomarka OL20.50
0Andreas ErichsenNydalens SK20.50
0Hallvar FjærLillomarka OL20.50
0Christian GrotnesTyrving IL20.50
0Øystein HoloFossum IF20.50
0Helene Bjørkvold JendalFossum IF20.50
0Håkon JendalFossum IF20.50
0Steinar LågAsker Skiklubb20.50
0Stein MellaOppsal Orientering20.50
0Peder NatvigIL Koll20.50
0Øystein RappRaumar Orientering20.50
0Tor RingstadHedrum OL20.50
0Fredrik SaugestadNydalens SK20.50
0Gunde TumelionisFossum IF20.50
0Audrun UtskarpenIL GeoForm20.50
0Christoffer ÅnensenOppsal Orientering20.50
0Ketil ÅstebølOppsal Orientering20.50
0Even Angell-PetersenNydalens SK21.15
0Jon Iver BakkenNydalens SK21.15
0Tom BerganFet OL21.15
0Ketil BergeVestre Akers SK21.15
0Anders FlågenHeming Orientering21.15
0Einar GisholtFossum IF21.15
0Martin GranlyLillomarka OL21.15
0Runar HafskjoldNydalens SK21.15
0Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL21.15
0Hallvard KorenOK Moss21.15
0Einar LunøeNydalens SK21.15
0Terje Wiig MathisenNydalens SK21.15
0Morten MoeFet OL21.15
0Bengt NiklassonNydalens SK21.15
0Erik PaulsrudIL Koll21.15
0Endre StoksethNydalens SK21.15
0Carl Erik WasbergOppsal Orientering21.15
0Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL21.15
0Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm21.15

R - Rekrutt

1 900 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Andreas N AspelundNydalens SK20.00
0Harald AulieIL Koll20.00
0Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK20.00
0Eirik BørsteinElitebloggen20.00
0Sondre HafskjoldNydalens SK20.00
0Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering20.00
0Ellen Margrete Stubban HygenØstmarka OK20.00
0Lars LandmarkElitebloggen20.00
0Stian LillegårdLillomarka OL20.00
0Alfred NikolaisenOppsal Orientering20.00
0Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK20.00
0Synne Syversen GihleOppsal Orientering20.00
0Clara WeiszNydalens SK20.00
0Rasmus MackenzieNydalens SK20.25

K - Kari

3 800 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Rikke Blakkestad IngesenFredrikstad SK20.00
0Solveig BlandkjennTyrving IL20.25
0Britta FismenFossum IF20.25
0Ida Marie FlågenHeming Orientering20.25
0Elise Wærp HaugeNydalens SK20.25
0Maria JonssonNydalens SK20.25
0Alva Marika NiklassonNydalens SK20.25
0Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering20.25
0Marie SaugestadNydalens SK20.25
0Marie ScheeleNydalens SK20.25
0Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL20.25
0Anne-Lene Bakken UlsethNydalens SK20.25
0Anna UlvensøenNydalens SK20.25
0Emilie WestinNydalens SK20.25
0Inga Skaarer WiklundNydalens SK20.25
0Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering20.25
0Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering20.25
0Ea LunøeNydalens SK20.50

Annonser

IOF Eventor