Norsk Orientering

Startliste for Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Harry Lagerts Nattcup 2020 - Løp 1
Arrangørorganisasjon: Nydalens SK
Dato: onsdag 16 september 2020

A - Legendar

3 830 m, 35 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Andreas PoldenNydalens SK19.00
0Anders BjergaardNydalens SK21.10
0Alan CherryNydalens SK21.10
0Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering21.10
0Karl FremstadTyrving IL21.10
0Haakon IngvaldsenNittedal OL21.10
0Esten KorenNydalens SK21.10
0Simen Eid NielsenNydalens SK21.10
0Torgeir NørbechTyrving IL21.10
0Sverre Turter SandvoldNydalens SK21.10
0John Kasper SvergjaNydalens SK21.10
0Anders TiltnesTyrving IL21.10
0Martin VisterTyrving IL21.10
0Mathias Pedersen VoldLillomarka OL21.10
0Håkon Jarvis WestergårdTyrving IL21.10
0Morten Jarvis WestergårdTyrving IL21.10
0Jon Aukrust OsmoenNydalens SK21.35
0Gaute BerganNydalens SK21.35
0Sindre Østgulen DeiszNydalens SK21.35
0Magnus Eide-FredriksenHeming Orientering21.35
0Henrik EijsinkNydalens SK21.35
0Bjørn EkebergTyrving IL21.35
0Gaute FriestadNydalens SK21.35
0Eirik Kamstrup HovindNydalens SK21.35
0Espen JakobsenTyrving IL21.35
0Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK21.35
0Magne JutulstadBækkelagets SK21.35
0Kornelius Kriszat-LøvfaldNydalens SK21.35
0Ivar LundanesTyrving IL21.35
0Håvard MyhreBækkelagets SK21.35
0Mikael OlaussonOslostudentenes IK21.35
0Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering21.35
0Torkil Eide SolstadTyrving IL21.35
0Johan SvedbergHeming Orientering21.35
0Elias Skjolden SørensenLillomarka OL21.35

B - Ola

3 830 m, 30 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Axel AaldeNydalens SK21.10
0Dag AalvikNydalens SK21.10
0Mathias BenjaminsenLillomarka OL21.10
0Rolf Andreas BergNydalens SK21.10
0Didrik BredesenLillomarka OL21.10
0Per Ole DahlsrudNydalens SK21.10
0Olav EideBækkelagets SK21.10
0Runar HafskjoldNydalens SK21.10
0Morten HeirFossum IF21.10
0Stig HeirAsker SK21.10
0Fredrik LarsenIndre Østfold OK21.10
0Per-Ivar NikolaisenOppsal Orientering21.10
0Jostein Lind NørbechNydalens SK21.10
0Sigurd RødnesOppsal Orientering21.10
0Eirik Vie StrislandFossum IF21.10
0Sindre Vie StrislandFossum IF21.10
0Jarl Magnus BergeIL Koll21.35
0Morten FismenFossum IF21.35
0Sondre Zahl HagenFossum IF21.35
0Stein H. HagenFossum IF21.35
0Steinar KollerudLillomarka OL21.35
0Trond KortnerØstmarka OK21.35
0Are KristiansenTyrving IL21.35
0Nils Anders NiklassonNydalens SK21.35
0Svein NygårdLillomarka OL21.35
0Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering21.35
0Øystein PettersenNydalens SK21.35
0Philip Lehmann RomørenFossum IF21.35
0Karl Even RyghHeming Orientering21.35
0Rune RystadNydalens SK21.35

C - Lokal

3 670 m, 107 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Bjørn BendiktsenModum OL20.20
0Vidar BenjaminsenLillomarka OL20.20
0Aksel EideBækkelagets SK20.20
0Gro EllegaardVang OL20.20
0Andreas ErichsenNydalens SK20.20
0Trude FixdalIL Koll20.20
0Øyvind GrandumIL GeoForm20.20
0Martin GranlyLillomarka OL20.20
0Eskil HafskjoldNydalens SK20.20
0Linda HanssenØstmarka OK20.20
0Olav HasaasFossum IF20.20
0Bjørn HaugeNydalens SK20.20
0Cecilie Wærp HaugeNydalens SK20.20
0Hanne Wærp HaugeNydalens SK20.20
0Dag HauglandØstmarka OK20.20
0Ståle HeitmannFossum IF20.20
0Nils-Erik HirschTyrving IL20.20
0Torstein HoleTelenor BIL20.20
0Tale Nordby HvenekildeOppsal Orientering20.20
0Jonas Fenne IngierdBækkelagets SK20.20
0Hallvard KorenOK Moss20.20
0Ragnar Maalen-JohansenNOTEAM20.20
0Ove MartinsenHauketo IF20.20
0Terje Wiig MathisenNydalens SK20.20
0Martin Ekholt McAdamNOTEAM20.20
0Ingeborg Ellegaard MelbyNydalens SK20.20
0Aase MestadLillomarka OL20.20
0Johan MyglandIL GeoForm20.20
0Otto Schjølberg-HenriksenNydalens SK20.20
0Heidi Kristina SebjørnsenFossum IF20.20
0Per Noah SommerheinNydalens SK20.20
0Per StedjeØstmarka OK20.20
0Per Christian StenshorneNydalens SK20.20
0Helge StubberudNydalens SK20.20
0Erik ThorstensenIL GeoForm20.20
0Gunde TumelionisFossum IF20.20
0Eira Skaarer WiklundNydalens SK20.20
0Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL20.20
0Ingeborg ØderudBækkelagets SK20.20
0Arild AndersenOppsal Orientering20.45
0Even Angell-PetersenNydalens SK20.45
0Frode BakkehøiØstmarka OK20.45
0Eskil BrændenLillomarka OL20.45
0Magne BrændenLillomarka OL20.45
0Tormod BøeVBIL20.45
0Bjørn ChristensenØstmarka OK20.45
0Guttorm EggeIL GeoForm20.45
0Anders FlågenHeming Orientering20.45
0Jon FredriksenHauketo IF20.45
0Jakob A. GjedeboOppsal Orientering20.45
0Christian GrotnesTyrving IL20.45
0Tor Helge GundersenNOTEAM20.45
0Kathinka Zahl HagenFossum IF20.45
0Jon Gunnar HenriksenRudsbygd IL20.45
0Max Skjerpen HusebyNydalens SK20.45
0Anton HäggströmIL GeoForm20.45
0Egil Wickstrand IversenHeming Orientering20.45
0Harald IweIL GeoForm20.45
0Helene Bjørkvold JendalFossum IF20.45
0Håkon JendalFossum IF20.45
0Asgeir LiumFet OL20.45
0Tobias Tronbøl LiumIL Koll20.45
0Torbjørn LundebyLillomarka OL20.45
0Synnøve Lyssand SandbergNydalens SK20.45
0Peder NatvigIL Koll20.45
0Sigrid NermoenØstmarka OK20.45
0Bengt NiklassonNydalens SK20.45
0Marianne NjåsteinTyrving IL20.45
0Vetle Frydenlund NorlingNydalens SK20.45
0Erik PaulsrudIL Koll20.45
0Kevin RommetvedtRaumar Orientering20.45
0Eivind RuthVBIL20.45
0Per SandbergNydalens SK20.45
0Fredrik SaugestadNydalens SK20.45
0Alexander Smidt OlsenNydalens SK20.45
0Peer StiansenNydalens SK20.45
0Heidi TronbølFet OL20.45
0Carl Erik WasbergOppsal Orientering20.45
0Gjermund WeiszNydalens SK20.45
0Christoffer ÅnensenOppsal Orientering20.45
0Georg A. BuggeNOTEAM21.10
0Rasmus D. EastwoodLillomarka OL21.10
0Steinar EastwoodLillomarka OL21.10
0Toril HallanLillomarka OL21.10
0Pål Woldstad HanssenEiker OL21.10
0Selma Tørudbakken JendalFossum IF21.10
0Einar LunøeNydalens SK21.10
0Christian ReuschHeming Orientering21.10
0August Syrdal ØenHeming Orientering21.10
0Hannah Syrdal ØenHeming Orientering21.10
0Knut Erling ØenHeming Orientering21.10
0Tormod ØvergaardVestre Akers SK21.10
0Ketil BergeVestre Akers SK21.35
0Vebjørn Emil BlindheimLillomarka OL21.35
0Håkon BogasonLillomarka OL21.35
0Arne DybdahlLillomarka OL21.35
0Are EriksenOslostudentenes IK21.35
0Kjetil EspedalNydalens SK21.35
0Hallvard FjærLillomarka OL21.35
0Øyvind HauglandPrivat21.35
0Jan Tore HenriksenNorges Bank BIL21.35
0Morten MoeFet OL21.35
0Trond K NylandNydalens SK21.35
0Tor RingstadHedrum OL21.35
0Endre StoksethNydalens SK21.35
0Jonathan WoodhouseLillomarka OL21.35
0Björn Mo ÖstgrenIL GeoForm21.35

R - Rekrutt

1 820 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Ulla Lunøe AkselsenNydalens SK20.20
0Harald AulieIL Koll20.20
0Inka M. Boldingh DebernardNydalens SK20.20
0Eirik BørsteinElitebloggen20.20
0Sondre HafskjoldNydalens SK20.20
0Synne Nordby HvenekildeOppsal Orientering20.20
0Håkon Fenne IngierdBækkelagets SK20.20
0Lars LandmarkElitebloggen20.20
0Lavrans Larsen HirschTyrving IL20.20
0Stian LillegårdLillomarka OL20.20
0Alfred NikolaisenOppsal Orientering20.20
0Pernille Nor-WollØstmarka OK20.20
0Clara WeiszNydalens SK20.20
0Andreas N AspelundNydalens SK20.45

K - Kari

3 830 m, 14 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
0Solveig BlandkjennTyrving IL20.45
0Ingrid BlindheimLillomarka OL20.45
0Britta FismenFossum IF20.45
0Elise Wærp HaugeNydalens SK20.45
0Ea LunøeNydalens SK20.45
0Marie SaugestadNydalens SK20.45
0Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering20.45
0Kari-Ann ÅnensenOppsal Orientering20.45
0Malene Teresia JebsenHeming Orientering21.10
0Maria JonssonNydalens SK21.10
0Marte NarumNydalens SK21.10
0Karoline SønsterudbråtenLillomarka OL21.10
0Inga Skaarer WiklundNydalens SK21.10
0Rannveig Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering21.35

Annonser

IOF Eventor