Norsk Orientering

Startliste for Røsskleivaløpet

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Røsskleivaløpet
Arrangørorganisasjon: OK Skeidi
Dato: lørdag 7 desember 2019

D17

5 000 m, 21 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
95Rita RaastadSkien OK12.37
106Tonny LindquistOK Skeidi12.46
89Eli Marie WiigPorsgrunn OL13.00
90Ida Vår Kierulf MeyerLarvik OK13.00
91Gry AakreSkien OK13.00
92Kristin SandvenNotodden OL13.00
93Torill Hynne FjæreHedrum OL13.00
94Randi Kristin NærumLarvik OK13.00
96Anne Marie Koren HalvorsenOK Skeidi13.00
97Anikken Gjein DybvikStokke IL13.00
98Hanne HerumOK Skeidi13.00
99Elin BjervaLarvik OK13.00
100Hanne MongNOTEAM13.00
101Julie EikelandOL Tønsberg og omegn13.00
102Hilde VassendPorsgrunn OL13.00
103Astrid BrevikStokke IL13.00
104Ida Sofie HjortlandLarvik OK13.00
105Sara MathisenPorsgrunn OL13.00
107Ingrid UndstadLarvik OK13.00
108Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL13.00
109Grete S B HoviSkien OK13.00

D16

5 000 m, 23 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
110Gjendine Gjelstad RebårdSandefjord OK13.00
111Anine Kjørholt LiePorsgrunn OL13.00
112Anna GjestrudNotodden OL13.00
113Emilie JohansenSandefjord OK13.00
114Kristin Melby JacobsenLardal OL13.00
115Daniella GjoneSandefjord OK13.00
116Annika van RaaijHedrum OL13.00
117Wilma EvensenOL Tønsberg og omegn13.00
118Ingrid MobråthenBotne SK13.00
119Ida Kristine BueOL Tønsberg og omegn13.00
120Iril RingheimLarvik OK13.00
121Eline SchjervenLardal OL13.00
122Mathea GløersenOL Tønsberg og omegn13.00
123Emilie Holtskog-FeremansSkien OK13.00
124Maria GrovanOL Tønsberg og omegn13.00
125Sofie Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL13.00
126Vilde Aakre LeistadSkien OK13.00
127Une HoltermannPorsgrunn OL13.00
128Mari Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13.00
129Veronica Holtedahl SimonsenSandefjord OK13.00
130Sigrid Bakken HamreLarvik OK13.00
131Cathrine SognNotodden OL13.00
132Juliette Holtskog-FeremansSkien OK13.00

H16

5 000 m, 26 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
97Mathias SundbyLarvik OK12.46
6Kristian Ekeberg FliidSkien OK13.00
15Sindre MathisenOL Tønsberg og omegn13.00
18Hallgeir BrevikStokke IL13.00
20Jens G. DybvikStokke IL13.00
21Martin DybvikStokke IL13.00
23Gabriel GjoneSandefjord OK13.00
26Tobias MathisenPorsgrunn OL13.00
31Benjamin GjoneSandefjord OK13.00
33Magnus SigurdssonStokke IL13.00
35Oscar Wiersdalen ThunoldPorsgrunn OL13.00
40Marcus WindvikSandefjord OK13.00
42Brage EikåsSandefjord OK13.00
45Sondre KornmoPorsgrunn OL13.00
51Anders L. RosenvoldPorsgrunn OL13.00
58Henrik Kaupang LyeLarvik OK13.00
64Lars Loftesnes KaupangOL Tønsberg og omegn13.00
67Henrik Repstad StoremyrIL Hauken13.00
81Sondre EvensenOL Tønsberg og omegn13.00
84Magnus BrodinPorsgrunn OL13.00
88Niclas GunnerødStokke IL13.00
100Martin AusenPorsgrunn OL13.00
117Gaute NysæterSkien OK13.00
125Thomas MyhreSkien OK13.00
135Wilmer HanssonOL Tønsberg og omegn13.00
149Felix HyllesethSentrum Ok13.00

H17

5 000 m, 68 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
112Arne Næss JohnsenPorsgrunn OL12.37
95Jørn SundbyLarvik OK12.46
1Inge GlittumOK Skeidi13.00
3Anders B. ØksenholtNydalens SK13.00
4Dagfinn TorpePorsgrunn OL13.00
5Brede Ekeberg FliidSkien OK13.00
7Sindre R HoltHedrum OL13.00
8Jiri UrvalekPorsgrunn OL13.00
9Arve GlittumOK Skeidi13.00
10Morten HamreIL Hauken13.00
11Helge GisholtOK Skeidi13.00
12Vetle MathisenOL Tønsberg og omegn13.00
14Roar MathisenOL Tønsberg og omegn13.00
25Bjørn LiePorsgrunn OL13.00
27Eelco van RaaijHedrum OL13.00
32Sigurdur Freyr SigurdssonStokke IL13.00
34Lars Ole ThunoldPorsgrunn OL13.00
37Anders Kristian HoltHedrum OL13.00
38Henrik R HoltHedrum OL13.00
41Jo Børre EikåsSandefjord OK13.00
43Thore KornmoPorsgrunn OL13.00
44Halvard KornmoPorsgrunn OL13.00
48Per Olav GulbrandsenLarvik OK13.00
49Ole Edvard HjortlandLarvik OK13.00
52Håvard SkriubakkenPorsgrunn OL13.00
54Kristoffer FjæreHedrum OL13.00
56Jakob HjelsethOL Tønsberg og omegn13.00
60Magne Wiig MathisenPorsgrunn OL13.00
61Rasmus MathisenPorsgrunn OL13.00
68Alexander Repstad StoremyrPorsgrunn OL13.00
69Børre GrovanOL Tønsberg og omegn13.00
70Espen RaastadSkien OK13.00
77Per Einar StrømHedrum OL13.00
80Trond EvensenOL Tønsberg og omegn13.00
85Thomas BrodinPorsgrunn OL13.00
86Jørn MyrlandNotodden OL13.00
87Ole FlaattenOK Skeidi13.00
89Atle RemmePorsgrunn OL13.00
90Åsmund SlokvikNotodden OL13.00
93Erling GrammeltvedtOK Skeidi13.00
94Jon Øivind PedersenOK Skeidi13.00
101Dag AusenPorsgrunn OL13.00
104Øivind PedersenOK Skeidi13.00
106Åsmund HasaasOK Skeidi13.00
107Hans-Petter EikedalenPorsgrunn OL13.00
108Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL13.00
110Torgrim GjestrudNotodden OL13.00
115Øyvind HyllesethSkien OK13.00
116Gisle NysæterSkien OK13.00
119Bjørn Arnfinn PaulsenOK Moss13.00
120Sigurd HoltskogSkien OK13.00
124Frode NysæterSkien OK13.00
126Knut GjoneSandefjord OK13.00
127Arild RørholtOK Skeidi13.00
129Harald OmlandSkien OK13.00
130Kay JørgensenPorsgrunn OL13.00
131Magnus Aarhus KinnPorsgrunn OL13.00
132Mathias GløersenBækkelagets SK13.00
133Henrik WennerstrandPorsgrunn OL13.00
134David HanssonOL Tønsberg og omegn13.00
136Georg EllilaStokke IL13.00
138Runar KittilsenStokke IL13.00
139Jan GlittumOK Skeidi13.00
140Skjalg NysæterSkien OK13.00
145Per Gunnar MustadOK Skeidi13.00
146Elling AakreAndebu Il13.00
147Carl Ove BergOK Skeidi13.00
148Knut Harald HyllesethSentrum Ok13.00

Annonser

IOF Eventor