Norsk Orientering

Startliste for Ås by Night & Fog Cup #1

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Ås by Night & Fog Cup #1
Arrangørorganisasjon: Ås-NMBU Orientering
Dato: tirsdag 12 november 2019

D 17-

5 230 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
181542Kaja Winsnes NordhagenÅs-NMBU Orientering18.13.08
229646Ingvild Ramtvedt NæssetÅs-NMBU Orientering18.20.47
197027Frida Hovgaard EisvangOK Moss18.29.27
504584Karoline BjørnerødOK Moss18.41.10

H 17-

7 360 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
229680Svein NygårdLillomarka OL18.05.37
229709Linus OlhansÅs-NMBU Orientering18.22.16
192906Vegard Fiane PedersenÅs-NMBU Orientering18.25.43
197823Petter Marki ErichsenNydalens SK18.29.26
200459Alan CherryNydalens SK18.32.18
509905Jostein Svaland DaleÅs-NMBU Orientering18.33.56
503558Henrik EijsinkNydalens SK18.39.20
79568Vegard Blomseth JohnsenNydalens SK
199444Ivar Aukrust OsmoenÅs-NMBU Orientering
209717Göran WinbladFredrikstad SK

H 17- A kort

5 230 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
221352Håvard HarstadKolbotn og Skimt OL17.51.20
502557Halvor SteinsholtÅs-NMBU Orientering17.57.50
501253Gustav Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering18.09.07
506816Thomas MoenÅs-NMBU Orientering18.18.14
501317Audun BjerknesMåren OK18.20.19
211642Martin Hovgaard EisvangOK Moss18.22.00
503256Olav Johannes DeelstraOppsal Orientering18.23.12
190570Henning Bratland CarlsenOK Moss18.28.37
212141Christopher LadimOK Moss18.31.08
217810Sebastian Blomfeldt UnnerudOK Moss18.32.24
222453Thomas TubbehaugenOK Moss18.33.27
503666Donatas KontautasOK Moss18.35.45
509002Asgeir LiumFet OL18.36.30
239048Olav EideBækkelagets SK18.45.15
504585Alfred BjørnerødOK Moss18.47.01
208419Morten FredhOK Moss
503554Sondre LadimOK Moss
89387Øystein OlsenOK Moss
501165Thomas RoskifteOK Moss
501222Øyvind ThømtIndre Østfold OK

Night & Fog Masters Men

5 230 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
507044Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL17.33.17
241722Lars Erik GjeinFossum IF17.40.38
207790Christopher SchiveOK Moss17.59.36
222606Stig Hultgreen KarlsenIL GeoForm18.04.25
505395Hasse BergstrømTyrving IL18.14.59
502121Lars Petter EndresenMåren OK18.19.40
501154Peter KlavenessMåren OK18.20.51
221355Even Woldstad HanssenEiker OL18.21.42
220722Tor LahlumKolbotn og Skimt OL18.26.00
204600Knut BjørkeloKolbotn og Skimt OL18.27.41
94053Bjørn Håvard EvjenÅs-NMBU Orientering18.29.08
504468Hallvard KorenOK Moss18.34.34
199744Ove MartinsenHauketo IF18.37.16
500917Sture OttesenIndre Østfold OK18.38.43
241645Tore BjørnerødOK Moss18.41.10
67804Karl Aasmund ErøyOK Moss18.41.50
503955Idar BrekkeÅs-NMBU Orientering18.43.11
179401Jo Inge FjellstadÅs-NMBU Orientering18.49.01
192393Jon Ivar JuvikLillomarka OL
80018Gunnar TengeÅs-NMBU Orientering

D 13-16 C

3 300 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212454Erika Lind-LarsenOK Moss18.31.37
198018Emma Aune JakobsenOK Moss18.45.22

H 13-16 C

3 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212191Mikkel Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering18.10.36
234079Tellev GrindflekÅs-NMBU Orientering18.16.44
212377Birk BreimoOK Moss18.24.16
225083Tobias Tronbøl LiumIL Koll18.35.56
217770Christoffer GzylOK Moss18.36.46
204533Aksel EideBækkelagets SK18.38.31
212650Selmer LøkenOK Moss18.52.56

Åpen C

3 300 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL17.31.38
501226Tove Vaaje-KolstadÅs-NMBU Orientering18.09.26
224630Morten BreimoOK Moss18.21.39
245579Marianne SiegelÅs-NMBU Orientering18.32.44
506796Vidar BerteigIL GeoForm18.35.06
506342Linda FredhOK Moss
180125Anne NilsenÅs-NMBU Orientering

Annonser

IOF Eventor