*** Instance-specific ***

Startliste for Trondheim "open"

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Trondheim "open"
Arrangørorganisasjon: Wing OK
Dato: lørdag 23 mai 2020

N-åpen

1 700 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101Sverre Nordgård LeirenByåsen IL12.04
3Mirja MohusWing OK12.28
121Vera SandquistOL Trollelg12.40

N2-åpen 10-16

2 100 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
166Sandra Skogstad DanielsenNidarøst OK12.46
167Maya El DeekNidarøst OK12.48

B-åpen 17-

3 000 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
33Ingvil SnøfuglFreidig11.02
67Janne Fossum MalmringFreidig11.12
139Guro SundalByåsen IL11.52
152Kato NykvistWing OK12.16
165Arne GuttvikWing OK12.18
123Judit SandquistOL Trollelg12.32
118Ingvild Geving SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12.54

AK-åpen

3 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
39Arild HeggesetFreidig11.42
86Camilla HengebølFrol IL13.12
135Camilla ÖhmanNTNUI13.18
148Sindre Engzelius GylverNTNUI13.20

D 9-10

2 100 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
31Marit Storler SnøfuglFreidig11.14
32Irene Storler SnøfuglFreidig11.16
145Sara Grande MoldenFreidig11.20

D 11-12

2 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
98Vilde Nordgård LeirenByåsen IL12.00
91Agnes Wullum-VestadWing OK12.22
130Maia Ruano StrandWing OK12.24
120Lina SandquistOL Trollelg12.34
143Tuva Skimmeli HalvorsenOL Trollelg12.36
146Erle Heksem KjellåsOL Trollelg12.38
106Hedda SæbøNidarøst OK12.44

D 13-14

3 000 m, 6 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
137Ine Bohnhorst TegdanFreidig11.00
41Annika Lund EikremFreidig11.10
56Anna Emilie LonaWing OK12.14
22Ingeborg KolstadWing OK12.20
76Emilie StandalStjørdals-Blink Orientering12.52
119Ane SkulbørstadStjørdals-Blink Orientering12.56

D 15-16

3 200 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
70Mathea Spets StorhovFreidig11.26
24Tora KittilsenFreidig11.32
25Una KittilsenFreidig11.34
27Marita AskeFreidig11.36
28Anna Aurora NolteFreidig11.38
30Lina Storler SnøfuglFreidig11.40
46Maria Strømdal WikFreidig11.44
99Malin Nordgård LeirenByåsen IL12.08

D 17-

4 900 m, 20 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
57Ane Malene KolstadFreidig11.24
12Mari EidsmoFreidig11.32
142Vilde Lereim StorliFreidig11.36
48Emma ArnesenByåsen IL12.00
95Bjørg GranlyByåsen IL12.04
151Ingeborg EideByåsen IL12.08
104Frida HaugskottOL Trollelg12.38
88Marit SchmidOL Trollelg12.40
150Eirin Svanøe-HafstadFrol IL13.14
10Ingvild WangNTNUI13.18
14Kristin BrekkeNTNUI13.20
43Marte Hoff HagenNTNUI13.22
78Aurora GjølsjøNTNUI13.24
79Hedda Raadal BjørloNTNUI13.26
94Anu TuomistoNTNUI13.28
108Thea DyrkornNTNUI13.30
127Tonje VassendNTNUI13.32
132Nina Asheim BirkelandNTNUI13.34
154Hildegunn HeggøyNTNUI13.36
155Tilla Farnes HennumNTNUI13.38

D 40-

3 900 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
15Mari Angell-PetersenFreidig11.04
29Mette Resell NolteFreidig11.10
44Tina Strømdal WikFreidig11.14
59Guro GjestvangFreidig11.20
61Beth Paludan CarlsenFreidig11.22
116Gøril EideByåsen IL11.52
80Kristin JægerWing OK12.12
1Randi Marie MohusWing OK12.22
73Ingvild KjesbuStjørdals-Blink Orientering12.52
164Kari Tønset GuttvikWing OK12.54

D 50-

3 200 m, 4 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
114Maj-Lisbet RønningFreidig11.28
23Heidi ArnesenFreidig11.30
49Grete Berge OwrenFreidig11.46
51Nina-Beate LiabakkByåsen IL12.06

H 9-10

2 100 m, 1 påmeldt deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
36Linus Fossum MalmringFreidig11.18

H 11-12

2 700 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
17Erlend GrønliFreidig11.22
110Torvin Bergh-HansenByåsen IL11.56
113Vegard SundalByåsen IL11.58
102Dagfinn StenvikByåsen IL12.02
2Sindre MohusWing OK12.26
74Sigurd SævikStjørdals-Blink Orientering12.58
77Gustav StandalStjørdals-Blink Orientering13.00

H 13-14

3 000 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
35Sivert Sæther LevinFreidig11.04
37Ludvik Storler SnøfuglFreidig11.06
38Alf Petter LynumFreidig11.08
111Vebjørn Bergh-HansenByåsen IL11.54
54Sofus H LindWing OK12.12

H 15-16

3 900 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
16Emil GrønliFreidig11.06
21Iver Dalsaune ThunFreidig11.08
40Vegard Lereim StorliFreidig11.12
45Kristoffer Strømdal WikFreidig11.16
62Emil Reinertsen LeroyerFreidig11.24
163Magne GuttvikWing OK12.16
105Tord RomundstadNidarøst OK12.44
129Kristoffer LerliMelhus IL13.10

H 17-

5 800 m, 37 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
65Simen Spets StorhovFreidig11.00
71Håkon HolstadFreidig11.02
72Vetle Grønvik EkraFreidig11.04
82Mattis HoltFreidig11.06
20Jonas GrønliFreidig11.08
26Kasper Sæterhaug KnudsenFreidig11.10
34Vegard KittilsenFreidig11.12
11Mats EidsmoFreidig11.14
141Jo Even KolstadFreidig11.16
96Vemund MølnvikFreidig11.18
52Petter Liabakk EriksenByåsen IL11.52
124Terje MaroniByåsen IL11.54
128Erlend AuneByåsen IL11.56
134Sigurd StenvikByåsen IL11.58
115August Hopstad NykvistWing OK12.12
55Petter Andreas LonaWing OK12.14
68Jan SchmidOL Trollelg12.32
162Olav Andreas RemmenOL Trollelg12.34
168Hallvard Seim GrøvlenOL Trollelg12.36
60Johannes LangaasNidarøst OK12.44
85Carl Petter LyngenFrol IL13.12
6Espen Samuelsen SkiriNTNUI13.40
7Tobias KristensenNTNUI13.42
9Håvard Mo VaadalNTNUI13.44
13Hans Petter MathisenNTNUI13.46
81Vegard GulbrandsenNTNUI13.48
89Rasmus Rørholt TheisenNTNUI13.50
90Audun HeimdalNTNUI13.52
84Simen Eid NielsenNTNUI13.54
125Erik GustafssonNTNUI13.56
149August Asheim BirkelandNTNUI13.58
156Ulrik Astrup ArnesenNTNUI14.00
158Styrk Hundseid KamsvågNTNUI14.02
159Jakob Kalvig SkoganNTNUI14.04
160Herman Ryen MartinsenNTNUI14.06
133Bjørn LundanesNTNUI14.08
5Øystein Kvaal ØsterbøBækkelagets SK14.10

H 40-

4 900 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
8Arild H ClausenFreidig11.20
47Tomas EidsmoFreidig11.22
64Eivind Sjøgren OlsenFreidig11.26
19Vegard GrønliFreidig11.28
42Simon Lund EikremFreidig11.30
136Jørgen TegdanFreidig11.34
109Vegard HansenByåsen IL12.02
97Børge LeirenByåsen IL12.06
69Fredrik PerssonWing OK12.16
75Håvard KjesbuStjørdals-Blink Orientering12.52

H 50-

3 900 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
92Anders WaageFreidig11.00
157Nils Olav VennevikFreidig11.02
50Geir OwrenFreidig11.18
126Øystein WiggenByåsen IL11.54
131Kjell MaroniByåsen IL11.56
161Knut HagenByåsen IL11.58
63Svein Endre HoveByåsen IL12.02
53Helge EriksenByåsen IL12.04
83Frank BjarkøWing OK12.14
66Rune StræteWing OK12.20
58Øyvind Bremeraunet SchjelderupWing OK12.24
112Jon Arne KlemetsauneOL Trollelg12.32
103Frode HaugskottOL Trollelg12.34
117John LerliMelhus IL13.04
140Atle PedersenMelhus IL13.06
153Audun BakkMelhus IL13.08

Annonser

IOF Eventor