Norsk Orientering

Startliste for Tour de orientering

ArrangementsinformasjonVis startliste per organisasjonSkriv ut

Arrangementets navn: Tour de orientering
Arrangørorganisasjon: Ganddal IL
Dato: lørdag 17 oktober 2020 - søndag 18 oktober 2020

PrologMellomJaktstart

N-åpen

960 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
212148Erle WathneNOTEAM13.00
223518Liva WathneSandnes IL (Rogaland)13.01
223755Vetle Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)13.02
223762Kåre LevangSandnes IL (Rogaland)13.04
244749Maja TorgersenStavanger Orienteringsklubb13.05
195929Frida RichterSandnes IL (Rogaland)13.06
225358Tea StokkelandÅlgård Orientering13.07
149899Noa StokkelandÅlgård Orientering13.08
223748Sarah JongenburgerSandnes IL (Rogaland)13.09
247595Arnas MockusGanddal IL13.10
247996Ruben Mydland HellandEgersund OK13.11

C-åpen 17-

1 710 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
234151Unni Byberg MæstadGanddal IL13.11
212072Gezien JongenburgerSandnes IL (Rogaland)13.13
181704Åsa ChristiansenSandnes IL (Rogaland)13.15

B-åpen 10-16

2 810 m, 2 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
190204570Melvin JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11.30.00
191197959Einar ØstvoldHeming Orientering11.49.39

B-åpen 17-

2 810 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
220195846Aivaras MockusGanddal IL11.30.00
221207822Olav HellandEgersund OK11.37.37
222245574Ida KolstøEgersund OK11.48.47
223234250Stein UndheimSandnes IL (Rogaland)11.50.00
224206300Tore RøddeGanddal IL11.50.00
225247904Alexander JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11.50.00
226246438Arne KarlsenStavanger Orienteringsklubb11.50.00

AK-åpen

3 530 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
141510664Kristin BreivoldGanddal IL11.32.14
142195762Roger ØstvoldHeming Orientering11.34.20
143197748Hanne Marthe ØstvoldHeming Orientering11.39.28
144509018Knut HusdalStavanger Orienteringsklubb11.42.18
145206298Arild SvihusGanddal IL11.47.27
140243566Ådne OrstadGanddal IL11.50.00
146185984Jan Henrik NeuenkirchenGanddal IL11.50.00
147114931Andreas Eide SkjævelandStavanger Orienteringsklubb11.50.00
148206193Trine Bolstad ScheieGanddal IL11.50.00
149174874Oskar KaaløySandefjord OK11.50.00

D 9-10

1 780 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225533Lea StokkelandÅlgård Orientering13.02
224809Ine Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)13.03
234004Liven OrstadGanddal IL13.06
222610Andrine  Maudal-SævlandÅlgård Orientering13.07
206299Karen OrstadGanddal IL13.08

D 11-12

1 710 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
247976Hanna in't VeldGanddal IL13.05
212181Maren OftedalÅlgård Orientering13.06
510533Nina AkslandSandnes IL (Rogaland)13.07
213048Veslemøy FarsetSandnes IL (Rogaland)13.08
225499Elvira Maudal-SævlandÅlgård Orientering13.09

D 13-14

2 810 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
1507659Ada C StokkelandÅlgård Orientering11.00.00
2501267Mari RichterSandnes IL (Rogaland)11.02.37
3510987Julie Mydland HellandEgersund OK11.03.19
4224852Synne Skeie PettersonEgersund OK11.20.00
1000193Amalie Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)13.04.00
195899Alva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)13.06.00
189114Oda Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)13.13.00

D 15-16

3 530 m, 5 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
41502999Julie AkslandSandnes IL (Rogaland)11.00.00
42197921Anne ØstvoldHeming Orientering11.02.06
43212629Alida OftedalÅlgård Orientering11.03.16
44212133Selma Lothine Fridheim TorpSandnes IL (Rogaland)11.08.39
45224277Karine Aarstad TorgersenEgersund OK11.10.56

D 17-

4 550 m, 16 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
83503557Mariann SveinsvollGanddal IL10.41.30
71249009Vilde Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)12.00.00
72211735Sara Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb12.04.25
73509447Ingrid LamarkGanddal IL12.06.03
74211880Mariann Øren ArvesenSandefjord OK12.09.57
76223495Mette WathneSandnes IL (Rogaland)12.11.35
77181518Live ØstvoldHeming Orientering12.13.37
78184277Otilie OftedalÅlgård Orientering12.15.13
79227050Wenche Margrethe SæbbøSandnes IL (Rogaland)12.15.20
80224784Hilde HetlandEgersund OK12.16.43
81509149Anita Glenne KallhovdEgersund OK12.16.48
82184505Ragnhild RichterSandnes IL (Rogaland)12.20.00
84209949Jane Mydland HellandEgersund OK12.20.00
85506402Ane OftedalSandnes IL (Rogaland)12.20.00
86207648Dina TorgersenStavanger Orienteringsklubb12.20.00
75206388Tone TorgersenStavanger Orienteringsklubb12.26.00

D 50-

3 530 m, 8 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
340245577Inger Tone NygårdEgersund OK11.30.00
341204529Jorunn JohannesenSandnes IL (Rogaland)11.32.23
342506935Trine Marit Justad RaaenLierbygda OL11.35.42
343188831Ann-Cathrin Nybak UrdalGanddal IL11.37.27
344207630Marit HaavardsholmSandnes IL (Rogaland)11.50.00
345505880Kari ChristiansenSandefjord OK11.50.00
61802Liv OmdalSandnes IL (Rogaland)13.05.00
206435Emma Smeland NygårdseterVegårshei IL13.06.00

D 60-

2 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
372185940Siri ØkstadOddersjaa SSK11.28.00
370216714Ann Karin TjørhomGanddal IL11.30.00
37162942Tove BjerkreimFrøyland IL11.31.07

D 70-

2 800 m, 3 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
400231413Turid NystrømStavanger Orienteringsklubb11.30.00
401217118Inger Skretting OpstadEgersund OK11.34.10
402245177Haldis Olaug GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.50.00

H 9-10

1 780 m, 11 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
225067Trym UndheimSandnes IL (Rogaland)13.00
223519Tormod LevangSandnes IL (Rogaland)13.05
223516Sindre WathneSandnes IL (Rogaland)13.09
224945Emil Fotland KolstøEgersund OK13.10
223529Finlay DuncanSandnes IL (Rogaland)13.11
212653Lars OftedalSandnes IL (Rogaland)13.12
234378Magnus SæteråsSandnes IL (Rogaland)13.13
222050Alexander Maudal-SævlandÅlgård Orientering13.14
244678Andreas SolengSandnes IL (Rogaland)13.15
222673Jonathan Maudal-SævlandÅlgård Orientering13.16
184386Sjur UndheimSandnes IL (Rogaland)13.17

H 11-12

1 710 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
224888Oliver DuncanSandnes IL (Rogaland)13.10
212951Peder OrstadGanddal IL13.12
224844Magnus HaugSandnes IL (Rogaland)13.14
223595Trygve Skumlien MyrlandSandnes IL (Rogaland)13.16
510316Sindre FurlandSandefjord OK13.18
204850Emil Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)13.19
212332Aslak WathneSandnes IL (Rogaland)13.20
224935Thomas DuncanSandnes IL (Rogaland)13.21
212395Vebjørn OftedalSandnes IL (Rogaland)13.22
224828Markus Mydland HellandEgersund OK13.23

H 13-14

2 810 m, 7 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
21225065Jone ValdalSandnes IL (Rogaland)11.00.00
22505817Jonas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.03.29
23227048Peter SæbbøSandnes IL (Rogaland)11.03.55
24212199Livar OftedalÅlgård Orientering11.12.08
25204554Idar JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11.13.16
26211906Marius RøddeGanddal IL11.20.00
27505473William Tønnesen LundbergSandnes IL (Rogaland)11.20.00

H 15-16

4 640 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
51501266Markus RichterSandnes IL (Rogaland)11.00.00
52505816Andreas Vistnes MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.01.29
53509449Øyvind LamarkGanddal IL11.04.58
54223935Edvin AakreEgersund OK11.05.31
55511368Kalle JongenburgerSandnes IL (Rogaland)11.06.26
56507762Stian HaugvaldstadSandnes IL (Rogaland)11.09.10
57507660Samuel A StokkelandÅlgård Orientering11.09.21
58223525Simon Fjermestad HelgesenSandnes IL (Rogaland)11.15.46
59195677Arne Jacob Nystrøm OlsenStavanger Orienteringsklubb11.20.00
60184394Ola Wathne ThingbøSandnes IL (Rogaland)11.20.00
61223522Omund Thu LandstadSandnes IL (Rogaland)11.20.00
62201921Gustav LevangSandnes IL (Rogaland)11.20.00

H 17-

5 690 m, 28 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
101511366Tobias RøddeGanddal IL12.00.00
102204632Andreas G. PoldenNydalens SK12.01.32
103509109Fredrik OmdalGanddal IL12.03.51
104205576Sigurd R. OftedalSandnes IL (Rogaland)12.04.45
105500532Harald KalagerStavanger Orienteringsklubb12.07.22
106510236Jørgen BreivoldGanddal IL12.08.56
107511101Kim RichterSandnes IL (Rogaland)12.09.26
108227555Lars Sigve OftedalÅlgård Orientering12.09.34
109510317Sturle FurlandSandefjord OK12.10.22
110510436Kenneth MydlandEgersund OK12.10.33
111165754Kristian Frafjord HaarrGanddal IL12.11.21
112503032Tor Gunnar AkslandSandnes IL (Rogaland)12.11.22
113504231Joar EilevstjønnGanddal IL12.11.48
114507658Sturla StokkelandÅlgård Orientering12.12.10
115238281Svein Magnus HalsneStavanger Orienteringsklubb12.12.34
116186187Martin BlystadStavanger Orienteringsklubb12.13.23
117250214Andreas Nybak UrdalGanddal IL12.13.28
118502352Robert FredriksenNotodden OL12.15.45
119506809Jone SæbbøSandnes IL (Rogaland)12.16.18
120507842Gunnar PettersonEgersund OK12.17.32
121225018Trond Sigurd FotlandEgersund OK12.18.31
122224213Kjetil TorgersenEgersund OK12.18.52
123209922Erik LimaGanddal IL12.20.00
125211799Thomas ValdalSandnes IL (Rogaland)12.20.00
126241443Marius SteneConocoPhillips BIL12.20.00
512816Jon DuncanSandnes IL (Rogaland)13.19.00
203411Ørjan RavndalÅlgård Orientering13.27.00
195788Magnus LandstadSandnes IL (Rogaland)13.30.00

H 50-

4 550 m, 18 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
490510521Oddgeir EikeskogSandnes IL (Rogaland)11.30.00
491510413Stein Arne OlsenStavanger Orienteringsklubb11.31.37
492512567Per Olav HaarrGanddal IL11.32.04
493225587Henning SundbyGanddal IL11.32.17
494216677Bjørn Idar SætranIF Trauma11.32.28
495226009Kjetil WirakStavanger Orienteringsklubb11.33.53
496511451Petter LøeNotodden OL11.34.56
497512419Geir FrøytlogEgersund OK11.35.08
49867813Gisle WathneSandnes IL (Rogaland)11.36.33
499500241Jørn MyrlandNotodden OL11.37.39
500234013Nils John VestølStavanger Orienteringsklubb11.38.08
501507646Rune ChristiansenSandnes IL (Rogaland)11.41.19
502510424Per Ingar HadlandGanddal IL11.46.08
503200364Bertrand DenieulStavanger Orienteringsklubb11.46.11
504245175Pål BårdsenStavanger Orienteringsklubb11.48.45
505502585Svein-Erik KvameGanddal IL11.50.00
206434Sten Åge NygårdseterVegårshei IL13.23.00
211230Sturle OmdalSandnes IL (Rogaland)13.36.00

H 60-

3 530 m, 10 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
520250321Otte OmdalGanddal IL11.30.00
521507044Richard Zeiner-GundersenLierbygda OL11.32.34
522186085Bjørn Martin AlsakerStavanger Orienteringsklubb11.32.42
523208650John HansenKristiansand OK11.35.51
524216734Ove OalandGanddal IL11.41.14
525511874Sveinung SvebestadSandnes IL (Rogaland)11.41.43
526187150Terje StokkelandÅlgård Orientering11.42.58
527250205Kjell SkjævelandStavanger Orienteringsklubb11.43.32
528185934Per W. TorgersenOddersjaa SSK11.45.36
529221218Kjell DaleSandnes IL (Rogaland)11.50.00

H 70-

2 800 m, 12 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
550197972Asgeir BellStavanger Orienteringsklubb11.30.00
551509012Harry BreilandÅlgård Orientering11.31.50
552243567Knut SkjævelandGanddal IL11.37.14
553207888Finn-Morten ÅrstadStavanger Orienteringsklubb11.38.56
554245282Øyvind EgeskogStavanger Orienteringsklubb11.39.37
555189011Hermann SkogsholmSandnes IL (Rogaland)11.40.37
556511477Kjell SvihusGanddal IL11.45.33
557226952Geir HusdalTIF Viking11.48.13
558231081Arvid ThorsenRiska Orienteringsklubb11.50.00
559226944Svein GlendrangeStavanger Orienteringsklubb11.50.00
560216807Jan VærpSøgne og Songdalen OK11.50.00
561221087Paul Andreas PaulsenStavanger Orienteringsklubb11.50.00

Publikum

5 690 m, 15 påmeldte deltakere
StartnummerBrikkenummerNavnOrganisasjonStarttid
Ragnhild AuglændGanddal IL11.00
Annette Helleren-StokkelandNOTEAM11.00
Jon  MyklebostSandnes IL (Rogaland)11.00
Tore TengesdalSandnes IL (Rogaland)11.00
243462Aart Joakim in't VeldGanddal IL13.13
189148Bjørnar André HaugSandnes IL (Rogaland)13.31
143226Bente Fjermestad-EieSandnes IL (Rogaland)13.32
1000059Gunhild OftedalSandnes IL (Rogaland)13.33
Edward SævlandÅlgård Orientering13.34
229434Tuva ChristiansenSandnes IL (Rogaland)13.35
224711Jarl ValdalSandnes IL (Rogaland)13.36
Guro  MaudalÅlgård Orientering13.37
227054Reidun M. KarlsenStavanger Orienteringsklubb13.38
239668Roar Fjermestad EieSandnes IL (Rogaland)13.39
Kirsten in't VeldGanddal IL13.40

Annonser

IOF Eventor